Bitcoin Halving, TON Dies של Telegram, Reddit משלב את Ethereum: Crypto News of the Week

זה היה שבוע עמוס בעולם הקריפטו – חציית תגמול הבלוקים של ביטקוין התקיימה בפעם השלישית אי פעם, פרויקט הבלוקצ’יין המיוחל של טלגרם מת ורדיט החלה להשתמש באסימונים של Ethereum (ETH) למערכת נקודת קהילה חדשה..

ביטקוין מתעד את חצאי התגמול השלישי שלו

ב -11 במאי, תגמול החסימה עבור כורי הביטקוין באופן רשמי חָצוּי. חסימות חדשות בבלוקצ’יין BTC מייצרות כעת 6.25 ביטקוין חדש, לעומת 12.5 ביטקוין המיוצר לפני החציון האחרון. זו הייתה הפעם השלישית בתולדות הביטקוין שהאירוע הראוי לציון והמתוכנן התקיים.

בריכת כריית ביטקוין AntPool ממוקש מספר גוש 630,000, החציון הראשון לאחר הבלוק, שהכיל 3,134 עסקאות, 0.90968084 BTC בדמי עסקה והיקף עסקה כולל של 3311.62144322 BTC. לפי הערכות AntPool מאגר כריית הביטקוין השלישי בגודלו, נכון לזמן העיתונות.

מסירות מפתח

מכיוון שההיצע הכולל של ביטקוינים שיהיה אי פעם קבוע (עומד על 21,000,000), מחצית הגמול המתוכננת של המטבע הקריפטוגרפי היא תמיד אבן דרך בעולם הפיננסי. בכל פעם שביטקוין “מחצית”, פחות מטבעות “נטבעים” מדי יום – מה שמאט את קצב הפליטה של ​​הנכס ומדגיש למעשה את מחסורו..

לחישורי ביטקוין יש השפעה דרמטית גם על תעשיית הכרייה, מכיוון שכורים פחות יעילים יתקשו להישאר בר קיימא ואילו בעלי פעולות יעילות יותר עשויים להפוך לדומיננטיים יותר..

הבלוק הראשון שנכרה במחצית במחצית ב- 11 במאי. מקור: Blockchain.com

טלגרם מכבה את פרויקט הבלוקצ’יין המיוחל שלה TON

ביום שלישי, 12 במאי, מייסד ומנכ”ל אפליקציית המסנג’רים הפופולרית Telegram, פאבל דורוב, גילה כי החברה סוגרת את פרויקט הבלוקצ’יין הצפוי שלה, Telegram Open Network (TON)..

החדשות נתקלו בדרך כלל באכזבה בקהילת הצפנה ובאופן לא מפתיע, שַׁעֲרוּרִיָה ממשקיעים – הפרויקט גייס כמעט 2 מיליארד דולר ממשקיעים מתוחכמים בשנת 2018 לפיתוח פרוטוקול הבלוקצ’יין וגם טלגרם עצמה.

שני סבבי המימון של טלגרם, לעומת זאת, כללו משקיעים שקנו למעשה סכומי השקעה (או SAFTs) לאסימון הילידים של ה- TON, גרם. מכיוון שחלק מהמשקיעים הללו היו אזרחי ארה”ב, טלגרם הייתה מעורבת בנציבות ניירות ערך בארה”ב (SEC), ורשמה את המכירות בסוכנות לפטור מחוק ניירות ערך בארה”ב..

עם זאת, שבועות ספורים לפני ההשקה המתוכננת של טלגרם ל- TON ו- Gram, באוקטובר 2019, ה- SEC הטיחה בטלגרם בתלונת חירום וצו מניעה וטענה כי גם סבב המימון לשנת 2018 וגם ההשקה הממשמשת ובאה של TON הם הפרות של חוק ניירות הערך האמריקאי. ה- SEC טען כי מכירת טלגרם של SAFT ומכירה מתוכננת של גראם בפועל כאשר TON הושקה היו חלק מ”תכנית “גדולה יותר לעקיפת החוק.

המאבק המשפטי בין ה- SEC לטלגרם הביא לעיכובים חוזרים ונשנים של פלטפורמת הבלוקצ’יין והשקת אסימון. החלטת בית המשפט האחרונה, ב -1 באפריל, תמכה באופן סופי בתביעת ה- SEC וקבעה להפסיק את טלגרם מלשגר את TON לא רק בארה”ב, אלא בכל מקום בעולם..

ההחלטה של ​​דורוב לסגור את TON הגיעה לבסוף לאחר ניסיונות לערער על ההחלטה ולשלול משקיעים אמריקאים מאינטראקציה עם TON או Gram כשהושקה.


מסירות מפתח

מה הניע באמת את דורוב לסיים פתאום את עבודתו בפרויקט נותר לא ברור – במיוחד מבחינת הסיכונים העומדים על הפרק בטענות ה- SEC. בו הודעה בהכרזה על סגירתו של TON, התמקד דורוב בהגמוניה האמריקאית בתחום הפיננסים והטכנולוגיה בפרט כדי להסביר את החלטתו.

בכך הוא אולי הצביע על דאגתו שהרגולטורים בארה”ב יוכלו להגיע לא רק ל- TON, אלא גם לטלגרם עצמה, שההפצה העולמית שלה תלויה בעיקר בענקיות הטכנולוגיה האמריקאיות גוגל ואפל..

המקרה של טלגרם הוא רק חלק אחד מאוד בולט בסאגה מתמשכת בין תעשיית הקריפטו לבין ה- SEC שהחלה לקבל תשומת לב רחבה במהלך שיגעון ההצעה הראשוני לשנת 2017 (ICO).

המימון של TON הוא לא ה- SAFT הראשון להיסגר על ידי ה- SEC. אולם מקרה זה מהווה תקדים מפחיד להראות את טווח ההגעה העולמי שיכול להיות לרגולטור האמריקני – והרחיב למעשה את פיקוחו על העולם כולו..

נכסי קרנות הגידור בקריפטו בניהול גדלו באופן דרמטי בשנת 2019

דו”ח חדש של PricewaterhouseCoopers (PwC) ו- Elwood Management Asset Management מצביע על כך שבשנת 2019 הערך הכולל של הנכסים המנוהלים בקרנות גידור קריפטו הוכפל ליותר משני מיליארד דולר.

מהדוח עולה גם כי הביטקוין היה, אולי באופן לא מפתיע, המטבע הקריפטוגרפי הנסחר ביותר על ידי קרנות הגידור.

הסכום הממוצע של הנכסים המנוהלים כמעט הוכפל מ- 21.9 מיליון דולר ל- 44 מיליון דולר, וכך גם הנכסים החציוניים בניהול (19% ל -35%). בנוסף, אחוז קרנות הגידור הקריפטו עם נכסים בניהול של מעל 20 מיליון דולר עלה עד 35 אחוזים – לעומת 19 אחוזים שנה קודם לכן..

מסירות מפתח

הצמיחה שחוו קרנות הגידור הקריפטו בשנה שעברה מצביעה על כך שמוסדות נכנסים למרחב הביטקוין והמטבעות בצורה משמעותית. סביר להניח שהדבר הועלה על ידי הבהירות הרגולטורית המוגברת ברחבי העולם והרמפות היעילות יותר עבור משקיעים מוסדיים.

אין סיבה מועטה להניח כי נכסים המנוהלים בקרנות גידור קריפטו לא ימשיכו לגדול מכיוון שביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים נתפסים כהגדרות קיימא יותר מפני חוסר יציבות במערכת הפיננסית המסורתית..

Reddit כדי להשתמש בנקודות קהילתיות מבוססות Ethereum

המשפט של Reddit במערכת “נקודות הקהילה” שלה הורחב לשימוש ברשת את’ריום כדי לתמרץ את היצירה של “הודעות ותגובות איכותיות”.

הנחת היסוד שמאחורי מערכת הנקודות הקהילתית היא שמשתמשים שתורמים תוכן בעל ערך עשויים להיות מתוגמלים בנקודות – אסימונים מבוססי אתריום – על ידי המשתמשים בקהילה נתונה. לדוגמא, ניתן לתת טיפים לתגובות תובנות או לפוסטים מעניינים.

לפי מצגת שקופיות חדשה מאתר הדיונים האמריקני, נקודות הקהילה עשויות לשמש כאמצעי למדידת מוניטין בפלטפורמה ו / או הוצאה על תכונות פרימיום – כגון תגים, סמלי אמוג’י, קובצי GIF מגיבים וכו ‘..

בנוסף, למשתמשים תהיה אפשרות להעביר את נקודות הקהילה שלהם לכל כתובת ארנק של Ethereum – ולמנחים אין שליטה על נקודות המשתמש..

המערכת נבחנת כעת בשתי קהילות Reddit.

מסירות מפתח

ל- Reddit כבר זמן רב בעיה להציג בצורה מדויקת אילו חברי הקהילה הם המכובדים ביותר. מערכת התגמולים החדשה עשויה לתקן בעיה זו.

המנחים של Reddit שמרו גם על אחיזה די יציבה בקהילות שלהם, ולכן יש שעשויים למצוא זה מרענן ללמוד שלמנחים אלה לא תהיה שליטה על הנקודות הניתנות להעברה..

JPMorgan מציעה שירותי בנקאות לבורסות קריפטוגרפיים

חדשות פורסמו מוקדם יותר השבוע כי JPMorgan Chase יתחיל להציע חשבונות בנק לבורסות קריפטוגרפיות מרכזיות בארה”ב Gemini ו- Coinbase – הכל מלבד התמצקות כי חברת ההשקעות הרב-לאומית בניו-יורק ושירותים פיננסיים שינתה את המנגינה שלה כלפי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

באופן ספציפי, JPMorgan תספק ללקוחות Gemini ו- Coinbase שירותי הפקדה, משיכה והעברה.

מסירות מפתח

JPMorgan המספקת שירותים בנקאיים ל- Gemini ו- Coinbase מדגימה את השינוי המתרחש ללא הרף בדעותיהם של מוסדות פיננסיים גדולים כלפי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. מבני כוח פיננסיים מסורתיים כמו JPMorgan יש, מבחינה היסטורית, נצפה מטבעות דיגיטליים ככלי רכב להונאה והלבנת הון – אך נראה שהם רואים בהם כעת לגיטימיים יותר.

חברות ביטקוין וקריפטוגרפים עשויות להתחיל למצוא קשרים בנקאיים קלים יותר ליצירתם, בהמשך, מכיוון שהשקפת התעשייה ממשיכה להיות מהימנה יותר.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map