הביטקוין בולט, אך Uniswap לוקח את הזרקורים עם הייפ ההשקה של UNI

Market Watch Weekly הוא סקירה של שווקי הצפנה והתפתחויות בכל שבוע.

פעולת המחירים של ביטקוין (BTC) הראתה חוזק בשבוע האחרון, וצברה 6.63%. המטבע הדיגיטלי המוביל נפתח בסביבות 10,300 דולר ביום שני האחרון ואז עלה במהירות ל -10,800 דולר לפני שנכנס לשלב איחוד. ביום שבת הדפיסו BTC שיא שבועי של 11,179 דולר, בהתאם למחיר הספוט של OKEx, אך מאז ירד המחיר. בסך הכל, Bitcoin עומד כעת בפני התנגדות של 11,200 דולר, בעוד שתמיכה חזקה ניתן לראות סביב 10,800 דולר.

תרשים BTC ספוט 1 שעה של OKEx – 21.9. מקור: OKEx, TradingView

בינתיים, אף אחד מהאלטקוינים הגדולים לא עמד בקצב הרווחים של ביטקוין. Ether (ETH), המוביל ביותר, עלה ב- 4.60% בלבד. בשל התשואות הגבוהות בחקלאות של תשואות DeFi, כסף בדרך כלל זורם אלטקוינים גדולים.

ביצועי הגרוע ביותר של Chainlink (LINK), TRON (TRX) ופולקדות (DOT) ירדו ב -16.93%, 10.03% ו -9.37% בהתאמה. יש לציין כי LINK צנחה ביותר מ- 50% מהשיא הגבוה של אמצע אוגוסט של 20 $ ונסחרה מתחת לקו התמיכה של 10 $ בסוף השבוע..

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, 9 / 14–9 / 20. מקור: TradingView

CME פרסמה את החוזים העתידיים האחרונים (החל מה- 15 בספטמבר) על ביטקוין נתוני מיקום ב -19 בספטמבר מחירי הביטקוין המשיכו להתאושש במהלך תקופת דיווח זו, והריבית הפתוחה זינקה ל -9,383 לעומת 8,198 הקודמים, מה שמעיד כי התייצבות השוק אפשרה להשתתף בהשתתפות.

על פי הדו”ח, חשבונות קרנות ממונפות ראו את עמדותיהם הארוכות במגמת עלייה קלה, מ -2,758 ל -2,819, ואילו עמדותיהן הקצרות התאוששו מ -4,661 ל -5,224 באותה תקופה. שינוי זה ב- OI, למרות שמראה התאוששות בריבית לטווח הקצר, מצביע גם על כך שקרנות ממונפות אינן ברורות לחלוטין לגבי הסיכויים לטווח בינוני..

בינתיים, עמדות ארוכות המוחזקות על ידי חשבונות מנהל הנכסים גדלו בצורה חדה מ 256 ל 717, דבר המצביע על עמדה שורית ברורה. עם זאת, בניגוד לכך, מבחינת חשבונות אחרים שדיווח עליהם, עמדות ארוכות צנחו מ -1,729 ל -1,653, ומיקומים קצרים התאוששו מ -2,028 ל -2,766. רמה זו של עמדות שורט הייתה בשיאה מאז אמצע אוגוסט, מה שמעיד על חוסר אמון בריבאונד בשבוע שעבר.

בסך הכל, אין עקביות בקרב המשקיעים המוסדיים, מה שעולה בקנה אחד עם חוסר הוודאות סביב פעולת מחיר הביטקוין.

נתוני החוזים העתידיים של CME Bitcoin – מספר הקרנות הממונפות משתוקקות לעומת מכנסיים קצרים. מָקוֹר: Quandl

אם מסתכלים על תחום DeFi, Uniswap (UNI) היה ללא ספק גולת הכותרת של השבוע שעבר. UNI תומחר בתחילה ב -3 דולר ועלה לכדי 8.75 $ ביום השני לרישום OKEx, אם כי מאז החל לסגת. כרגע היא עדיין נסחרת מעל 5 דולר, כלומר שווי תעופה של UNI בחינם למשתמשים כשירים שווה כיום יותר מ -2,000 דולר..

יש לציין כי אסימונים אחרים של DeFi הגדולים ירדו, כאשר כ -10 אסימונים צללו יותר מ -20%. אסימונים אלה רואים בדרך כלל עליות מהירות לפני שבועיים והם צפויים לעמוד עם רווחיות.

Yearn.finance (YFI) איבד 21.23% מערכו בשבוע שעבר, בעוד ש- DFI.money (YFII), מזלג YFI, היה הכי גרוע שהצליח, וצנח ב -30.89%. גם SushiSwap (SUSHI) צללה ב -23.18% בגלל התחרות מההשקה של UNI.

החזר שבועי של אסימוני DeFi גדולים, 9 / 14–9 / 20. מקור: TradingView

לפי דבנק, הבורסה המבוזרת Uniswap הדפיסה שיא של 2.2 מיליארד דולר במונחים של ערך כולל נעול, החל מהבוקר. הבורסה המבוזרת מקדימה כעת את Maker (MKR) ואת Curve (CRV).

ה- TVL של כל פרוטוקולי DeFi הגיע היום לשיא כל הזמנים של 11.33 מיליארד דולר כיום, מה שמעיד כי תנופת DeFi עדיין בעיצומה וכסף עדיין זורם לנישה..

הערך הכולל נעול בפרוטוקולי DeFi – 21.9. מָקוֹר: דבנק

במבט קדימה השבוע

הקונגרס של ארצות הברית יכול לפרסם השבוע סבב נוסף של גירוי כלכלי, ולטפל באחד הגורמים הגדולים ביותר לאי וודאות בשוק כרגע. בינתיים, יש לצפות במדד התנודתיות של Cboe, שהמשיך ונסחר לצדדים בשבוע שעבר, לשינויים השבוע. לאחר שהמדד יתחיל לעלות שוב, שוק המניות וביטקוין עשויים להתמודד עם לחץ מחודש.

בקריפטו, YAM Finance הושק מחדש הפרוטוקול שלו בסוף השבוע, ואילו Avalanche (AVAX) תשיק את המסך שלו ותתחיל את הרישום הראשוני שלו ביום שני. SushiSwap העבירה הצבעה חדשה לפיה שני שלישים מה- SUSHI שנכרה לאחרונה יינעלו למשך חצי שנה, ויגבילו את מספר האסימונים הכולל ל -250 מיליון, והכלל החדש ייכנס לתוקף בעוד יומיים. לבסוף, פרויקט DeFi של NEO, פלמינגו, ישיק רשמית את פלטפורמת כריית הנזילות שלה ב -23 בספטמבר.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner