חמש מדדים ברשת על מנת להעריך שווקי BTC לאחר החצייה

הסנטימנט היה גבוה במרחב הקריפטוגרפי מכיוון שהשווקים ממתינים למחצית תגמול הביטקוין המיוחלת, שהיא מינוס בעוד ארבעה ימים מהיום.. האקדמיה OKEx כיסה את כל מה שאתה צריך לדעת על חצוי, מה בסיסי למסחר אִסטרָטֶגִיָה, וגם נתונים זה משנה.

הדגשות חצייה של BTC מ- OKEx

  • ארביטראז ‘לאירועים: כיצד לסחור בחצאים
  • שווקי אפשרויות מראים פחות התלהבות בהחלפת BTC
  • חמש עובדות מעניינות שעליך לדעת על חצוי
  • כורי הביטקוין הגדולים מראים אופטימיות לקראת המחצית: מבט מעמיק
  • חציית הביטקוין: הזמן להיכנס לביטקוין?

אחד הנרטיבים הפופולאריים ביותר לגבי חצוי הוא שהוא יקטין את היצע הביטקוין. לכן המחיר יעלה. אמנם הסיפור הזה עשוי להמשיך לתדלק BTC בפרסים בפרספקטיבה לטווח בינוני / ארוך, נתוני מפתח ברשתיים ושווקים צריכים להיות ראויים לתשומת לבם של הסוחרים והמשקיעים, במיוחד זמן קצר לאחר המחצית. הסיבה לכך היא שנתונים אלה יכולים לחשוף מידע מרכזי על תחושת השוק ויכולים לספק השלכות מחיר חיוניות לטווח הקצר.

1. נעשה שימוש בכתובת ייחודית

הכתובות הייחודיות לביטקוין מראות כמה כתובות שהשתתפו בשליחה או בקבלה של פעילויות בבלוקצ’יין, זה נחשב לאחד המדדים היעילים ברשת עבור הרמה הכוללת של פעילות הרשת והערכת קריפטוגרפיה, מקרה ביטקוין.

כפי שאנו רואים, מספר הכתובות הייחודיות התאושש לחלוטין לרמות שלפני המכירה ונראה כי מגמת העלייה נמשכת ככל שהמחיר נע לכיוון ידיות 9200.

מדוע זה חשוב?

אנו מאמינים כי המשך הכתובת הייחודית העולה הוא קריטי לשמירה על BTC עצרת בתקופה שלאחר החציון, מכיוון שמספר המשתמשים הפעילים עלול להשפיע ישירות על ערך הרשת. מספר גבוה יותר יכול להצביע על יותר משתמשים שעשו עסקאות ברשת, מה שמביא להערכה גבוהה יותר ומחיר גבוה יותר.

איור 1: כתובות ייחודיות לביטקוין המשמשות (החל מה 7 במאי)

מקור: OKEx; blockchain.com

2. קצב חשיש וקושי

קצב האש והקושי יכולים להיות רמז נוסף למה שיקרה אחרי הביטקוין מחצית. הפחתת התגמול הקרובה תקצר את תגמול החסימה הכולל עבור כורים מ -12.5 BTC ל 6.25 BTC. ככל שהתגמול של הכורים אמור להפחית, הלחץ כלפי מטה על רווחיות הכרייה צפוי לגדול.

בעת כתיבת שורות אלה, קצב חשיש הביטקוין וקושי כמעט הגיעו לשיאם של כל הזמנים, מכיוון שכורים היו במלוא הכוח לאמת כמה שיותר עסקאות כדי למקסם את תגמוליהם לפני שתחצית. במקביל, גם הקושי הצביע לאותו כיוון והראה שהתחרויות בין הכורים היו מחוממות.

מדוע זה חשוב?

אנו מאמינים שרמת הנכונות שכורים רוצים להקצות את כוח המחשוב שלהם לרשת היא אינדיקטור מכריע מכיוון שהיא יכולה לשקף את מידת הביטחון של הכורים ביחס למחיר. לניקס לאי, מנהל שוק פיננסי ב- OKEx, אמר Cointelegraph כי כורים עשויים להתחיל להתכונן להרוויח הכנסות רק מדמי עסקה, מכיוון שתגמולי הכרייה ממשיכים להפחית.


איור 2: Bitcoin Total Hash Rate (TH / s) החל מ- 7 במאי

מקור: OKEx; Blockchain.com

איור 3: קושי ברשת הביטקוין (t) בתאריך 7 במאי

מקור: OKEx; Blockchain.com

3. שינוי מיקום נטו של HODLer

עמדת ה- HODLers בנושא BTC המחירים יכולים להיות גם אינדיקטור מרכזי נוסף עבור המשקיעים להעריך את השוק שלאחר החציון. נתונים מ- Glassnode מראה זֶה BTC שינוי המיקום הנקי של HODLer נשאר חיובי במשך שמונה שבועות רצופים, מה שמרמז על כך שה- HODLers נשארו שוריים במחצית לפני..

עם זאת, הדו”ח של Glassnode גם הצביע על כך שהמחיר יכול להיות בשיא כאשר HODLers מפסיקים להצטבר BTC. הדוח נאנח דוגמה בפברואר כשהמחיר הגיע לסיומו דולר אמריקאי 10000, מפסיקים להצטבר BTC, דבר המצביע על כך שהאמון של HODLers הופחת ברמות מחירים כאלה.

מדוע זה חשוב?

אנו מאמינים שרמות הביטחון של HODLers / לווייתנים עשויות לתת השלכות חשובות על מחירי ה- BTC שלאחר החציון, במיוחד מנקודת מבט לטווח בינוני, מכיוון שההצטברות וההפחתה של BTC יכולים להיות ביטוי ישיר לסנטימנט של HODLers ולווייתנים..

איור 4: שינוי מיקום נטו של Bitcoin HODLer

מקור: Glassnode

4. נפח חברתי

האלמנט החברתי הוא חלק ייחודי במבנה שוק הקריפטו, והמשקיעים כנראה לא רוצים להחמיץ את האופן שבו קהילת הקריפטו ושאר האינטרנט רואים ביטקוין בתקופה שלאחר החציון. במחקר הקודם שלנו, אנחנו מודגש החשיבות של מדדי מדיה חברתית וזה דבר שנשכח לעיתים קרובות.

איור 5 מציג את הנפח החברתי המצרפי של המונח “ביטקוין” מעל טלגרם, רדיט, חדרי צ’ט סוחרי מקצוע ומקורות חברתיים אחרים. במקרים מסוימים, עלייה נפשית של נפח חברתי יכולה להצביע על שיא מחירים, ולהביא לתיקוני מחירים או לאיחודים. בעוד שאיחוד הנפח החברתי לאחר צניחה עשוי להצביע, השווקים עשויים להיות בתחתית.

מדוע זה חשוב?

שֶׁלָנוּ מחקר הצביע על כך שלמשקיעי מטבעות קריפטוגרפיים יש לעיתים קרובות רק אפשרויות מוגבלות בכל הנוגע לניתוח שוק, כי נוף מידע מטושטש יכול לחזק את נטיית המשקיעים לקבל החלטות סחר על סמך תחושתם.

איור 5: ציון נפח חברתי

מקור: סנטימנט

5. יחס MVRV

יחס ה- MVRV הוא שווי השוק (MV) חלקי הערך הממומש (RV). המספר יכול לומר לנו אם הבסיס התחתון מוערך יתר על המידה או שווה ערך נמוך משווי השוק הנוכחי, במקרה זה, BTC. אם ה- MVRV הוא בין 0 ל -1, השוק “לא מוערך” בממוצע.

בעת כתיבת שורות אלה, השווקים מצאו את עצמם במרחק של ארבעה ימים מהמחצית, מנתוני סנטימנט עולה כי יחס ה- MVRV של BTC עמד על 0.99.

מדוע זה חשוב?

אנו מאמינים כי הערכת השווי היא מידע מכריע בכל הנוגע לחיזוי מחירי הביטקוין. לדוגמא, אם ערך ה- MVRV הוא 2, מה שאומר ש- HODLers מוכרים את הנכסים שלהם במחיר הנוכחי יניבו רווח של 200% בממוצע, מה שאומר שיותר אנשים יהיו מוכנים לנעול את הרווחים ולמכור את הנכסים שלהם. יהיה מעניין לראות לאן ילך ה- MVRV בתקופה שלאחר החציון.

מחבר: סיירוס איפ

מנתח מחקר, OKEx.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map