2020: שנה לחצי הקריפטו

האם אתה מוכן לאחד האירועים הצפויים ביותר במרחב הצפנה השנה? חציית הביטקוין נמצאת במרחק חודש בלבד! כדי לרענן את זיכרונך, הנה סיכום מהיר של ההיסטוריה, ההשלכות והדרכים לסחור עבור אירוע זה שקורה אחת לארבע שנים..

ההיצע העולמי של הביטקוין

מהרגע בו סאטושי נקאמוטו יצר ביטקוין, יש רק 21 מיליון ביטקוין שניתן לפתוח בסך הכל. לכן, הביטקוין הוא נכס דפלציוני, שהוא ההפך ממטבע פיאט.

ההיצע העולמי של ביטקוין מגיע מתהליך שנקרא כרייה, ובו כורים מאמתים רשומות של עסקאות ביטקוין על ידי פיתרון של שאלות מורכבות במתמטיקה. לאחר שתסיים, כורי הביטקוין יכולים לקבל תגמולי ביטקוין.

בימים הראשונים, כורים יכולים לקבל 50 ביטקוינים חדשים בכל פעם שיצרו חסימה בהצלחה. בערך, זה לוקח בערך 10 דקות לייצר ביטקוין חדש. נכון לעכשיו, ההיצע הכולל של BTC עומד על כ- 18 מיליון. כ -86% מהביטקוינים הוטבעו כבר. עם זאת, הפרס כרגע הוא 12.5 BTC, בגלל אירוע שנקרא Bitcoin Halving.

מהו ביטקוין חצוי?

חציית ביטקוין היא אירוע שמקצץ את מספר פרסי הביטקוין לכורים בחצי. זה קורה ברגע שנוצרו 210,000 בלוקים, וזה לוקח בערך ארבע שנים. היו בעבר שתי מחציות ביטקוין. לאחר כל חצוי, הכורים קיבלו 50% פחות ביטקוין בכל פעם שהם ייצרו בלוק.

מקור: OKEx

בהתאם לתבנית בתרשים שלמעלה, ניתן לראות כי פחות ביטקוין ייוצר לאורך זמן. בסופו של יום, לאחר ביטול נעילתם של 21 מיליון ביטקוין (ככל הנראה בשנת 2140), יופסק החוצה מכלל ההיצע של הביטקוין. לכן, דפלציה של ביטקוין יוצרת מחסור, והופכת את הביטקוין ליותר יקר.

כיצד משפיע חציית הביטקוין על מחיר ה- BTC?

חציית ביטקוין היא אירוע חיוני עבור הסוחרים, שכן ההיסטוריה הוכיחה ששני אירועי החצייה בעבר היו אחריהם עלייה משמעותית במחירי הביטקוין. עיין בסטטיסטיקה ההיסטורית של מחיר BTC:

מחצית הביטקוין הראשונה בשנת 2012

יום מחצית: 12.35 דולר


שנה לאחר מכן: 1100 דולר

מחצית הביטקוין השנייה בשנת 2016

יום מחצית: 650.63 דולר

שנה לאחר מכן: 2634.17 דולר

1.5 שנה אחר כך: 20,000 $

כדי להבין את הסיבה לעליית מחירי הביטקוין, עליכם לדעת כי מחיר הביטקוין מושפע מאוד מחוק ההיצע והביקוש. כאשר קורה חציית הביטקוין, הכורים מקבלים פחות תגמולי ביטקוין. כך הסכום שהם יכולים למכור לשוק יורד. בהינתן היצע מופחת, כאשר הביקוש עולה או נשאר זהה, מחיר הנכס עולה.

איך נסחר במחצית ביטקוין

האם מחיר ה- BTC יגיע לשיא של כל הזמנים? שאלה זו עוררה ויכוחים בקרב קהילת הקריפטו, במיוחד לאחר הנסיגה האחרונה בשוק הקריפטו והכלכלה העולמית שחלה המגיפה העולמית. אם אתה לא בטוח אם זה הזמן הנכון לרכוש ביטקוין, אתה יכול לנסות בחוזים עתידיים או באופציות, מה שלא מצריך להחזיק את הנכס. אתה יכול להרוויח על ידי השערה על שינוי מחיר הביטקוין.

ב סחר בחוזים עתידיים, אם אתה מצפה לעליית מחיר הביטקוין, תוכל להיכנס למיקום ארוך. אם אתה מצפה לירידה במחיר הביטקוין, תוכל להיכנס למיקום קצר. אנו מספקים מינוף עד פי 100 עבורך כדי להכפיל גם את הרווחים שלך.

אתה יכול גם לשקול סחר באופציות, כלי פופולרי לגידור ולארביטראז ‘לסוחרים מקצועיים. כאשר אתה מצפה שמחיר הביטקוין יעלה, קנה אופציית התקשרות. נהפוך הוא, אם אתה מצפה שהמחיר יירד, קנה אופציית מכר. אם אתה מרגיש קצת מבולבל, שלנו אפשרויות גילוי דף מדריך אותך באסטרטגיות מסחר שונות באופציות המתאימות לצרכים שלך ולהעדפות הסיכון שלך.

עוד אירועי חצייה קרובים

2020 היא שנה של חציית קריפטו, מלבד חציית ה- BTC בחודש מרץ, יהיו עוד אירועים של חציית קריפטו, כולל Bitcoin Cash (BCH) באפריל, Dash (DASH) במאי, Zcoin (XZC) בספטמבר, ו- זקש (ZEC) באוקטובר.

אנחנו לא יכולים לחכות לראות כיצד כל האירועים הללו יתקיימו, ומקווה שזו תהיה שנה פורייה עבור כולכם. בינתיים, ספר לנו על מחשבותיך בנושא זה, והשאיר את הערותיך בציוץ למטה!

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map