נתוני ביטקוין ברשת מראים כי התבגרות השוק מתייחס ל -10,000 דולר כאל רמת תמיכה חזקה

דוח מחקר מקורי המעריך נתוני בלוקצ’יין של ביטקוין להערכת התנהגות ומגמות השוק.

נכתב על ידי OKEx Insights | מופעל על ידי Catallact

בתחתית עמוד זה נכלל קובץ PDF של הדוח הבא, כך שהקוראים יוכלו להציג, להוריד ולשתף אותו בנוחיותם.

במהלך השבועות האחרונים – מכיוון שביטקוין (BTC) שוב נסחר הרבה מעל לרמה של 10,000 דולר – מטפלי השוק מטילים ספק באופן טבעי ביכולתו של ביטקוין לצמוח הלאה. בהתחשב בתנאי השוק השוריים, האנליסטים שואלים את השאלה האם המחירים הנוכחיים מוגזמים יתר על המידה או נתמכים ביסודם.

בעוד שטיפול בשאלות כאלה סביב ביצועי הנכס בדרך כלל דורש נתונים שלא תמיד זמינים לציבור, המקרה של ביטקוין – בהתחשב בספר החשבונות הציבורי המבוזר שלו – הוא ייחודי במיוחד. במקרה זה, יש לנו גישה למספר נתונים ברשת, אשר כאשר הם מנותחים, יכולים לספק רמזים שימושיים לגבי העתיד שעשוי להיות למטבע הדיגיטלי המוביל..

לשם כך OKEx Insights שיתפה פעולה עם חברת ניתוחי הבלוקצ’יין קטלקט להציג ולדון על מערכי נתונים שונים ברשת אשר יכולים לשפוך אור רב יותר על התנהגות השוק העתידית והציפיות למחיר הביטקוין.

מחיר הביטקוין – למה אכפת לנו

הביטקוין נותר נושא מקוטב מבחינת התועלת והסיכוי שלו בעולם שניתן לטעון שרק אי פעם ידע מערכות פיננסיות ריכוזיות בקנה מידה המוני. תומכי תְבִיעָה זה ישנה את הדרך בה אנו מחזיקים ומעבירים עושר, תוך גורמים לִטעוֹן זה לעולם לא יחליף מטבעות שהונפקו על ידי בנקים מרכזיים.

עם זאת, שאלות פילוסופיות בצד זה, ההיבט היחיד והמובהק והמרתק לחלוטין של הביטקוין – ששלט בכותרות ברחבי אמצעי התקשורת הגדולים ואילץ בנקים, רגולטורים וגופים פיננסיים מסורתיים – הוא מחירו..

בהתחשב באופן שבו BTC נסחרת מתחת לדולר בשנת 2010, עלייתו לאורך השנים עוררה ספקנות, חוסר אמון, ביקורת, פעולות רגולטוריות, איסורים אזוריים ולבסוף הכרה בהפיכתה ההשקעה הטובה ביותר של העשור נכנס לשנת 2020.

עם רווחים חסרי תקדים כאלה, הביטקוין עשה מיליונרים מתוך תומכים מוקדמים, ובאופן לא מפתיע, זכו לפולחן בעקבותיו. המטבע הקריפטוגרפי המוביל הפך לנושא יומיומי לדיון ודיון בערוצי מדיה חברתית – בעיקר טוויטר, שחלקו ממוקד הקריפטו מכונה בחיבה (או במרה) בשם Crypto Twitter – או סתם "CT."

הקשר בין מחיר להתנהגות השוק

המחיר של כל נכס, כולל ביטקוין, בכל זמן נתון, הוא יותר מסתם נתון מסחר. הוא מייצג את הקונצנזוס של משתתפי השוק ומסמן את הסף בו הצעות המחיר (כלומר, המחיר המקסימלי שקונה מוכן לשלם עבור הנכס) נפגשות (כלומר, מחיר המינימום שהמוכר מוכן לקחת עבור הנכס). עם זאת, מעבר למובן מאליו, מחירו של הנכס משפיע מטבעו גם על התנהגות השוק והפסיכולוגיה עקב כלל בסיסי אחד: משתתפי השוק רוצים באופן כללי לקנות נמוך ולמכור גבוה. הנחה זו תתקיים עבור כל סוחר או משקיע רציונלי, והיא בדרך כלל מה שמניע את השווקים.

השאיפה לרווחיות היא המעניקה חשיבות לכניסה של כל משתתף, או למחיר בו הוא קונה נכס. אם סוחר קנה ביטקוין ב -10,000 דולר, מחיר זה הופך להיות הכניסה שלהם לתפקיד זה ומשמש כנקודת התייחסות לרווחיות הסוחר..

בדוגמה זו, הסוחר יבקש באופן טבעי למכור ביטקוין מעל 10,000 דולר, ככל הנראה, יחזיק בנכס באמצעות ירידות – זמן רב ככל האפשר – להגיע לפחות לנקודת פריצה ולהימנע מהפסד. מצד שני, אם ביטקוין יישאר זמן מה מעל 10,000 דולר – ובכך ירוויח את הסוחר – הם עשויים להוסיף עוד למיקומם אם הביטקוין יחזור ל -10,000 דולר במהלך מתקנת. התנהגות זו, כאשר היא מוצגת בקנה מידה גדול, מתארת ​​מה שמזהים אנליסטים טכניים כאזורי תמיכה והתנגדות.

אם מספר לא מבוטל של סוחרים קובעים את עמדותיהם ברמת מחיר מסוימת, הם נוטים פחות למכור מתחת למחיר זה וסביר יותר שהם יוסיפו למיקומם אם הנכס יתוקן לאחר תקופת צמיחה. מצד שני, אותם סוחרים יהססו להוסיף לפוזיציות שלהם אם הנכס יירד באופן משמעותי מתחת למחיר הכניסה שלהם, מה שיגרום להם למכור בסימן ההתאוששות הראשון להפסקה ולצאת מהסחר..

ההתנהגות הקודמת מביאה להעלאת מחירים ולהיווצרות רמות תמיכה ואילו זו מדכאת תנועות כלפי מעלה ומבססת אזורי התנגדות. זו נקודה חשובה שיש לזכור כאשר אנו דנים בערכות נתונים שונות בשוק הביטקוין.

סקירה כללית על חשבונאות ביטקוין ו- UTXOs

בתור פנקסי רישום לציבור רשומים, חסימות רשתות מתאימות במיוחד לניתוח חשבונאות מעמיק ונתונים. חברות כמו Catallact מסוגלות לחלץ מגוון נקודות נתונים ברשת מהבלוקצ’יין של ביטקוין כדי לאכלס, לתאם ולשרטט ייצוגים חזותיים של מצב הרשת, כמו גם את התנהגות העבר של השוק והמצב הנוכחי..

רוב הניתוחים הקשורים למחיר, כמו אלה שבדוח זה, מסתמכים על חשבונאות בלוקצ’יין כדי לזהות את מקורם של מטבעות – כלומר, כאשר המטבעות נוקשו לראשונה או הועברו לאחרונה – עם מחירי השוק המקבילים שלהם ומצבם הנוכחי (כגון האם הם לא הוצאו או לא). פירוש הדבר שלביטקוין (והמטבעות שקיבלו ממנו קשה), הסתכלות על תפוקות עסקאות שלא הוצאו, או UTXOs.

לכל עסקת ביטקוין יש קלט (כתובת השולח), תפוקות (הכתובות המקבלות) ורישומי UTXO. כאשר כתובת ביטקוין מקבלת סכום של BTC, הסכום נרשם כ- UTXO. ברגע שנשלח BTC שקיבל בעסקה חדשה, הוא נחשב לצריכה או לבזבז. המשמעות של הדבר היא פשוט ש- UTXO מייצגים את יתרות המטבע הפעילות הזמינות להוצאה של כתובת נתונה.

צילום המסך למטה, שנלקח מחוקר Blockchain.com, מציג עסקה אקראית עם הקלט והפלט שלה, שבאותה עת לא הוצא על ידי המקלט..

דוגמה לעסקת ביטקוין המציגה את התשומות והתפוקות שלהעסקת ביטקוין המציגה את התשומות והתפוקות שלה. מקור: Blockchain.com

ה- BTC 23.51 בעסקה לעיל מייצג את אחת התפוקות, שנרשמת כעת בבלוקצ’יין, יחד עם זמן היצירה והערך שלה בדולר באותה עת. רשומה זו זמינה לשימוש כנקודת ייחוס לסכום BTC מסוים זה בעתיד. כל עוד 23.51 BTC זה לא נותר על ידי הכונס, ניתן לחשב את הרווח או ההפסד שלא מומשו של סכום זה – תוך התבוננות במחירי שוק והשוואתם למחיר BTC בעת קבלת התפוקה. לאחר שליחת ה- BTC בעסקה אחרת, הוא הופך לבזבז, ובאופן דומה ניתן לחשב את הרווח או ההפסד הממומש.

ניטור נתוני UTXO על פני כל בלוקצ’יין של ביטקוין הוא הליבה של מערכי הנתונים עליהם נדון להלן.

יש לציין כי מודל UTXO אינו חל על כל המטבעות או הרשתות. לדוגמה, Ethereum משתמש במודל היתרה בחשבון כדי להקצות בעלות. אולם למטרות דוח זה כל הנתונים יתייחסו ל- UTXO של Bitcoin.

מיקומי UTXO – זיהוי הצטברות מיקום

זיהוי מיקומי UTXO בבלוקצ’יין ביחס למחיר הביטקוין יכול לתת לנו מבט מהיר ותובנה על מיקומים ארוכים (מכיוון שהם מטבעם לא מנוצלים) ומחירי הכניסה שלהם.

התרשים להלן, המסופק על ידי Catallact, מייצג באופן חזותי את מספר ה- UTXO בנקודות מחיר שונות לאורך זמן (מאז 2015) ומשמש אינדיקטור טוב למיקומים מבוססים ולגודל שלהם.

במבט חטוף נוכל לראות שני אשכולות עיקריים של UTXO המיוצגים על ידי נקודות ורודות: הראשון בסביבות דצמבר 2018 והשני לאורך סוף יולי ותחילת אוגוסט 2020.

מיקומי הצטברות UTXO ברשת הביטקויןמיקומי הצטברות UTXO ברשת הביטקוין. מָקוֹר: Catallact.com

האשכול הראשון, מדצמבר 2018, נוצר סביב הנקודה הנמוכה ביותר בקסם הדובי של הביטקוין בעקבות מאניה 2017. זה בדרך כלל משקף כיצד משתתפי השוק, באותה תקופה, חשו שהביטקוין אטרקטיבי במחירים של פחות מ -5,000 דולר.

בהתקרבות למסגרת הזמן הזו בתרשים שלמטה, מאוגוסט 2018 עד יולי 2019, אנו יכולים לראות כיצד אשכולות UTXO אחרים הם יחסית קטנים מאוד (בעיקר כאשר BTC עלה עד 10,000 דולר ומעלה) בהשוואה לאשכול שנוצר בין 4,000 $ ל -3,400 $. בדצמבר 2018. זה מצביע על כך שהיה אז חוסר אמון במחיר שגדל הרבה מעל 10K $.

מיקומי הצטברות Bitcoin UTXO, אוגוסט 2018 עד יולי 2019מיקומי הצטברות UTXO ברשת הביטקוין, אוגוסט 2018 עד יולי 2019. מקור: Catallact.com

אם קפיצה למסגרות זמן עדכניות יותר, כפי שמוצג בתרשים למטה, אנו יכולים לראות שהתרסקות מרץ 2020 לא נחשבה לתחתית סופית בהשוואה לדצמבר 2018, בהתחשב בגודל הקטן יחסית של אשכולות ה- UTXO..

מיקומי הצטברות Bitcoin UTXO, בינואר 2020 עד אוגוסט 2020מיקומי הצטברות UTXO ברשת הביטקוין, בינואר 2020 עד אוגוסט 2020. מקור: Catallact.com

עם זאת, ניכרת עלייה במספר העמדות שנקבעו כאשר המחיר חצה 10,000 דולר בסוף יולי ובתחילת אוגוסט 2020, דבר המצביע על כך שמשקיעים וסוחרים שהיו על הגדר קפצו לקנות ברגע שנפרצה רמת ההתנגדות הזו..

לסיכום, מיקומי ה- UTXO הללו משקפים שינוי לאחרונה בסנטימנט, שם משתתפי השוק שהיו ספקנים בעקבות התרסקות מרץ 2020 המתינו לביטקוין לבחור כיוון לפני הקנייה. הגודל היחסי של מכשירי UTXO שנוצרו סביב רמות המחירים הנוכחיות משקף בבירור אמון גבוה יחסית בשוק במהלך האחרון מעל 10,000 דולר בהשוואה לקראת אותה רמה בשנת 2019.

שינויים באחזקות UTXO – משקף את ציפיות השוק

בעוד שמיקומי UTXO לאורך זמן, כפי שמוצג לעיל, מאפשרים לנו לזהות רגשות שוק סביב תנועות מחירים גדולות, התבוננות בשינויים האחרונים באחזקות UTXO יכולה לסייע באישוש חלק מהממצאים הללו..

התרשים שלהלן עוקב אחר שינויים באחזקות UTXO בין 15 ביוני ל -6 באוגוסט 2020. הקווים הכחולים מייצגים עמדות חדשות שנקבעו במחירים המקבילים, ואילו הקווים הוורודים מייצגים עמדות – עם מחירי הכניסה המקוריים שלהן – שנסגרו באותה תקופה..

שינוי באחזקות Bitcoin UTXO בנקודות מחיר שונות של Bitcoinשינוי באחזקות Bitcoin UTXO על פני נקודות מחיר שונות. מָקוֹר: Catallact.com

התרשים שלמעלה מראה כיצד מספר עמדות, שהוקמו במקור בסביבות 6,200 דולר, נסגרו בשבעת השבועות שבין 15 ביוני לאוגוסט. לאחר מכן נסגרו עמדות שהסתכמו ב -8,700 דולר ו -9,700 דולר – כלומר סוחרים מכרו את ה- BTC שלהם כדי לקחת רווח. מצד שני, הוקמו עמדות חדשות גדולות יחסית שהובילו ל -10,000 $ ואז שוב בין 11,000 $ ל -12,000 $, כפי שמעידים הקווים הכחולים..

סגירת הפוזיציות הוותיקות יותר במהלך תקופה שורית מפחיתה לחץ כלפי מטה על המחיר כאשר משתתפי השוק לטווח הארוך מממשים את רווחיהם ויוצאים מהעסקאות. זה משאיר אחריו סוחרים ומשקיעים עם מחירי כניסה גבוהים יותר או עמדות שהוקמו לאחרונה ברמות המחירים הנוכחיות. עמדות חדשות אלה תורמות אז להיווצרות קומה או אזור תמיכה במחיר, אשר, במקרה זה, עשוי להיווצר סביב רמת $ 10,000 – התומכים בממצאינו בסעיף הקודם..

רווחים והפסדים ממומשים – חושפים הנחות שוק

כשם ש- UTXO משקפים רווחים והפסדים שלא מומשו בכך שהם לא מנוצלים, ניתן לנתח תפוקות שהוצאו כדי לחשב רווחים והפסדים שהתממשו בנקודות מחיר שונות. אמנם רווחיות היא תופעת שוק טבעית, אך ערכים קיצוניים – הן עבור רווחים מומשים והן עבור הפסדים מומשים – עשויים לרמוז על חוסר איזון בשוק..

התרשים שלהלן מציג את ה- P הממומש&L (במונחי דולר) בזמנים שונים וכן מחירים של BTC בארבע השנים האחרונות.

מימוש רווח והפסד בנקודות מחיר שונות של ביטקוין, ביולי 2016 עד יולי 2020מימש פ&L ברשת הביטקוין, יולי 2016 עד יולי 2020. מקור: Catallact.com

יש כאן שני קוצים בולטים: הראשון המייצג רווחים ממומשים (ירוק) בדצמבר 2017 (ליד שיאו של ביטקוין בכל הזמנים מעל 20,000 $) והשני מציג הפסדים מומשים (אדום) במהלך התרסקות מרץ 2020..

בדיעבד, הקונים בשלב הראשון והמוכרים בשלב השני נחשלו מאוד. לקיחת הרווח הקיצונית בשנת 2017 שיקפה א "עכשיו או לעולם לא" גישה, מראה על חוסר אמון ברמות המחירים שמחזיקים או מעריכים. מצד שני, מימוש ההפסד הקיצוני במרץ 2020 הזכיר א "לעשות או למות" תרחיש, המשקף פחד וייאוש.

לעומת זאת, אם מסתכלים על מסגרות זמן עדכניות יותר, אנו יכולים לראות שההפסדים שגרמו לקריסת חודש מרץ הקנו לשוק הקלה מסוימת, שכן הפסדים שהתממשו צנחו לרמות לא משמעותיות לאחר השיא הגדול עקב העובדה שמוכרי פאניקה כבר יצאו מהשוק..

מימוש רווח והפסד בנקודות מחיר שונות של ביטקוין, במרץ 2020 עד יולי 2020מימש פ&L ברשת הביטקוין, מרץ 2020 עד יולי 2020. מקור: Catallact.com

באופן דומה, גם מקרים של מימוש רווחים היו נמוכים משמעותית בחודשים האחרונים, כלומר פחות סוחרים ומשקיעים מוכרים – כלומר יוצאים מהפוזיציות הרווחיות שלהם. הדבר בולט במיוחד בהשוואה לחודש יוני ויולי 2019, כאשר Bitcoin נסחר בערך בין $ 8,500 ל- 14,000 $..

ניתן לייחס מגמה זו של רווחים ממומשים נמוכים לבגרות השוק, והיא מראה כי סוחרים ומשקיעים אינם ממהרים לפדות עכשיו כמו שהיו בשנת 2017, כאשר העצרת נחשבה בעיני רבים כאירוע חד פעמי. לעומת זאת, ניתן לייחס את היעדר ההפסדים הממומשים כביכול ידיים חלשות שעוזבות את השוק בסימני הפאניקה הראשונים וסוללות את הדרך להעלאת המחירים..

עצם העובדה שמשתתפי השוק אינם מתרוצצים בכדי לקחת רווחים ברמות הנוכחיות – כפי שעשו בעבר באותן רמות – מצביעה על שינוי במנטליות וציפיות השוק. סוחרים ומשקיעים לא חושבים שברמות הנוכחיות אינן סבירות או בלתי קיימות.

רווחים והפסדים לא ממומשים – מצב השוק

אמנם ציינו את מגמת הירידה ב- P הממומשת&L בחודשים האחרונים, לימוד הטווחים והפרופורציות של רווחים שלא מומשו יכול לספק תובנות נוספות ולעזור לאמת את הממצאים וההנחות שלנו.

התרשים שלהלן מציג את הפרופורציות וטווחי המחירים של UTXOs שהם בכסף (כלומר, ברווח) או נגמר הכסף (כלומר, באובדן) לאורך זמן.

רווח והפסד לא ממומש על פני נקודות מחיר שונות בביטקוין, ביוני 2017 עד יולי 2020P לא ממומש&L ברשת הביטקוין בנקודות מחיר שונות, יוני 2017 עד יולי 2020. מקור: Catallact.com

ישנן שלוש תקופות ריבית עיקריות המצוינות בתרשים זה במונחים של רווח והפסד – שיא ​​2017, תחתית שוק הדובים 2019 ורמות המחירים הנוכחיות מעל 10,000 דולר..

בשלב הראשון, רוב הפוזיציות היו ברווח מובן מאחר והמחיר כמעט נגע ל -20,000 דולר. בשלב השני, הביטקוין ירד מתחת ל -4,000 דולר, והציב את רוב הפוזיציות באדום – או, בתרשים שלמעלה, ורוד. במקרה השלישי והאחרון, לעומת זאת, שיעור המטבעות ברווח גבוה יחסית, בעוד שהפסדים מעטים – למרות שהמחיר עדיין נמוך משיאי 2019..

ניתן לייחס את הדפוס האחרון של רווח והפסד שלא מומש בעקבות התרסקות מרץ 2020 לשני גורמים עיקריים: סוחרי הפסדים כבר סגרו את עמדותיהם, מימשו את הפסדיהם, וסוחרים שקנו BTC במחירים נמוכים יחסית במהלך ההתרסקות ואחריהם נמצאים כעת בקלות. ברווח.

עצם העובדה שהרווחים הממומשים גם הם נמוכים, כפי שהוצג קודם לכן, למרות שכמעט כל הפוזיציות הפתוחות היו ברווח ברמות הנוכחיות, מעידה על כך שמשתתפי השוק צופים רווחים גדולים עוד יותר לטווח הבינוני-ארוך.

SOPR – אינדיקטור למגמות השוק

יחס רווח התפוקה המושקע, או SOPR, מראה למעשה אם משתתפי השוק מוכרים בממוצע את אחזקותיהם ברווח או לא. יחס מעל 1 מציין, בממוצע, הוצאה רווחית, ונתונים מתחת ל -1 משקפים מכירה בהפסד.

יחס זה יכול לשמש כאינדיקטור למגמות השוק בגלל דרך ההתנהגות של סוחרים ומשקיעים (כלומר, חיפוש רווחים ומזעור הפסדים).

בשוק שורי, כאשר משתתפי השוק מצפים שהמחיר יצמח, הם לא צפויים למכור את אחזקותיהם תמורת הפסד. כתוצאה מכך ה- SOPR נשאר על או מעל 1 למשך הכישוף השורי. באופן דומה, בשוק דובים, סוחרים ומשקיעים ממתינים לשוויון ולצאת, מה שגורם ללחץ מכירה כאשר ה- SOPR מגיע ל -1, ודוחף אותו שוב למטה..

התרשים שלהלן מציג התנהגות זו מול ה- SOPR במהלך שוק הדובים של 2018–2019. התיבה הכתומה מדגישה כיצד היחס נותר מתחת ל -1 במהלך רוב הקסם הדובי הזה – כלומר רוב האנשים מכרו בהפסד – בגלל לחץ המכירה במחירים שווי ערך.

SOPR של ביטקוין על פני נקודות מחיר, ביוני 2018 עד אפריל 2019SOPR של ביטקוין בנקודות מחיר שונות, יוני 2018 עד אפריל 2019. מקור: Catallact.com

לחלופין, אם נסתכל על ה- SOPR בחודשים האחרונים, כפי שמוצג להלן, נוכל לראות כיצד הערך נשאר בעיקר מעל 1, דבר המצביע על כך שמשתתפי השוק אופטימיים לגבי מגמת המחירים ומחכים להיות ברווח לפני המכירה..

SOPR של ביטקוין על פני נקודות מחיר, מרץ 2020 עד אוגוסט 2020SOPR של ביטקוין בנקודות מחיר שונות, מרץ 2020 עד אוגוסט 2020. מקור: Catallact.com

סיכום

דוח זה נועד לזהות מגמות במספר מערכי נתונים ברשת על מנת לדון ולהסיק אם ביטקוין זוכה לתמיכה חזקה ברמות המחירים הנוכחיות – לאחר שחצה לאחרונה 10,000 דולר ונסחר מעל 11,000 דולר מזה כמעט שבועיים..

מודל ה- UTXO שעוקב אחר הבלוקצ’יין של ביטקוין מאפשר לעקוב אחר עסקאות שהוצאו ולא הוצאו. יחד עם מידע על מחירים, מערכי נתונים אלה יכולים לחשוף תובנות לגבי התנהגות השוק ומצב המאקרו של אחזקות הביטקוין.

להערכתנו, שקלנו מיקומי UTXO, שינויים באחזקות UTXO בשבועות האחרונים, רווחים והפסדים ממומשים ולא ממומשים, והשקענו יחסי תפוקה כדי להגיע למסקנות הבאות:

  • משתתפי השוק הקימו עמדות BTC חדשות וגדולות ככל שהמחיר עלה ועבר 10,000 דולר.
  • הרבה פוזיציות ותיקות יותר (בין $ 6,200 ל- 9,700 $) נסגרו לאחרונה (בשבעת השבועות האחרונים) לרווחיות, מה שהפחית את הלחץ כלפי מטה על מחיר BTC.
  • רווחים והפסדים ממומשים מאפריל 2020 ואילך מאוד מאולפים בהשוואה לעליית מחירים קודמת וירידות, מה שמעיד על בשלות ואופטימיות בשוק..
  • רווחים והפסדים לא ממומשים ברמות הנוכחיות מייצגים שוק אופטימי, כאשר ככל הנראה סוחרים ומשקיעים צופים רווחים גדולים יותר בעתיד.
  • ערכי SOPR מאפריל 2020 משקפים גם אופטימיות במחירים שוטפים ומגמת שוק חיובית בדרך כלל.

לאור התובנות הללו, נראה כי התרסקות מרץ 2020 ראתה ידיים חלשות שנדחקו מהשוק, מה שמאפשר לה להתאושש בהדרגה ולהשיב 10,000 דולר – מה שהציב את המיקומים הפתוחים ביותר כיום בירוק..

יתר על כן, הצטברות המיקום המובילה לרמות הנוכחיות (בין $ 10,000 ל- $ 12,000), יחד עם הקלות הנוכחית של רווחיות, מעידים כי מחירים אלה נחשבו לנקודות כניסה סבירות על ידי המשתתפים. זה גם מצביע על כך שהרווחים מוכנים להחזיק את המטבעות שלהם כדי להשיג רווחים גדולים יותר בעתיד.

תצפיות אלה – יחד עם היעדר הלחץ לכאורה כלפי מטה והרגשת השוק החיובית בדרך כלל סביב פעולת המחירים האחרונה – מצביעים על כך שמסחר ימי השוק בביטקוין מתחת ל -10,000 דולר..

אם אתה מוצא את הניתוח הזה מושכל, תוכל להציג, להוריד ולשתף את גרסת ה- PDF של דוח זה להלן:

צפה במסך מלא

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner