קדחת Filecoin, פלגיאט חוזים חכם ודחיפה לשתי מחוזות לבלוקצ’יין – שעון השוק בסין

סקירה שבועית של חדשות בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מסין והונג קונג.

שוק המניות בסין ובהונג קונג חלה ירידה קלה השבוע. שנחאי SE Composite ו- CSI 300 כרגע לָרוּץ ברמה של 3,210 ו -4,516, לאחר ירידה של -6.97% ו -6.7% במהלך השבוע בהתאמה. ה מדד האנג סנג רשמה גם ירידה שבועית בערך של -4.73%, ועומדת כיום על 24,971.

את הירידה בשוק המניות הסיני ניתן להסביר במגבלות העסקיות האחרונות שהטילה ארצות הברית על מפעלים סיניים. שר החוץ האמריקני מייק פומפאו הודיע ​​כי ארה”ב תעשה זאת לֶאֱכוֹף הגבלות ויזה על חלק מעובדי ענקיות הטכנולוגיה הסיניות כגון Huawei בגין הפרות זכויות אדם לכאורה.

יתר על כן, ממשל הנשיא דונלד טראמפ הוא גם כן צָפוּי לנקוט צעדים נגד חברות הטכנולוגיה הסיניות TikTok ו- WeChat לאחר שהעלו חששות לביטחון לאומי.

מבחינת הנוף לפיתוח הבלוקצ’יין בסין, הסתכלנו על הבורסה של שנזן (SZSE) Blockchain 50 אינדקס, המורכבת מ- 50 החברות המובילות ברשימת SZSE שיש להן פרויקטים הקשורים לבלוקצ’יין.

מדד SZSE Blockchain 50 עומד כיום על 3,920.18, לאחר ירידה שבועית של -6.14%. מבין 50 המניות הכלולות במדד, HengBao (002104.SZ) הוא המרוויח היומי, עם עלייה של 2.26%, ואילו קבוצת הפרסום בגואנגדונג (002400.SZ) היא המפסידה המובילה, עם ירידה של -10.03%..

ביצועי מדדי השוק הסיני. מקור: כלכלת מסחר מדד בלוקצ’יין בסין עם מרוויחים / מפסידים מובילים. מקור: JRJ.com, OKEx Insights

חדשות השבוע

מקדחת Filecoin ועד פלגיאט של חוזים חכמים בסין כמו גם דחיפת הבלוקצ’יין של מחוז ג’ג’יאנג, OKEx Insights בוחן את שלושת סיפורי החדשות הקריפטו המובילים השבוע מסין והונג קונג..

אסימון Filecoin הרקיע שחקים לפני השקת ה- Mainnet

פוסט רשמי בבלוג מרשת האחסון המבוזרת המיוחלת Filecoin ב- 14 ביולי גילה כי השקת הרשת צפויה בין התאריכים 31 באוגוסט ל -21 בספטמבר 2020. בעקבות זאת, ערך העסקה היומי של המטבע המקומי של פילקוין, FIL, הגיע לסין ל -300 מיליון יואן (42.86 מיליון דולר), והיא כרגע נסחרת בהרבה גבוה יותר ממחיר הצעת המטבע הראשוני לשנת 2017.

החל מ -15 ביולי, נתונים סטטיסטיים משירות נתוני שוק הקריפטו Feixiaohao מצביע כי במחיר של FIL יש פער של 377 יואן (53.86 דולר) בכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, שכן המחירים נעים בין 40 ל -417 יואן. הבדלי מחירים כאלה מציבים הזדמנויות אדירות עבור סוחרי ארביטראז ‘.

בינתיים, כרגע מחזור המסחר היומי של FIL מְרוּכָּז בשלוש בורסות – CITEX (25.08%), EXX (19.94%) וביקי (15.7%) – וצמד ה- USDT שלה היווה 88.7% מהמסחר ב- FIL.

המחיר הגבוה והנמוך ביותר של FIL בקרב בורסות קריפטו. מקור: Feixiaohao


מסירות מפתח

  • FIL הוא אסימון שטרם הושק ואין לו תפוצה, אך הוא נסחר בנקודות מחיר שונות בבורסות שונות.
  • ה- ICO של Filecoin בשנת 2017 זכה לתשומת לב רחבה, מכיוון שהמשרד גייס מעל 200 מיליון דולר בפחות מחצי שעה.
  • מלבד ההייפ בשוק, Filecoin בדיוק הגיעה לאבן דרך של 20 פטה בייט של אחסון מובנה, מה שמעיד על ההתפתחות המהירה של קהילת הכרייה של Filecoin. היזמים עובדים גם על תמריצים לתגמול חסום ועל תוכנית השפע של באגים לקראת ההשקה המתוכננת.

יאו ב- CSRC: פלגיאט על קודי חוזים חכמים הוא ויראלי בסין

ב -12 ביולי יאו צ’יאן – דמות ידועה בתעשיית הבלוקצ’יין בסין, שהוביל מחקר על היואן הדיגיטלי של סין ומנהל הוועדה הרגולטורית לניירות ערך בסין – השתתף יום עיון בהנחיית מכון המחקר Tencent ובית הספר למדיניות ציבורית וניהול על ידי אוניברסיטת צינגואה.

באירוע, שעל פי דיווחים נרחבים בתקשורת בשפה הסינית, יאו הדגיש כי אמנם יישומי הבלוקצ’יין בסין זכו לצמיחה ניכרת, אך פלגיאט בקוד חוזים חכם נותר נקודת הכאב העיקרית להתפתחותה של סין בענף..

יאו ציינתי שצוותי פרויקטים של בלוקצ’יין בסין בדרך כלל מעתיקים קוד קוד פתוח של חוזים חכמים ושינו כמה פרמטרים כדי לתבוע אותם כשלהם. בעתיד, הוא מאמין שעל מהנדסי ומפתחי הבלוקצ’יין להתמקד בפרטיות, באבטחה וביכולת פעולה הדדית של רשתות חסימות.

מסירות מפתח

  • פלגיאט של חוזים חכמים היווה מכשול ידוע להתפתחות הבלוקצ’יין בסין מאז שנת 2018. מחקר של מעבדות נטע ואוניברסיטת שיאן ג’יאוטונג בשנת 2018 גילה שמתוך מדגם של 488 היו 324 מטבעות דיגיטליים שנראו 95% –100% זהים בקוד החוזה החכם.
  • פלגיאט של קוד חוזה חכם נראה גם בנישה הפיננסית המבוזרת, או DeFi. לדוגמה, באפריל 2020, dForce היה מואשם של גניבת הקוד ממתחם.

מחוזות יונאן וג’ג’יאנג נערכים כדי להאיץ את אימוץ הבלוקצ’יין

במאמץ להגביר את ההשקעות ב”תשתיות חדשות “- מגמה טווח בסין, מה שמעיד על הדחיפה של המדינה לבנות תשתית באמצעות טכנולוגיה כמו 5G, AI, blockchain ומחשוב ענן – המחוזות Yunnan ו- Zhejiang כללו את blockchain בתוכניות הפיתוח האסטרטגיות לשלוש שנים..

לפי יונאן תוכנית פיתוח אסטרטגית לשלוש שנים, הממשלה צופה השקעה כוללת של 377.6 מיליארד יואן (כמעט 54 מיליארד דולר), הכוללת פריסת בלוקצ’יין בשירותים פיננסיים, מיסוי, אימות מוצרים, שירותי בריאות ועסקאות חוצות גבולות..

עבור מחוז ג’ג’יאנג, ממשלת המחוז גם כן הוכרז תוכנית הפיתוח האסטרטגית לשלוש השנים שלה בתשתית חדשה, עם השקעה כוללת צפויה של טריליון יואן (כמעט 142.88 מיליארד דולר). ממשלת המחוז שואפת למנף את פיתוח הבלוקצ’יין מבחינת תקנות, טיפוח כישרונות, תשתיות בלוקצ’יין ותמיכה הונית.

מסירות מפתח

  • מחוז ג’ג’יאנג היה חלוץ בפיתוח הבלוקצ’יין בסין. עיר הבירה המחוזית שלה האנגג’ואו הוכרז פתיחת פארק תעשייה של בלוקצ’יין וקרן חדשנות של בלוקצ’יין של 10 מיליארד יואן באפריל 2018.
  • לפני ההכרזה על תכנית פיתוח אסטרטגית לשלוש שנים, רשת שירותי הבלוקצ’יין יוזמת המדינה, או BSN, הושק הרובע המחוזי הראשון שלו בג’ג’יאנג בתחילת יולי.
  • טכנולוגיית Blockchain ראתה אימוץ במחוז יונאן בעיצומה של COVID-19. קבוצת נמלים ענקית פינטק שותף עם Yunnan International Trust להשתמש בבלוקצ’יין במעקב אחר מימון שרשרת האספקה ​​במחוז יונאן.

__________________________________________________________________________

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map