הביקוש לכריית ביטקוין ממריא, Ethereum 2.0 מגיע לאבן דרך חדשה

חדשות השבוע – הסיפורים הגדולים בעולם של מטבעות הקריפטו 

תמונת חדשות השבוע

בעוד ששוק המטבעות הקריפטוגרפי חגג בעיקר את BTC שקבע השבוע שיא חדש בכל הזמנים, הרבה התרחש בענף לתשומת לב תקשורתית פחות רחבה. מונע על ידי עליית המחירים הטובה ביותר בקריפטו, הביקוש לחומרה של כריית ביטקוין הופך כמעט בלתי אפשרי להשגה של מכונות חדשות. במקביל, המעבר של רשת את’ריום ממודל הוכחת עבודה הגיע לאבן דרך חדשה מבחינת פיקדונות ETH. תחום הפיננסים המבוזר היה עד עתה לאובדן כספי נוסף בעקבות התקפה.

הנה כל מה שאולי פספסתם השבוע בחדשות החדשות והבלוקצ’יינט במהדורה זו של חדשות הקריפטו של OKEx Insights חדשות השבוע.

Bitmain מעלה את מחירי כורי הביטקוין המבוקשים ב -20%

בעוד שרבים מחוץ לעולם הקריפטו מתמקדים בציון פלייסטיישן 5 לקמעונאות, חומרת כריית הביטקוין תישאר קשה להגיע גם לשנת 2021 – כאשר המשווקים יגדלו את דמי המחיר. ליצרן חומרת הכרייה המוביל ביטמן יש מוּגדָל הזמין מראש את מחירי הדגל שלה ב -20% מתחילת החודש.

מסירות מפתח

  • אמנם הביקוש לחומרה חדשה של כריית ביטקוין היה קיצוני מזה זמן, אך עליית המחירים האחרונה מביתמיין ממחישה שהוא לא התקרר..
  • עליית המחירים של BTC לשיאים חדשים בכל הזמנים עשויה להמשיך ולהאכיל את צד הביקוש במשוואה.

התקפת הלוואת פלאש של Warp Finance גונבת 7.7 מיליון דולר

יום אחר מתרחשת מתקפת הלוואות בזק נוספת בעולם הכספים המבוזרים.

Warp Finance, פרוטוקול הלוואות DeFi, הוא הפרויקט האחרון בתחום המתהווה ניסיון מתקפת הלוואת בזק האחראית לאובדן כספים בשווי מיליוני דולרים – 7.7 מיליון דולר בשילוב DAI ו- USDC, ליתר דיוק.

מסירות מפתח

  • זה רחוק ממתקפת ההלוואות הבזק הראשונה שהתרחשה בעולם ההלוואות של DeFi, ואפשר להסס לקרוא לזה האחרון.
  • ההלוואות אינן מגזר ה- DeFi היחיד שחווה התקפות. מוקדם יותר השבוע, מנכ”ל Nexus Mutual, פלטפורמת הביטוח של DeFi אָבֵד 8 מיליון דולר מארנק MetaMask האישי שלו בעקבות ניצול.

ארה”ב להטיל תקנות בנוגע לארנקי הצפנה המתארחים בעצמם

ויסות נוסף הוא על פי הדיווחים ההגעה לתעשיית המטבעות קריפטוגרפיים בארצות הברית, כאשר נראה שאוצר המדינה נמצא על סף יישום כללי דיווח חדשים לעסקים המקיימים אינטראקציה עם ארנקים מטבעות של מטבעות קריפטו. הכלל החדש צפוי להתפרסם בקרוב – פוטנציאלי עוד לפני שהמהדורה הזו של חדשות השבוע תעלה לדפוס.

מסירות מפתח

  • הכלל ככל הנראה ידרוש מעסקים להגיש דוח עסקאות מטבע, או CTR – אשר, כדי להילחם בהלבנת הון, ממלאים כרגע הבנקים לאחר הפקדה או משיכה של יותר מ -10,000 דולר..
  • יכול להיות שחדשות אלו לא יפתיעו את היותו של פעם, מנכ”ל Coinbase, בריאן ארמסטרונג, צייץ בעבר על הרגולציה הנכנסת הזו בסוף נובמבר..

חוזה ההימורים של Ethereum 2.0 מגיע לאבן דרך חדשה

ה חוזה ההימור עבור שדרוג פרוטוקול Ethereum 2.0 שהושק לאחרונה עבר ציון דרך נוסף לאחר שמשך יותר ממיליארד דולר, בצורת 1,545,857. נכון למועד כתיבת שורות אלה, הערך הכולל הנעול בחוזה ההפקדה ההוא ירד ל 982,036,576.43 דולר לצד נסיגה במחיר ETH..

טייק אווי מפתח

  • ככל הנראה חוזה הפיקדון עבור Ethereum 2.0 ימשיך למשוך פיקדונות ETH חדשים ככל שיתקדם הזמן. כל הפיקדונות נעולים למעשה במשך מספר שנים, ובכך מוציאים את ה- ETH מהשוק המוכר.

Coinbase מגיש רשמית תוכניות הנפקה עם SEC

מטבע החליפין הקריפטוגרפי הראשי מבוסס Coinbase בארה”ב מבצע רשמית את מהלכיו לקראת ציבור מכריז הגשתה החסויה של טיוטת הצהרת רישום לרשות ניירות ערך בארה”ב.


מסירות מפתח

  • Coinbase מצפה שה- SEC תסיים את בדיקתה ותאפשר לחברה לבצע הנפקה ראשונית לציבור.
  • צפי נרחב הוא שמשקיעים המעוניינים בקריפטוגרפיה ישתוקקו להשקיע ב- Coinbase, ויראו בכך את המקבילה להשקעה בפייסבוק עבור משקיעים בעלי מדיה חברתית בשנת 2012..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map