עצרת נכסי Q2 של Bitcoin Led עם עלייה של 42% למרות שלא חצתה 10,000 דולר – שעון שוק שבועי

מחיר הביטקוין (BTC) התנודד בטווח הצר שבין 8,900 ל -9,300 דולר בשבוע שעבר, והסתיים בהפסד של -0.62% לפי מחיר נקודתי של OKEx, כאשר התנודתיות הממוצעת של חודש הגיעה לשפל חדש של 35%.

תנודתיות ממומשת על ידי BTC / USD. מָקוֹר: לְסַלֵף

בינתיים, על פי BTC.com, שיעור החשיש של הביטקוין המשיך לעלות, ורשם השבוע עלייה של 6% והגיע לשיא חדש בכל הזמנים של מעל 123 EH / s. העלייה בשיעור החשיש הולכת לעורר גם עלייה בקושי בכרייה; עם זאת, חשמל זול יותר בגלל עונת השיטפונות בסין יכול להתמודד עם זה לעת עתה.

מבחינת ביצועים, קרדאנו (ADA) הובילה את קבוצת ההון הגדול כבר השבוע הרביעי ברציפות, וצברה 20.57% מדי שבוע לאחר השדרוג המיוחד של שלי. Ether (ETH), המטבע הדיגיטלי השני בגודלו, סיים את השבוע בעלייה צנועה מאוד של 0.93%, בעוד שהאוס הועלתה ב -1.69% על ידי השקת VOICE בטא – רשת חברתית מבוזרת מבוססת EOS..

Bitcoin SV (BSV) היה, שוב, המפסיד הגדול ביותר מבחינת מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, וצנח השבוע -3.99%.

מגזר DeFi המשיך להישאר חם בשבוע שעבר, שם סינתטי (SNX) ורשת קיבר (KNC) זינקו מעל 30%, בעוד Bancor (BNT) ו- 0X (ZRX) רשמו 20% עליות ומעלה. שווי השוק הכולל של אסימוני DeFi גדל ל -7.35 מיליארד דולר לעומת 6.3 מיליארד דולר ביום שני האחרון שווי שוק של DeFi.

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 6 / 22–6 / 28. מקור: TradingView

הביטקוין עלה על שיעורי הנכסים העיקריים ברבעון השני

הגירוי הפיסקלי והמונירי המסיבי סייע למחירי שוקי המניות, הזהב והביטקוין בהתאמה חדה ברבעון השני, כאשר הביטקוין הוביל את הראלי עם תשואה של 42.2%. עם זאת ראוי לציין כי הביטקוין הראה מגמה הדרגתית של ירידה בתשואות ברבעון השני – עלייה של 34.4% באפריל, עלייה של 34.4% בחודש מאי, עלייה של 9.5% ביוני, וירידה של -3.3% ביוני. עם זאת, באפריל, הביטקוין התמרץ בעיקר מהצפי למחציתו השלישית, כאשר הוא עלה בשיעור של עד 23% ביומיים האחרונים של החודש..

מצד שני, בעוד שביטקוין נאבק לשבור את רף 10,000 הדולר, נסדאק חזר לשיא חדש בכל הזמנים לאחר שפרסם תשואה רבעונית של 30%, וה- S&P 500 זינק ב -20% – הרווח הרבעוני הגדול ביותר מאז הרבעון הרביעי 1998. הזהב רם גם לשיאים של כל הזמנים שלא נראו מאז אוקטובר 2012 לאחר שפרסם תשואה רבעונית של 12.9%.

בסך הכל, מתברר כי התחזיות המוקדמות של השוק לרבעון היו פסימיות יתר על המידה, וההתאוששות עשויה להימשך במחצית השנייה של 2020.

ביטקוין לעומת מחלקות נכסים עיקריות ברבעון השני. מקור: TradingView, OKEx

המתאם של חודש אחד בין BTC ל- SPX הפך בהדרגה לשלילי לחיובי בשלושת החודשים האחרונים וכעת הוא עומד על 66%, מה שמרמז על מתאם חזק יחסית בין שני הנכסים הללו – בינתיים, המתאם בין BTC לזהב מרחף. קרוב ל 0%.

ביטקוין – ס&P 500 מתאם ממומש. מָקוֹר: לְסַלֵף

ניתוח טכני של ביטקוין


פמוט הפטיש של יום ראשון בתרשים היומי מצביע על כך שהמכירה הסתיימה וייתכן כי מהלך מחיר כלפי מעלה צפוי לטווח הקצר. עם זאת, הממוצע הנע ל -30 יום והממוצע הנע ל -60 יום היוו צלב דובי, מה שהפחית חלק מרגש הקנייה שנשען על אינדיקטור זה כנקודת התייחסות..

ראינו סטייה שורית של ה- RSI (כלומר מדד החוזק היחסי) בתרשים לפי שעות. עם זאת, כאשר ההתנגדות העליונה עדיין ממוקמת בסביבות 9,250 דולר, הסוחרים ימתינו לפריצה לפני שיצטרפו לעצרת במספרים.

מחיר ספוט של OKEx BTC (BTC / USDT) תרשים לשעה. מקור: TradingView

במבט קדימה השבוע

אנו לא מצפים לעדכונים מקרו-כלכליים גדולים השבוע למעט ה- PMI הלא-ייצורי של ISM ודו”ח התביעות הראשונות לחסרי עבודה..

בקריפטו, TRON (TRX) תשחרר את גרסת 4.0 של הפרוטוקול שלה ב- 7 ביולי ואת רשת קיבר (KNC) יציג את KyberDAO באותו יום. בינתיים, VeChain (VET) עולה חֲדָשׁוֹת שהיא תקיים מרכז ראייה בכנס ה- AI העולמי שערכה ממשלת העם העירונית בשנגחאי ב -9 ביולי.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו. עקוב אחר התובנות של OKEx על ו- .

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map