דוח חודשי גלובלי של OKB – יוני 2020

תמונת דיווח של OKB יוני

ביוני OKB הגיע למספר אבני דרך ראויות לציון. ראשית, מחזור המסחר של OKB ליום אחד המשיך לעלות על 300 מיליון דולר. כמו כן, עלתה OKB Ecosystem על שישה שותפים גלובליים חדשים, המכסים תחומי יישומים פופולריים רבים כמו ארנקי מטבע דיגיטלי וביג-נתונים. יתר על כן, צוות OKB פתח ברציפות שני ערוצים ידועים ב- Spot Trading וב- Buy Crypto.

מחזור המסחר של OKB ליום אחד מגיע ל -301 מיליון דולר

מדדי אימוץ OKB עיקריים ליוני 2020. מקור: OKEx

מערכת האקובי של OKB סיפקה ברציפות שירותים איכותיים לעוקבים מ -154 מדינות ואזורים בעולם. ביניהם המחזיקים הפעילים ביותר החודש הגיעו מאירופה ודרום מזרח אסיה. בנוסף, בחודש האחרון צמדי המסחר של OKB עם מחזורי המסחר המובילים היו עם מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, כמו ביטקוין (BTC) ומטבע דולר ארה”ב (USDC) ו- Tether (USDT).

שוק OKB ביוני

להלן סקירה של מחיר OKB – כולל גבוה, נמוך ורווחים – במהלך חודש יוני.

OKB משווק ביוני 2020. מקור: OKEx

 

הערות שוק 

על פי צופן נתוני ההצפנה Coincodex, OKB מדורגת במקום הראשון מבין שלושת האסימונים הגדולים שעל השוק להתמקד בהם ביוני. Coincodex הצהיר כי הערך של OKB יועבר עוד יותר עם יישום בנייה אקולוגית חשובה כגון רכישה חוזרת ושריפה.

שישה שותפים חדשים מצטרפים למערכת האקולוגית של OKB

יצירת ערך מתמשך למשתמשים היא אחת המטרות החשובות ביותר לבניית OKB Ecosystem. אנו בוחרים ללא הרף את תרחישי היישומים החשובים ביותר ואת ערוצי המסחר הנוחים ביותר לטובת מחזיקי OKB.

ביוני, OKB Global Ecosystem בירכה בסך הכל שישה שותפים חדשים על הסיפון. השותפים החדשים מכסים תחומי ליבה רבים כגון ארנקי קריפטו, משחקי בלוקצ’יין, ביג דאטה ועסקאות API.

שותפות OKB של המערכת האקולוגית ביוני 2020


  •  ב- 3 ביוני, OKB החלה בשותפות עם ארנק הצפנה הראשי Coinomi, המתגאה במיליוני משתמשים וב- 168 ערוצי מסחר בפיאט, והרחיבה מאוד את אפשרויות אחסון הנכסים והמסחר עבור משתמשי OKB העולמיים..
  • ב- 10 ביוני, OKEx הפכה לבורסת הקריפטוגרפים הראשונה ששילבה את ה- FCAS (Fundamental Crypto Asset Score) של Flipside Crypto בפלטפורמה שלה. המדד מעריך את הבריאות הכללית ואת הביצועים של מטבעות קריפטוגרפיים בהתבסס על פעילות המשתמשים, התנהגות המפתחים ובגרות השוק, ויאפשר לסוחרים לקבל החלטות מושכלות יותר ישירות מתוך פלטפורמת OKEx. אסימון השירות של OKEx OKB רשום גם ב- FCAS, ומספק למחזיקי האסימונים שקיפות מלאה.
  • ב- 15 ביוני הצטרפה רשמית ענקית משחקי הבלוקצ’יין אנג’ין למערכת האקולוגית העולמית של OKB. משתמשי OKB יכולים כעת להחליף ולאחסן נכסי משחק נתמכים באמצעות Enjin.
  • ב- 20 ביוני, OKB הגיעה ליחסי שיתוף פעולה אסטרטגיים עם Guarda, מפתחת ארנקי קריפטו אירופית ידועה. באמצעות ארנקי Guarda, משתמשי OKB יכולים לאחסן ולעשות בין נכסים בצורה נוחה יותר.

עד כה יש ל- OKB בסך הכל 65 שותפים גלובליים וממשיכה לספק שירותים מהשורה הראשונה למיליוני משתמשים ברחבי העולם. שירותי השותפים המהימנים שלנו מכסים עשרות תחומי תעשייה הכוללים תשלומים, מסחר, ארנקים, הלוואות וניהול פיננסי, אבטחה טכנית, תיירות, שירותי חיים, בידור, רשתות חברתיות, חוזים אלקטרוניים ועוד..

קמפיין האקאתון של OKChain והרחבת זכויות משתמשי OKB

אופטימיזציה מתמשכת והעשרת הזכויות הפנימיות של כל משתמשי OKB הייתה עדיין אחת המשימות המרכזיות שלנו ביוני. נכון לעכשיו, ביצענו כמה צעדים מרכזיים בזכויות המשתמשים, בעיקר הקשורים לבלוקצ’יין המבוזר OKChain ופלטפורמת גיוס הכספים של הצפנה OKEx Jumpstart. מחזיקי OKB יקבלו את OKT – האסימון המקורי של OKChain – כדרור אוויר. 

קמפיין האקאתון של OKChain

מאז ששודרגה רשת הבדיקות OKChain לגירסה 0.10, הקהילה השלימה את מבחן היציבות של OKChain והוסיפה שתי פונקציות עיקריות: הצבעות אישור לצמתים עליים ובנייה עצמאית של מרכזיה מבוזרת. בקוסמוס משחק האזורים תחרות בדיקות צולבות, OKChain קיבלה תוצאות מצוינות ומספקות.

כדי להגדיל עוד יותר את העצמה האקולוגית של OKChain ואת זכויות המשתמשים, הקהילה החליטה לערוך קמפיין האקאתון לכל המשתמשים לפני 20 ביולי, ולהעניק צוותים ומפתחים מצטיינים בסכום של OKB בשווי 5,000 דולר..

קמפיין האקאתון כולל, אך אינו מוגבל, יישומים חדשניים כגון כלי מפתח, שירותי צומת מופקדים, תוספי מחשוב לשוק, SDK והימור.

OKEx Jumpstart

על מנת להגדיל עוד יותר את זכויות המשתמשים ב- OKEx Jumpstart, OKB שיתפה פעולה עם WaykiChain למכירת אסימון הממשל שלה, WGRT, בפלטפורמת Jumpstart..

עד כה יצרה OKB בסך הכל 14 זכויות פנימיות למשתמשים, כולל הנחות בדמי עסקה, מסחר ממונף של OKB, המרת נכסים קטנים, חסכון ב- OKB, OKEx Jumpstart ועוד. המטרה שלנו היא להמשיך ולהתרחב וליצור זכויות והטבות נוספות עבור משתמשי OKB.

קמפיינים פרומו נוספים להענקת הטבות

קמפיינים להטבות קהילתיות

בין התאריכים 1-5 ביוני, OKB פתחה פעילויות בלעדיות לרגל יום הילדים הבינלאומי.

באותה תקופה, OKB, בשיתוף עם פרויקט הבלוקצ’יין הידוע Metaverse, הטילה מיליון משתמשי ארכיטקטורת ה- Dualchain Network (DNA) של Metaverse למשתמשי OKB. המשתתפים היו צריכים לקנות רק 10 OKB כדי להשיג 1,000 DNA. משתמשים חדשים יכולים גם לקבל 500 טיפוסי DNA נוספים. 

בנוסף, OKB המשיכה בניהול הקמפיין "קנו OKB לקבלת USDT" למשתמשים ברחבי העולם. משתמשים מוסמכים יקבלו תגמול של 10 דולר USD עבור רכישת OKB בשווי 100 דולר USD.

אינטראקציות בקהילה

בין התאריכים 11-30 ביוני, OKB ארגנה במשותף שבע פעילויות שידור חי עם פרויקטים, ארגונים וקבוצות ידועים רבים, כולל BitTorent, Neo, TRON, Bitcoin Diamond, Bytom, Lambda ו- SatoshiClub, והגיעו למאות אלפי משתמשים בבלוקצ’יין פעילים..

OKEx קיץ עונה לתגמולים סופר פרסים

ב- 26 ביוני, קהילת הטלגרם הרשמית של OKB קיימה שידור חי שכותרתו “הווה ועתיד של OKB” כדי לדווח על בניית OKB ועל תכנון ומערך אסטרטגי עתידי..

מצפה לחודש חדש

בסך הכל ראינו עלייה הדרגתית במספר היישומים המתפתחים ב- OKB בחודשים האחרונים. יחד עם צוות הפיתוח שלנו ותמיכת מחזיקי OKB, אנו מצפים מ- OKB להמשיך ולהרחיב את היקף היישומים שלה בחודשים ובשנים הבאות.

בעתיד, צוות OKB ישאף להציע את השירות האיכותי ביותר למשתמשים רבים יותר ולסייע בבניית קונצנזוס במערכת האקובי של OKB ובתעשיית הבלוקצ’יין בכלל..

אם יש לך שאלות או הערות לצוותי OKB או OKChain, אנא פנה דרך אנשי הקשר למטה:

אימייל OKB: [email protected]

OK דוא”ל שרשרת: [email protected]

OK שרשרת https://t.me/okchaintech

צוות OKB

יולי 2020

עקוב אחר OKEx ב

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map