MassMutual קונה BTC כאשר MicroStrategy רואה את המלצת המניות שלה מדורגת

הסיפורים הגדולים של השבוע מעולם הקריפטו שאולי פספסתם

זה היה עוד שבוע עמוס בעולם הקריפטו. ראינו רצועה מוסדית אחת שקונה ל- BTC מכיוון שרכישות אגרסיביות של שחקן גדול אחר מעוררות המלצת מניות. בינתיים, הרגולטורים של מדינה אחת מבקשים לפצח את עסקאות הצפנה לקריפטו תוך כדי "אמא קריפטו" קורא לאמץ את עקרונות החופש של בלוקצ’יין.

הנה כל מה שאולי פספסת בחדשות החדשות של בלוקצ’יין וקריפטו, במהדורה זו של חדשות הקריפטו של OKEx Insights חדשות השבוע.

MassMutual משקיעה 100 מיליון דולר ב- BTC

ביטוח חיים משותף של מסצ’וסטס הפך למוסד האחרון שהצטרף לעגלת הביטקוין אחריו משקיעים 100 מיליון דולר ל- BTC ותוספת של 5 מיליון דולר לחברת מניות NYDIG, חברת שירותים פיננסיים ייעודית לביטקוין עם ניהול של 2.3 מיליארד דולר..

מסירות מפתח

  • רכישת BTC של MassMutual תספק לה חשיפה ישירה לקריפטוגרפיה המובילה ומסמנת כי החברה מצפה משחקנים מוסדיים אחרים שיבצעו בעקבותיה.
  • חברת ביטוח החיים ההדדית האמריקאית היא באמת בושה מוסדית, עם היסטוריה של 169 שנים ובחשבון ההשקעות הכללי שלה 235 מיליארד דולר. החשיפה החדשה שלה ל- BTC תקדם ככל הנראה אמון בנכס הדיגיטלי בקרב ענקים מוסדיים אחרים.

NYAG מבקשת להאריך את הצו נגד Tether

הדרמה המשפטית המתמשכת בין היועץ המשפטי לממשלה בניו יורק לבורסת הביטקוין Bitfinex ראתה התפתחות חדשה השבוע בעקבות טענת הראשון לפיה האחרון משתף פעולה ומצפה שיועברו מסמכי הלוואות תוך מספר שבועות..

בנוסף, NYAG הוא מחפש להאריך צו שמונע מ- Tether להלוות כספים נוספים לביטפינקס עד ה -15 בינואר.

טייק אווי מפתח

  • קשירה מנפיקה USDT, מטבע יציב עם UST, שמכונה לעתים קרובות שם החברה. שווי השוק הנוכחי של USDT הוא $ 19,949,725,669, על פי CoinGecko, מה שהופך אותו למצב יציבה מוביל בפער גדול. תוצאה שלילית עבור Tether במאבק המשפטי עלולה להעביר כמה זעזועים חמורים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.

שווי השוק של USDT זינק בשנת 2020. מקור: CoinGecko

צרפת אמורה לקבוע תקנות לעסקאות קריפטו לקריפטו

צרפת מעוניינת להפוך לאחת ממדינות הקריפטו המחמירות בעולם על ידי הסדרת עסקאות קריפטו לקריפטו, על פי הצהרות נשיא איגוד הקריפטו הצרפתי, נשיא ADAN, סימון פולוט, ומקורות נוספים – כולם מְאוּשָׁר הכוונות הרגולטוריות של המדינה לבלוק.

מסירות מפתח

  • התקנות החדשות יגיעו ככל הנראה באמצעות צו, העוקף את אישור הפרלמנט.
  • המניע העיקרי מאחורי התקנות הפוטנציאליות הם חוויותיה האחרונות של המדינה עם פיגועים – מה שלא יעשה מעט כדי לשלול את הסטיגמה המתמשכת שמקשרת בין מקרה השימוש העיקרי במטבעות קריפטוגרפיים להלבנת הון ומימון טרור.

נציב ה- SEC קורא “לאמץ” את עקרונות החופש של הקריפטו

נציב ניירות ערך בארה”ב, הסטר פיירס – המכונה על ידי חלק במרחב הקריפטו "אמא קריפטו" – חזרה והדגישה את עמדתה כי הרגולטורים צריכים לשאוף לאמץ את סוג הנכסים החדש יחסית. ב נאום לאגודה הפדרליסטית השבוע אמר פירס שהם "צריך להבין דרך לאמץ את עקרונות החירות האישית העומדים בבסיסה."

טייק אווי מפתח

  • פיירס נותרה בעלת ברית למרחב המטבע הקריפטוגרפי עם התעקשותה כי הטכנולוגיות הבסיסיות שלו משפרות את החירות ומספקות פתרונות לבעלי גישה מוגבלת למימון מסורתי – וכי לא צריך לפשט את הרגולטורים על ידי הרגולטורים.

דחיפת ה- BTC האגרסיבית של MicroStrategy גורמת להמלצה המדורגת


אנליסטים של סיטיגרופ שדרגו את המלצתם למניות MicroStrategy בעקבות הנפקת החוב של החברה לרכישת BTC נוספים. הערה של סיטיגרופ ללקוחות נָקוּב, לפי הבלוק, זה "ההנפקה של חוב חדש למימון רכישות ביטקוין היא אגרסיבית ועשויה להוות פורץ עסקאות עבור משקיעי תוכנה, שעשויים לחשוש שהם מחזיקים כעת בעסקי ניהול נכסים מסוכנים יותר."

מסירות מפתח

  • ההמלצה המדורגת של סיטיגרופ עוררה מכירה דו ספרתית של מחיר המניה של MicroStrategy.
  • MicroStrategy הוא אחד השחקנים הגדולים ביותר בתחום ההשקעות של BTC לאחר שרכש יותר מ- 40,000 BTC בשנת 2020 – אסטרטגיה שלפי הדיווחים היא לא אהובה כללית בקרב הנהלת החברה..

מחיר המניה של MicroStrategy ירד השבוע בעקבות המלצת סיטיגרופ שהורדה. מקור: גוגל

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map