סטנדרטיזציה של יכולת פעולה הדדית של Blockchain, אימוץ DCEP אזורי והכרת פנים בבתי משפט – Watch Market של סין

סקירה שבועית של חדשות הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מסין והונג קונג.

OKEx Insights בוחן את סיפורי החדשות הקריפטו המובילים השבוע מסין ומהונג קונג – כולל הדחיפה של קבוצת אנט נגד פעולה הדדית בבלוקצ’יין, הפוטנציאל של אזור המפרץ הגדול לפיילוט לתשלום אלקטרוני במטבע דיגיטלי ושירות החקירה המשפטית הראשון מבוסס בלוקצ’יין בגואנגזו.

קבוצת נמלה יוזמת סטנדרטיזציה של יכולת פעולה הדדית של בלוקצ’יין

קבוצת קבוצת נמלים, חברת בת של ענקית הטכנולוגיה הסינית עליבאבא, הובילה לאחרונה קבוצת עבודה שתחקור סטנדרטיזציה של יכולת פעולה הדדית של blockchain תחת המכון למהנדסי חשמל ואלקטרוניקה, או IEEE. התקן נקרא "P3205 – תקן לפעולה הדדית של Blockchain – פרוטוקול אימות נתונים ותקשורת."

על פי פּרוֹיֶקט, התקן מספק ארבעה פרוטוקולים המאפשרים אימות נתונים ותקשורת בין רשתות חסימות. פרוטוקולים אלה כוללים:

 • פרוטוקול זהות מבוזרת
 • פרוטוקול מטא נתונים
 • פרוטוקול הוכחה להמרה בשרשרת
 • פרוטוקול תקשורת בין שרשראות

מסירות מפתח

 • השלמת תקן P3205 צפויה לשמש כסטנדרט עולמי לפעולה הדדית של blockchain. התקן תומך בתקשורת יעילה ואימות נתונים בין מספר רב של דגמים ורמות צולבות.
 • עליבאבא היא המובילה בפטנטים של בלוקצ’יין, כאשר 62% מהם קשורים לתשתיות בלוקצ’יין. עליבאבא מחזיקה כיום ביותר מ -30 פטנטים על יכולת פעולה הדדית בבלוקצ’יין.
 • קבוצת אנט השיקה את יוזמת ההדדי-פעולה שלה בבלוקצ’יין, Open Data Access Trusted Service, בספטמבר 2019. ODATS מטרות להורדת עלויות תקשורת בין רשתות חסימות ציבוריות ופרטיות.

אזור מפרץ רבתי יכול להיות מיקום מעולה לטייסי DCEP מוקדמים

באי הקסיאנג, נשיא סניף בנק העם בסין בגואנגזו, אמר כלי תקשורת מקומיים ששוק המסחר החוצה גבולות באזור המפרץ הגדול – מיזוג אזורי של תשע ערים, כולל הונג קונג, מקאו, שנזן וגואנגג’ואו – הוא מיקום אידיאלי לבדיקת המטבע הדיגיטלי של סין, המטבע הדיגיטלי. על פי נתונים סטטיסטיים מסניף גואנגג’ואו, שוק התשלומים הדיגיטליים במחוז גואנגדונג הגיע ל -11.95 טריליון יואן ברבעון הראשון של שנת 2020..

באי הדגיש כי מנהיגות בתשלומים דיגיטליים, גישה לסחר בינלאומי ובסיס אוכלוסייה עצום באזור המפרץ הגדול הם הגורמים החיוביים לאימוץ DCEP בקנה מידה גדול..

טייק אווי מפתח

 • ה- PBoC הראה סימני תמיכה מוקדמים בפיתוח הבלוקצ’יין של אזור המפרץ הגדול במאי 2020. הוא שיתף פעולה עם הוועדה הרגולטורית לניירות ערך בסין כדי לשחרר מאמר ייעוץ במטרה לטפח חדשנות של בלוקצ’יין ואימוץ מטבע דיגיטלי באזור..

גואנגג’ואו הראשונה שביצעה חקירה משפטית מבוססת בלוקצ’יין

בית המשפט העממי לביניין בגואנגג’ואו הודיע ​​על השקת פיתרון בלוקצ’יין לייעול התהליך לחקירות משפטיות ב- 12 באוגוסט..

על פי בית המשפט, לחקירות משפטיות מבוססות בלוקצ’יין יש ארבעה יתרונות בהשוואה לחקירות מבוססות נייר:

 • זמני סיבוב מהירים יותר
 • מערכת זיהוי מאובטחת יותר
 • מסלולי ביקורת הניתנים לאיתור
 • תהליך יישום נוח

טייק אווי מפתח

 • עורכי דין בגואנגג’ואו חוקרים תיקים משפטיים בענפים שונים – כגון בנקאות, מיסוי וניהול נכסים. מרבית החקירות נותרות מבוססות נייר. מערכת החקירות המבוססת על בלוקצ’יין מייעלת את הליכי KYC של בית המשפט בכך שהיא דורשת הכרה בפנים של עורכי דין ומבקשים לכל מקרה..

הלוואות RMB חדשות ומימון חברתי נופלות מהציפיות בשוק

שוק המניות בסין חלה ירידה קלה השבוע. מניית שנחאי SE ו- CSI 300 נסחרות כיום ב -3,330 ו -4,656, עם ירידה שבועית קלה של 1.67% ו- 2.24% בהתאמה. מדד SZSE Blockchain 50 עומד על 3,940, עם שינוי שווי שבועי של -5.3%. עבור הונג קונג, מדד האנג סנג עלה השבוע ב -1.31% וכיום הוא עומד על 25,246.

הירידה הקלה בשוק המניות הסיני נובעת בחלקה מהעדכונים האחרונים בהלוואות RMB חדשות ומימון חברתי כולל. ביולי הרחיבו הבנקים בסין 0.99 טריליון יואן בהלוואות חדשות – שנפלו מ -1.2 טריליון יואן צפוי. המימון החברתי הכולל במדינה, כמדד רחב של אשראי ונזילות במשק, הגיע ביולי ל -1.69 טריליון יואן ולא עמד ב -1.85 טריליון יואן צפוי. מדדים כלכליים נמוכים יותר הביאו השבוע לירידה קלה בשוק המניות בסין.

ביצועי מדדי השוק הסיני. מקור: כלכלת מסחר, Investing.com

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner