מה זה OKB? מבט אחורה לאן התחלנו

ב- 15 בפברואר 2020, שנתיים לאחר השקת אסימון החליפין שלנו, OKB, מחיר האסימון שלנו מגיע כעת לשיאים חדשים. בתוך כל ההייפ והתשומת לב שקיבלנו השבוע, אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהרהר כיצד הגענו לכאן ולהסביר את החזון שלנו לאסימון השירות הזה..

אין ספק שזו הייתה נסיעה ארוכה ומשובשת. בשנתיים האחרונות, כמו כל החברות הצומחות במהירות, יש לנו עליות ומורדות. כאבי גדילה עם צמיחת עובדים שפוגעים באלף ומעלה אנשים בתוך מספר שנים, השבתה זמנית של המערכת ואפילו האשמות לא מבוססות על הונאה. עם זאת, הודות לתמיכת המשתמשים והקהילה שלנו, OKB מתחילה מצוין בשנת 2020. אנו אסירי תודה לכל משתמש ומשקיע OKEx ב- OKB על כך שהם עמדו לצידנו דרך המהמורות הללו בשנתיים האחרונות. אני מאמין שהתחלה חזקה זו של השנה היא תוצאה של הדחף הבלתי נגמר שלנו ליצור ערך למשתמשים שלנו ונרגש לראות את המאמצים שלנו משתלמים לתומכים ולמשתמשים שלנו..

ככל שאנו מגיעים לאבן דרך חשובה זו עבור OKEx, ברצוני לשתף אתכם במסע בו יצאה OKB בשנתיים האחרונות.

OKB, גשר בין OKEx למשתמשיה

מאז הולדתם של אסימונים מטבעות קריפטוגרפיים ותועלת, היו דעות שונות וגישות שונות כלפי הלגיטימיות שלהם. האם הם אך ורק הייפ ואדים? האם אסימון חילופי יכול לספק ערך אמיתי ותועלת למשתמשים בו? השנתיים האחרונות היוו עבורנו חקר ללא הפסקה ביצירת ערך באמצעות OKB. עברנו כברת דרך וכעת אנו בטוחים מאוד ביכולתנו להניע ערך באמצעות OKB למשתמשים שלנו, ולהתייחס אליו כבסיס חיוני למערכת האקולוגית המסחרית שלנו וגשר המחבר בין OKEx למשתמשים המוערכים שלנו..

באמצעות המאמצים המתמשכים של הצוות שלנו, בעלי טווח ארוך ב- OKB יוכלו לצמוח יחד איתנו ולשתף את פירות ההתפתחות שלנו בעתיד..

לשים את הכסף שלנו איפה שהפה שלנו: OKB רכישה חוזרת וסימנים נשרפים

במהלך הימים האחרונים קיבלתי אינספור שאלות מדוע ואיך נוכל לבצע רכישה חוזרת ושריפה סמלית בסולם זה. זו לא הייתה החלטה שקיבלנו בקלילות, ובטווח הקצר אנו יכולים לראות סיבות ברורות שאפשר לטעון כי פעולה זו תאכלל את הרווחים לטווח הקצר שלנו כחברה. בשריפת האסימונים הגדולה ביותר מסוגה, 700 מיליון OKB שלא הונפקו נשרפו כשכל כוויות OKB רבעוניות עתידיות מגיעות לגמרי מהשוק המשני. נוסף על כך, OKEx עצמה לא תשמור OKBs, כלומר כל ה- OKB העתידי שיופץ לצוות שלנו יירכשו גם הם מחדש מהשוק המשני. רק כאשר OKB משיגה דפלציה מוחלטת, יכולים בעלי OKB ליהנות באמת מפיתוח הפלטפורמה. אני מאמין שזו דרך להעמיד את הכסף שלנו במקום שלנו, ולהתחייב לחזון לטווח הארוך שלנו ליצור מערכת אקולוגית מסחר ברמה עולמית באמת..

מדוע איננו מציעים הנחות בדמי מסחר עבור אחזקות OKB גדולות יותר?

קיימת רק תוכנית הנחת דמי מסחר אחת לבעלי OKB ב- OKEx, בה המשתמשים צריכים להחזיק רק 500 OKB כדי ליהנות מהנחות עמלה. כדי לקבל את ההנחה המרבית, המשתמשים צריכים להחזיק רק 2000 OKBs לכל היותר. במקביל אנו מציעים תוכנית הנחות עמלה מדורגת, המבוססת על נפח המסחר ומציעה את הנחות העמלות הגבוהות בענף..

בהתבסס על המשוב שקיבלנו, אנו מסכימים שמדובר בלוח זמנים הוגן והרבה יותר מאשר אסימוני חליפין רבים אחרים שיש כיום. לעולם לא נאלץ את הלקוחות שלנו להחזיק מאות אלפי אסימון החליפין שלנו בכדי ליהנות מהנחה מסוימת בעמלות המסחר. משתמשים מקצועיים ומוסדיים אשר סוחרים כמויות גדולות ב- OKEx יוכלו ליהנות מעמלות נמוכות יותר מבלי שיהיה עליהם לדאוג למחיר OKB בשום שלב ולקחת על עצמם את הסיכון לתנודות במחירים.

נא לא לשער על המחיר OKB

כן, זה אולי נשמע עשיר שמגיע ממנכ”ל אחת הבורסות הגדולות בעולם. הנקודה שאני מנסה להעלות כאן היא שלכל עסקאות יש סיכון, ומובן מאליו שהקריפטו אינו שונה.

עיקרון שאני ממליץ לכל המשתמשים שלנו לדבוק בו הוא שאם אתה לא מאמין לגמרי בצמיחה ארוכת הטווח של OKEx, אז בבקשה אל תסחר OKB. אם אתה מבין את העסק שלנו ואתה אופטימי לגבי התחזית ארוכת הטווח, אנו מקדמים בברכה להחזיק כמה OKB ולצמוח יחד איתנו. כולי תקווה שכל בעלי OKB יכולים להיות רציונליים בכל סחר ולעולם לא לסחור יותר ממה שהם יכולים להרשות לעצמם להפסיד.


ההתפתחות העתידית של OKB

יצירת ערך בר קיימא למשתמשים שלנו הייתה תמיד בראש סדר העדיפויות של OKEx. ככל שהיה פרופיל נמוך יחסית לבורסה מובילה בענף זה, אני מאמין שתשומת הלב האחרונה שקיבלנו עקב עליית המחירים של OKB מאירה אור על הערכים שלנו כחברה. אנו תמיד נקשיב בחריצות למשוב שלך ונשקף אותו בהיצע המוצרים שלנו. כשההייפ פוחת או שאנחנו להיתקל בשוק דובים, הצוות שלנו יבנה וישתפר בשקט בפלטפורמה שלנו. השנה, פיתוח המערכת האקולוגית של OKB תהיה בראש סדר העדיפויות שלנו. מחזיקי OKB ייהנו ממגוון יתרונות רחב בהרבה כאשר

נסחר ב- OKEx ועם המשך התמיכה והמשוב שלך, גדל עוד יותר בערך.

אני מודה בכנות לכולם שהגיעו איתנו למסע זה בדחיפת קדימה את מהפכת הבלוקצ’יין הגדולה.

ג’יי האו

מנכ”ל OKEx

16 בפברואר 2020

עקוב אחר OKEx ב:

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map