נתוני נגזרות ETH מראים אי וודאות לקראת שדרוג Ethereum 2.0

שותפות בין OKEx ו- skew הפכה את נתוני המסחר בנגזרים של ETH לנגישים לציבור, והציעה כלים חדשים לתובנות רבות יותר.

בעוד שביטקוין (BTC) הוא המוביל בשוק בפועל בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, נכס דיגיטלי נוסף ששרד מחזורי שוק קשים ושינוי הדירוג בדרגות הוא Ether (ETH). כאשר רוב הנכסים הדיגיטליים מונעים אך ורק על ידי הייפ שיווקי או נופלים ב "כלי vaporware" בקטגוריה, רשת Ethereum פופולארית ביותר חידושים שאנו רואים במרחב הקריפטו כיום.

בין אם מדובר בבורסות מבוזרות, בשווקי כסף אוטומטיים, בארגונים אוטונומיים או בכל אחד ממאות היישומים המבוזרים שנבנו ברשת, את’ריום הפכה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ביד אחת להרבה יותר נגישה. למעשה, הרשת שימשה בהשקת נישות שלמות, כמו הצעות מטבע (ICO / STO / IEO וכו ‘) והמימון המבוזר האחרון..

ככל שהערך הכולל הנעול ברשת אתריום ממשיך לגדול וההשקה של אתריום 2.0 מתקרבת, העניין סביב ETH גדל באופן טבעי. על מנת להקל על סוחרים ואנליסטים, OKEx שוב שיתפה פעולה עם חברת האנליטיות המוטה כדי לשתף בפומבי נתונים משוק החוזים העתידיים שלה ב- ETH ומשווקי האופציות של ETH.

החדש לוח המחוונים של Ether OKEx מוטה יעלה לאוויר היום, ובמאמר זה נעבור על כמה תרשימים העומדים לרשות משתתפי השוק כתוצאה מהשותפות הזו. לקבלת היכרות מעמיקה יותר עם נתוני הנגזרים של OKEx, הקוראים יכולים לצפות במדריך שלנו למרכז השליטה של ​​נגזרות הביטקוין.

תרשימים עתידיים ואופציות של OKEx ETH

לוח המחוונים הנגזר של OKEx ב- skew כולל בסך הכל 15 מערכי נתונים. אלה כוללים תרשימים לחוזים עתידיים על ETH, החלפות ואופציות ריבית ונפחים פתוחים, החלפת ETH לעומת מחיר נקודתי, בסיס מתגלגל שנתי של ETH עתידי, אפשרויות ETH פותחות ריבית בשביתה, נפחי אופציות ETH מובילים ועוד.

בחרנו כמה ממערכי הנתונים הזמינים עבור סקירה זו. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על עתיד ואופציות, עיין במדריך שלנו בנושא נגזרות קריפטו.

חוזים עתידיים על ETH ומחליפים 24 שעות. מָקוֹר: לְסַלֵף

שימושי להתייחסות מהירה, תרשים זה מציג מחזורי מסחר בחוזים עתידיים והחלפות ETH (בשולי מטבע וסולק USDT) ב- OKEx במהלך 24 השעות האחרונות. מהתרשים לעיל, אנו יכולים לציין כי החלפת ETH-USDT היא החוזה הפופולרי ביותר, המהווה 28% מהנפח, ואחריו חוזי החוזים העתידיים של ETH-USD, אשר יפוגו ב -25 בדצמבר 2020..

עתיד והחלפות ETH – נפח יומי וריבית פתוחה. מָקוֹר: לְסַלֵף

תרשים חשוב נוסף להערכת פעילות השוק, הריבית הפתוחה כאן מציינת את ערך החוזים הפתוחים או הלא מסודרים – ואילו הנפח מראה את שווי החוזים הנסחרים. ריבית פתוחה עולה עולה פתיחת תפקידים חדשים, ואילו ירידת ריבית פתוחה יכולה להיות בגלל סגירת עמדות – בין אם בגלל רווחיות, פירוק או פקיעת תוקף..

נפחי אפשרויות ETH ועניין פתוח. מָקוֹר: לְסַלֵף

כמו נפחי החוזים העתידיים ותרשים הריבית הפתוחה קודם לכן, תרשים זה מציין את אותם מדדים עבור שווקי האופציות של ETH. כשמסתכלים על שניהם, ניכר במהירות כי החוזים העתידיים על אתרים פופולאריים יותר, אך גם בשוק האופציות יש כמויות ראויות ונתוני ריבית פתוחים..


בסיס גלגול שנתי של ETH עתידי. מָקוֹר: לְסַלֵף

תרשים שימושי עבור אנליסטים בשוק, בסיס החוזים העתידיים מייצג את ההפרש בין מחירי הספוט של נכס הבסיס למחירי העתיד. אם השוק שורי, הבסיס נוטה להיות חיובי, מכיוון שהחוזים העתידיים נסחרים במחירים גבוהים יותר בהשוואה לשוק הספוט. בשלבים דוביים, החוזים העתידיים יכולים להיסחר נמוך מהמקום, ולהעביר את הבסיס לטריטוריה שלילית.

בהתחשב במתאם שלהם, בסיס החוזים העתידיים, בכל זמן נתון, מהווה אינדיקטור לציפיות השוק סביב הביצועים העתידיים של נכס הבסיס. התרשים שלעיל מראה כיצד בסיס החוזים העתידיים על ETH נותר בעיקר חיובי ב -30 הימים האחרונים, עם ירידות לסירוגין, במיוחד במחצית הראשונה של ספטמבר..

מעניין לציין כי טיפות אלה תואמות באופן הדוק עם אלו שנראות בתרשים שלהלן נתוני עתיד ביטקוין מ- OKEx, שניתן להשיג גם בהטייה.

בסיס רולינג שנתי עתידי של BTC. מָקוֹר: לְסַלֵף

למרות שתואם באופן ברור, שתי התרשימים מראים כיצד בסיסו של אתר הרבה פחות עמיד בהשוואה לביטקוין ומהיר לעקוב אחר ירידות המחירים. זה מצביע על כך שאמון השוק בביצועים העתידיים של אתר חלש יחסית, ומטלטל בקלות.

אפשרויות ETH פותחות עניין בשביתה. מָקוֹר: לְסַלֵף

לבסוף, אנו נסתכל על אפשרויות ה- ETH הפותחות ריבית לפי תרשים שביתה, המשקפת את הצטברות העמדות (ריבית פתוחה על ציר ה- y) בנקודות מחיר שונות (על ציר ה- X). מלבד הצטברות ריבית פתוחה סביב מחיר השוק הנוכחי (~ 350 $), התרשים לעיל מראה ריכוזים גדולים של ריבית גלויה בשני הקצוות. אנו יכולים לראות עמדות שנבנו סביב 600 דולר ומעלה, כמו גם סביב 200 דולר ומטה.

דפוס זה, במידה מסוימת, מעיד על כך שמשתתפי השוק אינם בטוחים ולא החלטים לגבי הביצועים העתידיים של הבסיס – הרגשות משתקפים גם בתרשימי הבסיס לעיל..

מנקודת מבט בסיסית, חוסר אמון וחוסר וודאות יכול להיות תוצאה של עדכון ה- Ethereum 2.0 הקרוב. בניגוד לשיפורים פרוטוקולים קלים, שדרוג זה הוא מרכזי ויעביר את רשת את’ריום מהוכחת עבודה להוכחת יתד. בהתחשב באופן שבו מערכות אקולוגיות שלמות פועלות ברשת, אין צורך לומר שהרבה רוכבים על השדרוג הזה וההשקה המוצלחת שלו.

עם תרשימי נגזרות ETH אלה הזמינים כעת לציבור, אנו מקווים שמשתתפי השוק יוכלו להשתמש בנתונים להבנה טובה יותר של שווקי ETH..

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map