סיכום AMA: ביקור חוזר בשוק הקריפטו על רקע התפרצות COVID-19 עם Crypto Joker

ב -8 במאי, היינו נרגשים מכך ש- Crypto Joker לקיים דיון שאל אותי-כל-דבר (AMA) על מערכת היחסים המורכבת בין שוק הקריפטו לבין התפרצות נגיף העטרה..

עם יותר מ -140,000 מנויים ב- YouTube, Crypto Joker סוקר נושאים שקשורים לקריפטוגרפים, החל מ- ICOs / STO ועד לראיון עם חברות קריפטו בכדי לאפשר לך להציץ לפעילות שלהם. Crypto Joker פעיל בחלל הקריפטו מאז 2015 וקשור לבדיקה של מעל 100 פרויקטים של קריפטו.

AMA זה מחולק לשני חלקים, שם Crypto Joker התבקש לחלוק את דעתו על שוק הקריפטו הנוכחי, ואחריו שאלה חיה נלהבת&A בקבוצה שלנו.

מחלקה 1:

ש1. קוקו @ OKex: עכשיו, נתחיל בשאלה הקשורה לנושא החם האחרון שרבים חוששים ממנו. מה אתה חושב על כך ששוק הקריפטו נע עם שוקי המניות בעולם בתקופה זו?

ג ‘וקר Crypto: אז כשמדובר בשוק הקריפטו בעקבות שוק המניות הפעם, גיליתי כי מחלקת נכסים מסורתית כמו S&P 500 ודאו ג’ונס הושפעו מה- COVID-19 בהשוואה לשוק הקריפטו ברצינות רבה. אם אתה מחזיק ב- BTC בהשוואה למישהו המחזיק מדד, קרנות או כל דבר שקשור לשוק המניות, ההפסד שעומד בפני בעל שטח המניות יהיה הרבה יותר. זה די מצחיק כמו המניה להיחשב בטוחה כנגד BTC, אבל כשמגיפה של COVID-19 מגיעה וראית שהכל נמצא במלאי. למעשה, BTC נתקע זמן מה אך כעת הוא אפילו עולה לעומת רמת המחירים הקודמת לפני COVID-19. אני חושב שה- BTC הוא השקעה בטוחה בזמן שהכל יורד.

שאלה 2. קוקו @ OKex: בסדר, השאלה השנייה שנבחרה בטוויטר היא: להתפרצות ה- COVID-19 לא הייתה השפעה פוגעת על שווקי הקריפטו, בהתחשב בנזק שגרם לשווקי העולם ולמדינות. מה לדעתך הסיבה לכך?

ג ‘וקר Crypto: כן בדיוק. אם אתה זוכר חזרה לשנת 2016 או לפני שנת 2015, אנשים רואים ב- BTC נכס גן עדן בטוח שפירושו כאשר הכלכלה והכל יורד וקריפטו היא ההשקעה הבטוחה שלך. לאחר מכן, המתאם בין קריפטו לכלכלה השתנה איכשהו ולא היינו יכולים לומר שכאשר הכלכלה נמוכה יגרום לקריפטו לעלות. אבל גיליתי שההתרחשות COVID-19 באמת עוזרת לקריפטו להחזיר את המוניטין וגורמת לאנשים לחשוב שקריפטו הוא נכס גן עדן בטוח כמו זהב כהשקעת גידור מול שוק המניות וכלכלה. אנשים חושבים כעת כי קריפטו הוא נכס בטוח בכך שהכלכלה יורדת בעוד שהקריפטו עדיין עולה או לפחות נשאר שטוח ולכן משקיע הקריפטו לא מרוויח הרבה כסף ולא מפסיד כסף בהשוואה לכמה משקיעים שמאבדים כל החיים בשוק המניות. לדוגמא, הרבה חברות גדולות ובמיוחד חלק משווי המניות של חברת התעופה ירדו בכ- 70% במהלך מגיפת COVID-19 ורבים השקיעו בכך את מלוא החיסכון שלהם..

ש3. קוקו @ OKex: כן. אין ספק שמגפת ה- COVID-19 מביאה מוניטין לשוק הקריפטו כאשר הפיאט מודפס מהאוויר. כידוע, המפסק של שוק המניות הופעל מספר פעמים בחודש מרץ, כשהוא מושפע ממגפת ה- COVID-19. השאלה השלישית היא: במצב הנוכחי של מחלת קורונאווירוס, הכלכלה העולמית היא מאוד תנודתית, אז מה אתה חושב על הסיכויים של שוק המטבעות בעתיד?

ג ‘וקר Crypto: אני רואה את הסיכויים של קריפטוגרפי להיות בהירים מאוד בעתיד הקרוב. אם אתה מסתכל איפה אנחנו נמצאים עכשיו העולם כולו נע לעבר טכנולוגיית בלוקצ’יין. אני מאמין שזו רק התחלה לריצת השוורים כיוון ש- covid 19 באמת הראה כמה קריפטו אמין בתקופה בה הכלכלה מתפרקת. אני מאמין שתמהיל הקריפטו שקיבל את המוניטין כנכס מקלט בטוח לצדנו לנוע לטכנולוגיית בלוקצ’יין מראה עתיד מזהיר.

ש4. קוקו @ OKex: כן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין אומצה על ידי חברות גדולות רבות בימינו. הנה השאלה 4: כאשר COVID 19 הופך לנושא גלובלי, כמה משקיעים שמתכוונים להשקיע בפרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים כבר נתקלים בבעיות עם פגישות עם פרויקטים לדיונים ותוכניות של אחד על אחד, האם וידאו מתקשר מספיק כדי לעשות את הטריק הזה? ואם לא אילו אמצעים ניתן לנקוט כדי להבטיח שהכל יכול להתנהל כמתוכנן ולא להיות מושפע ממגפה זו?

ג ‘וקר Crypto: חבר’ה, אמרתי את זה פעם אחת ואני אגיד את זה שוב. שקיפות במרחב זה היא הכל. אם בעלי הפרויקטים אינם מראים את פניהם, אם אינם מוכנים להיכנס לשיחת וידאו אל תשקיעו. הדבר מספר 1 שאתה יכול לעשות כמו במשקיע הוא עמידה נאותה. בדוק את העובדות של כל מה שבעל הפרויקט אומר ותמיד עשה מחקר משלך במה שאומרים לך. אפילו בתקופת מגיפה עם הטכנולוגיה של ימינו קל מאוד להיות זום שקוף, Hangouts של גוגל וכו ‘. מנכ”ל ומייסד אמיתי תמיד יהיה בקשר עם כל המשקיעים בכל צעד ושעל, במקום להשיג את הכספים שלך ולעזוב , זה נוגע גם למרחב שלי, לחלל היוטיוב. לאלה מכם שמכירים את Youtubers הקריפטו, הגדולים ביותר בחלל כרגע נמצאים בקריפטו הבא. הסיבה לכך היא שהם מציעים שקיפות מלאה. תמיד מראים את הפנים שלהם ושומרים על קשר עם האוהדים שלהם ביום יום. (קישור שנשלח: https://www.youtube.com/channel/UC3d5XyOZR2-HQOL8O5uS7Hg ) שקיפות היא הכל.

ש5. קוקו @ OKex: כן. זו תזכורת חשובה מהאורח שלנו שהיא DYOR = עשה את המחקר שלך לפני שהשקעת במשהו. השאלה מספר 5 נוגעת לדאגה הנוכחית של שוק הקריפטו: להתפרצות Covid-19 יש השפעה משמעותית על המצב הפיננסי, האם לדעתך זהו מחסום להון חדש בשוק הקריפטו?

ג ‘וקר Crypto: כמובן. ניתן להסתכל על כך בשני הכיוונים. מצד אחד אנשים רבים פוטרו בגלל התפרצות הקוביד 19. בהתבסס על איזו מדינה אתה גר אתה עשוי לקבל פיצויים ממשלתיים אך עבור רוב המדינות אתה לא. אז ביד זו להרבה אנשים יש פחות כסף להשקיע. אבל מצד שני במקום שיהיה לך את הכסף שכבר ישב שם ולא יעשה שום דבר בשבילך. אתה יכול לעזור למצבך על ידי השקעה בשוק הקריפטו ולהרוויח לעצמך הכנסה פסיבית כדי לעזור לך באמת בעת צרה..

ש6. קוקו @ OKex: כן, אנו מאמינים שההכנסה הפסיבית חשובה לרוב כאשר שיעור המובטלים עולה עקב המגיפה של COVID-19. אני בטוח שכולם כאן במיוחד המתחילים בקבוצה יתעניינו בשאלה מס ‘6: בתור יוטיובר קריפטו מפורסם, אילו חוויות וחוויות תוכלו לחלוק עם חדשים בשוק הקריפטו?

ג ‘וקר Crypto: סוג זה חוזר לעשות את המחקר שלך. להיות במרחב הזה הרבה מאוד זמן ולראות אלפי פרויקטים באים והולכים שמתי לב למצטרפים רבים ממהרים להיכנס לשוק הקריפטו במקום לקחת את זה לאט, ללמוד על הרעיון של טכנולוגיית btc ובלוקצ’יין, ולעשות מחקר משלהם על הפרויקט, הערכת השקיפות ואז השקעה. זכור שבחורים שמשקיעים צריכים להיות הצעד האחרון שלך, ולא הראשון שלך.

ש7. קוקו @ OKex: בסדר, בשאלה מס ‘7, המשתמש שאל “עבור סוחרי $ OKex כמוני, מהן כמה סיבות שאתה מאמין שעלי לסחור ב- $ OKEx במקום בשאר הבורסות שיהיו גם רשימת כל אסימון ההשקה”

ג ‘וקר Crypto: אם כבר מדברים על עצמי, השתמשתי בחילופים רבים לאורך זמן ו- OKEX הוא בהחלט החביב עלי. ראשית, גודלו של OKEx, העובדה שהם אחת הבורסות הגדולות מראה רק כמה המוניטין והאמינות שלהם גדולים. שום חילופי דברים לא יכולים להגיע לצד זה מבלי להיות הטובים ביותר במה שהם עושים. יש להם מגוון מלא של מוצרים התומכים במסחר נקודתי ונגזרות, בארנקי שרשרת וכו ‘. יש להם גם את אחת מטכנולוגיות האבטחה הטובות ביותר שבעיניי חשובה מאוד.

ש8. קוקו @ OKex: אנו שמחים לשמוע זאת ממך. השאלה הבאה היא השאלה כלפי משפיע קריפטו מדהים כמוך. שאלה 8: "מה התוכניות שלך לחנך ולהעלות את המודעות בקרב קהילת הקריפטו כדי לגרום לאנשים רבים יותר להבין שימוש בפלטפורמת הקריפטו, הטכנולוגיה והאימוץ שלה?"

ג ‘וקר Crypto: תמשיך ליצור סרטונים. נכון לעכשיו אני עושה רק סרטוני ביקורת על פרויקטים שונים ואני מנסה לחנך את המנויים שלי ככה אבל בזמן הקרוב אני מתכנן לעשות קורסים חינוכיים מלאים ב- YouTube בנושאים שונים בקריפטו במקום רק לקשר אותם לפרויקט. היו מוכנים לזה !! 🙂

ש9. קוקו @ OKex: וואו! זו חדשות נהדרות ממך! אנו מצפים לדעת עוד על כך בקרוב. ואז, השאלה מס ‘9- "איך שוק הקריפטוקורנציה כשהמגפה מגיעה?"

ג ‘וקר Crypto: זה עושה מדהים !! כמובן שחלק מזה קשור לחצי של btc אבל השאר קשור לזה שהוא נכס מקלט בטוח. אם אתה משווה את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים כרגע לשוק אחר (נדל”ן, מניות וכו ‘) הוא עשה את הטוב ביותר לאורך כל הדרך למגיפה. זה מראה עד כמה BTC חזק ואמין ולא יכול לחכות שהוא ילך לירח!!!

ש10. קוקו @ OKex: כן, שוק הקריפטו עושה מדהים בהשוואה לעיקרי סוגי הנכסים. ולסיום, השאלה האחרונה ממשתמש בטוויטר. "כן אנשים רבים מודאגים מהמצב הקיים כאשר המגפה COVID-19 אנשים רבים מאבדים מקום עבודה בגלל פיטורים המוניים של הממשלה. יש אנשים שבוחרים להשקיע לטווח ארוך בעולם הקריפטו מכיוון שהם חושבים שבמצב זה כל חילופי השוק והמטבעות חווים את הירידה הדרסטית שלהם. התחל לחסוך לעתיד על ידי קניית קריפטו במחירים נמוכים כאשר המצב הנוכחי. איך לדעתך מספיק לתת פיתרון? מה דעתך על מחירי הצפנה בעתיד? כי אנחנו פשוט לא יודעים מתי סוף הפנדמיה COVID-19. האם השקעה ארוכה בקריפטו מספיק יעילה ושווה לחברה הנמוכה ולאנשים שיש להם יותר נכסים שהם מהמרים ומשקיעים מניות בקריפטו?"

ג ‘וקר Crypto: 10000%. במיוחד לאנשים בחברה הנמוכה. מגיפה זו הראתה כי השקעה בקריפטו היא בטוחה, כך שהיא נותנת לך עוד יותר סיבה. כמובן שיהיו תנודות לטווח הקצר, אז אם אתה מישהו שזקוק לכסף בטווח הקצר, אתה לא צריך לשים את כל חייך בזה .. כי אם אתה צריך כסף בטווח הקצר אתה לא יודע מה המחיר של btc יהיה, אז אם אתה בקטגוריה הזו תשקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. אם כי אם אתה יותר משקיע לטווח ארוך זה הזמן המושלם לקנות ולראות את הנכסים שלך גדלים

מושב 2:

שאלה 1: אני משקיע חדש בעולם הקריפטו, מה עלי לעשות?

ג ‘וקר Crypto: לפני שתעשה משהו, חנך את עצמך באמת ל- BTC והטכנולוגיה הבסיסית שמאחורי blockchain. ברגע שאתה עושה את זה ואתה רואה את המטרה בו, במקום רק רוצה להיכנס להרוויח, ואז בנקודה זו תראה מה אתה מציב בהצפנה האינטרסים שלך הם הכבדים ביותר והגיע להשקעה. אתה יכול להשתמש בערוץ שלי כדי ללמוד על פרויקטים שונים (קישור שנשלח: https://www.youtube.com/channel/UCKQHUlMFSAyeAItF5auC04w )

שאלה 2: נניח COVID-19 נמשך שנה יותר, האם אתה רואה בכך איום על הצפנה?

ג ‘וקר Crypto: אני חושב שזה יהיה טוב לקריפטו. אם covid 19 יחזיק מעמד שנה יותר, סוגים אחרים של נכסים יהרסו לחלוטין ויגרמו למשקיעים לשלוף את כספם מאותם סוגי נכסים ולהשקיע במקום זאת בקריפטו. רק תסתכל איך btc הסתדר במהלך החודש האחרון ושאל את עצמך, האם אתה בטוח שאתה רוצה שזה ייגמר;)

שאלה 3: מדוע אתה משתמש ביוטיוב ריכוזי, מדוע לא לבוא לסטם שמבוסס על בלוקצ’יין?

ג ‘וקר Crypto: יש הרבה יותר תוכן ביוטיוב, בכל נושא שאתה יכול לחשוב עליו יש 1000 סרטונים .. לאורך זמן ככל שסטים זוכה לפופולריות רבה יותר זה יכול להיות אפשרות שכן אתה צודק שהוא מבוסס על בלוקצ’יין

שאלה 4: אולי המצב של קוביד 19 קשה מאוד לקבוצה. עם זאת, האם אין השפעות אחרות שיש להן השפעה ישירה על התפתחות הפרויקט, במיוחד בשמירה על משימת שירות העסקאות. האם יש צעדים אדפטיביים שחברות צריכות לנקוט כדי לגרום לזה להיראות כמו ה- BTC?

ג ‘וקר Crypto: קוביד 19 משפיע על עסקים פיזיים הקשים ביותר, ענף התעופה, ענף המסעדנות, בתי המלון. מכיוון שרבים ממיזמי הצפנה הללו מקוונים ומבוססים על טכנולוגיה בסיסית הם לא מתבצעים באותה מידה

שאלה 5: מרכזיות רבות נפרצו, למרות שיש להן רמת אבטחה גבוהה. זה כל מה שאני דואג למגפת קוביד 19.

ג ‘וקר Crypto: הרבה פרויקטים אומרים שיש להם רמת אבטחה גבוהה .. אם כי זה לא המקרה. עליכם לבצע בדיקת נאותות ולראות באיזה סוג אבטחה הם משתמשים. לא ראיתי חילופי דברים גדולים ובטוחים כמו ש- OKEX נפרצים

שאלה 6: עם ביטול האיסור על הקריפטו, נראה כי הודו היא שוק פוטנציאלי עם למעלה ממיליארד אוכלוסייה, פיסת העוגה הזו מתרחקת ומתוקה. כיצד OKEx תתמקד בהרחבת עסקיה בשוק זה ואילו WazirX ובינאנס רק משיקות קרן “Blockchain for Covid – 19” בסך 50 מיליון דולר.?

ג ‘וקר Crypto: זו בהחלט שאלה עבור OKEX, מכיוון שהם אחד המחליפים הפעילים ביותר בהפצת רעיונות ומוצרים חדשים, אני בטוח שיש להם הרחבה עצומה

שאלה 7: במצב הרע של מגיפת קוביד 19, כל פרויקט מטבע קריפטוגרפי הושפע מאוד. מה לדעתך איזו יוזמה תהיה פיתרון נהדר?

ג ‘וקר Crypto: למרות שכולם נפגעו קשה, רבים הושפעו יותר מאחרים. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לפרק פרויקטים שונים של קריפטו מגזר אחר מגזר ולהתמקד בפרויקטים שלא הושפעו יותר מדי, אך המחיר ירד הרבה. זה מראה הזדמנות קנייה ענקית כי זה מראה על תגובה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner