דוח חודשי של OKB המערכת האקולוגית (דצמבר 2019 – ינואר 2020)

ראש השנה הירחי חלף זה עתה. אנו מאחלים לכולכם שנה בריאה ומשגשגת של העכברוש! בינואר התמקדה OKB בהרחבת תמיכת האחסון שלה ויצרנו שותפויות עם 3 עסקים כדי לאפשר אחסון מאובטח של OKB. הרחבנו גם את ערוצי המסחר של OKB והוספנו ערוץ הפקדה חדש של EURO. על מנת לענות על צרכיהם של מיליוני בעלי OKB ברחבי העולם, אירחנו 5 מפגשים קהילתיים בחודש שעבר כדי להקשיב להצעותיהם ולמשובם החשובים..

נכון להיום, OKB הקימה שותפויות אקולוגיות עם 32 עסקים ברחבי העולם, ופתחה ערוצי הפקדה לעשרות מדינות ואזורים מרכזיים, כולל דולר, אירו, וון דרום קוריאה, דונג וייטנאמי ורופי אינדונזית. רשימנו גם זוגות מסחר של OKB בבורסות עיקריות רבות בזכות המאמצים הקולקטיביים של הצוות שלנו. מה שיותר מרגש הוא ש- OKB רשמה ביצועים מצוינים בינואר! בשנת 2020 נמשיך לשכלל את המערכת האקולוגית של OKB כדי להסיע את OKB לגבהים חדשים.

1. OKB רשמה 3.42 USDT בינואר עם עלייה של 25% באם

OKB השיגה ביצועים נהדרים בשוק בינואר וקיבלה תמיכה עולמית ממשתמשים.

בינואר עלתה OKB מ- 2.61 USDT ל- 3.26 USDT, ורשמה עלייה של 24.9%. הגבוה ביותר בינואר היה 3.42 דולר ארה”ב.

2. תמיכה במחזור OKB ומחזור

יותר עסקים ובורסות הגיעו לשוק הקריפטו בשנה האחרונה בכדי לקחת חלק מהתעשייה העולה הזו, וכך גם הונאות והונאות; שמירת הנכסים הפכה, אם כן, לדאגה מרכזית עבור המשתמשים. OKB חיפשה דרכים לענות על הצרכים של משתמשי OKB באחסון ובמחזור מאובטח, וזה יהיה בסיס חשוב עבור OKB למימוש העצמה ערכית בשנת 2020.

בינואר התמקדנו בטיפוח שותפויות עם עסקים ידועים בתעשיית הקריפטו והרחבת תמיכת האחסון של OKB לארנקי חומרה, ארנקי חוזה ואחסון בענן, כך שמשתמשים יוכלו לשמור על נכסיהם בבטחה..

ב- 7 בינואר 2020, שותפנו עם פורטו, חברת ארנקי חוזה טייוואנית שתומכת באחסון OKB בארנק שלהם, Blocto.

Blocto הוא אחד משירותי אחסון הבלוקצ’יין הקלים לשימוש. באמצעות Blocto, מחזיקי OKB יכולים לאחסן את נכסיהם בבטחה ובמקביל ליהנות מחוויית משתמש נהדרת של החברה.

ב- 9 בינואר 2020, שותפנו עם Cool Wallet, חברת ארנקי חומרה עולמית שתומכת באחסון OKB.


על מנת להעלות את המודעות של המשתמשים לאבטחת נכסים ולהודות על המשך התמיכה, ארגנו גם קידום ארנקי חומרה של OKB בחינם עם Cool Wallet, הוצאת כרטיסי ארנק OKB ניידים המקובלים בחנויות שונות לזוכים המאושרים..

ב- 10 בינואר 2020, חברנו ידיים עם Hoo, בורסת ענן של נכסי רשת ציבורית שתומכת באחסון OKB בארנק של Hoo..

הונאות והתקפות דיוג היו תמיד האיום מספר 1 עבור סוחרי הצפנה. כאשר משתמשי קריפטו חדשים נכנסים לשוק ורוכשים את OKB מדי יום, אנו עושים את הצעדים הטובים ביותר שלנו כדי להגן על נכסי המשתמשים של OKB.

נכון להיום, OKB הקימה שותפויות עם 9 ארנקים מובילים בתעשייה, כולל Ledger Vault, Bitpie, Mirthril, Kcash, Pocket ו- Cobo..

3. יותר ערוצי מסחר של OKB

פעלנו לשיפור הנזילות והתחרותיות של OKB בשוק. בינואר התמודדנו עוד עם מחסומי החלפת הערך בערוצי המסחר של OKB.

ב- 9 בינואר 2020, OKB רשומה רשמית בביטלוקוס, בורסת C2C האירופית. משתמשים יכולים כעת לסחור ישירות ב- OKB עם EUR.

OKB תומכת במגוון שיטות מסחר רגילות באירופה, כגון SEPA, SWIFT ו- VISA. בהיותה שוק הקריפטו השלישי בגודלו בעולם, להשקת המסחר ב- OKB באזור EURO יש השפעה עמוקה על הבנייה האקולוגית של OKB. אנו נמשיך לטפח את השוק האירופי בעתיד.

ב- 16 בינואר 2020, OKB שותפה עם CoinBene כדי לרשום זוגות מסחר נקודתי של OKB.

נכון להיום, שיתפנו פעולה עם 8 חילופי C2C גדולים, כולל Bitfinex, ALINIEX, Probit ו- Indodax לתמיכה ברכישת OKB עם דולר, יורו, דונג וייטנאמי, וון דרום קוריאני ורופי אינדונזי וכו ‘. המסחר, OKB רשומה כעת בתריסר בורסות מיינסטרים, כגון Bitmax, Bitfinex ו- BiKi, עם למעלה מ -40 זוגות סחר נכסים עיקריים.

4. הרחבת קהילת OKB

קהילה היא קשר חשוב בין משתמשי OKB לבין OKEx. לאחרונה, קיבלנו הרבה סרטוני ברכה מחממים של השנה החדשה מהמשתמשים הגלובליים שלנו באנגלית, קוריאנית, יפנית, ערבית, קנטונזית, מלאית, הודית, טמילית ושפות אחרות..

בתאריכים 6 ו -10 בינואר 2020 ארגנו מבצעים למתן כרטיסי ארנק OKB ו- OKB בחינם במטרה לאסוף הצעות חשובות מהמשתמשים בנוגע להשקת שירותי הזמנת רכב וארנק חומרה של OKB..

אנו מבינים שהמערכת האקולוגית של OKB אינה ניתנת להפרדה מהקהילה, ולכן אנו רוצים לבנות קהילה ממוקדת משתמשים בה אנו תמיד יכולים להאזין לתגובות והצעות ישירות מהמשתמשים, כדי שנוכל להמשיך ולשפר את השירותים שלנו..

תודה על כל תמיכתך בשנים האחרונות, אנא יידע אותנו בהצעותיך ומשובך כדי שנוכל לשכלל את המערכת האקולוגית של OKB עבורך!

ספר לנו במה אתה חושב [מוגן בדוא”ל]!

עקוב אחר OKEx ב:

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map