דו”ח חודשי גלובלי של OKB – יולי 2020

במהלך חודש יולי נחתו 11 שותפים חדשים במערכת האקולוגית העולמית של OKB במטרה לספק שירותים איכותיים הקשורים למימון מבוזר, תשלומים מקוונים, אבטחה ומסחר במטבע חוקי לכל בעלי OKB..

בנוסף, OKEx השיקה את שירות ההלוואות OKB C2C, והקמפיין הראשון של OKChain Hackathon הגיע לסיכום מוצלח.

הדו”ח הבא מדגים את ההתקדמות וההישגים של המערכת האקולוגית של OKB במהלך יולי 2020.

פרטי שוק OKB לחודש יולי

החזר ה- ROI החודשי הגבוה ביותר של OKB היה 27%

CoinGecko דיווחה כי תנועת האינטרנט של OKEx הייתה בעלייה הגבוהה ביותר בהשוואה לבורסות אחרות ברבעון השני של 2020 – והגיעה לרווח של 239%.

במקביל, המטבע המקורי של פלטפורמת OKEx, OKB, היה בעל ההחזר על ההשקעה הגבוה ביותר מבין חמשת אסימוני הפלטפורמה המיינסטרים הראשונים – והגיע ל -90%. 

11 שותפים גלובליים הצטרפו למערכת האקולוגית של OKB

על מנת לשפר את חוויית הערך, התמיכה והשירותים של OKB, המערכת האקולוגית הוסיפה בסך הכל 11 שותפים ברחבי העולם ביולי. התוספות מכסות תחומים חשובים רבים – כולל שירותי DeFi, תשלומים מקוונים, פרמיות הנחה, שירותי אבטחה וכן מסחר רגיל.

ב- 2 ביולי, OKB ביצעה שיתוף פעולה אסטרטגי עם Saturn Network, ספקית שירותי DeFi ידועה. משתמשים יכולים לנהל נגזרות OKB DEX תוך כדי מסחר בפלטפורמת רשת סטורן.

OKB הגיעה ברצף לשיתוף פעולה אסטרטגי עם Aeron ו- MyWish בתחום התשלומים. באמצעות Aeron משתמשים יכולים לרכוש מוצרי תעופה המסופקים על ידי Aeron באמצעות OKB. במקביל, משתמשים יכולים להשתמש ב- OKB כדי לבצע תשלומים וליהנות משירות החוזים החכם המסופק על ידי MyWish.

יתר על כן, OKB תמכה גם בהשקת פלטפורמות אסטרטגיות API ידועות Haasonline, Cryptohopper ו- Mudrex. כל משתמשי OKB יכולים ליהנות מהנחות עמלה על מסחר בבוטים בפלטפורמות שלעיל.

בנוגע להרחבת ערוצי המסחר האסימונים החוקיים, OKB השיקה את Kamoney, פלטפורמת סחר במטבע דרום אמריקאית מובילה וחוקית, וכן את Cointopay, פלטפורמת מסחר ידועה – המפתחת את המערכת האקולוגית העולמית.

כשמדובר בארנקים, OKB הגיעה בהדרגה להסכם עם הארנקים ההודים הידועים BuyUCoin וארנק הצפנה הגדול ביותר ברוסיה – כלומר נאמן. משתמשים יכולים ליהנות מכל פוטנציאל החיסכון והמסחר של OKB באמצעות הארנקים לעיל.

עם מאמצים מתמשכים, OKB מונה כיום 76 שותפים גלובליים, והיא תמשיך לספק שירותים מהשורה הראשונה למיליוני משתמשים ואוהדים ברחבי העולם..

OKEx השיקה את הלוואת OKB C2C

ב- 17 ביולי השיקה OKEx רשמית את הלוואת OKB C2C.

נכון לעכשיו, כל הלווים יכולים ליהנות מהריבית הנמוכה ביותר בענף – בשיעור של 0.01%.

על מנת לשפר את חוויית המשתמש, כעת ניתן לבחור את משך ההלוואה בין תקופה של שבעה ל -90 יום. המגבלה להלוואה יחידה היא בין מינימום 200 דולר ארה”ב למקסימום מיליון דולר ארה”ב.

קמפיין האקאתון הראשון של OKChain הסתיים בהצלחה

קמפיין האקאתון הראשון של OKChain הגיע לסיום מוצלח ב- 31. ביולי. תוצאות התחרות יפורסמו בסוף אוגוסט..

מאז השקתו ב -4 ביוני, בסך הכל 22 צוותים ויחידים השתתפו בתחרות – כולל בייג’ין ChainsGuard, Bitsong, DappBirds וארגונים ידועים אחרים בתחומים שונים. הגשות המתמודדים כיסו DEX, ארנקי נכסים דיגיטליים, ממשקי API, מכונות וירטואליות, דפדפני בלוקצ’יין, ביטוח בלוקצ’יין, הימור, כלי מפתח, SDK, פתרונות צולבים ויישומים חדשניים רבים אחרים..

הכוונה המקורית של קמפיין האקאתון הייתה לאפשר למוסדות ואנשים נוספים להתפתח ולהתקדם עם OKChain. על מנת לעודד את ההתלהבות של המתמודדים, OKChain יחלק תגמולים בשווי של עד 5,000 דולר OKB, על פי תרומות של מוסדות ואנשים פרטיים..

מצפה לחודש חדש

בנוסף, על מנת לשמור על קשר הדוק עם המשתמשים ולהאזין להצעותיהם, OKB קיימה גם מספר פעילויות קהילתיות חשובות ביולי. משתמשים יכולים להוסיף את העוזר של OKB (מזהה WeChat: OKBNO1) כדי לקבל מידע והטבות.

אם יש לך שאלות או הערות לצוותי OKB או OKChain, אנא פנה דרך אנשי הקשר למטה:

אימייל OKB: [מוגן בדוא”ל]

OK דוא”ל שרשרת: [מוגן בדוא”ל]

OKChain Tech Telegram: https://t.me/okchaintech

צוות OKB

אוגוסט 2020

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner