Ethereum 2.0 Testnet, Goldman Sachs Stablecoin ו- ‘Crypto Mom’ אושרו – חדשות השבוע של Crypto

כמו תמיד, זה היה שבוע עמוס בעולם הבלוקצ’יין ובקריפטו. רשת הבדיקות Ethereum 2.0 המיוחלת עלתה לאוויר, הפדרל ריזרב של ארצות הברית מזרז את המאמצים להשיק פלטפורמת תשלומים מיידית, וגולדמן זאקס התעניין מאוד בהשקת מטבע מטבע משלה – סיפורים אלה ועוד במהדורה זו של OKEx Insights ‘חדשות הקריפטו של השבוע!

רשת המבחנים Ethereum 2.0 Medalla עולה לאוויר, יש 21,373 מאמתים

Medalla, רשת המבחנים הציבורית האחרונה של Ethereum 2.0, עלה לאוויר ביום שלישי, 4 באוגוסט.

Ethereum 2.0 עובר בעיקר את האלטקוין הראשון ובראשונה מהוכחת עבודה למנגנון קונצנזוס הוכחה. נכון לזמן העיתונות, 21,373 מאמתים השקיעו סך של 683,936 ETH ברשת – אם כי אסימונים אלה של רשתות הבדיקה אינם טכנית אמיתיים..

השקת שלב 0 של Ethereum 2.0 עצמה מתוכננת באופן מהותי לסוף שנת 2020 – אם כי צועדים מצפים לעוד היסטוריה ארוכה של עיכובים..

מסירות מפתח:

  • ההשקה של מדלה תעבור דרך ארוכה בהבטחת האמון בהשקה עתידית של Ethereum 2.0, אשר ידוע לשמצה בכמה הזדמנויות..
  • מחירו של אתר חלה עלייה משמעותית בשבועות האחרונים. אחת הסיבות האפשריות, בין היתר, היא הדרישה לרכוש ETH למטרת היותו מאמת רשת במערכת ההוכחה החדשה..

תרשים הממחיש את אתרים שהוקפצו ומאמתים פעילים ברשת הבדיקה מדלה. מקור: beaconcha.inתרשים הממחיש את אתרים שהוקפצו ומאמתים פעילים ברשת הבדיקה מדלה. מָקוֹר: beaconcha.in

1.2 מיליארד דולר MicroStrategy שוקלים השקעה ב- BTC

MicroStrategy, חברה של 1.2 מיליארד דולר המסייעת לארגונים לבנות ולפרוס אפליקציות ניתוח וניידות באמצעות מודיעין עסקי, תוכנה סלולרית ושירותים מבוססי ענן, מתכננת להשקיע 250 מיליון דולר ב "השקעות או נכסים חלופיים" – כגון ביטקוין (BTC).

החדשות מגיעות באמצעות הערות שהושמעו במהלך שיחת רווחים ב -28 ביוני, עם נשיא החברה ומנהל הכספים הראשי, פונג לה, וקבע:

"בנוסף, נבקש להשקיע עד 250 מיליון דולר נוספים במהלך 12 החודשים הקרובים בהשקעה או נכס חלופי אחד או יותר אשר עשויים לכלול מניות, אגרות חוב, סחורות כגון זהב, נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין, או סוגי נכסים אחרים.."

מנכ”ל MicroStrategy, מייקל סיילור, נכנס מאוחר יותר עם BTC עם זהב וכסף כנכסים "לא יכול להיות מנופח או פחות נוטה להיות מנופח."

מסירות מפתח:

  • אף על פי שמיקרו־סטרטגיה לא אישרה במפורש שהיא תקצה הון ל- BTC במיוחד, והציעה אותו כאופציה מגבשת עוד יותר את המטבע הקריפטוגרפי כנכס יקר וחנות ערך פוטנציאלית..
  • הצהרות החברה ממחישות גם דאגה נרחבת לגבי פיחות הדולר האמריקני על רקע מאמצים גדולים של הדפסת כסף לקיזוז ההשלכות הכלכליות המיידיות של מגפת ה- COVID-19..

תרשים הממחיש את מחיר המניה העדכני של MicroStrategy Incorporated. מקור: גוגלתרשים הממחיש את מחיר המניה העדכני של MicroStrategy Incorporated. מקור: גוגל

גולדמן זאקס שוקל מטבע דיגיטלי משלו

על פי הדיווחים, גולדמן זאקס שוקל ליצור מטבע מטבע משלה משלו.

הידיעה מגיעה באמצעות בנק ההשקעות האמריקני הרב-לאומי ושירותי הפיננסים העולמיים של הנכס הדיגיטלי החדש, מתיו מקדרמוט, מי מְאוּשָׁר שגולדמן זאקס שוקל נכס דיגיטלי משלו – אשר מקובל להאמין שהוא מטבע יציב. מקדרמוט אמר:

"אנו בוחנים את הכדאיות המסחרית של יצירת אסימון דיגיטלי משלנו, אך בימים הראשונים אנו ממשיכים לעבוד על מקרי השימוש הפוטנציאליים.."

מסירות מפתח:

  • רצינות שיקולי הקריפטו של גולדמן זאקס נתמכת על ידי שכרו האחרון של אולי האריס, שהיה מעורב מאוד בבלוקצ’יין קורום של JPMorgan ו- JPMCoin..
  • השיקולים של גולדמן זאקס תואמים במידה רבה את אלה של היריבה JPMorgan, כמו גם את השאיפות של פייסבוק להשיק מטבע דיגיטלי משלה, מאזניים. מקדרמוט לא שללה שיתוף פעולה בין החברות.
  • ברור שעולם הפיננסים המסורתי מתערב יותר ויותר גם בפתרונות הבלוקצ’יין וגם במטבעות הדיגיטליים.

תרשים הממחיש את מחיר המניה לטווח ארוך של קבוצת גולדמן זאקס בעתרשים הממחיש את מחיר המניה לטווח ארוך של קבוצת גולדמן זאקס בע”מ. מקור: גוגל

"אמא קריפטו" אושר לקדנציה שנייה כממונה על SEC

הסטר פיירס, רגולטור שוק פיננסי מפורסם ידידותי להצפנה, אושר לקדנציה שנייה כממונה על נציבות ניירות ערך בארצות הברית.

האישור הגיע דרך הצבעה קולית מהסנאט ביום חמישי.

כהונתו השנייה של פייר כנציב ה- SEC תפוג בשנת 2025.

המפתח העיקרי:

  • זה צפוי מאוד כי פירס, הידועה בתעשיית הבלוקצ’יין והמטבעות הקריפטוגרפיים "אמא קריפטו," תמשיך בעמדותיה בעד פרו-קריפטו – כמוה ציין הסנגוריה לתעודת סל של ביטקוין.

מוזנז ממהר להשיק שירות תשלומים מיידיים

לפי הדיווחים, הפדרל ריזרב האמריקני מאיץ את מאמציו להשיק שירות תשלומים מיידיים משלו, FedNow

במקור תוכננה FedNow להשקת 2023/2024, אך הפד דוחק כעת בהשקה שלבים בטווח הקרוב. לדברי מושל מועצת הפדרל ריזרב, לאל בריינארד, הבנק המרכזי רוצה להשיק את פלטפורמת התשלומים המהירה שלו "בהקדם האפשרי."

מסירות מפתח:

  • רשויות פיננסיות בארצות הברית גוררות ידוע לשמצה רגליים בכל הנוגע לחדשנות במגזר הפיננסי. הבהלה החדשה של הפד להשיק את FedNow עשויה להעיד על הבנה שארה”ב מפסידה בחזית זו לכלכלות מפותחות אחרות., כמו סין והמטבע הדיגיטלי המתקדם של הבנק המרכזי שלו.
  • בנושא המטבעות הדיגיטליים של הבנקים המרכזיים, היו עד כה הרבה דיבורים ומעטים ביחס לדולר דיגיטלי. יש לציין שהנאום האחרון על FedNow לא הזכיר שום דבר לגבי CBDCs.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner