מדוע OKB – הרוויחו ב- DeFi, קבלו הנחות וגישה מוקדמת באמצעות אסימון הפלטפורמה של OKEx

מה זה OKB?

OKB הוא אסימון שירות זמין ברחבי העולם ERC-20 שהונפק על ידי קרן OK Blockchain. הוא ממלא תפקיד בלתי נפרד בחיבור השירותים והמוצרים השונים העומדים לרשות משתמשי OKEx והוא מהווה תו דפלציוני מעוצב, הודות ליוזמת Buy-Back ו- Burn..

יתרונות השימוש ב- OKB ב- OKEx

ישנם יתרונות רבים ושירותים העומדים לרשות משתמשי OKB במערכת האקולוגית של OKEx, כפי שמודגש להלן.

הנחות בדמי מסחר

סוחרים פעילים מחפשים כל הזמן דרכים לשיפור הרווחיות שלהם והנחות בעמלות המסחר יכולות לעשות הבדל בולט. על ידי החזקת OKB בחשבון משנה, סוחרי OKEx יכולים לחסוך עד 25% בדמי המסחר.

שמור OKB והרוויח

למשתמשי OKEx יש גישה ל- OKEx Earn – קטע המוקדש להזדמנויות להרוויח פסיבי. לצד התמיכה בנכסים דיגיטליים שונים, סעיף הרווח מאפשר גם למחזיקי OKB להרוויח ריבית על חסכונותיהם.

OKEx Jumpstart

עבור משתמשים המחפשים הזדמנויות פעילות יותר, OKEx Jumpstart מאפשר למחזיקי OKB להניח את אחזקותיהם ולהרוויח אסימונים לתגמול מפרויקטים של בלוקצ’יין הקרובים. בנוסף, החזקת 100 אסימונים של OKB במשך חמישה ימים רצופים מאפשרת גם השתתפות במכירות אסימונים ב- Jumpstart, כאשר שיעורי הקצאת המשתמשים וסכומי המנוי תלויים בגודל אחזקות OKB..

יתרונות שונים

מלבד מקרי השימוש ב- OKB המפורטים לעיל, משתמשי OKEx יכולים גם להמיר את היתרות הקטנות שלהם ל- OKB, להשתמש ב- OKB למסחר בשוליים, הלוואות C2C, הצבעה וכו ‘..

שימוש ב- OKB מחוץ ל- OKEx

על מנת לספק ערך נוסף למשתמשים שלנו, OKEx הקימה שותפויות להרחבת מקרי השימוש ב- OKB מחוץ לפלטפורמה. מספר שותפים מקבלים כעת את OKB כאמצעי תשלום, כמו גם מספקים ממשק API המאפשר לסוחרים מקוונים ולא מקוונים לקבל תשלומי OKB בשוק שלהם..

כמה חברות אבטחה וארנקים קרים תומכות גם באחסון OKB, כולל Coinify, Coinomi, BTT, Ledger Vault, Guara Enji ועוד. OKEx ממשיכה לטפח שותפויות חדשות ולהרחיב את המערכת האקולוגית של OKB.


היכנס ל- DeFi עם OKB

OKEx הייתה אחת מחילופי המטבעות הפעילים הפעילים ביותר בכל הנוגע למרחב DeFi והייתה הראשונה לרשום נגזרים עבור אסימון UNI של Uniswap..

המחויבות שלנו לתמוך בחדשנות ובכלכלת DeFi ניכרת מהפרויקטים שרשמנו בפלטפורמה (המונים עד 50, החל מ -1 באוקטובר 2020). בנוסף, אנו מספקים למשתמשים גם את מגוון המוצרים המקיף ביותר של DeFi, כולל החלפות נצחיות, החלפות מטבעות, חיסכון, מסחר בשוליים ונגזרים..

לבסוף, בהכרה במגמה ההולכת וגוברת של כריית נזילות, OKEx אפשרה גם תמיכה בחקלאות תשואה באמצעות סעיף הרווח שלנו. משתמשי OKEx יכולים כעת להניב פרוטוקולים כמו Uniswap, YFII, Compound ו- Curve – והכל מבלי לעזוב את פלטפורמת OKEx.

הצעד הבא של OKEx הוא לחקור את שילוב OKB עם פלטפורמות DeFi ולהרחיב את היצע ההזדמנויות שלנו לחקלאות עבור תשואות OKB..

ביקוש גבוה, ירידה בהיצע

מלבד מקרי השימוש השונים שלה, OKB מתוכננת גם כאסימון דפלציוני, עם היצע מצומצם ללא הרף. זה מושג באמצעות תוכנית Buy-Back ו- Burn. תוכנית Buy-Back and Burn, שהושקה במאי 2019, משתמשת ב -30% מדמי העסקה בשוק הספוט כדי לקנות את OKB בחזרה מהקהילה ואז שורפת אותה. סבב הרכישה האחרונה התקיים בין התאריכים 1 ביוני ועד 31 באוגוסט 2020, אז נשרף סכום היסטורי של אסימונים של OKB בשווי 21 מיליון דולר..

OKExChain והשקת OKT

OKExChain היא רשת ציבורית מבוזרת בקוד פתוח שנוצרה על ידי OKEx ונועדה לקדם פיתוח אפליקציות מסחריות רחבות היקף. המטבע המקורי של הבלוקצ’יין הוא OKT. מחזיקי OKB יוכלו בקרוב לתבוע את ה- OKT שהוטבע לאחרונה עם השקת ה- OKExChain.

הארכיטקטורה של OKExChain תוכננה כך שתאפשר לכל משתמש להגיש בקשה להיות סופר-נוד, מה שמאפשר למפתחים ולעסקים להשיק במהירות ובבטחה מגוון יישומים מבוזרים, להנפיק נכסים דיגיטליים, ליצור צמדי מסחר ולסחור ללא חיכוך.

כדי להציע חווית פיתוח ניתנת להרחבה, יעילה ומותאמת למשתמש, OKExChain תומך כיום בפיתוחים מקבילים רב-שרשרתיים, ומביאים את יכולת הפעולה הדדית למאגר גדול של משתמשים. בעתיד הקרוב, OKExChain יתמוך גם בתכנות באמצעות המכונה הווירטואלית של Ethereum, כולל כל הכלים הסטנדרטיים של מפתחי Ethereum..

המערכת האקולוגית של OKB הולכת וגדלה ומתאימה את עצמה לסביבת הבלוקצ’יין המתפתחת תמיד, וצוות OKB מחויב לשמור על מסלול זה על מנת לספק פונקציות חזקות וחוויות משתמש ללא תחרות – הן על פלטפורמת OKEx ומחוצה לה..

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map