סיכום AMA: CoinGecko & Defi ביקור חוזר לעתיד הפיננסים – Defi עם מייסדי שותף של CoinGecko

ב- 21 באפריל 2020, היינו מאוד נרגשים לקיים מפגש עם Ask-Me-Anything עם מייסדי שותף של CoinGecko: בובי אונג ו- TM Lee, כדי לדון בהשקעה שלהם על Defi ובספר שנקרא “How To Defi” שנכתב על ידי CoinGecko..

CoinGecko הוא אתר דירוג והערכה של מטבעות קריפטיים שמפרטים את הנתונים הכמותיים והאיכותיים למספר מדדים שונים. המדדים שהוחלו כוללים עוקבים בטוויטר, מנויי Reddit, קהילת מטבעות, עלות פיגוע 51, מספר המפתחים שעובדים על המטבע ועוד הרבה יותר להציע ציון כולל של המטבע ודירוג לכל קטגוריה..

AMA זה מחולק לשני חלקים, שם CoinGecko התבקש לחלוק את דעתם על Defi, ואחריו Q חי לוהט.&A בקבוצה שלנו.

מחלקה 1

שאלה 1: DeFi הוא אחד הנושאים החמים ביותר בתחום הבלוקצ’יין כרגע. האם CoinGecko יכולה לשתף אותנו בדעותיך לגבי DeFi? האם אתה חושב ש- DeFi ישבש את המערכת הפיננסית הקיימת? מהי גישת CoinGecko כלפי מגזר DeFi?

A1: כן, אנו חושבים שלדיפי יש פוטנציאל גדול מאוד במרחב הקריפטו ויש לו את הסיכוי לשנות את הדרך בה אנשים מבצעים שירותים פיננסיים בעתיד.

כרגע הכל דורש מתווך מרכזי. ל- DeFi יש פוטנציאל להסיר את המתווך הזה. הסרת מתווכים עלולה לגרום למסירה זולה ומהירה יותר של שירותים פיננסיים.

נכון לעכשיו מרחב ה- DeFi גרם לנו להיות ממש סקרנים, ואנחנו עוקבים מקרוב אחר זה בכדי לראות כיצד אנו יכולים להשתתף באופן פעיל.

אנו מכריחים שיהיו הרבה נתונים ספציפיים ל- DeFi שיעניינו את קהילת הקריפטו. ואנחנו שוקלים להוסיף בקרוב קטע DeFi ל- CoinGecko.

לאלו מכם העוסקים ב- DeFi ומחפשים מקום להתחיל בו, התחלנו כבר בהוצאת ספר DeFi הראשון שיצא אי פעם בשם "כיצד לדפי".

לזמן מוגבל, תוכלו לקבל אותו בחינם https://landing.coingecko.com/how-to-defi/ (https://landing.coingecko.com/how-to-defi/) וללמוד הכל על DeFi הכל במקום אחד!

שאלה 2: CoinGecko, בתקופת הדיוט, "כיצד אוכל להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות $ DeFi?"

A2: כאשר הריבית העולמית יורדת לכיוון אפס (או שלילית במדינות מסוימות), הפיקדונות הקבועים בבנק משלמים כעת מעט מאוד. יישומי DeFi מספקים כעת למשתמשים ריבית גבוהה יותר המאפשרים לך להרוויח הכנסה פסיבית. לדוגמה, במתחם אתה יכול להרוויח עד 8% מהפקדות DAI שלך כרגע.

ש 3: אמון וביטחון הם הדבר החשוב ביותר בקריפטו. פרוטוקול Defi dForce שפורסם לאחרונה. איזו עצה היית נותן כדי להימנע ממצבים אלה בעתיד?

A3: ההצעה שלנו למשתמשים תהיה להשתמש רק באפליקציות DeFi שעברו ביקורת ולנסות לחקור כמה שיותר את הדגש הביטחוני של אותם שירותים..


הגישה האחרת היא למצוא ולהשתמש בשירותי DeFi פופולריים שקיימים תקופה ארוכה יותר. בעוד שהסיכון קיים, אפליקציות DeFi פופולריות נבדקות בקרב משתמשים וחברי הקהילה במקום יישומי DeFi חדשים.

בהמשך הדרך נראה ככל הנראה גם יותר אימוץ מיינסטרים של ביטוחים מבוזרים כמו Nexus Mutual ו- Opyn המספקים אפשרויות ביטוח למשתמשי DeFi..

זה מקטין את פוטנציאל ההשתכרות שלך, אבל לפחות אתה מוגן במקצת.

בשל השלב המתהווה של DeFi או אפילו כל תעשיית הבלוקצ’יין, תמיד יהיו סיכונים.

כמשתמשים עלינו להיות מודעים לכך ולנסות כמיטב יכולתנו למתן אותם. בגלל זה רק שים כסף שנוח לך להפסיד, אל תשים את כל הביצים שלך בסל אחד.

ש 4: האם CoinGecko יעבור ל- DEFI? משירות מעקב אחר מטבעות שנכנס לדפי. כיצד זה אפשרי?

A4: יש לנו תוכניות גדולות לתעשיית הקריפטו. היינו צובר הנתונים הראשון שעקב אחר נגזרות הצפנה – אנו עוקבים אחר חילופי החוזים והעתיד הנצחיים מהבורסות השונות מאז השנה שעברה – https://www.coingecko.com/en/derivatives

היינו גם צובר הנתונים הראשון שיצא עם פיתרון לתיקון נושא הנפח המזויף שרווח בין מרכזיות רבות. ראינו שאי אפשר לסמוך יותר על כרכים של מרכזיות רבות והצגנו את המדד הזה שנקרא Trust Score, שם אנו ממיינים את הבורסות המופיעות ב- CoinGecko באמצעות שילוב של מדדים כגון תעבורת רשת, עומק פנקס ההזמנות, התפשטות הצעה / בקשה, איכות API ועוד רבים. תוכלו לקרוא עוד כאן: https://blog.coingecko.com/trust-score-explained/

מרחב הבלוקצ’יין ממשיך לחדש כל יום ואנו עושים כמיטב יכולתנו להתעדכן ולעקוב אחר ההתפתחויות המתרחשות במרחב זה!

CoinGecko (https://www.coingecko.com/en/derivatives)

ש 5: תכננת לחפש שותפויות? או שאתה חושב שלהיות “להיות עצמך” הופך את CoinGecko לפלטפורמה אמינה יותר?

ת 5: בהחלט, אנו תמיד מחפשים שותפים טובים לעבוד יחד שיכולים להועיל לקהילת הקריפטו הרחבה יותר וגם זה לזה..

בעבר עבדנו עם גורמים שונים כמו רשת קיבר, Chainlink, AMLT Network, Axie Infinity, Decentraland ורבים אחרים.

כתוצאה מכך, קהילה רחבה יותר מודעת כעת לאסימונים, אורקלים שאינם פטרייתיים, מחליפים גילוי נאות, בין השאר שהם מושגים חדשים יחסית במרחב..

מבחינת שותפות, אנו שומרים על עקרונותינו להיות צובר נתונים עצמאי תוך שמירה על הרוח המבוזרת של תעשיית הבלוקצ’יין תוך כדי עבודה עם שותפים..

שאלה 6: קראתי איפשהו על "איך דפי" נכתב על ידך אך לא קראתי אותו. אז אתה יכול לסכם את תוכנו? אקרא אותו בפירוט לאחר מושב ה- AMA.

A6: בהחלט! “How to DeFi” הוא הספר הראשון שאי פעם יצא לאור המכסה את המערכת האקולוגית של DeFi. אם שמעתם על DeFi אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, זה הספר המושלם עבורכם!

ספר זה ארוז במדריכים צעד אחר צעד תמציתיים ומקיפים בנושא תחילת העבודה עם יישומי DeFi השונים. זהו שיאה של שעות מחקר, כמו גם אינספור מפגשי כתיבה מטורפים של צוות CoinGecko. הספר בוחן את מקטעי ה- DeFi השונים כגון מטבעות מבוזרים מבוזרים, פלטפורמות הלוואות מבוזרות, בורסות מבוזרות, נגזרות מבוזרות, הגרלות מבוזרות וכו ‘. הוא מפרט לפרטים ובדק פרויקטים כמו Maker, Dai, Compound, Synthetix, dydx ועוד רבים..

מחירו של ספר זה הוא 14.99 דולר, אך אנו באמת רוצים להודות לכל התומכים המקסימים שלנו (כן, אתם!) על התמיכה שהוצגה לנו. לפיכך, אנו נגיש ספר זה להורדות דיגיטליות בחינם עד לתאריך 30 באפריל 2020. קבל אותו עכשיו – https://landing.coingecko.com/how-to-defi/

שאלה 7: המחשבה על DEFI כעתיד של בלוקצ’יין הייתה למעשה לא אמיתית. מה שאני מתכוון לומר היא: איך אתה יכול לצפות לאמון במימון כשמיליונים היו פריצים לאחרונה? מקווה שתוכל לעשות את המתמטיקה, את ההפסד מול הרווחים?

A7: אכן DeFi סבלה ממספר מעללים בחודשים האחרונים, שלא לדבר על הפריצה האחרונה של Dforce בסך 25 מיליון דולר בסוף השבוע שעבר והייתה הגדולה ביותר.

נראה כי ישנם פרויקטים של DeFi שעיוורים לצד העדיפות החשובה של האבטחה, או יותר נכון בגלל החידוש של מרחב זה, כמה תרחישים לא צפויים. דוגמה אחת תהיה ניצולי הלוואת הבזק.

פרויקטים של DeFi כיום, שאנו רואים רבים מהם מחזיקים כספי משתמשים במיליוני דולרים, צריכים להיות בעלי אחריות גבוהה ועל הצוות לבצע ביקורת חוזה חכמה כדי להפחית את הסיכון הזה על מנת שמרחב זה יתקדם..

כמאמצים מוקדמים של DeFi, יש לצפות ולהקטין את הסיכונים ככל האפשר.

DeFi כיום עדיין מסוכן מאוד ומסוכן. אמנם יש לו סיכוי טוב לעצב את העתיד, אבל צריך רק לשים כסף שהם יכולים להרשות לעצמם להפסיד.

כאשר אתה רואה שירות שמבטיח תשואה גבוהה, זה בא עם סיכונים עצומים.

ראינו כיצד DeFi הציג כמה רעיונות חדשים כמו מטבע יציב מבוזר, הלוואות, הלוואות וכו ‘. ואני מקווה שעם הזמן הדברים ישתפרו ויהיו מוכנים לשוק הגדול יותר של העתיד..

האבולוציה הטבעית הבאה תהיה ככל הנראה ביטוחים כמו Nexus ו- Opyn שיכולים לעזור למשתמשים להפחית את הסיכונים שלהם ולעזור לפרויקטים להציג אבטחה בטון רציני יותר..

שאלה 8: מה אתה חושב על העתיד של DEFI ו- STABLECOIN?

A8: אני חושב ש- stablecoin יראה תפקיד מעניין מאוד בעתיד DeFi. ראינו בנקים מרכזיים מקשקשים להשיק בקרוב את המטבעות הדיגיטליים של הבנק המרכזי (CBDC). נראה כי סין מקדימה את המירוץ עם הופעות מקוונות של DCEP שלהן ברשת. ישנן שמועות רבות על כך שהבנקים המרכזיים מעוניינים לאסור מטבעות יציבים מכיוון שהם רואים בכך איום על ה- CBDC שלהם.

ממש סטאבלוט מבוזר עשוי להיות הפיתרון שנצטרך להתמודד עם האיום הזה והממשלות יתקשו לעצור התפתחות כזו אם היא באמת מבוזרת. אני מאמין שנראה עוד פרויקטים מבוזרים של stablecoin בעתיד לצאת לאתגר את הדומיננטיות של דאי.

שאלה 9: עכשיו, כאשר CMC נקנה על ידי מרכזיה, נראה שאתה המוביל באזור שלך, מזל טוב.

ת 9: תודה! כן, CoinGecko הוא כעת צובר הנתונים העצמאי הגדול בעולם. אנו פועלים מאז תחילת 2014 ובכוונתנו להישאר ניטרליים ולהמשיך לגדל את CoinGecko על ידי מעקב שקוף אחר מקורות נתוני ההצפנה..

שמירה על שלמות הנתונים היא דבר שאנחנו מאמינים בתוקף. היינו הראשונים שהציגו Trust Score בשנה שעברה כדי למדוד טוב יותר את הנזילות האמיתית של הבורסות כדי לפתור את הבעיות המסיביות של סחר בשטיפה שרווחו במרחב זה..

השנה תוכלו לראות אותנו עוקבים אחר מדדי נתונים נוספים כדי לשפר עוד יותר את שקיפות הנתונים בענף.

כפי שאתה יכול לראות ענף זה הוא די חדש, עדיין יש הרבה אתגרים והרבה בעיות לא פתורות.

רעיונות חדשניים חדשים מוצגים מדי יום, ומשימתנו להוסיף אותם לאינדקס כך שקהילת הקריפטו הרחבה תוכל להבין אותם בקלות!

יש הרבה מה שצריך לעשות.

שאלה 10: כיצד CoinGecko יכולה לתרום להתפתחות DeFi? איזה פרויקט לדעתך יכול להפתיע אותנו בשנת 2020?

A10: מטבע CoinGecko לעזור לאנשים להבין את הפוטנציאל של DeFi. זו הסיבה שכתבנו ספר למתחילים ב- DeFi שכותרתו "כיצד לדפי". זהו ספר בן 200 עמודים המכיל מעל 26,000 מילים ונותן סקירה טובה על המערכת האקולוגית של DeFi. הספר מספק גם מדריך צעד אחר צעד לשימוש בכמה מיישומי DeFi הפופולריים ביותר כדי שתוכלו להתחיל במהירות. זה היה ספר שרצינו שהיה קיים כאשר בדקנו לראשונה את DeFi. מכיוון שאין כאלה, לקחנו יוזמה לכתוב אותו. הורד אותו בחינם עד 30 באפריל (לאחר מכן $ 14.99) החל מ- https://landing.coingecko.com/how-to-defi/

מושב 2 – שאלות AMA בשידור חי:

ש 1: מה פירוש “COINGECKO”?

A1: מטבע = אתה יודע את זה

שממית = &# 129422;

שאלה 2: האם Coingecko מספקת שירותי API להצגת נתונים באתרים? אם כן, האם תוכל להשתמש באופן מסחרי בנתוני ה- API האלה?

A2: כן, ה- API שלנו הוא בחינם וניתן להשתמש בו למטרות מסחריות

שאלה 3: אימוץ המונים הוא בעיה עבור פרויקטים של בלוקצ’יין. אז איך #CoinGecko יפתור בעיה זו על מנת להשיג אימוץ במציאות?

A3: ב- CoinGecko אנו מנסים לעזור לאנשים שאינם עוקבים מקרוב אחר תעשיית הבלוקצ’יין באמצעות חינוך לתוכן.

אחד המאמצים העקבים ביותר שלנו יהיה הדו”ח הרבעוני שלנו, אותו תוכלו למצוא בכתובת https://landing.coingecko.com/q1-2020-report/

ועכשיו פרסמנו לאחרונה ספר ב- DeFi שתוכלו להשיג בחינם https://landing.coingecko.com/how-to-defi

מצפה שיגיעו מאיתנו חומרי חינוך וספרים נוספים ואנחנו מקווים שזה יעזור למיינסטרים להבין קריפטו ובלוקצ’יין – לאימוץ רחב יותר.

מלבד זאת ה- API שלנו (coingecko.com/api) שהוא אחד ממשקי ה- API הטובים ביותר שתוכלו למצוא בשוק, זמין באופן חופשי אשר עזר להפעלת אפליקציות בלוקצ’יין רבות במערכת האקולוגית. זה בעינינו לעזור לקהילה לצמוח בכללותה.

ש 4: מהם ההישגים שהשיג קינגקו במהלך המחקר והפיתוח? @bobbyong @tmLeeLtm

A4: פרסמנו את הדוחות הרבעוניים שלנו זמן רב. הבטנו לעשות זאת לראשונה בשנת 2017. עיין בדוח האחרון שלנו ברבעון הראשון לשנת 2020 כאן – https://landing.coingecko.com/q1-2020-report/

ש 5: אילו עמלות כרוכות בתשלום עבור רישום מטבעות? כיצד API של coingecko טובים יותר בהשוואה ל- CMC, הצפנה בדירוג סוגי התכונות הנוספות שנקבל מ- coingecko?

ת 5: אין חיוב בגין רישום מטבעות ב- CoinGecko.

ל- API של CoinGecko יש את מאגר המטבעות המקיף ביותר – ניתן להשיג כל מיני אסימונים קטנים כולל אסימוני DeFi כמו cDAI. משתמשים בו גם על ידי צדדים רבים כמו אתרסקן, Myetherwallet, Mycrypto, Trezor ורבים אחרים. שלא לדבר על, ה- API שלנו הוא בחינם! למידע נוסף כאן: coingecko.com/api

ש 6: מהו ציון האמון של Coingecko? במה זה תלוי?

A6: ציון האמון של CoinGecko הוא נוסחה משולבת המשלבת נזילות חליפין, תעבורת רשת, ציון API כדי להסיק אם ניתן להחליף את הבורסה ונזיל לשימוש. זה נועד לעזור למשתמשים שלנו למצוא את המרת המסחר הטובה והנזילה ביותר כאשר הם מחפשים מטבעות ב- coingecko. יש לנו הרבה מאוד פרטים על זה ב https://blog.coingecko.com/trust-score-explained/

שאלה 7: מה הרקע שלך ואיך הגעת לרעיון ליצור את הפרויקט שלך?

ת 7: הרקע שלי הוא במדעי המחשב ואילו לבובי יש רקע בכלכלה. שנינו באמת מתעניינים בביטקוין ובבלוקצ’יין, וראינו פער לאגרטור נתונים שם שיש למלא. במקום לחכות שמישהו יעשה את זה, החלטנו שאנחנו צריכים לתת לזה זריקה!

שאלה 8: מה התוכנית שלך לשנת 2020?

A8: יש לנו הרבה מתוכנן לשנת 2020. אנחנו לא יכולים לחשוף הכל עכשיו אבל כבר עשינו הרבה עד כה. השקנו את חנות CoinGecko שלנו, פודקאסט של CoinGecko, מפגש וירטואלי של CoinGecko, דו”ח CoinGecko Q1, להרוויח CoinGecko, כיצד להזמין DeFi. כל אלה רק 3.5 חודשים בשנה. נשיק דברים נוספים בחודשי השנה הנותרים, לכן הישאר מעודכן!

ש 9: האם יש לך תוכניות להדגיש קריפטו כלשהו כ”מטבעות מומלצים של Gecko “? כידוע, רוב האנשים חדשים בקריפטו, ואם אתה יכול לספק מידע נוסף על אילו מטבעות בתצוגה צפויים להיות חמים בחודש / השנים הקרובים זה יהיה יקר למשתמשים..

ת 9: זה רעיון מעניין אבל משהו שאנחנו צריכים להשחיל בזהירות. כרגע אין לנו תוכניות כאלה מכיוון שאנחנו מאמינים שמשתמשים צריכים לחנך את עצמם וללמוד מה היתרונות של קנייה בכל מטבע. אנו מספקים את החומר החינוכי והמשתמשים לומדים ובוחרים בעצמם.

שאלה 10: אילו בעיות אתה רואה המתרחשות בתעשיית הבלוקצ’יין בימינו וכיצד מטרת הפרויקט שלך היא לפתור בעיות אלה?

ת 10: חלק מהבעיות העומדות בפנינו באופן יומיומי יהיו שלמות הנתונים. ישנן נקודות נתונים רבות כמו נפח מנופח, הצהרת אספקה ​​מנופחת וכו ‘והצוות שלנו עובד קשה מאוד לתכנן מסגרת ולבנות תכונות לטיפול בבעיות אלה.

אתה יכול לראות כמה מהם בפעולה עם ציון Trust וגם רשימה נפתחת מהיכן אנו משיגים את האספקה ​​לשם שקיפות.

מלבד זאת, באופן כללי החלל תמיד מתפתח עם מוצרים חדשים. דוגמה אחת היא נגזרים כמו חוזים תמידי וחוזים עתידיים. אנו אף פעם לא צופים להוסיף מידע על אינדקס, ועכשיו אנחנו עושים זאת.

ואז יש DeFi, הלוואות וכו ‘. תמיד מוצגים רעיונות חדשים, ואנחנו צריכים למצוא דרך לחנך את הקהילה על כך ולהוסיף אותם לאינדקס

שאלה 11: מה הקשר בין coingecko ל- OKEx?

A11: אנו משתפים פעולה על חבורה של דברים כמו AMA זה כאן וגם OKEx מפרסם ב- CoinGecko

שאלה 12: האם CoinGecko הוא מקום טוב למי שחדש בעולם הקריפטו ללמוד עליו & לגרום להם להיות נוחים יותר עם הטכנולוגיה & מערכת אקולוגית? אם כן, מה מציע CoinGecko למתחילים חדשים בקריפטו? אם לא כל כך הרבה, האם אתה מתכנן להפוך את הפלטפורמה שלך לחנות one-stop טובה יותר עבור העלאת משתמשים חדשים?

ת 12: אנו פועלים לשיפור זה. ספר ה- How to DeFi שלנו הוא הצעד הראשון שאנו מקווים שיהפוך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לנגישה יותר למתחילים. הישאר מעודכן כאשר אנו מפתחים תוכניות נוספות בחודשים הקרובים &# 128522;

שאלה 13: האם תוכל לספר לנו כיצד CoinGecko יקבע מידע נכון על נזילות הבורסה & נפח מטבעות? במיוחד כיצד מסחר בשטיפה / נפח מזויף אינו נכלל על ידי מערכת Coingecko?

ת 13: הגישה שלנו לטיפול בבעיה זו הינה הכנסת ציון אמון. לדוגמא, במקום לדירוג חילופים לפי נפח עבור אסימון נתון, אנו עושים זאת על פי הנוסחה המשולבת שלנו https://www.coingecko.com/en/coins/0x#markets

אם אתה מעוניין בנתונים עמוקים יותר, תוכל גם לראות את עומק הפיזור וההתפשטות, שהם שני מאפיינים מרכזיים לנזילות חליפין. זה מה שאנו משתמשים כדי לחשב בין היתר ציון אמון.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לעזור למשתמשים שלנו לנווט לבורסות שלדעתנו יש את הנזילות הטובה ביותר בהתבסס על מדדים שונים

ש 14: API ב- Ckingecko האם זה זמין רק למפתחי ארנקים? או שאני יכול להשתמש בו?

ת 14: כל אחד רשאי להשתמש ב- API שלנו בכתובת coingecko.com/api

ש 15: במהלך Covid-19, כמה פרויקטים של CoinGecko הושפעו ומה היו הצעדים להתגבר עליהם?

ת 15: בעוד העולם עומד במקום, אנו די בר מזל להמשיך להמשיך בפעילות כרגיל מכיוון שחברי הצוות שלנו רגילים לעבוד מהבית. אצבעות הצטלבו בטווח הקצר, עלינו להיות מסוגלים להמשיך בהתאם לפיתוח המוצר שלנו ולהמשיך לתמוך בלקוחותינו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map