נתוני נגזרות ETH מראים אי וודאות לפני שדרוג Ethereum 2.0

שותפות בין OKEx לבין skew הפכה את נתוני המסחר בנגזרים של ETH לנגישים לציבור, והציעה כלים חדשים לתובנות רבות יותר.

בעוד שביטקוין (BTC) הוא המוביל בשוק בפועל בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, נכס דיגיטלי נוסף ששרד מחזורי שוק קשים ושינוי הדירוג בדרגות הוא Ether (ETH). כאשר רוב הנכסים הדיגיטליים מונעים אך ורק על ידי הייפ שיווקי או נופלים ב "כלי vapor" בקטגוריה, רשת את’ריום פופולארית ביותר חידושים שאנו רואים כיום במרחב הצפנה.

בין אם מדובר בבורסות מבוזרות, בשווקי כסף אוטומטיים, בארגונים אוטונומיים או בכל אחד ממאות האפליקציות המבוזרות שנבנו ברשת, את’ריום הפכה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ביד אחת לנגישה הרבה יותר. למעשה, הרשת שימשה בהשקת נישות שלמות, כמו הצעות מטבע (ICO / STO / IEO וכו ‘) והמימון המבוזר האחרון..

ככל שהערך הכולל הנעול ברשת אתריום ממשיך לגדול וההשקה של אתריום 2.0 מתקרבת, העניין סביב ETH גדל באופן טבעי. על מנת להקל על סוחרים ואנליסטים, OKEx שיתפה פעולה שוב עם חברת האנליטיות המוטה כדי לשתף בפומבי נתונים משוק החוזים העתידיים שלה ב- ETH ומשווקי האופציות של ETH..

החדש לוח המחוונים של Ether OKEx מוטה יעלה לאוויר היום, ובמאמר זה נעבור על מספר תרשימים העומדים לרשות משתתפי השוק כתוצאה מהשותפות הזו. לקבלת היכרות מעמיקה יותר עם נתוני הנגזרים של OKEx, הקוראים יכולים להציג את המדריך שלנו למרכז השליטה של ​​נגזרות הביטקוין.

תרשימים עתידיים ואופציות של OKEx ETH

לוח המחוונים הנגזר של OKEx ב- skew כולל בסך הכל 15 מערכי נתונים. אלה כוללים תרשימים לחוזים עתידיים על ETH, להחלפות ואופציות לריבית ולנפחים פתוחים, החלפת ETH לעומת מחיר נקודתי, בסיס מתגלגל שנתי של ETH עתידי, אפשרויות ETH פתחו ריבית בשביתה, נפחי אופציות ETH מובילים ועוד.

בחרנו כמה ממערכי הנתונים הזמינים עבור סקירה זו. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על עתיד ואופציות, עיין במדריך שלנו בנושא נגזרות קריפטו.

חוזים עתידיים על ETH 24 שעות ומחליפים כרכים. מָקוֹר: לְסַלֵף

שימושי לצורך התייחסות מהירה, תרשים זה מציג את מחזורי המסחר בחוזים עתידיים והחלפות ETH (בשולי מטבע וסולק USDT) ב- OKEx במהלך 24 השעות האחרונות. מהתרשים שלמעלה, אנו יכולים לציין כי החלפת ETH-USDT היא החוזה הפופולרי ביותר, המהווה 28% מהנפח, ואחריו חוזי החוזים העתידיים של ETH-USD, אשר יפוג בתאריך 25 בדצמבר 2020.

עתיד והחלפות ETH – נפח יומי וריבית פתוחה. מָקוֹר: לְסַלֵף

תרשים חשוב נוסף להערכת פעילות השוק, הריבית הפתוחה כאן מציינת את ערך החוזים הפתוחים, או הלא מסודרים – ואילו הנפח מראה את שווי החוזים הנסחרים. ריבית פתוחה עולה עולה פתיחת תפקידים חדשים, ואילו ירידה בפתיחה יכולה לנבוע מסגירת פוזיציות – בין אם בגלל רווחיות, פירוק או פקיעת תוקף..

נפחי אפשרויות ETH ועניין פתוח. מָקוֹר: לְסַלֵף

כמו נפחי החוזים העתידיים ותרשים הריבית הפתוחה קודם לכן, תרשים זה מציין את אותם מדדים עבור שווקי האופציות של ETH. כשמסתכלים על שניהם, ניכר במהירות כי החוזים העתידיים על אתרים פופולאריים יותר, אך גם בשוק האופציות יש כמויות ראויות ונתוני ריבית פתוחים..

בסיס גלגול שנתי של ETH עתידי. מָקוֹר: לְסַלֵף

תרשים שימושי עבור אנליסטים בשוק, בסיס החוזים העתידיים מייצג את ההפרש בין מחירי הספוט של נכס הבסיס למחירי העתיד. אם השוק שורי, הבסיס נוטה להיות חיובי, מכיוון שהחוזים העתידיים נסחרים במחירים גבוהים יותר בהשוואה לשוק הספוט. בשלבים דוביים, החוזים העתידיים יכולים להיסחר נמוך מהמקום, ולשלוח את הבסיס לשטח שלילי.

בהתחשב במתאם שלהם, בסיס החוזים העתידיים, בכל זמן נתון, מהווה אינדיקטור לציפיות השוק סביב הביצועים העתידיים של נכס הבסיס. התרשים שלעיל מראה כיצד בסיס החוזים העתידיים על ETH נותר בעיקר חיובי ב -30 הימים האחרונים, עם ירידות לסירוגין, במיוחד במחצית הראשונה של ספטמבר..

מעניין לציין כי טיפות אלה תואמות באופן הדוק את אלו שנראות בתרשים שלמטה נתוני עתיד ביטקוין מ- OKEx, שניתן להשיג גם בהטייה.

בסיס רולינג עתידי של BTC. מָקוֹר: לְסַלֵף

בעוד שתואם באופן ברור, שתי התרשימים מראים כיצד בסיסו של אתר הרבה פחות עמיד בהשוואה לזה של ביטקוין ומהיר לעקוב אחר ירידות המחירים. זה מצביע על כך שהאמון של השוק בביצועים העתידיים של אתר חלש יחסית, ומטלטל בקלות.

אפשרויות ETH פותחות עניין בשביתה. מָקוֹר: לְסַלֵף

לבסוף, נבחן את אפשרויות ה- ETH הפותחות ריבית לפי תרשים שביתה, המשקפת את הצטברות הפוזיציות (ריבית פתוחה על ציר ה- y) בנקודות מחיר שונות (על ציר ה- X). מלבד הצטברות ריבית פתוחה סביב מחיר השוק הנוכחי (~ $ 350), התרשים לעיל מראה ריכוזים גדולים של ריבית גלויה בשני הקצוות. אנו יכולים לראות עמדות שנבנו בסביבות 600 $ ומעלה, כמו גם סביב 200 $ ומטה.

דפוס זה, במידה מסוימת, מצביע על כך שמשתתפי השוק אינם בטוחים ולא החלטים לגבי הביצועים העתידיים של הבסיס – הרגשות משתקפים גם בתרשימי הבסיס לעיל..

מנקודת מבט בסיסית, חוסר אמון וחוסר וודאות יכול להיות תוצאה של העדכון הקרוב של Ethereum 2.0. שלא כמו שיפורים פרוטוקוליים קלים, שדרוג זה הוא מרכזי ויעביר את רשת את’ריום מהוכחת עבודה להוכחת יתד. בהתחשב באופן שבו מערכות אקולוגיות שלמות פועלות ברשת, אין צורך לומר שהרבה רוכבים על השדרוג הזה וההשקה המוצלחת שלו.

עם תרשימי נגזרות ETH אלה הזמינים כעת לציבור, אנו מקווים שמשתתפי השוק יוכלו להשתמש בנתונים להבנה טובה יותר של שווקי ETH..

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner