סיכום AMA: DEAPcoin ו- OKEx Jumpstart – ביקור חוזר עם המנכ”ל המשותף של DEA, נאוהיטו יושידה

כדי להבין יותר על אמנות דיגיטלית בבלוקצ’יין, שמחנו לקבל את Naohito Yoshida, מנכ”ל משותף ב- Digital Entertainment Asset (DEA) בשבוע שעבר! התובנות המשותפות שלו אודות התעשייה והרעיונות שעומדים מאחורי פיתוח הפרויקט עם הקהילה שלנו הביאו לפגישה מוצלחת שאל אותי-כל-דבר (AMA).

PlayMining היא הפלטפורמה החדשה המשתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין שהושקה על ידי DEA. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים להרוויח DEAPcoin על ידי משחקים וקריאת קומיקס, ככל שמשתמשים משחקים יותר בתוכן המשחק הם מרוויחים יותר אסימונים. קרא למטה את הסיפור המדהים שעומד מאחורי הפרויקט הזה.

AMA זה מחולק לשני חלקים, שם נאוהיטו התבקש לשתף כיצד השקת DEAPcoin ב- OKEx Jumpstart תביא להצלחה רבה יותר בפרויקט ומדוע הוא מאמין ש- DEAPcoin ימשוך משתמשים חדשים בתוך מגיפת Covid-19, ואחריו שאלה חיה חמה&A בקבוצה שלנו.

מושב 1

שאלה 1: למה משמש DEAPcoin? מה התפקיד של DEAPcoin במערכת האקולוגית?

A1: פלטפורמת הבידור "PlayMining" היא פלטפורמה כלכלית ואקולוגית שעליה משתמשים יכולים לקנות & אביזרי סחר (אמנות דיגיטלית: כרטיס קרב למשחקים) המופיעים במשחקים וקומיקס, באמצעות DEAPcoin. ניתן להרוויח את DEAPcoin על ידי משחק משחקים או צפייה בקומיקס.

שאלה 2: מדוע בחרת לפתח את העסק שלך בבלוקצ’יין מכיוון שמדובר בתעשייה חדשה למדי?

A2: אנו מאמינים שהנפקת אסימון משלנו היא הדרך הטובה ביותר לממש את החזון של פרויקט DEA. אנו שואפים לספק מערכת אקולוגית וקונספט עולמי חסר תקדים בו משתמשים יכולים להרוויח כסף (מטבעות קריפטוגרפיים) בתמורה למשחקים ולקריאת קומיקס. על מנת להשיג זאת, אנו זקוקים למערכת זרימת asser חדשה לחלוטין יחד עם מקור הנכסים שיופץ. השימוש בפיאט ובמטבעות קריפטוגרפיים קיימים ובמטבעות יציבים פירושו שעלינו לספק מנגנונים כלכליים קיימים מראש להשגת החזון שלנו. אך אנו מאמינים כי קשה מאוד למערכת הכלכלית שלנו להתקיים יחד עם אותם מודלים כלכליים קיימים בשל הייחודיות והמקוריות של חזוננו..

שאלה 3: האם תוכל לומר לנו את המוטיבציה והיתרונות של המשקיעים להחזיק DEAPcoin לטווח ארוך? האם יש לך תוכניות מבחינת הביקוש המניע ומחסור האסימון?

מבין משחקי הפלטפורמה הרבים בשילוב עם בלוקצ’יין, לא רבים יכולים להצליח, אז איך תשכנע DEAcoin משקיעים ומשתמשים להצטרף לפרויקט DEAPcoin?

A3: תמריץ קל להבנה הוא שהמחיר לא צפוי לרדת. בשל אופיו של ERC-20, המספר הכולל של DEAPcoins המונפקים לא יגדל. כלומר הייתה מכסה על הנפקה. לכן כל עוד שווי השוק של האזור הכלכלי הייחודי שלנו יעלה, תיאורטית מחיר היחידה של DEAPcoin ימשיך לעלות. באופן עקרוני, שווי השוק של האזור הכלכלי שווה לסכום ערכי הנכסים הדיגיטליים הקיימים שם. בכך כל עוד נכסים דיגיטליים נפרסים / נמכרים ברציפות באזור הכלכלי, ערכו של DEAPcoin בעצם עולה.

ש 4: מה השימוש השירות באסימון שלך? מה היתרון התחרותי של האתר שלך על ידי משחקים וקריאת קומיקס? האם יש תגמול בהימור בעצמו לקהילה?

אנא ספר לי את הסיבה לכך שמשתמשים ומשקיעים צריכים להשקיע ב- DEAPcoin לטווח הארוך. מהם היתרונות ש- DEAPcoin מביא למחזיקים?

A4: DEAPcoin, המונפק על ידי פרוייקט DEA, נבדל מנכסי הצפנה רבים אחרים ויש לו את המאפיין של "גיבוי ערך". ישנם שני דברים שתומכים בכך: “ערך שימוש” של נכסים דיגיטליים. לנכסים דיגיטליים המבוססים על משחקים ומנגה שפותחו בפלטפורמה זו יש ערך קנייני, במיוחד עבור התוכן שלהם ומעריציו וחובביו של היוצר. יתר על כן נכסים דיגיטליים מאופיינים ברמת יכולת-התאמה גבוהה המאפשרת לבצע עסקה משנית קלה במכירה פומבית של אמנות דיגיטלית. בנוסף לכך, להחזקה יש גם ערך גבוה של שימוש שהופך אותו ל”חזק ומהנה “במשחק.

2) “ערך נכס” של נכסים דיגיטליים. התחלנו לרכוש את היצירות האמנותיות של אמנים גלובליים ובבעלותם באמצעות DEAPcoin. בשיתוף פעולה עם אספני אמנות וסוכנים שיש להם רשת עמוקה ורחבה, כבר הערכנו ורכשנו יצירות אמנות רבות. אלה יימכרו וייסחרו גם כנכסים דיגיטליים במכירה פומבית של אמנות דיגיטלית. יצירות אמנות מדור קודם שבבעלות החברה כבר הוכרו בזכות שווי הנכס הגבוה שלהן. DEAPcoin, שניתן להמיר תמורת אלה "נכסים ראויים", מהווה אפוא הוכחה לשווי הנכס של המטבע עצמו.

החל מהנפקת מטבעות זהב ריבוניים בתחילת המאה ה -19 ועד לזעזוע ניקסון בסוף המאה העשרים, מטבעות רבים בעולם נקבעו על פי “תקן הזהב” (מערכת המבטיחה שווי כספי / ערך חליפין של מדינה עם כמות מסוימת של זהב). באותה תזרים, DEAPcoin המונפק על ידי פרויקט DEA הוא נכס קריפטו שערכו נקבע על סמך ערבות ההחלפה עם האמנות, כך שניתן יהיה לקבוע אותו על "מערכת סטנדרטית אמנותית"

המחיר בפועל של DEAPcoin אינו בהכרח מבוסס על הערך הכולל של נכסי הבסיס, מכיוון שהוא יוערך על ידי השוק לאחר הרישום בבורסת הנכסים הקריפטו. עם זאת, אנו מאמינים כי העובדה ש- 1) יש תמיכה במחירים ו- 2) שההיקף הכולל ממשיך לעלות היא מסר חיובי מאוד לשוק שמעריך את מחירי DEAPcoin..

ש 5: כידוע, לכל פרויקט מצליח יש כמה סיפורים מאחורי הקלעים, מה הסיפור מאחורי ההצלחה של DEAPcoin? מה היה החזון הזה כשהוא הופיע לראשונה כרעיון? האם ישנם אבות טיפוס מיוחדים או עדכוני DEAPcoin הקרובים שברצונך להציג / לחלוק איתנו?

A5: חלום בילדות:

האם אתה זוכר את הימים ההם בילדותך שבהם בילית שעות במשחק כדי להביס מפלצות תמורת כסף, נקודות ניסיון או כלי נשק חזקים יותר? והריקנות שאתה מרגיש כשאין לך מה להראות למאמציך ברגע שכיבית את מתג ההפעלה של קונסולת המשחק שלך? אתה ורבים אחרים בוודאי חשבת לפחות פעם אחת, “אם רק הייתי יכול להיות עשיר בחיים האמיתיים כמו שאני במשחק …” אני רוצה לצאת ולהפוך את ה”אם “הזה למציאות..

שאלה 6: מה DEAPcoin יכול לעשות עכשיו ברגע קריטי זה בו קיים נגיף כלילי של מגיפה?

A6: אנשים רבים נשארים בבית והם נמאסים בהדרגה מהבידור הקיים. יש להם גם חרדה מאובדן הכנסה. הנה המודל העסקי שלנו PlayMining. ה”שחק להרוויח “שלנו בוודאי יהדהד להרבה אנשים בנסיבות אלה. אני מקווה שהעסק שלנו יכול לתת תקווה לאנשים בכל רחבי העולם.

שאלה 7: מהי “מכירה פומבית של אמנות דיגיטלית” וכיצד היא עובדת?

A7: מכירה פומבית של אמנות דיגיטלית היא שירות המאפשר למשתמשים לקנות ולמכור יצירות אמנות דיגיטליות (“אמנות דיגיטלית”) שצוירו על ידי יוצרים פופולריים מיפן ומהעולם. האמנויות הדיגיטליות הללו ייחודיות ובלעדיות באמצעות מערכת העסקאות מבוססת הבלוקצ’יין של DEA. הפלטפורמה מציעה לבעלי הנכסים הדיגיטליים הללו הזדמנויות להעצים את אפקטים הבידוריים במשחקים בפלטפורמת הבידור של DEA, הנקראת בשם פלטפורמת PlayMining. שני היבטים אלה יחד מניבים ערך נכסי גבוה הן של האמנויות הדיגיטליות והן של DEAPcoin, כמו גם הרחבה אקספוננציאלית של האזור הכלכלי “PlayMining” של ה- DEA..

האמנות הדיגיטלית לא תהיה זמינה רק למשחק אחד, אלא גם במספר משחקים בפלטפורמת PlayMining, מה שהופך את האסימון להיות בעל ערך עבור מגוון משתמשי המשחק, כמו גם עבור אלו שאינם משחקים במשחקים כלל..

שאלה 8: מדוע DEAPcoin בחר להשיק ב- OKEx Jumpstart?

A8: כי OKEx מבין את החזון שלנו ומה אנחנו רוצים להשיג. ההשקה ב- OKJumpstart היא תהליך ארוך. אתה יודע שהמודל העסקי שלנו מורכב. ואנחנו זקוקים לשיתוף פעולה מתמשך ומתמיד כדי לשמור על הערך של DEAPcoin. רצינו לעבוד עם בן זוג שיוכל להבין הכי טוב את התשוקה שלנו. זה היה OKEx.

שאלה 9: מהו החזון והמשימה של DEAPcoin?

A9: בכוח הבידור והטכנולוגיה, תרבות חדשה וכלכלה עתידית. אנו חברת הבידור מהדור הבא שתיצור כלכלה ותרבות חדשים עם בידור ונכסים בעידן הדיגיטלי על בסיס טכנולוגיית בלוקצ’יין. תרבות ושוק חדשים שנוצרו על בסיס “כיף”. נשנה / נתריס בדרך הקונבנציונאלית של העידן בו אנו קונים “כיף” בכסף שאנו מרוויחים בעבודה. עם אנשים מכל רחבי העולם ניצור עידן חדש של כלכלת בידור בה נוכל לחיות בחופשיות.

ש 10: האם תוכל לספר לנו את היתרונות של פרויקט זה? ולמה המשתמשים צריכים לקנות DEAPcoin?

A10: אנו מאמינים כי הרעיון של פרויקט זה, "PlayMining", יעבוד ביעילות רבה כשיטה לרכישת משתמשים. המאפיין ש "כְּרִיָה" (DEAPcoin) ניתן להשיג על ידי "משחק" (משחק / מאנגה) והוא במתכונת זהה לקמפיין הענקת הנקודות (מה שמכונה קידום ברמאקי) שפותח על ידי קבוצת עליבאבא, LINE Pay ו- PayPay. השפעות הקידום ההרסניות שלה כבר הוכחו כתקדימים.

מבחינת UI / UX, חלק המשחק של "PlayMining" בעל יכולת ומדרגיות זהה לזה של משחקי יישומים רגילים ומשחקי רשת, בניגוד למה שנקרא "משחק בלוקצ’יין".(בפשטות, חלק המשחק הוא "משחק HTML5 רגיל")

בהקשר זה, “שבטי איוב” הוא א "משחק מקושר לבלוקצ’יין", לא א "משחק בלוקצ’יין". עם הרעיון של שימוש בבלוקצ’יין לכל הפלטפורמה "שחק כרייה" כולל מכירה פומבית לאמנות דיגיטלית, אנו מקווים שתוכלו לחשוב שהיא שונה מהבלוקצ’יין המקובל. לתקופה הצבנו יעד של "3 שנים" עד שנרכוש 100 מיליון איש.

מושב 2

שאלה 1: איזה סוג של בעיות מטרת DEAPcoin לפתור?

מה גורם לאנשים להאמין לטווח הארוך של DEAPcoin?

A1: אני רוצה לפתור שתי בעיות בפרויקט זה.

1) הגנה על זכויות היוצר

יוצרים ומאיירים נוצלו כמין. גם אם הם יצרו יצירות אמנות טובות, הם יכולים להשיג קומפוזיציה רק ​​פעם אחת.

על פי המודל שלנו כל פעם שעסקת אמנות דיגיטלית מתרחשת, החלק של התשלום יחזור ליוצרים שוב ושוב. חוזה חכם הוא מערכת טובה להגנה על זכויות היוצרים.

2) הפוך את ההשקעה שלך (הוצאת כסף על משחקים) לבעלת ערך רב יותר

אנשים רבים מוציאים הרבה כסף במשחקים חברתיים ומקבלים פריטים. אבל כשנמאס להם מהמשחק, כל אותם פריטים מאבדים ערך. אלה פשוט נתונים חסרי משמעות. על פי המודל שלנו, ppl יכולה לבצע מכירה פומבית ולסחור בנכסים הדיגיטליים הללו. אתה יכול לקבל את הכסף שלך בחזרה. או אולי אתה עשוי לקבל תשואות גדולות יותר כמו השקעה. אז אני חושב שהעסק שלנו יכול להגן על זכויות היוצרים ולהפוך את חוויית המשחק שלך לפורה ומשמעותית יותר!

שאלה 2: מה סדרי העדיפויות שלך לשנה זו?

A2: העדיפות הראשונה היא שאנחנו רוצים לפנות לבעלי הקריפטו הקיימים ולהפוך אותם למודעים לגבי הקיים בפרויקט שלנו. למרות שאנחנו מפתחים פלטפורמת בידור, המאמצים / המשתמשים הראשונים יהיו בעלי הצפנה ולא משתמשים כלליים במשחק. עכשיו, איך נוכל להעביר את ההודעה ש- DEAPcoin ראוי לקנות עכשיו לקהילת הקריפטו. כצעד שני, אנו רוצים לפנות למשתמשי המשחק הכלליים. המטרה הסופית היא לגרום למשתמשים לחוות מסחר / מכירה פומבית של Digital Art. בגלל Digital מכירה פומבית של אמנות היא המקום בו אנו מייצרים רווחים מהעסק שלנו. לגרום למשתמש להחזיק בארנק וליהנות ממכירה פומבית של אמנות דיגיטלית זו המטרה הסופית.

ש 3: כמה משחקים מוצגים כרגע בפלטפורמה שלך? האם יש לך תוכניות להוסיף עוד כמה חדשים כדי למשוך יותר אנשים לעבר DEAPcoin?

A3: האם אתם יודעים "דגלי העולם"?דגלים לאומיים מאופיינים ועושים דמויות."דגלי העולם" האם ה- IP שלנו אנו מתכננים / מפתחים משחק מזדמן המבוסס על דגלי העולם. ראית זאת? אתה יכול למצוא את דגל מדינתך מאופיין כדמות סמוראים!

ש 4: אנא ספר לנו את הייחודיות של הפרויקט שלך מאשר פרויקטים דומים אחרים כמו פלטפורמות נכסי בידור דיגיטליות.

A4:

1) יוצרי המנגה המובילים הצטרפו לפרויקט זה

האמנות הדיגיטלית נוצרה על ידי אמני קומיקס יפנים מפורסמים רבים וסיפור המשחק Job Tribes נכתב על ידי שין קיבאיאשי, אחד מששת היוצרים המובילים ביפן שנבחרו על ידי נטפליקס.

2) מכירה פומבית של אמנות דיגיטלית

אתה יכול לא רק להשתמש באמנויות הדיגיטליות שלך במשחקים אלא גם למכור כאלה. נניח שאם הכרטיס שלך הופך לפופולרי מאוד במשחק, מחיר הכרטיס שלך עולה. אתה יכול למכור אותו במכירה פומבית / למכור אותו במכירה פומבית של אמנות דיגיטלית ולקבל תשואות.

3) לאמנויות דיגיטליות יש ערכים מרובי משחקים.

אתה יכול להשתמש באמנויות הדיגיטליות שלך לא רק ב- Job Tribes, אלא גם בכמה משחקים אחרים שיתווספו בעתיד. אלה ההבדלים העיקריים.!

ש 5: האם תוכל להסביר לנו מה "מערכת סטנדרטית של אמנות" הוא ואיך זה יעזור לעסקאות?

A5: המערכת הכלכלית של DEAP מתוארת כ”סטנדרט אמנות “לעומת תקן הזהב. ערך המטבע (DEAPcoin) ניתן על ידי האותנטיות של האמנויות הכוללת (אך לא מוגבלת) אומנויות פיזיות ודיגיטליות. ובכך גם עליית ערך האמנויות. מעלה את ערך המטבע (DEAPcoin) בהתאם.

שאלה 6: כמשקיע ומאמץ מוקדם, אני מתקשה לגשת או להעריך פרויקט בטווח הקצר ודורש פרקי זמן ארוכים יותר כדי להבין, להכיר ולהעריך אותו באופן מלא. כדי לעזור לקהל להבין, האם תוכל לספר לנו אילו תוכניות יוצאות לדרך כדי להוסיף ערך ל- DEAPcoin?

A6: פשוט נגדיל את מספר האמנויות הדיגיטליות שיימכרו במכירה פומבית של דיגיטל. ככל שנוספו אומנויות דיגיטליות יקרות יותר, יבואו יותר אנשים. יותר אנשים משתמשים ב- DEAPcoin והערך עולה. עלינו ליצור בזהירות אומנויות דיגיטליות יקרות שאנשים רוצים לקנות. זו המשימה והמשימה הנוכחית שלנו. אנו יוצרים קשר / יוצרים ליוצרים פופולריים רבים שאינם מוגבלים ליפן. כדי למשוך כמה שיותר משתמשים. האמנות הדיגיטלית יכולה להיווצר לא רק על ידי יוצרי קומיקס אלא גם. אמרו זמרים מפורסמים, מעצבי אופנה, כך שהאפשרות היא אינסופית, אנו נמשיך לפרוס אמנויות דיגיטליות אטרקטיביות כדי למשוך משתמשים ולהעלות את הערך של המודל העסקי שלנו מורכב אבל אני מקווה שכולם הבינו את החלק המרכזי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner