דוח חודשי של OKB Ecosystem – פברואר 2020

בפברואר, המערכת האקולוגית של OKB המשיכה להשיג פריצות דרך בהיבטים שונים, כמו פיתוח תרחישי יישומים חדשים, שיפור מודל הדפלציה של OKB, הרחבת השותפים וערוצי המסחר, ובניית קהילת OKB.

– רשת הבדיקות של OKChain ו- OKEx DEx הושקה רשמית, והיא צפויה להועיל לבעלי OKB;

– OKB השלימה את הרכישה והשריפה השביעית ובסך הכל יישרפו 700 מיליון OKB שלא הונפקו. מאז, OKB נכנסה לעידן הדפלציה המוחלטת והפכה לאסימון הפלטפורמה הראשון שמסתובב לחלוטין בעולם;

– תרחישי היישומים הפנימיים והחיצוניים של OKB מורחבים עוד יותר;

– בסך הכל נוספו 5 ערוצי מסחר חדשים של OKB למסחר נקודתי ולכריית הזמנות ממתינים;

– עשרות אינטראקציות קהילתיות מקוונות אורגנו עבור מיליוני משתמשים ברחבי העולם.

נכון להיום, קרן OK Blockchain פיתחה מקרי שימוש רבים ב- OKB עם OKEx, כולל בניית עד 13 תרחישים של יישומים מבוססי פלטפורמה כגון הנחות בדמי מסחר, OKEx Jumpstart, שוק המסחר ב- OKB וכו ‘יחד עם 35 תרחישי יישומים חיצוניים, כיסוי יישומי תשלום, נתוני שוק, ארנקים, הלוואות וניהול עושר, אבטחת סייבר, נסיעות, סגנון חיים ובידור, המאפשרים למחזיקי OKB לרכוש מוצרים או שירותים באמצעות אסימון OKB.

חוץ מזה, OKB האיצה גם את הגלובליזציה שלה והיא זמינה כעת בשמונה שערים גדולים של פיאט, כולל דולר אמריקאי, אירו, זכה בדרום קוריאה, דונג וייטנאמי, רופי אינדונזי וכו ‘, ורשום ביותר מ- 50 פלטפורמות מסחר כולל Bitfinex ו- Bitmax..

מצד שני, היא מספקת שירותים מהשורה הראשונה למיליוני משתמשים ב -141 מדינות ואזורים כולל ארצות הברית, בריטניה, גרמניה, דרום קוריאה, יפן, רוסיה, סינגפור ואינדונזיה..

1. OKB יועבר ל- OKChain

כחילופי הצפנה המובילים, שיתפנו פעולה עם קרן OK Blockchain כדי להטביע חותם במרחב הכספים המבוזר על ידי השקת רשת ה- Blockchain הציבורית המסחרית OKChain ויישום DeFi הראשון OKEx DEx ב -10 בפברואר. OKChain מאובטח מאוד, מבוזר באמת ופתוח כולם ליהנות מהיתרונות שמביאה הבלוקצ’יין והביזור.

OKB יועבר בקרוב מרשת Ethereum ERC-20 למרכז OKChain. על מנת למלא את דרישת הקונצנזוס של DPoS, הונפק OKT כאסימון המקורי של OKChain, שגוש הג’נסיס שלו ימופה 100% לבעלי OKB. בעתיד, OKT ו- OKB יהיו מחוברים זה לזה כדי לטפח את ההתפתחות האקולוגית של OKChain. מחזיקי OKB יוכלו להשתתף בממשל OKChain ולהפוך לצומת-על.

לאחר השקת רשת הבדיקה, הודיעה OKB גם על 5 יעדי מערכת אקולוגית למשתמשים בה:

1. OKChain מאפשר למשתמשים להנפיק את המטבע הקריפטוגרפי שלהם ברשת הציבורית;


2. משתמשים יכולים לבנות את הבורסה המבוזרת שלהם ולהתאים אילו נכסים וזוגות מסחר הם רוצים לרשום;

3. OKChain יתמוך בהפצה של יישומי DeFi;

4. OKChain יתמוך בחוזים חכמים;

5. OKChain יתמוך בשרשרת צולבת של BTC, ותשמש כגשר לחיבור ה- BTC לעולם.

2. סך הכל 17,161,709.06 OKB נשרף, OKB בקרוב ייכנס לדפלציה מוחלטת

בסך הכל שבעה סיבובים של OKB Buy-back & צריבה בוצעה, בסך הכל 17,161,709.06 OKB כבר נשרף. מחזור ה- OKB הנוכחי הוא 282,838,290.94 OKB. בהתבסס על מחיר OKB הנוכחי (5.5 דולר), הערך הכולל של OKB שנרכש ונשרף הוא כ. 94.4 מיליון דולר.

לאחר השקת רשת הבדיקות OKChain נשרפו סך של 700 מיליון OKB שלא הונפקו. מאז, OKB נכנסה לעידן הדפלציה המוחלטת והפכה לאסימון הפלטפורמה הראשון שמסתובב לחלוטין בעולם. אף אחד מ- OKB לא נשמר על ידי צוות הפיתוח, ו- OKB השרוף מגיעים כולם משוק משני מתכנית הרכישה והכוויות. השרוף 17,161,709.06 OKB היוותה 5.7% מסך התפוצה הראשונית של 300 מיליון OKB, והסכום המסתובב הנוכחי הוא 282,838,290.94 בסדר.

לאחר העברת OKB למוקד OKChain, החוזה החכם שלה ב- Ethereum יימחק, ו- OK Blockchain Foundation לא תנפיק שום OKB נוסף בעתיד מכיוון שכניסה לדפלציה מוחלטת יכולה להועיל טוב יותר למחיר OKB ולבעליו בטווח הארוך..

3. הגדלת תרחישי יישומים פנימיים וחיצוניים של OKB בכדי להעצים את זכויות המשתמש

ב- OKEx יושמו עוד כמה תרחישי יישומים של OKB, ו- OKB הגיעה גם לשותפויות אסטרטגיות עם 2 שותפים חיצוניים למערכת אקולוגית..

ב- 20 בפברואר השיקה OKEx שירותי מסחר בשוליים נקודתיים (3X) ושירותי חיסכון עבור OKB עם שיעור הלוואות נמוך כמו 0.01%.

ב- 25 בפברואר, OKEx ארגנה את ה- JumpEx העשירי של OKEx עבור HDAO ורשמה עלייה של 120% במחיר הבכורה שלה. כדי להירשם כמנויים לטוקנים ב- OKEx Jumpstart, על המשתתפים להיות בעלי OKB לפני תחילת המכירה ולהגיע לדרישת החזקה מינימלית כדי להיכנס. בעלי OKB נוכחיים יכולים להצטרף על ידי העברת OKB לחשבון המימון שלהם מראש.

מבחינת הרחבת השותפים החיצוניים, ב- 13 בפברואר OKB הגיעה לשותפות עם ZelCore, ארנק איכותי מהדור החדש, כדי לתמוך באחסון נכסי OKB של המשתמשים ב- ZelCore..

ב- 24 בפברואר, HiCats, משחק בלוקצ’יין שפותח על ידי Just Studio והונפק על ידי MixMarvel, הפך לאחד השותפים והתומכים ב- OKB..

ב- 28 בפברואר הצטרפה InfinitoWallet למערכת האקולוגית של OKB והוסיפה אסימון OKB לרשימה. InfinitoWallet הוא אחד הארנקים הידועים ביותר בקהילת הקריפטו בווייטנאם, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים רשומים ו- 70,000 משתמשים פעילים מדי חודש..

4. OKB רשומה ב -5 פלטפורמות מסחר חדשות

נפח המסחר של OKB זכה לצמיחה מהירה בפברואר, מה שעודד יותר משתמשים לסחור ולהשתתף במערכת האקולוגית של OKB ברחבי העולם.

כדי לענות על הציפיות והבקשות של משתמשי OKB, הצוות הוסיף 5 פלטפורמות מסחר בפברואר לתמיכה בשירותי הפקדה, משיכה ומסחר, יחד עם תעודת הסל של המסחר בשוליים נקודתיים של OKB..

ב- 13 וב- 17 בפברואר, OKB שותפה עם שתי פלטפורמות מסחר קוריאניות מפורסמות, Bitribe ו- BW, לפתיחת זוגות מסחר OKB / BTC ו- OKB / USDT. שתי הבורסות הללו מציעות בעיקר שערי מסחר של OKB למשתמשים בדרום קוריאה, סינגפור ובמדינות אחרות.

ב- 20 בפברואר, OKB הונפקה בפלטפורמת המסחר BHEX במלטה, המספקת שירותי הפקדה, משיכה ומסחר של OKB למשתמשים גלובליים..

ב- 24 בפברואר, OKB רשומה ב- BitSG, פלטפורמת סחר ידועה בסינגפור, לתמיכה בהפקדה ובמשיכה של OKB וב- ETF של OKB למסחר מרווח נקודתי ב- BitSG..

ב- 24 בפברואר OKB ו- ViteX, פלטפורמת מסחר מבוזרת, חברו ידיים לתמיכה בשירותי כריית ההזמנות בהמתנה של OKB למשתמשי ViteX.

נכון להיום, 8 שירותי שערים פיאט זמינים עבור OKB, כולל דולר אמריקאי, אירו, זכה בקוריאני, דונג וייטנאמי, רופי אינדונזי וכו ‘. OKB רשומה גם ביותר מ- 50 פלטפורמות מסחר, המשתרעות על 141 מדינות ואזורים ברחבי העולם..

5. מיליארד משתמשי OKB עולמיים בונים הסכמה בקהילה

OKB אינטראקציה הדוקה עם מיליוני משתמשים בקהילה באמצעות עשרות פעילויות מקוונות, ואספה הצעות המועילות לשיפור המערכת האקולוגית של OKB ממשתמשים..

לאחר השקת OKChain ו- OKEx DEx ב -10 בפברואר, מנכ”ל OKEx ג’יי האו ערך AMA בקהילה הרשמית של OKEx בנושאים כמו פריסת הזכות העתידית של בעלי OKB שהמשתמשים הכי אכפת להם.

OKEx קיימה AMA בקהילה הרשמית שלה

ב- 17 בפברואר, OKEx קיימה AMA בקהילה הרשמית שלה למשתמשי OKB עולמיים במטרה להסביר ולדווח על נושאים הקשורים להתפתחות המערכת האקולוגית העתידית של OKB.

בסך הכל נצפתה עלייה הדרגתית במספר מקרי השימוש ב- OKB במהלך החודשים האחרונים. באמצעות מאמצים משותפים עם צוות הפיתוח, יחד עם התמיכה של מחזיקי OKB, צפוי כי OKB תמשיך להרחיב את היקף היישומים בשנים הבאות..

אם יש לך הצעות לגבי OKEx, אנא השאיר לנו הערה למטה או צור איתנו קשר בכתובת [מוגן בדוא”ל].

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map