KuCoin התפשר והטעינה של BitMEX, אך שם ה- TOON של Reddit נבדק

הסיפורים הגדולים ביותר מעולם הקריפטו שאולי פספסתם

זה היה שבוע דרמטי במיוחד בעולם הבלוקצ’יין והקריפטוגרפים – במיוחד כשמדובר ברגולציה של ארצות הברית. ראינו חילופי נכסים דיגיטליים גדולים שנפגעו בגין הפסד של למעלה מ -150 מיליון דולר ושערי נגזרות מטבעות חליפין אחרים הוטלו על ידי משרד המשפטים של ארצות הברית ונציבות סחר בחוזים עתידיים. בינתיים, שירות ההכנסה הפנימית העניק חוזים לשבירת מאפייני הפרטיות של מונרו וקהילת ה- MOON של Reddit תגמולים באסימון נוחתת במפתיע על הירח הפתגם..

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הסיפורים האלה ועוד, במהדורת השבוע של חדשות הקריפטו של OKEx Insights חדשות השבוע.

KuCoin התפשר, כספים הולבנו באמצעות בורסות מבוזרות

KuCoin, בורסת נכסים דיגיטלית מבוססת סינגפור, רוקנה לפחות 150 מיליון דולר מהארנקים החמים שלה אחרי האקר אחד או יותר על פי הדיווחים קיבל גישה למפתחות הפרטיים שלה. נגנבו מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים מבוססי את’ריום – עם אומדנים אחרונים גדולים ממה שדווח בתחילה.

מסירות מפתח

 • בתגובה, פרויקטים שונים הפעילו שליטה ריכוזית על ידי הקפאה או ביטול החוזים החכמים שלהם – ומעמידים בסימן שאלה עד כמה רבים מהם באמת מבוזרים.
 • מרכזיות מבוזרות קיבר ורשת יוניסאפ הועמדו שניהם באור הזרקורים, ברגע שהגנבים החלו לנסות להלבין את הכספים הגנובים באמצעות ה- DEX. זה עשוי למשוך תשומת לב רגולטורית יותר ככל שחילופי מרכזים ממשיכים לצמוח.

מייסדי BitMEX המואשמים על ידי משרד המשפטים האמריקני ו- CFTC

למשרד המשפטים האמריקני יש הואשם רשמית מייסדי BitMEX ארתור הייז, סמואל ריד ובנג’מין דלו על הפרת חוק סודיות בנקים וקשירת קשר להפרת חוקים פיננסיים. ראש פיתוח עסקי של בורסת הנגזרים, גרגורי דווייר, הואשם. הידיעה על כתבי האישום הביאה לכך שמחירו של ביטקוין צנח מ -10,892 דולר ל -10,438 דולר, ירידה של יותר מ -4%, כאשר אלטקוינים רואים גם מכירה משמעותית.

מסירות מפתח

 • הסאגה המשפטית שתתקיים עשויה לזכות בתשומת לב תקשורתית משמעותית גם בעתיד, מכיוון שרבים מצפים מהייז ומבכירים אחרים של BitMEX להתגונן בעוז בבית המשפט. עורך דינו של דווייר כבר הצהיר כי יתמודד עם האישומים.
 • BitMEX הודיעה לאחרונה כי תחל בחובת אימות זהות הלקוח שלך, שחלקם בענף ראו דגל אדום כי בורסת הנגזרים עשויה לחוש את החום מצד הרגולטורים בארה”ב..

מס הכנסה מעניק שני חוזים לפיצוח פרטיותו של מונרו

לאחר שפרסם לראשונה את מטרתו לשבור את אופיו המטשטש הממוקד של פרטיות מטבע החשבון של מונרו, שירות ההכנסות הפנימיות הוענקו חוזים ל- Chainalysis ו- Integra FEC. שווי החוזים הוא 625,000 $ כל אחד, והמקבלים נבחרו מתוך 22 מועמדים בסך הכל.

מסירות מפתח

 • מחיר ה- XMR הגיב – אולי במפתיע – לטובה לחדשות שמס הכנסה העניק חוזים לפיצוח פרוטוקול הפרטיות שלה. לאחר ההודעה, מטבע הפרטיות עלה ב -12.3% והוא עלה ב -3% נכון לזמן העיתונות. במהלך השנה האחרונה, XMR עלה ב -82.3%.
 • אין זה מפתיע ש- Chainalysis זכתה בחוזה, בהתחשב בכך שהיא מקבלת באופן קבוע חוזים כאלה למעקב אחר בלוקצ’יין מממשלת ארצות הברית. לעומת זאת, אינטגרה FEC הוא שם לא ידוע יחסית בענף.

מחיר ה- XMR עלה מאז הוענקו חוזי מס הכנסה לפיצוח הפרוטוקול הממוקד בפרטיות שלו. מָקוֹר: CoinGecko

קיק הפר את חוק ניירות הערך, על מלח להציע החזרים למשקיעי ICO

Kik Interactive Inc. הפרה את חוק ניירות הערך בכך שגייסה 100 מיליון דולר באמצעות מכירה סמלית בשנת 2017, על פי הדיווחים של יום רביעי פְּסַק דִין משופט מחוזי אמריקני במחוז הדרום של ניו יורק, השופט אלווין הלרשטיין. מנכ”ל קיק, טד ליווינגסטון, צף מאז את האפשרות לערער על ההחלטה, שמגיעה לאחר שהרשות לניירות ערך הגישה את התביעה בשנת 2019.

במקביל, ל- SEC יש הורה כי הלוואות מלח צריכות להציע החזרים למשקיעים על הצעת המטבע הראשונית שלה לשנת 2017 לאחר הפרת חוק ניירות ערך. מלח גם חייב לשלם פשרה של 250,000 דולר בגין אי רישום המכירה האסימונית שלה אצל הרגולטור. עם זאת, פלטפורמת ההלוואות תרשום בהמשך את אסימוני ה- SALT שלה כניירות ערך.

מסירות מפתח

 • הפסיקה נגד קיק ככל הנראה לא תפתיע רבים במרחב הקריפטוגרפי אשר עקבו אחר מאבקו המשפטי עם ה- SEC, לאור כישלונו הברור לכאורה במבחן האווי – מדד שיצר בית המשפט העליון השוקל אם עסקאות או לא. עשוי להיחשב ניירות ערך.
 • הפסיקה נגד מלח עשויה להיראות קצת כמו סטירה חזקה בפרק כף היד, מכיוון שפלטפורמת ההלוואות צריכה רק להציע החזרים, להבדיל מהוצאת החזרים ישירים. הסדר של 250 אלף דולר הוא גם קנס יחסית קטן בענף שמתמודד עם נתונים גבוהים משמעותית על בסיס יומי.
 • מחיר ה- SALT זינק – אולי באופן מפתיע – 140% לאחר פרסום הידיעה. זו יכולה להיות תגובה לכוונת פלטפורמת ההלוואות לרשום את האסימון כבטוחה אצל ה- SEC.
 • אף על פי שכרגע אנו מתקרבים לסוף שנת 2020, פסיקות אלה ממחישות כי הצעות ניירות ערך לא רשומות משגעון ה- ICO לשנים 2017–2018 אינן עומדות לברוח ללא סקוטים..

מחיר ה- SALT הגיב בחיוב לפקודת ה- SEC לפלטפורמת ההלוואות חייבת להציע למשקיעים החזר כספי. מָקוֹר: CoinGecko

אסימון הקהילה Reddit MOON רואה שווי שוק פוגע בירח פתגמי

אסימון הקהילה של רדיט עבור ה- subreddit r / CryptoCurrency, MOON, נמכר בימים אלה עבור ה- DAI stablecoin מבוסס Ethereum – באופן סיבובי..

MOON קיים רק ברשת המבחן של Rinkeby וככזה הוא לא נמכר בשוק המטבעות הפתוח. עם זאת, אתר בשם xmoon.exchange איפשר למחזיקי MOON להמיר את אסימוני ה- testnet שלהם למוצר נגזר בשם xMOON, אשר לאחר מכן ניתן היה לסחור באמצעות בורסת יצרנית שוק אוטומטית ל- xDAI, נגזרת של DAI שניתן להמיר בקלות לתא המטבע הפופולרי..

מסירות מפתח

 • נכון לזמן העיתונות, אסימון אחד של MOON שווה כ- 0.067 DAI – פחות מהערך ההתחלתי של 0.095 DAI. בהתחשב בהיצע הנוכחי ושער החליפין שלה עם DIA, שווי השוק הנוכחי של אסימון הקהילה הוכפל בצורה קומית לשטח זיקוקים, גבוה מזה של כלכלת העולם כולה.
 • שער חליפין יורד במהירות עשוי להחזיר את שווי השוק של אסימון ה- MOON לנתונים מציאותיים יותר.
 • עד כה אסימון ה- MOON היה חסר ערך במידה רבה. עם זאת, ההחלפה המבוזרת של MOON ל- xMOON ל- xDAI ל- DAI מדפיסה כמה Redditors פעילים. "כסף חינם."

שווי השוק של DAI גדל באופן דרמטי בחודשים האחרונים, בעיקר בגלל ביקוש למימון מבוזר. מָקוֹר: CoinGecko

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner