קבצי Fidelity עבור קרן הדומה לתעודת סל ביטקוין ומאזניים נבס ותיקים של DC

הסיפורים הגדולים ביותר מעולם הקריפטו שאולי פספסתם

עולם הקריפטו לא מפסיק לנוע, והשבוע לא היה יוצא מן הכלל. ראינו שמוגש מוצר ביטקוין (BTC) ממוקד השקעות מוסדי חדש, ענק חדש נכנס לחלל כריית הקריפטו, איגוד מאזניים צופה גורם ממשלתי נוסף ועוד. 

התעדכן במה שאולי פספסתם במהדורת השבוע של חדשות הקריפטו של OKEx Insights.

Fidelity מגישה קרן חדשה הממוקדת ב- BTC למשקיעים מוסדיים

Fidelity Investments Inc., תאגיד רב-לאומי רב-לאומי אמריקאי, הגיש מסמכים עם רשות ניירות ערך בארצות הברית להשיק קרן חדשה הממוקדת ב- BTC, הנקראת Wise Origin Bitcoin Index Fund, LP.

סכום ההשקעה המינימלי הוא, כפי שצוין בהגשה, 100,000 דולר – מכוון אותו היטב למשקיעים מוסדיים, אשר זוכים לאחרונה לחשיפה למטבעות דיגיטליים בתוקף..

מסירות מפתח

  • תומכי הביטקוין כבר זמן רב נוקטים בקרן הנסחרת בבורסה, המכונה בדרך כלל תעודת סל. אף על פי שהבקשות למוצר כזה נדחו שוב ושוב על ידי ה- SEC, הקרן החדשה של Fidelity הממוקדת ב- BTC עשויה לשמש אלטרנטיבה קיימא נוספת עבור הקהל המוסדי..
  • חלקם בשטח 401 (k) אופטימיים מספיק שימו לב לציפיות שלהם שהקרן של פידליטי עשויה להגיע למיליארד דולר בנכסים בניהול.

קבוצת המטבעות הדיגיטליים נכנסת לחלל כריית קריפטו עם יציקה

קבוצת המטבעות הדיגיטליים, חברת הון סיכון קריפטו ידועה המפעילה בעיקר את Grayscale Investments, Genesis ו- CoinDesk, מצטרפת לתעשיית כריית הקריפטו באמצעות חברת בת חדשה. החברה נקראת Foundry, חברת רוצ’סטר, ניו יורק, תעסוק בכרייה, הימור, מימון חומרה, רכש ציוד וייעוץ..

קבוצת המטבעות הדיגיטליים מתכננת להמשיך השקעה של יותר מ -100 מיליון דולר לחברה הבת שלה עד סוף השנה הבאה.

טייק אווי מפתח

  • תעשיית הכרייה של ביטקוין נשלטת בעיקר על ידי פעולות בסין, המחזיקות בתביעה ל -65% משיעור החשיש הכולל של המטבע הראשון. יציקה עשויה לסייע לכורים בצפון אמריקה לתבוע נתח שוק גדול יותר מאשר הערכה הנוכחית של 8%.

סין שולטת בתעשיית הכרייה של ביטקוין. מָקוֹר: מרכז קיימברידג ‘למימון אלטרנטיבי

איגוד מאזניים מעסיק ראש משפטי לשעבר לביטחון פנים

לאיגוד מאזניים – הקבוצה שמאחורי המטבע הדיגיטלי הקשור לפייסבוק, מאזניים – יש נשכר היועץ המשפטי לשעבר לביטחון פנים של ארה”ב, סטיב בונל, כמנהל המשפט הראשי שלה.

מסירות מפתח

  • העסקת Bunnell ממחישה את המשך דחיפתה של איגוד המאזניים לזכות בחסדי המחוקקים האמריקאים בדרך של העסקת פקידי ממשל לשעבר. הוא יחליף בתפקיד מנהל לשעבר ברשת אכיפת הפשעים הפיננסיים.
  • לבאנל ניסיון בעבר בפרטיות המידע ובאבטחתם במשרד עורכי הדין O’Melveny & מאיירס, שפעל כיועץ להקמת מועצת דירוג הקריפטו. ככזה, הוא עשוי להביא קצת מומחיות נחוצה למאזניים בעקבות מגוון בעיות פרטיות נתונים מפייסבוק בשנים האחרונות.

ShapeShift תובע נזקים לאחר עבודה בתפקיד

ShapeShift תובע את המהנדס הבכיר לשעבר אזמט מוכידינוב בגין נזקים שנגרמו בגניבת BTC לכאורה בסך 900,000 דולר באמצעות תוכנה זדונית. על פי הדיווחים הנאשם כבר החזיר את חילופי הנכסים הדיגיטליים באמצעות העברות בנקאיות, עסקאות BTC ושקיות מטען מלאות במזומן.

התביעה האזרחית הייתה שדה בבית המשפט המחוזי הפדרלי בקולורדו.

טייק אווי מפתח

  • ShapeShift חווה בעבר לא שונה "עבודה פנימית" בשנת 2016, מה שמעיד כי ייתכן שהבורסה תצטרך לחזק את ביטחונה הפנימי.

ארה”ב מגישה תביעה נגד חשבונות פליליים כביכול בצפון קוריאה

לתובעים בארה”ב יש הגיש תביעת חילוט נגד 280 חשבונות מטבעות קריפטוגרפיים עם קשר לכאורה לפריצות להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים בחסות מדינה בצפון קוריאה והלבנת הון.

הפריצות המדוברות כוללות גניבה של 272,000 $ מחילוף ללא שם וגניבה של 2.5 מיליון דולר מהבורסה בארה”ב. לכאורה הכספים הגנובים נשטפו באמצעות סוחרים ללא מרשם סינים עם היסטוריה של הלבנת הון הקשורה בקריפטו..

טייק אווי מפתח

  • זה זמן רב הופץ בקרב גופי חדשות הממוקדים במטבעות קריפטו, כי רשת פריצת המטבעות הצפונית בחסות המדינה בצפון קוריאה היא נרחבת. תלונה חדשה זו עשויה להאיר אור בהיר יותר על המנגנונים הפנימיים של רשת הפשע לכאורה.

 

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות של אנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner