יחס BTC ארוך / קצר מציג עלייה במגמת עלייה, אך אינדיקטורים אחרים אינם כה בולניים: עתיד שישי

OKEx Futures יום שישי הוא סקירה שבועית של חוזים עתידיים על Bitcoin ב- OKEx.

במהלך שבעת הימים האחרונים, טבלת השעות של ביטקוין (BTC) הראתה כי המטבע הקריפטוגרפי המוביל מתאגד בטווח מחירים גדול שבין 6,500 $ ל -7,100 $. אנו יכולים לראות שתי ירידות חדות ושתי משיכות מהירות בטבלת השעות שלמטה.

העצרת של יום חמישי עם נפח טוב שברה את השיא של יום שלישי בסביבות 6,950 $ וביטלה את הדפוס הדובי לטווח הקצר. רמת ההתנגדות העיקרית הבאה, בהתאם לתרשים לשעה, היא 7,150 דולר. BTC נסחרת בסביבות 7,100 דולר בזמן העיתונות, לפי מחיר עתידי רבעוני של OKEx (BTCUSD0626).

בתרשים היומי, הממוצע הנע ל -60 יום, שיושב סביב 7,400 דולר, מספק רמת התנגדות חזקה. פריצה לטווח שעות עלולה לפתוח את הדלתות לבדיקה של הממוצע הנע החשוב הזה. מהצד השני, כישלון ברמת התמיכה של 6,950 דולר עלול לגרום לריבוי רווחים רב יותר, ולהוביל לנסיגה עמוקה יותר ל -6,800 דולר..

אם מסתכלים על נתוני המסחר של OKEx, יש השבוע כמה אותות סותרים. יחס ה- BTC ארוך / קצר פועל כעת לרמה הגבוהה ביותר מאז התרסקות אמצע מרץ. אך ריבית פתוחה ויחס ההלוואות בשולי BTC אינם מציגים סנטימנט שורי רב.

תרשים לפי שעה OKEx BTC רבעוני (BTCUSD0626). מקור: OKEx

קריאות נתוני מסחר של OKEx

בקר בדף נתוני המסחר של OKEx כדי לחקור אינדיקטורים נוספים.

יחס ארוך / קצר BTC

היחס BTC ארוך / קצר הראה עלייה במגמת עלייה בשבעת הימים האחרונים. העצרת ביום חמישי הובילה את היחס למעל 1, מה שמעיד על כך שיותר אנשים מחזיקים בתפקידים ארוכים.

היחס עובר כעת מעל 1.2, שהיא הרמה הגבוהה ביותר מאז התרסקות אמצע מרץ.

זמן איסוף נתונים: 4/10 12:00 עד 4/17 12:00 (UTC)

היחס הארוך / הקצר מראה את היחס בין מספר המשתמשים הפותח עמדות ארוכות לעומת פתיחת מיקומים קצרים לאורך זמן. היחס מורכב מכל העתיד וההחלפות התמידיות. הצד הארוך / הקצר של המשתמש נקבע על ידי מיקומם נטו ב- BTC.

בשוק הנגזרים, בכל פעם שנפתח פוזיציה ארוכה, צריך לפתוח פוזיציה קצרה גם כדי לאזן אותה. המספר הכולל של תפקידים ארוכים חייב להיות שווה למספר הכולל של תפקידים קצרים. כשהיחס נמוך זה מצביע על כך שאנשים רבים יותר מחזיקים במכנסיים קצרים.

בסיס BTC


בסיס BTC נפל ביום שישי האחרון ושוב נכנס לטריטוריה שלילית. הפרמיה השלילית אמנם הצטמצמה מאז יום חמישי, אך טרם חזרה לחיוב. זה מראה כמה מעט אמון שיש לשוק בעצרת זו. החוזים העתידיים הרבעוניים מציגים כיום פרמיה שלילית של 20 דולר.

זמן איסוף נתונים: 4/10 12:00 עד 4/17 12:00 (UTC)

אינדיקטור זה מראה את מחיר החוזים העתידיים הרבעוני, מחיר המדד הספוט וגם את הפרש הבסיס. הבסיס של זמן מסוים שווה למחיר החוזים העתידיים הרבעוני פחות למחיר המדד הספוט.

מחיר החוזים העתידיים משקף את ציפיות הסוחרים ממחיר נכס הבסיס, במקרה זה ביטקוין. כאשר הבסיס חיובי, זה מעיד על כך שהשוק אופטימי. כאשר הבסיס שלילי, זה מצביע על כך שהשוק הכללי הוא פסימי. הבסיס לחוזים עתידיים רבעוניים יכול להצביע טוב יותר על מגמת השוק לטווח הארוך. כאשר הבסיס גבוה (חיובי או שלילי), זה אומר שיש יותר מקום לבורביטראז ‘.

פתח ריבית ונפח מסחר

ריבית פתוחה (OI) הצטברה במהירות לפני יום חמישי, מחוזי 4.59 מיליון חוזרים ביום שישי האחרון ועד ל -570 מיליון חוזים (חוזה אחד = 100 דולר). אך העצרת של יום חמישי דחפה את OI בצורה חדה, מה שמעיד על כך שחלק מהתפקידים הקצרים חוסלו או נסגרו ולא הרבה עמדות ארוכות מיהרו לשוק.

זמן איסוף נתונים: 4/10 12:00 עד 4/17 12:00 (UTC)

ריבית פתוחה היא המספר הכולל של חוזים עתידיים / החלפות. נפח המסחר הוא נפח המסחר הכולל של החוזים העתידיים והחלפות נצח על פני פרק זמן מסוים.

אם יש 2,000 חוזים ארוכים ו -2,000 חוזים קצרים, הריבית הפתוחה תהיה 2,000. אם נפח המסחר עולה והריבית הפתוחה פוחתת בפרק זמן קצר, זה עשוי להצביע על כך שהרבה מאוד פוזיציות נסגרו, או שנאלצו לחסל.

אם הן נפח המסחר והן הריבית הפתוחה עולים, זה מצביע על כך שנפתחו הרבה פוזיציות. עד כה צנח ה- OI ל -4.77 מיליון חוזים.

יחס הלוואות שוליים של BTC

במהלך שבעת הימים האחרונים, יחס ההלוואות לשולי BTC ירד מהשיא הגבוה ביום שישי האחרון לרמה הנוכחית של 0.3. נראה כי עצרת יום חמישי לא העלתה את הרגש השורי בשוק.

זמן איסוף נתונים: 4/10 12:00 עד 4/17 12:00 (UTC)

יחס הלוואות השוליים הוא נתוני מסחר בשוק נקודתי המראים את היחס בין משתמשים הלווים USDT לעומת השאלת BTC בערך USDT בתקופה מסוימת. יחס זה גם מסייע לסוחרים לבחון את סנטימנט השוק. בדרך כלל, סוחרים השואלים USDT שואפים לרכוש BTC, ולווים BTC שואפים לקצר את המטבע הבסיסי.

כאשר יחס הלוואות השוליים גבוה, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כאשר יחס הלוואות השוליים נמוך, זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי. מספרים קיצוניים של יחס זה העידו היסטורית על זמן היפוך.

תובנות סוחרים

Xuanhaimmoer, TradingView מחבר

הביטקוין צנח ביותר מ -13 אחוזים מאז שהדובים מנעו את השוורים מאזור 7,400 דולר. במהלך תקופת 7 הימים האחרונים השוק נבהל כאשר האזור הפסיכולוגי של 7,400 דולר נחסם על ידי הדובים..

אתמול ראינו את השוורים עולים, דוחפים את מחיר הביטקוין לצמוח חזק כדי להחזיר את המומנטום הקודם.

נכון לעכשיו, הצדדים הקונים והמכירים נמצאים במחלוקת קשה מאוד באזור הנאבק. הביטקוין ידחה אם יחזור שוב מתחת לאזור של 6,500 דולר. עד סוף השבוע הזה, אם מחיר הביטקוין יישאר מעל $ 000 או אפילו יעלה על רף 7,300 $, השוורים יתקפו חזק יותר כדי לדחוף את המחיר לאזור של 7,900- 8,300 $.

רובי, מנתח השקעות OKEx

סנטימנט השוק לא התחמם כל כך מאז ארנק המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי בסין גילה בסוף השבוע הזה. סוחרים זהירים יותר מבעבר. מכיוון שהריבית הפתוחה לא התגברה עם עליית המחירים, אני צופה שהמחיר יתאגד בין 6,950 $ ל -7,400 $ בטווח הקצר.

BTC חסר כיוון ברור במחיר הנוכחי סביב 7,050 $. מנקודת מבט טכנית, המגמה הכוללת נותרה שורית באמצע הטווח, אלא אם כן המחיר לא יעמוד מעל 6,950 $..

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map