שמועות של PayPal מניבות את מחיר הביטקוין אך אפשרויות התפוגה מוגדרות להגברת התנודתיות: יום שלישי טכני

בקיצור

  • מחיר הביטקוין (BTC) התחדש לאזור של 9,600 דולר בשמועות על שילוב PayPal בהצפנה
  • התנודתיות בשוק צפויה לגדול לקראת סיום חוזי האופציות העיקריים של BTC
  • הנתונים מראים כי הערכת השווי הנוכחית של BTC כוללת פוטנציאל הפוך יותר וחדר לצמיחה

סקירת שוק

הרגש בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים השתפר בשעות הבוקר המוקדמות ביום שלישי באסיה (UTC 20: 00-21: 00) כאשר ביטקוין החזיר את הרמות של 9,600 $ – 9,800 $ בתחילה לפני תיקון קצר. הריבאונד הגיע אחרי דיווחים הדגיש את Paypal’s מודעות דרושים מחפשים מהנדסי קריפטו, מתדלקים שמועות על שילוב אפשרי של ביטקוין.

עם זאת, התנודתיות בשוק צפויה להישאר גבוהה השבוע למרות שמועות ה- Paypal בגלל חוזי אופציות BTC ביוני שמתקרבים לתוקף. ראוי לציין כי שוקי הספוט נוטים להיות תנודתי יותר לפני, ובמהלך פקיעת האופציות העיקריות.

בינתיים, נתונים מ- Glassnode מראים כי יחס ערך השוק למימון (MVRV) של BTC נותר ברמות נמוכות יחסית למרות עליית המחירים האחרונה.

ביטקוין MVRVיחס MVRV של ביטקוין (7d-MA); מקור: Glassnode

יחס ה- MVRV מציין אם BTC נסחרה מעל או מתחת לשווי ההוגן שלה ביחס למחיר הממומש. כאשר היחס הוא בין 1 ל -2, המשמעות היא ש- BTC יכול להיות מוערך פחות, כאשר היחס גבוה יותר, זה משקף הערכת יתר. עם יחס ה- MVRV הנוכחי של 1.6, הפוטנציאל הפוך של ביטקוין נותר גדול, גם כאשר מחירי השוק התקרבו ל -10,000 דולר..

במקום אחר, DigiByte (DGB), אונטולוגיה (ONT) וביטקוין יהלום (BCD) היו בין המרוויחים המובילים בתחום האלטקוין, ואילו Hycon (HYC) ו- Orbs Hybrid Blockchain (אורבס) ויתר על בין 6% – 9% בפגישה המוקדמת ביום שלישי.

ניתוח מחירים

BTC / USDT – טרם היפוך מגמה?

מומנטום הפך חיובי ל- BTC / USDT מכיוון שהצמד מצא את התומכים התחתונים בתבנית המשולש שלמים. המומנטום הפוך הזה בא לידי ביטוי גם ב- RSI וב- DMI. למרות ש- MACD נשאר אדום, ההבדל בין שתי השורות הצטמצם. עם זאת, ה- RSI פרץ מהמגמה האחרונה שלו, בעוד ש- + DI התקדם מעל ה- -DI וה- ADX. שני האינדיקטורים רומזים לעבר שינוי חיובי.

למרות השינוי החיובי ברגש הזה, קשה לקרוא לפעולות המחירים של יום שלישי התחלה של היפוך מגמה. הסיבה לכך היא שהצמד עדיין נסחר בתבנית המשולש, ויש צורך בפריצה כדי לאשר היפוך מוחלט.

אם הסנטימנט החיובי יישאר שלם, הצמד עשוי לבחון מחדש את האזור של 9,800 עד 10,000 דולר, שהיא עדיין רמת התנגדות משמעותית..

התמיכה בסכום של 9,200 דולר עשויה להיות האזור הנמוך יותר לצפייה, שאם ייבדק הוא יכול להגדיל את הסבירות לביקור חוזר במגמת התמיכה של שנה אחת שהתנגדה להתנגדות בסביבות 8,850 דולר..

תרשים BTC USDT BTC / USDT מצא תמיכה בחלק התחתון של המשולש; מקור: OKEx, Tradingview


ETH / USDT – כוכב נופל בהתהוות?

ETH / USDT משקף פריצת דרך מומנטום דומה לזו של BTC / USDT; עם זאת, לא ראינו מספיק כוח קנייה ליד השיא של יום שלישי בסביבות 246 $. בתרחיש זה, הצמד עשוי לייצר בקלות יומי "כוכב נופל" דפוס, שהוא בדרך כלל פמוט דובי עם צל עליון ארוך.

הצמד כמעט הגיע גם ללהקת בולינגר העליונה, שיכולה להיחשב סימן מוקדם לקנייה יתר על המידה, למרות ה- RSI שנותר מתחת ל -70. יתר על כן, היקף הסחר לא עלה משמעותית לצד המחיר, וחיזק עוד יותר את המקרה ל תיקון לטווח קצר. הטווח שבין 227 ל -251 דולר שהדגשנו בסכום שלנו פרסום אחרון נשאר בתוקף, וזה עדיין יכול להיות התייחסות לשבוע זה.

תרשים ETH USDTETH / USDT היומי ‘כוכב נופל’ בהתהוות; מקור: OKEx, Tradingview

XRP / USDT – אמור להיות ריבאונד לטווח קצר?

ביום שלישי הטכני הקודם הדגשנו כיצד דובי XRP נותרו בשליטה בשבוע שעבר, ו- XRP / USDT נגע מאז בתמיכה התחתונה של המשולש כצפוי..

סימנים ראשוניים מראים כי השוורים עשויים להתחיל לחזור בקרוב, כשהסטוכסטיים מייצרים קרוסאובר שורי וה- RSI מתחיל להתפרץ. עם זאת, גם אם התממש ריבאונד לטווח הקצר, ההתנגדות העליונה של המשולש, בסמוך ל- 0.198, נשארת תקפה. שוב, בשלב זה לא ניתן לאשר היפוך מגמה.

XRP USDTXRP / USDT יכול להתאושש מכאן; מקור: OKEx, Tradingview

ONT / USDT – רכישת יתר?

ONT / USDT היה אחד האלטקוינים המניבים ביותר בפלטפורמת המסחר של OKEx ביום שלישי, וצבר 5% במהלך הפגישה.

הצמד ייצר פריצה מהפוך מהדפוס המשולש האחרון, ואת המומנטום ההפוך הזה ניתן לראות גם ב- MACD. עם זאת, מכיוון שהוא נסחר גבוה יותר, הוא גם מתקרב לממוצע הנע של 365 יום, שנראה כי הוא רמת התנגדות חזקה..

0.7 $ יכול להיות האזור הראשון שצפה בו, ובעקבותיו נוכל לראות את הצמד מגיע ל -0.76 $. בצד החיסרון, 0.63 $ נשאר פעיל.

תרשים ONT USDTONT / USDT ייצר פריצה יומית; מקור: OKEx, Tradingview

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map