MicroStrategy מבצעת השקעה של 250 מיליון דולר ב- BTC, שכן YAM רואה כי התמוטטות של 60 מיליון דולר – Crypto News of the Week

שוב, זה היה שבוע עמוס בעולם הטכנולוגיה של בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים. ראינו את חברת מיליארד הדולר MicroStrategy רוכשת יותר מ -250 מיליון דולר ב- BTC, פרויקט DeFi מתמוטט בכ -60 מיליון דולר בתוך דקות, ובורסת נגזרים גדולה משנה את המנגינה שלה לדרישות KYC – סיפורים אלה ועוד במהדורה זו של Crypto של OKEx Insights. חדשות השבוע.

MicroStrategy הרשומה בנאסד”ק רוכשת 21,454 BTC עבור עתודות

לאחר שחשפה לראשונה את תוכניותיה להתגונן מפני אינפלציה בנכסים חלופיים – כמו ביטקוין (BTC) וזהב – בסוף החודש שעבר, רכשה MicroStrategy יותר מ -250 מיליון דולר ב- BTC. באופן ספציפי, חברת הביון העסקי הרשומה בנאסד”ק בשווי של 1.2 מיליארד דולר רכשה 21,454 מטבעות, אם כי לא גילתה את הפרטים כיצד בדיוק נרכשו המטבעות.

מנכ”ל MicroStrategy Incorporated, מייקל ג’יי סיילור, הסביר ב הודעה לעיתונות:

“ההשקעה שלנו בביטקוין היא חלק מאסטרטגיית הקצאת ההון החדשה שלנו, שמבקשת למקסם את הערך לטווח הארוך עבור בעלי המניות שלנו. השקעה זו משקפת את האמונה שלנו כי הביטקוין, כקריפטו המטבע המאומץ ביותר בעולם, הוא מאגר ערך אמין ונכס השקעה אטרקטיבי עם פוטנציאל הערכה ארוך טווח יותר מאשר החזקת מזומנים. “

מסירות מפתח:

  • הרכישה המשמעותית של MicroStrategy ב- BTC כנכס רזרבה ראשי לאוצר, כמו גם ההצהרה של מנכ”ל החברה, משמשים תמיכה בקריפטוגרף בראש ובראשונה ומעניקים לגיטימציה משמעותית למקרה של ביטקוין כהשקעה חלופית..
  • מובן מאליו כי יותר חברות הנסחרות בבורסה עשויות להיראות כ- BTC כנכס עתודה – במיוחד אם תוכנית MicroStrategy משלמת דיבידנדים בעתיד הקרוב..

מחיר המניה MicroStrategy, עד כהתרשים מניות MicroStrategy Incorporated, עד כה. מקור: גוגל

פרויקט DeFi YAM קורס באופן מיידי מ -60 מיליון דולר ל -0 דולר

ים פיננסים, גידול בתשואה "לְנַסוֹת," תצוגה מכווצת לאחר שהתקיים רק במשך יומיים בערך – צנח משווי שוק של 60 מיליון דולר ל -0 דולר בפחות משעה.

מחיר אסימון YAM אחד הגיע לשיעור של כ- 167 $ לפני שהפך לחסר ערך לאחר שהתגלה באג קריטי שראה את הפרוטוקול הופך את הממשל לבלתי אפשרי..

הפרויקט הודיע ​​מאז על תוכניות מעבר לפרוטוקול חדש, YAM 2.0.

מסירות מפתח:

  • השגשוג סביב חקלאות התשואה והמימון המבוזר עשוי להתמתן מכישלון לא לגמרי בלתי צפוי זה.
  • ההייפ קצר הימים סביב YAM וקריסתו שלאחר מכן ישמש אזהרה לא רק לקהילת DeFi אלא גם לקהילת המטבעות הרחבה שהפכה חמדן ביותר בשבועות האחרונים.

תרשים של שבעה ימים המראה קריסת שווי השוק של YAMשווי השוק הכולל של YAM בשבעת הימים האחרונים. מָקוֹר: CoinGecko

הרווח בכריית את’ריום מגיע לשיא של שנתיים כשדמי העסקה ממריאים

ה רווח ליום של כריית אתר (ETH) הגיע לשיאים השבוע שלא נראה למעלה משנתיים – תוצאה ישירה של דמי עסקה מרקיעים שחקים ברשת את’ריום והגדלת הביקוש לאסימוני ETH ו- DeFi.

הערכת שווי העסקה הממוצעת בדולר ארה”ב ברשת את’ריום לא הייתה כה גבוהה מאז 2015, בהתאם לנתונים שמקורם ב- Blockchair. כמו כן, דמי העסקה החציוניים ב- ETH הם בשיאים של כל הזמנים.

מסירות מפתח:

  • המאניה סביב הכספים המבוזרים גובה את מחירה של רשת אתריום, המפעילה כמעט כל פלטפורמת DeFi.
  • מדרגיות מהווה דאגה עיקרית עבור Ethereum במשך שנים, ודמי העסקה הרקיעים שחקים רק מדגישים את החשיבות שב- Ethereum 2.0 פותר בעיות מדרגיות.

עמלת עסקאות חציונית של ETHתרשים הממחיש את עמלת העסקה החציונית ב- ETH. מָקוֹר: כסא חסימה

אחזקות הקריפטו של רבולוט צמחו ב -152% לעומת השנה שעברה

Revolut מדווחת על תוצאות חזקות ביחס לצד הקריפטו של העסק שלה. לפי דוח שנתי מהחד-קרן הפינטק האירופי ופתרון הבנקאות האלטרנטיבית, לקוחותיה החזיקו בסוף השנה שעברה 93.3 מיליון ליש”ט בנכסי קריפטו – עלייה של 152% לעומת 37.1 מיליון ליש”ט שהוחזקו בסוף 2018.

למרות הגידול המוגבר בעסקי הקריפטו של Revolut, החברה עדיין פועל בהפסד.

מסירות מפתח:

  • אף על פי שאלה נותרים ספקולציות לא מאושרות, ברור כי ערך הקריפטו המוחזק ברבולוט יגדל ו / או יגדל בשנת 2020 – בהתבסס על הצמיחה הקודמת לעומת השנה הקודמת, העניין המוגבר מצד המשקיעים המוסדיים והפוטנציאל לארה”ב. בנקים לספק פתרונות שמירה על נכסים דיגיטליים.
  • השמועות ממשיכות להתמיד כי ענקית הפינטק פייפאל תשיק בקרוב שירותי תיווך קריפטו באמצעות Paxos, שעשויים להיות בחלקם בתגובה להגדלת הביקוש למטבעות קריפטוגרפיים בתחום הפינטק..

BitMEX לאכיפת דרישות זיהוי משתמש חובות

ל- BitMEX יש הוכרז כי כל המשתמשים יהיו כפופים לאימות זהות חובה, לאחר שנים שדרשו רק כתובת דוא”ל, סיסמה ומדינת מגורים. דרישות האימות החדשות יראו את המשתמשים צריכים להגיש הוכחת מיקום ולענות על שאלות אודות חוויית המסחר, בין היתר, בסוף תום "תקופת חסד" מסתיים בפברואר 2021.

מסירות מפתח:

  • BitMEX היא כבר זמן רב יעד עיקרי עבור אנשים המעוניינים לסחור בנגזרות קריפטו עם מינוף גבוה ולמעשה אפס דרישות KYC. אימות זהות חובה בוודאי ישנה את פני החליפין, וכן יקצץ את בסיס המשתמשים שלה בטווח הקרוב.
  • המניע העיקרי למדיניות החדשה של BitMEX נובע ככל הנראה מחשש מפני לחץ רגולטורי מוגבר ובדיקה. חברת האם שלה, HDR Global Trading Limited, מאוגדת ברפובליקה של סיישל – שם אנשים אינם רשאים להשתמש בבורסה..

הקטנת הנפח היומי לחוזים עתידיים ב- BTC ב- BitMEXהנפח היומי של BitMEX BTC עתידי ירד עם הזמן. מקור: הטיה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner