שילובי הבלוקצ’יין של BSN, ההובלה של עליבאבא בפטנטים של בלוקצ’יין ורווחי הכספים של 35,000% – פינת שוק השוק בסין

סקירה שבועית של חדשות הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מסין והונג קונג.

שוק המניות בסין ובהונג קונג חלה ירידה קלה השבוע. שנחאי SE Composite ו- CSI 300 כרגע לָרוּץ ברמה של 3,289 ו -4,656 עם ירידה שבועית קלה של 1.09% ו- 1.19% בהתאמה. ה מדד האנג סנג גם השבוע רשמה -2.38%, ועומדת כעת על 24,661.

ניתן לייחס את ההפסד בשוק המניות הסיני למקרי ה- COVID-19 הגואה בסין. סין דיווחה על 105 מקרי COVID-19 חדשים ביום חמישי, השיא היומי הגבוה ביותר בשלושת החודשים האחרונים. עם זאת, הפסדים היו מוגבל על ידי נדר הפדרל ריזרב האמריקני לחזק את הכלכלה העולמית. יו”ר הפד ג’רום פאוול הודה קצב ההתאוששות הכלכלית המואט לאחר מגפת COVID-19 בארה”ב, והדגיש כי הדרך להתאוששות היא "לא בטוח במיוחד."

הירידה במדד האנג סנג מונעת מההודעה האחרונה על התוצר ברבעון השני של שנת 2020. כלכלת הונג קונג התכווץ ברבעון השני, בשיעור של 9%, שהוא פחות מהתחזית החציונית של -8.3%. הזינוק של מקרי COVID-19 הרשומים, בהם נמצאו 150 מקרים חדשים ביום חמישי, הוא גורם נוסף המוביל לירידה בשוק המניות בהונג קונג..

בינתיים מדד SZSE Blockchain 50 עומד כיום על 3,982, עם ירידה שבועית של 2.01%. בין 50 המניות הכלולות במדד, ג’יאנגסו אקקום סולאר סיינס & הטכנולוגיה (002610.SZ) היא המרוויחה היומית הגבוהה ביותר, עם עלייה של 9.88%, בעוד Red Phase Inc. (300427.SZ) היא המפסידה המובילה, עם ביצועים שבועיים של -4.96%.

ביצועי מדדי השוק הסיני. מקור: כלכלת מסחר, Investing.comביצועי מדדי השוק הסיני. מקור: כלכלת מסחר, Investing.com

חדשות השבוע

החל משילוב בלוקצ’יין של רשת בלוקצ’יין ועד למנהיגות עליבאבא בדירוג הפטנטים של בלוקצ’יין וההייפ של Yearn.finance במימון מבוזר – aka DeFi – OKEx Insights בוחן את שלושת סיפורי החדשות הקריפטו המובילים השבוע מסין והונג קונג..

רשת שירות בלוקצ’יין שואפת לשלב 40 רשתות חסימות ציבוריות עד יוני 2021

רשת שירות הבלוקצ’יין, שהושקה באפריל, היא יוזמת הבלוקצ’יין הראשונה המגובה על ידי ממשלת סין. הוא יפאן, מנכ”ל חברת Red Date Technology, שהיא החברה הפרטית שעומדת מאחורי BSN, לאחרונה אמר ש- BSN שואפת לשלב 40 רשתות בלוקצ’יין ציבוריות עד יוני 2021.

בתחילה תוכננה BSN לסייע לעסקים קטנים ובינוניים לפרוס יישומי בלוקצ’יין על גבי רשתות חסימות מורשות. עם זאת, BSN עדכנה את המיקוד האסטרטגי שלה בעקבות יצירה של BSN-International ביולי. הישות החדשה שואפת לתמוך בהתרחבות הבינלאומית של הרשת.

בתמיכת BSN-International יש ל- BSN מְשׁוּלָב שש רשתות בלוקצ’יין ציבוריות החל מ- 21 ביולי – כלומר Ethereum, EOS, Tezos, Neo, Nervos ו- IRISet. החל מה -10 באוגוסט, מפתחים של רשתות הבלוקצ’יין הציבוריות הללו יוכלו להשתמש באחסון נתונים ורוחב פס ממרכזי הנתונים בחו”ל של BSN כדי לפרוס את היישומים המבוזרים שלהם, הידועים גם כ- DApps..

מסירות מפתח


  • רשת שירות בלוקצ’יין שואפת לשלב 40 רשתות בלוקצ’יין ציבוריות עד שנת 2021.
  • ביולי, BSN-international נוצר כישות נפרדת כדי לתמוך בהרחבה הבינלאומית של BSN.
  • BSN שילבה שש רשתות בלוקצ’יין ציבוריות החל מ- 21 ביולי, כולל Ethereum ו- EOS.

עליבאבא עקפה את דירוג הפטנטים בבלוקצ’יין במחצית הראשונה של 2020

IPRdaily, כלי תקשורת בענף הקניין הרוחני, שותף עם incoPat Innovation Index Research Center, ספק נתוני פטנטים של בלוקצ’יין, כדי לְשַׁחְרֵר “דירוג הפטנטים של Enterprise Blockchain המצאה למחצית הראשונה של 2020 (TOP 100).”

דירוג הפטנטים של בלוקצ’יין שקל את מספר בקשות הפטנטים של בלוקצ’יין שהוגשו על ידי ארגונים בין ינואר ליוני 2020. על פי דירוג ה- IPRdaily, עליבאבא דורגה במקום הראשון עם 1,457 פטנטים של בלוקצ’יין שהוגשו, ואחריה טנסנט עם 872. בקרב המפעלים הלא סיניים, IBM עמד בראש הדף תרשים עם 251 פטנטים שהוגשו.

חשוב להבחין בין בקשות לפטנטים של בלוקצ’יין או הגשות לבין פטנטים של בלוקצ’יין. פירושו של פטנט בלוקצ’יין הוא שפטנט הבלוקצ’יין אושר על ידי הרגולטורים, כגון משרד הפטנטים והסימנים המסחריים של ארצות הברית..

האיגוד להגנת הפטנטים בסין מְשׁוּחרָר דו”ח הרשאות הפטנטים העולמי של Blockchain משנת 2020 בתחילת יולי. הדו”ח כלל את המפעלים העולמיים המובילים במונחים של פטנטים מבלוקצ’יין שהוענקו. על פי הדיווח, עליבאבא שְׂרִידִים המובילה בפטנטים של בלוקצ’יין עם 212 פרסים, ואילו יבמ הגיעה למקום השני עם 107 פטנטים של בלוקצ’יין.

מסירות מפתח

  • עליבאבא היא כיום המובילה בפטנטים של בלוקצ’יין, הן מבחינת בקשות לפטנטים של בלוקצ’יין (1,457) והן על פטנטים של בלוקצ’יין (212).
  • פטנטים של בלוקצ’יין שהוענקו שונים מיישומי פטנטים של בלוקצ’יין, שכן הראשונים מאושרים על ידי הרגולטורים.

כריית הנזילות של Yearn.finance מביאה את ההייפ העצום של שוק DeFi הסיני

בעקבות ההייפ של מתחם ומאזן ב- DeFi בחודש האחרון, עליית הכספים הכספיים נדונה רבות בקרב הקהילה הסינית..

הכמיהה. מימון הוא א צובר הלוואות מבוזר המאפשרת למשתמשים לבחור ספקי הלוואות DeFi, כגון Compound ו- Aave. יוצר הפרוטוקול, אנדרה קרוניה, הוכרז שחרור אסימון הממשל שלה, YFI, ב- 17 ביולי.

התפלגות ה- YFI מתבצעת באמצעות מנגנון כריית נזילות, המאפשר למשתמשים להרוויח יחידות נוספות של YFI על ידי מתן נזילות לפלטפורמת הכספים. כריית נזילות מתייחסת למצב שבו חקלאי תשואה משתתף בקבלת שוק כדי לתרום נזילות נדרשת למטבע או אסימון ספציפי – ובכך, מרוויח את שיעור התשואה בנוסף ליחידה נוספת של אסימון הפרוטוקול..

מודל כריית הנזילות של הכספים המיוחלים הביא לפעילות מסיבית של גידול תשואות מצד בעלי YFI. על פי Uniswap, YFI הביא בתשואה כלפי מעלה של 35,000% בשבוע הראשון לרישומה. כמהה גם קיבלו דחיפה אדירה בערך הכולל שננעל מאז 18 ביולי, מ -9.3 מיליון דולר ל -345 מיליון דולר ב -26 ביולי.

למרות ההייפ בשוק, מחיר אסימון YFI יכול להיות מונע על ידי מחיר סמלי של פלטפורמות ההלוואות של DeFi הזמינות בפלטפורמת yearn.finance. למשל, אם יש ירידה משמעותית בערכי אסימון המתחם וה- Aave, ערך אסימון ה- YFI עשוי לרשום גם ירידה מסיבית.

מסירות מפתח

  • הכמיהה. מימון הוא א צובר הלוואות מבוזר המאפשרת למשתמשים לבחור ספקי הלוואות DeFi, כגון Compound ו- Aave.
  • Yearn.finance צבר פופולריות בקרב הקהילה הסינית עם מודל כריית הנזילות שלה. כתוצאה מכך YFI זינק למעלה מ- 35,000% בשבוע הראשון לרשום ב- Uniswap.
  • מחיר אסימון YFI יכול להיות מונע על ידי מחירי אסימונים מקוריים בפלטפורמות ההלוואות של DeFi הזמינות ב- year.finance..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map