סיכום AMA: בואו נהיה טכניים – Ravencoin ב- OKEx

שמחנו כל כך שיש לנו את ההזדמנות להזמין את טרון בלק, המפתח הראשי בחברת Ravencoin להצטרף לפגישת AMA (Ask-Me-Anything) ולשוחח איתנו בשיחה מעמיקה. בהתבסס על פיתוח ובדיקה נרחבים של פרוטוקול הביטקוין, Ravencoin (RVN) שואפת לפתח בלוקצ’יין המותאם במיוחד כדי לאפשר העברה חלקה של נכסים, פיזית ודיגיטלית, ממחזיק אחד למשנהו..

כאן תוכלו לקרוא את סיכום כל מה שדנו בו במהלך הפגישה! AMA זה מחולק לשני חלקים, שם התבקש טרון לחלוק איתנו את השותפות של Ravencoin, ואחריו Q live&A בקבוצה שלנו.

מושב 1

שאלה 1: מה הרקע שלך ואיך הגעת לרעיון ליצור את פרויקט RVN?

A1: אני רק חלק זעיר מ- Ravencoin, ויש כמה מפתחים מדהימים (ג’רמי, מארק, Cade ו- Corbin) שהביאו את היכולות החדשות ל- mainnet. הרעיון המרכזי של הבאת נכסים לפלטפורמת בלוקצ’יין שמקורם בביטקוין הגיע מברוס פנטון, לשעבר מנכ”ל קרן הביטקוין עם ניסיון ארוך חיים בעולם הפיננסים והסוכנים המסורתי. Medici Ventures מאפשרת לחלק מהיזמים לתרום לפרויקט. התמזל מזלי שיש לי את הרקע הנכון לעזור בפרויקט זה. יש לי תואר CS, מיומנויות קידוד C ++, רקע כלכלי, הצלחה יזמית מוקדמת, ניסיון בהוראה, תואר שני במנהל עסקים ותשוקה בוערת למרחב הקריפטו ואיך זה יכול לשנות את העולם לטובה.

ש 2: מדוע קראת לפרויקט רייבן? מה נוצר רייבן כדי לפתור? מה המודל העסקי של הפרויקט?

A2: השם הגיע מברוס פנטון. עורבים הם ציפורים חכמות עם היסטוריה עשירה. Ravencoin מקל על יצירת והעברת נכס משלך. אין מודל עסקי לפרויקט. זו מתנה לעולם ברוח הביטקוין. Medici Ventures אפשרה לחלק ממפתחי החברה המובילים לתרום זמן ומאמץ לפרויקט. Medici Ventures אכן מחזיקה כמה RVN ממוקש, כך שזה עשוי להיות win-win.

ש 3: למה משמשים אסימוני $ RVN? מה נותן לו ערך?

A3: תודה ששאלת. אסימוני ה- RVN משמשים לרכישת אסימון משלך בפלטפורמת Ravencoin. אותם RVN נשרפים. RVN משמש גם כדי לתמרץ את הכורים ולאבטח את השרשרת. RVN משמש גם עבור דמי עסקה עבור העברת RVN או נכסים שנוצרו על ידי המשתמש.

ש 4: לדעתך מה הייחודי "מוכר" נקודה, או התכונה הטובה ביותר, של Ravencoin?

A4: זה כמו שנשאל "מי הילד האהוב עליך?", אבל לענות על זה לא עולה לילדים אלפי טיפול, אז אתן לזה זריקה. התכונה הטובה ביותר של Ravencoin, עם התוצאות הבלתי צפויות ביותר, הייתה הצמדה שלו ל- IPFS. במקור זה נעשה כדי להבטיח שמטא-נתונים על אסימון לא ילך לאיבוד כמו שיש בפלטפורמות אחרות כמו Counterparty. הצמידה ל- IPFS הורחבה כך שהיא כוללת הודעות ותזכירים. כעת אתה יכול לכלול מידע, אפילו PDF, או וידאו קליפ עם כל עסקה. זה חזק, ואני לא יכול לחכות לראות איך הוא מתרגל.

שאלה 5: מהם היתרונות של שימוש ב- Ravencoin לצורך אסימון נכסים בהשוואה לפרוטוקולי בלוקצ’יין אחרים?

ת 5: מאיפה אני מתחיל? ראשית, ניתן להקליט את מטא-נתונים על האסימון באמצעות IPFS, כך שכולם יודעים מה האסימון מייצג. שנית, לאסימון יש שם ייחודי שיכול לעזור במניעת אסימונים מזויפים עם אותו שם, ומאפשר שורש אמון קריא של האסימון שהוא לא רק 40 תווים של hex (ERC-20). ישנם חוקרים לנכסים כמו https://ravencoin.asset-explorer.com (https://ravencoin.asset-explorer.com/) ו- https://www.mangofarmassets.com/assetviewer (https: // www .mangofarmassets.com / assetviewer). ארנקים כמו ארנק RVN, ארנק MangoFarms וארנק Zelcore תומכים בנכסי Ravencoin.

ש 6: האם להיות בלוקצ’יין מונחה קהילה באופן מלא יש חסרונות משלו ל- rvn? אתה יודע, וולונטריות פירושה שום צוות שיווקי או משפטי.

A6: כן, יש לו חסרונות, אך היתרונות גברו בהרבה על החסרונות. זו רק טכנולוגיה שאנשים בוחרים להשתמש בה. Ravencoin משך אליו את האנשים הנכונים, כולל תרומה לעזרה משפטית בעת הצורך. היעדר תקציב שיווקי אכן מאט את המודעות. במובנים מסוימים זה טוב, מכיוון שהדרישה של RVN אינה תלויה בקידום. ככל שפרויקטים אחרים מפסיקים את הקידום או נגמרים כספי השיווק, הם נמצאים בסיכון. Ravencoin רק גדל לאט ובהתמדה ככל שאנשים רבים יותר לומדים על קיומו. קח את עצמך בר מזל שלמדת על Ravencoin מוקדם.

ש 7: האם זה תפוח לתפוח אם אני אומר ש- ravencoin הולך לשבש את וול סטריט בדיוק כמו ש- Bitcoin משבש את הבנקאות המרכזית?

A7: Ravencoin יעזור להראות את הדרך שאסימון יכול לשפר את היווצרות ההון. על אחרים לנצל את הכלים, הטכנולוגיות והתכונות החדשות הללו. זה עשוי לקרות תחילה במדינות אחרות שאינן ארה”ב. התבונן בסיפורם של Blockbuster Video (לשעבר המובילה בהשכרת וידאו), ו- Netflix (המובילה הנוכחית של הזרמת וידאו) כדי לראות מה עלול לקרות בעתיד. האם וול סטריט הוא סרטון הבלוקבאסטר החדש? אני רואה דפוסי יהירות דומים, אבל רק הזמן יגיד.

שאלה 8: כיצד יגן Ravencoin על חלוקת hashrate (שאלת אלגו) אם ישנן ניירות ערך חשובים המונפקים בפלטפורמה זו (התקפת הוצאה כפולה)?

A8: Ravencoin אינו מארגן מחדש לאחר 60 חסימות המסייע במניעת התקפות הוצאות כפולות – תכונה הנקראת NLR. כמו כן, משהו שצריך להיות מודע אליו הוא שברוב המקרים האסימונים מומרים על ידי מנפיק אשר מסיר את התמריץ לבצע הוצאה כפולה. בוא נגיד שהאסימון הוא נתח של נדל”ן. חוקי השיפוט בתחום הנדל”ן יחולו בעת מימוש תמורת דיבידנדים וכו ‘. בנוסף, אם המנפיק משתמש בתכונה הנכסים המוגבלים של Ravencoin הכוללים אסימונים המתחילים ב- $, אזי ניתן להקפיא את האסימונים הגנובים על ידי המנפיק בהמתנה לחקירה. הערה: לא ניתן להקפיא נכסים רגילים (לא מתחילים ב- $), אך על מנפיק האסימון לציין כיצד מטפלים בפדיון.

שאלה 9: כיצד פועל RVN? איזו בעיה פתרו RVN? איך עובדים הטוקנומיקס?

A9: RVN עובד כמו BTC, כי זה מזלג קוד של BTC.

RVN מאפשר לך ליצור אסימונים משלך תוך פחות מדקה. זה קל!!!

RVN נדרש ליצור אסימון משלך. 500 RVN נשרפו כדי ליצור נכס שורש עם שם ייחודי. 100 RVN נשרף כדי ליצור נכס משנה (תחת נכס שורש). 5 RVN נשרף כדי ליצור נכס ייחודי (NFT). 1000 RVN נשרף כמוקדמות. 1500 RVN נשרף כדי ליצור נכס מוגבל עם כוחות על מיוחדים. 0.1 RVN נשרף כדי לצרף תג לכתובת Ravencoin. נעשה שימוש בכמות קטנה של RVN, אך לא נשרף להעברת נכסים.

שאלה 10: בטיחות וביטחון הם תמיד הדברים החשובים ביותר. אז מהו מנגנון האבטחה של RavenCoin כדי להבטיח שנכסי המשתמש לא יהפכו להיות המטרה של האקרים?

A10: ל- Ravencoin רשת כורים חזקה. רוב הקוד המקורי הוא מביטקוין שהוא כנראה הקוד המאומת ביותר בעולם. ניהלנו שפע באגים בכדי לקוות למצוא פגמים לפני שחרורנו ל- Mainnet. עם כל האמור, אין שום אחריות מכיוון שזהו רק קוד המקור המסופק בחינם שאנשים בוחרים להריץ. אם אתה זקוק לביטחון, עליך לבצע ביקורת על הקוד. אין חברת Ravencoin, רק מאגר GitHub והרבה תומכים נלהבים.

שאלה 11: כיום רוב המשקיעים $ RVN פשוט מתמקדים במחיר האסימון בטווח הקצר, ולא בערך האמיתי של הפרויקט. האם תוכל לספר לנו על המוטיבציה והיתרונות של משקיע $ RVN בטווח הארוך?

A11: אני לא יכול לדבר על המניעים של משקיעים בודדים. RVN הוא אסימון נהדר עם נזילות טובה. RVN משמש לתמריץ כורים ולעזור בהגנה על פלטפורמת הנכסים של Ravencoin, כך שיש לו מקרה שימוש. RVN יכול להיות חנות ערך, וחליפין בינוני. אחד הדברים האהובים עליי ב- Ravencoin הוא שזה מסובך לסווג, שכן יש לו כל כך הרבה שימושים. אני אוהב לראות איך אנשים בונים באמצעות פלטפורמה טכנולוגית זו. Ravencoin מאפשר דברים חדשים.

שאלה 12: מי המתחרים שלך ואיך אתה מתכוון לשגשג ביניהם?

A12: זה אולי נשמע מוזר, אבל אני לא רואה בטכנולוגיות קריפטו חלופיות מתחרים. מרחב הקריפטו זעיר בהשוואה למערכות המורשת שהיו לנו בחמישים השנים האחרונות, לכן אני מסתכל על כל פרויקט כדרך להכניס אנשים חדשים למערכת הצפנה-אקולוגית. אם נוסיף ערך, תכונות ויכולות, יותר אנשים ילמדו על פלטפורמת Ravencoin ומה היא יכולה לעשות עבורם. החוזה החכם ERC-20 הוא אפשרות להנפקת נכסים חלופית, אך Ravencoin טוב בהרבה לשימושים רבים, ולכן יש צורך בהשכלה נוספת..

שאלה 13: מה הייחודיות של אסימון העורב? מדוע המשקיעים (כולל אני) צריכים להשקיע בעורבן?

A13: Ravencoin היא פלטפורמה. עליכם להעריך את היכולות של פלטפורמת Ravencoin ולשאול את עצמכם האם ישמשו אותה והאם היא מוסיפה ערך על פני פלטפורמות אחרות כמו ETH, EOS או TEZOS. רמז: כן. אני מנסה לא לספק ייעוץ השקעות, אז עשה מחקר משלך.

התחל כאן: https://ravencoin.org (https://ravencoin.org/), וכאן: https://medium.com/@tronblack (https://medium.com/@tronblack)

ש 14: מה התוכניות שלך להרחבה העולמית, האם אתה מתמקד רק בשוק כרגע? או להתמקד בבנייה ופיתוח או השגת לקוחות ומשתמשים, או שותפויות? אתה יכול להסביר את זה?

A14: Ravencoin הוא כבר תופעה עולמית. דרום קוריאה נכנסה ל- Ravencoin כבר זמן מה, והזדמן לי לדבר בפגישה עם Ravencoin בדרום קוריאה שמילאה את אולם האמנות עם רשימת המתנה. בגלל OKEx, המודעות הזו תתרחב לסין. המיקוד שלנו הוא בנייה וחינוך אודות Ravencoin. אין תקציב שיווק, ולא גייסנו שום כספים. ההצלחה עד כה הייתה אורגנית לחלוטין, ולרוונקוין יש את הקהילה הטובה ביותר מכל מטבע, בכל מקום.

ש 15: מה התקוות שלך עם רישום $ RVN ב- OKEx בהמשך?

A15: אני מקווה שהרישום של $ RVN יביא למודעות של Ravencoin לחלקים חדשים בעולם. הפרויקט מסוגל יותר ממה שרוב האנשים יודעים, ומכיוון שהוא הושק ללא גיוס כספים, אין תקציב שיווקי. על אנשים חכמים להבין מה יכול Ravencoin לעשות, ולהשתמש בטכנולוגיה לייצור חברות חדשות ופרויקטים חדשים.

מושב 2

שאלה 1: מדוע Ravencoin זקוק לשני חוקרי נכסים ועושים זאת אחרת?

A1: יש הרבה דרכים להסתכל על נכסים. אנו מקווים שיש עוד הרבה חוקרים. בדיוק כמו שיש עשרות חוקרי בלוקצ’יין ל- BTC, כנראה שיהיו עוד הרבה דרכים להסתכל על עסקאות נכסי Ravencoin.

שאלה 2: לא תמיד הפיתוח הטכני של פרויקט יכול לבוא לידי ביטוי במחיר האסימון שלו. האם ל- Ravencoin יש אסטרטגיה לשמור או להעלות את מחיר אסימון ה- RVN?

A2: אני מסכים. ואני חושב שזה נכון במיוחד במקרה של Ravencoin. הערך האמיתי לא יכול לבוא לידי ביטוי בטווח הקצר. פרויקט Ravencoin אינו חברה. זה ייקח זמן. אין מחלקת שיווק או תקציב, אבל דרך אירועים כאלה, פודקאסטים ובלוגים ופרויקטים חדשים שנבנים על גבי Ravencoin, אני חושב שבסופו של דבר הערך יבוא לידי ביטוי..

שאלה 3: האם תוכל לספק לנו כמה סיבות טובות מדוע אנשים צריכים לקנות אסימונים של RVN, בעוד שמאות פרויקטים נכשלו ויצאו לפשיטת רגל או אפילו יזמי ערבות כאשר הם גובים מיליוני ומיליארדי כספים?

A3: רבים נשרפו במהלך שלב ה- ICO המטורף של 2017. Ravencoin לא השתתף. Ravencoin היא טכנולוגיה וקהילה נלהבת. אם אפגע מחר באוטובוס (חלילה) הפרויקט ימשיך מכיוון שהוא חופשי, קוד פתוח וכל אחד יכול להמשיך אותו, או לתרום, או להשתמש בו, או להעתיק אותו. Ravencoin לא יכול ללכת לפשיטת רגל. זה קוד, והוא לא לווה, או שאין לו חוב. לחלק ממפתחי הליבה, כולל אני, מותר לעבוד על הפרויקט תוך כדי עבודה עבור Medici Ventures. זה סידור נהדר.

ש 4: כיצד Ravencoin מעריך את החשיבות של קהילת המשתמשים? בעתיד הקרוב, האם ל- RAVEN יש תוכניות מיוחדות למשוך ולהרחיב את הקהילה ?

A4: קהילת Ravencoin היא החלק החשוב והיקר ביותר בפרויקט. יש כבר שיבוטים של הקוד, אך לא של הקהילה הנלהבת, המסייעת והמסורה. אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממנה ולעזור בהרחבתה באסיה.

ש 5: RVN הוא פרויקט תואם רגולציה לאסימון נכסים בארה”ב, כלומר הנכסים שהונפקו בפרוטוקול RVN הם בסדר עם הרשויות בארה”ב.?

A5: Ravencoin מספק תכונות המסייעות למנפיקים בארה”ב להישאר חוקיים על פי הכללים הקיימים בארה”ב. כתבתי כיצד ניתן לעשות זאת, אך תמיד אמליץ לבחון את התוכניות שלך על ידי עורך דין מוסמך. הכללים בארה”ב מורכבים ומתקופה אחרת.

שאלה 6: Ravencoin תמיד מחפש שותפים מצטיינים ומשתמשים גדלים כל הזמן. האם תשתף אותנו מה הסוד לקצב הצמיחה הזה?

A6: קהילה תוססת ומסבירת פנים. טכנולוגיה הפותרת בעיות של אסימון אמיתי. קל לשימוש, כך שכל אחד יכול להשתתף. לא משיקה כ- ICO, אז זה הוגן לכולם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner