דוח חודשי של המערכת האקולוגית של OKB (נובמבר – דצמבר 2019)

עם סיום שנת 2019, הוכנסנו לעשור חדש עם המערכת האקולוגית המשופרת של OKB.

בדצמבר 2019, שיתפנו פעולה עם 5 שותפים כדי להציג יישומים נוספים עבור OKB. נוסף על אלה, רשמנו גם את OKB ב- Indodax, בורסת הקריפטו הגדולה באינדונזיה, ופתחה ערוץ רכישה חדש של OKB עבור רופיה אינדונזית (IDR). לרגל השותפויות ארגנו למשתמשים ארבעה מבצעים. כמו כן, OKB נרכשה ונשרפה בפעם השישית, וקיזזה עוד יותר את האינפלציה שלה ואיחדה את ערכה.

המערכת האקולוגית של OKB מרחיבה ללא הרף את הכיסוי הגלובלי שלה. נכון להיום, OKB שותפה עם 29 שותפים ממדינות ואזורים שונים ברחבי העולם, כולל ארה”ב, בריטניה, גרמניה, קוריאה, יפן, רוסיה, סינגפור ואינדונזיה וכו ‘. היא מכסה מספר רב של יישומים מתשלום, מסחר, אפליקציות מקוונות, ארנקי בלוקצ’יין, הלוואות והלוואות, לביטחון טכנולוגי, נסיעות, סגנון חיים, בידור, חוזים חברתיים, דיגיטליים, O2O וכו ‘.

1. הצגת חמישה שותפים חדשים למערכת האקולוגית

בדצמבר 2019, OKB הקימה שותפויות עם חמישה עסקים בענפי הפיננסים והיישומים, המכסים ארנק בלוקצ’יין, פלטפורמה חברתית, תשלום, חוזים אלקטרוניים, C2C וכו ‘..

ב- 3 בדצמבר 2019, OKB שותפה עם FirmaChain, פלטפורמת חוזה אלקטרוני מבוססת בלוקצ’יין ללקוחות לרכישת שירותים ב- FirmaChain עם OKB.

ב- 13 בדצמבר 2019, OKB שותפה עם Dapp Pocket כדי לאפשר תשלום ב- OKB עבור שירותי הארנק שלה.

ב- 16 בדצמבר 2019, OKB שותפה עם BiYong, פלטפורמת מדיה חברתית של בלוקצ’יין, למשתמשי OKB לשלם עבור שירותים ולשלוח מנות אדומות ב- OKB..

ב- 18 בדצמבר 2019, OKB שותפה עם Cercle, פלטפורמה עסקית בינלאומית C2C המאפשרת למשתמשים לשלם עבור שירותים לא מקוונים עם OKB.

ב- 23 בדצמבר, 2019, OKB שותפה עם Alchemy, ספקית טכנולוגיית תשלומי מטבעות מובילה בסינגפור, כדי לאפשר למשתמשי OKB לשלם עם OKB באמצעות מערכות הפיאט ההיברידיות והקריפטו שלהם ברחבי העולם..


עם תמיכה מקהילות שונות, OKB שותפה עם 29 שותפים ממדינות ואזורים שונים ברחבי העולם, כולל ארה”ב, בריטניה, גרמניה, קוריאה, יפן, רוסיה, סינגפור, אינדונזיה וכו ‘, ומכסה מספר רב של בקשות מתשלום ועד מסחר, אפליקציות מקוונות, ארנקי בלוקצ’יין, הלוואות והלוואות, אבטחת טכנולוגיה, נסיעות, סגנון חיים, בידור, חוזים חברתיים, דיגיטליים, C2C וכו ‘. אנו נמשיך להרחיב את המערכת האקולוגית של OKB כדי לפתח יישומי OKB נוספים עבור המשתמשים שלנו, ונשפר ערך OKB.

2. OKB רשומה כעת בבורסת הנכסים הדיגיטלית הגדולה ביותר באינדונזיה

מלבד הרישום בבורסות קוריאה פרוביט וביטסוניק, OKB רשומה כעת גם באינודאקס, הבורסה הגדולה ביותר באינדונזים של מטבעות קריפטו ב -10 בדצמבר 2019, ופותחת ערוץ מסחר פיאט חדש של רופיה אינדונזית (IDR) עבור OKB.

בתוך קצת פחות מ -24 שעות, מחזור המסחר של OKB המשיך לגדול באינודאקס, הודות לתמיכה המסיבית של הקהילה האינדונזית. לכן ארגנו מפגש שיתוף שיעזור ללקוחות לענות על שאלות הבוערות שלהם, לאסוף הצעות ולהחליף רעיונות שונים.

כיום, OKB רשומה בשוק OKEx C2C, Bitfinex, ALINIEX ו- Bvnex (שתי הבורסות הגדולות בווייטנאם), Probit ו- Bitsonic (שתי הבורסות הקוריאניות הגדולות ביותר) ו- Indodax, ומציעה בסך הכל 7 ערוצי מסחר C2C המקבלים USD. , דונג וייטנאמי, וון קוריאני, רופיה אינדונזית וכו ‘.

הרחבת הכיסוי העולמי שלה הייתה תמיד בראש סדר העדיפויות של המערכת האקולוגית של OKB. אנו נתמקד יותר בפיתוח הבינלאומי של OKB, כך שמשתמשים ברחבי העולם יוכלו ליהנות מהיתרונות שהיא מביאה.

3. משרת מעל 1,000,000 משתמשי קהילה ברחבי העולם

ככל שאנו מגדלים את המערכת האקולוגית של OKB, אנו חולקים את הקהילה בשמחה.

ב- 11 בדצמבר 2019, כדי לחגוג את כניסת OKB לשוק אינדונזיה, ארגנו מפגש וכמה מבצעים עם Indodax כדי לעזור למשתמשים להכיר את OKB ואת פלטפורמת המסחר של OKEx, והענקנו 4,000 בונוסים של OKB לקהילה.

ב -17 בדצמבר 2019, שילבנו ידיים עם BiYong לדון בפיתוח מערכות אקולוגיות של OKB ובתכנית הרכישה והבערה של OKB עם המשתמשים שלנו, וקיבלנו הרבה רעיונות והצעות נהדרות..

רגע לפני חג המולד, ביקשנו מהקהילה ליצור סרטונים מהנים על אפליקציות OKB ומשתמשים מארה”ב, רוסיה, קוריאה ויפן וכו ‘כדי לחלוק את החוויה שלהם עם OKB, כולל שימוש בארנק Ledger לאחסון OKB, מנוי על שירותי BitTorrent עם OKB. , וקניות ב- Cryptomall עם OKB וכו ‘.

4. הרכישה השישית של OKB & צריבה: 5,945,273.91 OKB שרוף

השלמנו את תוכנית ה- OKB החוזרת והשריפה של OKB החודש ו- 5,945,273.91 OKB נשרפה. מאז 4 במאי, 2019, תכנית הרכישה והבערה של OKB כבר שרפה 13,978,364.45 OKB, שהם 4.7% מסך הסכום במחזור (300,000,000 OKB).

אנו נמשיך לשכלל את תוכנית הרכישה והבערה עם הצעות ממשתמשי OKB, כך שכל תומכי OKB יוכלו ליהנות מהיתרונות המובילים מהפחתת תפוצת OKB הכוללת בשוק..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map