סיכום AMA: צ’אט עם HyperDAO, פלטפורמת DeFi המובילה

שנת 2019 הייתה שנה מדהימה עבור מימון מבוזר. OKEx Jumpstart בירכה על מכירת האסימונים העשירית שלה של HyperDAO (HDAO), מערכת אקולוגית יעילה, שקופה ואמינה של DeFi המציעה פלטפורמת שירות פיננסי חד פעמית למשתמשים גלובליים..

HyperDAO שואפת להקים מערכת אקולוגית מקיפה של DeFi, המספקת ללקוחות גלובליים תשתית DeFi קולית. כפי שהשם מרמז, המושג DeFi טמון בפתיחות, בהגינות ובחיבור הדדי. מגובה בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת ובלוקצ’יין, HDAO שואפת למערכת אקולוגית מבוזרת ומבוססת על הקהילה, בה תהליכי קבלת ההחלטות שקופים לכל המשתמשים ואוטונומיים..

שמחנו לקבל את ריאן אנג, מייסד שותף וראש התפעול ב- HyperDAO.com במפגש שלנו שאל אותי-הכל (AMA), המחולק לשני חלקים. ראיין התבקש לחלוק את התובנה שלו לגבי HyperDAO והשותפות עם OKEx בסעיף, ואחריו סדרת שאלות מהקהילה שלנו בסעיף 2.

מחלקה 1

שאלה 1 : מדוע Hyper DAO או Maker DAO שונה מ- USD Tether ומדוע שיטת DAO טובה יותר או אפילו נחוצה?

A1 :מערכת Hyper DAO Stablecoin System (SC) הינה הרבה יותר גמישה משירותי ייצור stablecoin אחרים במובן זה שמשתמשים רשאים לבטח סוגים שונים של נכסים דיגיטליים בתמורה ל- Hyper, וניתן להצמיד את Hyper עצמה למגוון מטבעות פיאט, לא רק דולר ארה”ב. זה שונה גם ממשטחי גלגל מחוץ לרשת שקיימים כקופסה שחורה בה איננו מכירים את הפעולות הפנימיות או האם באמת יש מספיק דולר לתמיכה במוצרי גלגלים אלה. הם מסתמכים גם על בנקים מסורתיים המחזיקים ברזרבות של המטבע היוצר, מה שיוצר סיכון נגד ואשראי. מכיוון שמערכת ה- stablecoin של HyperDAO היא מערכת מגובה בטחונות ברשת, היא שקופה הרבה יותר. ה- DAO נחוץ למערכת מבוזרת כמו HyperDAO מכיוון שנניח בתנאי שוק תנודיים שבהם ערך הביטחונות נופל בצורה חדה, אסימונים של HDAO יוטבעו ויימכרו כדי לכסות את אובדן הערך, במקרה זה, בעלי HDAO מתנהגים כ”מבטחים “אשר סיכון לדילול פנים. על מנת לשמור על איזון המערכת, יש לתמרץ אסימונים של HDAO בצורה של פרמיות (a.k.a ריבית ריבית) לצורך נטילת סיכון זה. כעת, מחזיקי אסימונים אלה ב- HDAO ירצו לייעל את פרמטרי הסיכון בדרכים המועילות להם ביותר, ובהיותם מחזיקים באסימון HDAO, יש להם זכויות הצבעה המאפשרות להם להצביע על הצעות כולל התאמת פרמטרי סיכון, לכן מנגנון DAO. זה הכרחי. שים לב גם שמערכת ה- stablecoin היא היבט אחד של המערכת האקולוגית של HyperDAO, אך HyperDAO מציעה גם שירותים אחרים כגון החלפה, ניהול נכסים, מימון המונים, חיזוי, אזרחות אלקטרונית, מיקרו-פיננסים ובנקאות..

שאלה 2 : האם יש מנגנון תגמול להחזקת אסימון HyperDAO?

A2 :כן, כפי שציינתי קודם, אסימונים של HDAO מתמרצים לשמירה על האיזון במערכת stablecoin באמצעות הרווחים של אינטרסים. אבל זה לא הכל, מכיוון ש- HyperDAO היא גם פלטפורמה שלמה של שירותי DeFi יש לנו שלושה אלגוריתמים שונים של קונצנזוס, PoW, PoS ו- PoV. כדי לענות על שאלתך, התגמול המיידי ביותר להחזקת אסימונים של HDAO הוא ההימור במקום שבו מחזיקים מחזיקי אסימונים של HDAO על שהציבו את האסימונים שלהם במערכת..

שאלה 3 : מהם היתרונות שמקבלת HyperDao כאשר משתמשים בשלושת מנגנוני הקונצנזוס הנפוצים כיום, PoS, PoW, PoV? מהם היתרונות והחסרונות של מנגנוני קונצנזוס אלה?

A3 :יש לנו שלושה אלגוריתמים שונים של קונצנזוס עבור HyperDAO, PoW, PoS ו- PoV. PoW מיועד בעיקר לצמתים שאחראים על עסקאות ותחזוקת הרשת. אלטרנטיבה ל- PoW היא כמובן PoS שבה מחזיקי HDAO יכולים להניח את HDAO בפלטפורמה לקבלת תגמולים. כללנו גם את PoW וגם את PoS כי ראשית אנו רוצים להכניס צמתים מאמתים איכותיים בעלי יכולות טכניות לתמיכה במערכת ככל שהיא צומחת. הם נוכחים גם כדי להקל על הסיכון לריכוז באמצעות PoS כאשר מעט או אדם אחד מחזיק ברוב האסימונים. אז, זו מערכת בדיקה ואיזון בין שני הפרוטוקולים. PoV או Proof of Votes הוא למעשה מנגנון תגמול המעודד משתמשים להצביע בעניינים ב- DAO. הוכחת הצבעות היא בדיקה במערכות PoW ו- PoS. הבוחרים יכולים להצביע על הצעות לגבי שינויים במערכת כמו כללי הקונצנזוס של הרשת אך לא כורי PoW ו- PoS, הם יכולים גם להצביע נגד כורי PoW ו- PoS זדוניים ולא יעילים ולעצור מהם קבלת תגמולים. על ידי מתן אפשרות לקבלת החלטות על ידי הבוחרים, הבוחרים מתמרצים לשמור על הרשת בבקרה ומשמשת כמנגנון איזון למערכת..

Q4 : מהן תכונות הליבה של #HDAO וכיצד הוא נועד להילחם בשוק הטייקונים?

A4 :ראשית כל, HDAO הוא אסימון הממשל של מערכת ה- HyperDAO stablecoin. ניתן להשתמש בה להצבעה על הצעות כגון התאמות של פרמטרי הסיכון כפי שציינתי. זה ישמש גם כאסימון להחלפה שלנו כדמי עסקה. ניתן להבין זאת כמטבע הפלטפורמה של הבורסה. HDAO משמש גם בפונקציית מימון המונים כזכויות הצבעה לפרויקטים חדשים וכו ‘. זה יהיה בעתיד גם חלק ממאגר הפרסים באזור החיזוי. בקיצור, ניתן לראות את אסימוני ה- HDAO כאסימון רב-פונקציוני שעובר במערכת האקולוגית של HyperDAO כולה..

אני לא לגמרי בטוח למה אתה מתכוון בשוק הטייקונים אבל אני מניח שזה מתייחס למערכת הפיננסית הריכוזית. אנחנו לא כאן כדי להילחם או לעקוף את המערכת המסורתית, אך אנו רואים ב- DeFi יכולת לרוץ במקביל למערכת המסורתית בטווח הארוך. אני חושב שאם לאנשים הייתה הזדמנות להבין את DeFi, הם יכולים לראות שיש הרבה יתרונות במיוחד מבחינת חיסכון בעלויות. תפקידנו אם כן הוא להקל על גישור הפער הזה בין התעשייה המסורתית לבין מרחב הבלוקצ’יין. אנו מאמינים שככל שייכנסו יותר שחקנים מוסדיים ויש יותר עניין בתחום, נראה יותר אינטגרציה וגישה קלה יותר ל- DeFi, כך שזה היבט אחד ש- HyperDAO יעבוד אליו בטווח הארוך..

ש 5 : מדוע החלטת לבחור ב- OKEx כ- IEO? מהם היתרונות ש- OKEx מביא ל- HyperDAO?

A5 :OKEx כבר מזמן תומכת במרחב הכספים המבוזר. מוקדם יותר בשנה שעברה, OKEx הפכה לפלטפורמה הגדולה הראשונה ששילבה את שיעור החיסכון Dai של Maker בפלטפורמה שלהם. השנה הודיעה OKEx על שותפותה עם Hyper DAO כפרויקט מימון מבוזר השני שאיתו OKEx ישתף פעולה. OKEx גם נדיבה להציע לנו את המשאבים שלהם ונתנה הנחיות רבות לפיתוח הפרויקט שלנו. יש לנו יחסי עבודה נהדרים עם OKEx ונמשיך לשתף איתם פעולה בעתיד.


ש 6 : מה ההבדל העיקרי בין HDAO ליצרן דאו, האם תעדיף שותפות איתם או תחשיב אותם כיריבים מוחלטים?

A6 :כפי שהזכרנו, מערכת HyperDO Stablecoin (SC) גמישה בהרבה משירותי ייצור stablecoin אחרים במובן זה שמשתמשים רשאים לבטח סוגים שונים של נכסים דיגיטליים בתמורה ל- Hyper, וניתן להצמיד את Hyper עצמה ל מגוון מטבעות פיאט, לא רק דולר ארה”ב. שאבנו הרבה השראה מ- Maker בעיצוב האסימונים שלנו ומקווים להמשיך ולפתח אותו. שימו לב כי HyperDAO אינה רק מערכת stablecoin, אלא גם מערכת אקולוגית שלמה של שירותי DeFi כולל החלפה, ניהול נכסים, מימון המונים, מימון מיקרו, אזרחות אלקטרונית, בנקאות וחיזוי. אנחנו בהחלט לא רואים בהם יריב מכיוון שכולנו על אותה סירה ונלחמים באותו קרב. זה יהיה נהדר אם נוכל לשתף פעולה עם Maker בעתיד.

שאלה 7 : כיצד #DeFi משנה את מערכת היחסים שלנו עם כסף, השקעה, אשראי וחובות? האם DeFi יתפוס יום אחד את המערכות הפיננסיות המסורתיות? איזו בעיה פתר HYPERDAO?

A7אני חושב ש- DeFi הוריד את חסמי הכניסה לשירותים פיננסיים במובן שכל אחד יכול לגשת לשירותי DeFi באמצעות חיבור לאינטרנט. אני מאמין שיש הערכה של כ- 1.7 מיליארד אנשים כרגע שאין להם גישה לשירותים פיננסיים בסיסיים, אז זה תחום שנראה הרבה שינויים. DeFi הוא גם חסר אמון, מה שמפטר את שירותי האפוטרופוס והעמלות הנכבדות הנלוות לכך, זה גם מפחית באופן משמעותי את הסיכון של הצד הנגדי ואין בו נקודת כישלון אחת. באמצעות DeFi אנשים מחזירים לעצמם את השליטה בנכסיהם ומקבלים גישה לשירותים בשבריר מהעלות. עם זאת, אני לא חושב ש- DeFi ישתלט על המערכת המסורתית, אני מצפה שהיא תפעל לצד המערכת המסורתית ותעבוד צמוד יותר בעתיד במערכת יחסים מועילה הדדית..

שאלה 8: מה חושבת HYPERDAO על פתרון בעיות שהמערכת האקולוגית של DeFi עדיין לא מצליחה לפתור? האם אנשים ומכונות יכולים לסחור כל יום באמצעות מכשירים חכמים המשתמשים במטבעות דיגיטליים?

A8 :מכשול אחד שעומד בפני כל פרויקטי DeFi, לא רק Hyper DAO, הוא היעדר נזילות לעומת שירותים ריכוזיים, למשל, הנזילות של DEX בהשוואה לזו של בורסות ריכוזיות, ומכיוון שנזילות באופן טבעי מושכת יותר נזילות, כל הענף חווה ניקוז. מוקדם יותר הזכרנו כי ראינו הפרדה רבה בין פרויקטים שונים של DeFi, האסטרטגיה שלנו היא לאגד את המשאבים שלנו יחד כדי לשפר את נזילות המגזר. זו הסיבה שיצרנו שותפויות באגרסיביות ועשינו אינטגרציה בין פלטפורמות. כרגע יש לנו יותר מעשרה שותפים ואנחנו מוסיפים כל הזמן שותפים חדשים לרשת שלנו. ספקי שירותי ארנקים ובורסות אחרות מעניינים במיוחד בגלל הנפח שהוא מביא לרשת. אני מאמין שכרגע, אנשים ומכונות כבר נסחרים כל יום באמצעות מכשירים חכמים ו- HyperDAO גם יספק את אותו שוק באותה מידה..

ש 9 : אילו משתמשי יעד מכוונת HYPERDAO לשרת? האם הטכנולוגיה שלה תהיה קלה לשימוש למשתתפים אך עדיין תבטיח דרך פתוחה, שקופה ושווה?

A9 :אני אגיד שהיעד שלנו הוא המשתמש או המשקיע הנפוץ שרוצה גישה לשירותים פיננסיים בקצות אצבעותיו ולא רוצה לשלם דמי עסקה כבדים עבור שירותים בסיסיים. אנו בוחנים גם שווקים שלא הגבילו גישה לשירותים פיננסיים או שיש להם שירותים נוקשים או מונופול, שהרי מטרתנו היא לאחד את כל השירותים הפיננסיים על גבי פלטפורמה אחת לשם קלות השימוש ולהפוך לחלופה למימון המסורתי. וכן, אנו עובדים קשה על מנת להבטיח שחווית המשתמש תהיה פשוטה וחלקה ונותנת גישה נוחה למידע בצורה שקופה.

ש 10 : מה האתגר הגדול ביותר של כל משתמש בפרויקט שלך? ואיך HyperDAO עושה כדי שכל המשתמשים יישארו בפרויקט שלך לטווח ארוך?

A10 : אני חושב שהאתגר הגדול ביותר הוא לתכנן מנגנון תמריצים שמתמודד מספיק עם חששות הביטחון ועם זאת הוא מכניס מספיק כדי לשמור על בעלי העניין שלנו לטווח הארוך. משתמשים יבינו במהרה שכאשר הם מנווטים דרך הפלטפורמה ומעסיקים שירותים שונים, הם יראו שמשתמשים באסימני HDAO בכל היבט במערכת, ולכן פועל מנגנון מחסור המושרה על ידי ביקוש. גם אם משתמשים לא משתמשים במערכת, הצגנו גם מנגנונים השומרים עליהם לטווח הארוך. לדוגמא, שמנו סמכויות משמעותיות למחזיקי האסימונים מבחינת זכויות ההצבעה על הממשל, בעלי האסימונים הללו יכולים לעבוד כ”מבטחים “במערכת stablecoin ולהרוויח אינטרסים או להניח את האסימונים שלהם תמורת תגמולים. ולהצבעה בפני עצמה יש תגמולים. אז כפי שאתה יכול לראות, תמריצים אלה נועדו בכוונה להבטיח שמשתמשים ימשיכו ליהנות ולתרום לפלטפורמה בטווח הארוך..

ש 11 : HyperDAO זכתה ב "פלטפורמת DeFi הכי מבטיחה 2019" פרס מטעם מימון פירותי. האם אתה רואה בפרס זה הישג והאם לדעתך HyperDAO תזכה בפרסים נוספים בעתיד?

A11 :אני זוכר את היום שבו הודיעו לי שזכינו בפרס. הצוות שלנו היה באזורים שונים בעולם. אני חושב שהייתי בהונג קונג באותה נקודת זמן. זה היה ממש מחמם לב לדעת שאנשים מגלים עניין בפרויקט שלנו ורואים את הפוטנציאל שלו. אני רואה בזה הכרה במאמצים שלנו אך כמובן, איננו מתכוונים לעצור שם ואם בכלל, הפרס רק גרם לצוות לרצות לעבוד קשה יותר כדי לדחוף פלטפורמת DeFi הראויה לשבחים. אני בהחלט מקווה שנזכה בפרסים נוספים בעתיד אבל זה כמובן יהיה רק ​​בונוס, ההתמקדות שלנו תישאר בפיתוח הפלטפורמה.

שאלה 12 : כיצד נוצר הרעיון של HyperDAO?

A12 : ג’יידן ואני היינו די בר מזל שהיינו מעורבים בפרויקטים רבים של בלוקצ’יין באמצעות עסק ניהול הקרנות שלנו לפני שהקים את HyperDAO. באותה תקופה ראינו פרויקטים טובים אך גם חלקם לא פעלו לטובת המשקיעים שלהם. אנו מאמינים ש- DAO פותר בעיה זו מכיוון שהיא מורידה את כוחם של אנשים או גורמים זדוניים פוטנציאליים לידי הרוב. עם מערכת תמריצים נכונה ופרוטוקול קונצנזוס מתוכנן בקפידה, בעלי העניין ב- DAO יכולים לעבוד יחד כדי לשלוט בקהילה בצורה הוגנת ויעילה. זה היה כשחשבנו לנצל את הרשת והמשאבים שלנו במרחב הכספים כדי ליצור פלטפורמה שתוכל להביא את כל השירותים הפיננסיים למקום אחד לפיתוח משותף של הקהילה. אנו צופים סביבה שקופה ואינטראקטיבית שבה המשתמשים משתפים בגלוי רעיונות ומחשבות, ובתוך כך יוצרים שוק פיננסי וקהילה משגשגת..

סעיף 2

ש 1: מהם המוצרים העיקריים של HyperDAO?

A1: המוצרים העיקריים של HyperDAO הם החלפה, ניהול נכסים, מימון המונים, מיקרו-פיננסים, אזרחות אלקטרונית, בנקאות, חיזוי וכמובן stablecoin!

ש 2: מהן הקרנות הבולטות התומכות ב- HyperDAO? האם יש גם קרנות מסורתיות המעורבות? נכון להיום ישנם פרויקטים רבים של פיתוח DEFI, אז מה ההבדל בין HyperDAO לבין אותם פרויקטים? מיהם המתחרים של HyperDAO? קראתי ש- HyperDAO ייצור SC (Stablecoin), אז מה מטרתו? ולמה משמש SC?

A2: אני חושב שיש לנו שלושה יתרונות בהשוואה לרוב פרויקטי DeFi. אתאר אותם בקצרה. 1. פלטפורמת מימון דיגיטלית מקיפה אחת. אנו לא רק מציעים שירות אחד או כמה אלא מתכוונים לפתח את הפלטפורמה שלנו כדי לענות על כל סוג של צרכים פיננסיים.

2. אנו מציעים גמישות רבה, כפי שציינתי קודם, דור ה- stablecoin שלנו הוא די גמיש מבחינת בטחונות ו- generation stablecoin. בעלי העניין מקבלים גם כוח רב באמצעות הצבעה.

3. ביזור שבו זה שימושי. לבעלי אסימון HDAO יש זכות הצבעה על צעדי ממשל רבים. הם יכולים אפילו לבחור נציגים, למנות פרויקטים או מנהלי נכסים שיוצגו למערכת. אזור המועמדות לקהילה של HyperDAO, פורום דיונים, שירותי עמיתים לעמית, מערכת מיקרו-מימון ומערכת חיזוי הם גם יוזמים על ידי המשתמש, מונחים על ידי משתמשים..

ש 3: מה התפקיד של HDAO במערכת האקולוגית של HyperDAO?

A3: HDAO הוא אסימון הממשל במערכת, הוא יכול לשמש במערכת stablecoin לממשל (כדי להתאים את פרמטרי הסיכון או להצביע על הצעות), זה יכול לשמש גם תמורת דמי העסקה שלנו, כמו אסימון פלטפורמה, או במימון המונים סעיף כזכויות הצבעה, או באזור החיזוי, כחלק ממאגר הפרסים. באמת שאנחנו יכולים לעשות הרבה עם אסימונים של HDAO.

ש 4: כשאתה פותח את ה- CDC, מה אתה יוצר? HyperDAO?

A4: CDC היא התחייבות החוב, או הביטחונות, מה שמוטבע הוא Hyper-Fiat, כמו Hyper-USD או Hyper-EUR. HDAO הוא אסימון הממשל עבור ה- stablecoin, וזה גם הרבה דברים, עיין לעיל.

ש 5: מהן המטרות העיקריות שלך להשיג ב 3-4 השנים הבאות? מה התוכניות שלך להרחיב ולקבל יותר אימוץ? איך מעלים את ההבנה של משתתפי הקריפטו לגבי הפרויקט?

A5:אנו מתחילים עם HyperDAO 1.0, שהיא שמונה הפונקציות המרכזיות שציינתי, חלק מתוכנית הפיתוח שלנו היא גם 2.0 (2B או 2 עסקים) ו- 3.0 (2G או לממשלה). 2.0 הוא הכנסת שחקנים מוסדיים לפלטפורמה שלנו, הזדמנות למנהלי כסף מקצועיים ליצור קשר עם המשקיע המשותף. ו- 3.0 היא המטרה הגדולה לעבוד עם ממשלות ולספק להם שירותי בלוקצ’יין.

ש 6: מה מעכב את דפי היום והאם ניתן להתגבר על מחסומים אלה? איפה אתה רואה את העתיד של דפי בעוד 20 שנה?

A6: אני חושב שבאופן כללי, DeFi עדיין נתקל בבעיות נזילות אליהן התייחסתי, הדבר האחר הוא אימוץ, לוקח לאנשים זמן לאמץ מערכת חדשה במיוחד כשהם מכירים את המערכת המסורתית כל כך. אז אני צופה שזה ייקח קצת זמן, כאשר אנשים יראו בקריפטו סוג נכסים דומה להכנסה קבועה הונית וכו ‘, ואז נשגשג. אני רואה אותנו עובדים יחד ויותר מקרוב בעתיד עם המערכת המסורתית.

שאלה 7: מדוע חשוב ש- HyperDAO יעבוד על הבלוקצ’יין?

A7: Hyper DAO הוא טוב, ארגון אוטונומי מבוזר (DAO). זהו למעשה ארגון המנוהל על ידי הקהילה באמצעות קונצנזוס רוב לעומת ארגון מסורתי בו ישנם מנהלים שמקבלים החלטות בשם בעלי עניין אחרים. פרוטוקול קונצנזוס זה מתאפשר כמובן רק באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין בה רשומות בלתי ניתנות לשינוי ומאפשרות מערכת תמריצים המעודדת אנשים לעבוד באופן קולקטיבי לקראת פיתוח הארגון. כך שמטבע הדברים עבור כל DAO, לא רק HyperDAO שיעבוד, בלוקצ’יין הוא ללא ספק הכרחי.

שאלה 8: כיצד HyperDAO בוחרת חברות לשיתוף פעולה? מהם היתרונות משיתוף פעולה עם HyperDAO ?

A8: אנו בוחנים חברות שיכולות לספק יותר נזילות ולהעלות את משתמשיה על הפלטפורמה שלנו, אנו מאמינים בשיתוף משאבים, כך שאם נוכל להשתלב זה עם זה, זה win win.

ש 9: מה הכוונה ב- PoV? ומה ההבדל בין PoW, PoS ו- PoV?

A9: PoV הוא הוכחה להצבעה, מה שאומר שאתה מקבל תמריץ להצביע בעניינים במערכת. הסברתי כיצד PoW, PoS ו- PoV עבדו יחד קודם לכן. אתה יכול לחזור לקרוא.

שאלה 10: כיצד הצוות שלך יבטיח ש- HyperDAO תישאר הפלטפורמה העליונה ותשמור על הקצב לפני המתחרים שלך, בחמש השנים הבאות ואילך? מדוע אתה בטוח ליצור בלוקצ’יין משלך במקום למנף פרוטוקול שכבת בסיס קיימת ומוכחת?

A10: שים לב שאיננו יוצר בלוקצ’יין משלנו כרגע, אנו נמצאים כרגע בשרשרת האת’רום. עם זאת, אנו בוחנים רשתות ציבוריות ועשויים לעבור לאחת ככל שהפלטפורמה שלנו תגדל ואם אנו מוצאים אחת שמתאימה לנו.

יש לנו גם את היכולות לפתח משלנו אם לא נמצא כזה שמתאים לצרכים שלנו.

שים לב שאיננו יוצר בלוקצ’יין משלנו כרגע, אנו נמצאים כרגע בשרשרת האת’רום. עם זאת, אנו בוחנים רשתות ציבוריות ועשויים לעבור לאחת ככל שהפלטפורמה שלנו תגדל ואם אנו מוצאים אחת שמתאימה לנו.

יש לנו גם את היכולות לפתח משלנו אם לא נמצא כזה שמתאים לצרכים שלנו.

שאלה 11: אילו דרישות אתה לוקח בחשבון כדי שהבנקים יעבדו כשותף איתך?

A11: העבודה מול בנקים היא עצומה עבורנו ואנחנו כבר בשיחות עם כמה. הם יכולים להביא הרבה נזילות לפלטפורמה. נושא הוא שקיפות והעברת נכסים לרשת, אם בכלל. זה עדיין הרבה גיהוץ שצריך לעשות אבל זה יהיה מדהים שיש אותם לסיפון.

שאלה 12: האם יש ממשלה עסקית או לאומית שרוצה לשתף פעולה עם HyperDAO?

A12:כן , יש לנו רשת עצומה של מוסדות מהמרחב המסורתי מהעבודה הקודמת שלנו. רבים גם הביעו עניין לעבוד איתנו. זה חלק מ- HyperDAO 2.0 שהזכרתי, וכן אנחנו במגעים עם ממשלות כדי לראות כיצד נוכל לייעל עבורם תהליכים ולעזור בניהול נתונים וממשל..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map