הדו”ח החודשי של OKB Ecosystem במאי 2020

בחודש מאי, OKB ערכה את הרכישה והשריפה השמינית, בה 3,509,874.52 OKB בשווי של 19 מיליון דולר אמריקני נשלחו לכתובת החור השחור ונשרפה..

חוץ מזה, 2 שותפים חדשים נחתו במערכת האקולוגית של OKB וסדרת קמפיינים הושקה כדי להגביר את ההרשאות של מחזיקי OKB, כולל רכישת OKB וקבלת בונוס נוסף של USDT ו- BTC..

כאחד מתרחישי היישומים המשמעותיים ביותר, OKChain ורשת ה- testnet שלה ביצעו מספר מסוים של שדרוגים משמעותיים, כולל הגדרת הכללים למועמדים להצבעה ולצומת סופר-נוד, כמו גם השקת קמפיין ה- OKChain Hachathon הראשון..

1. העלייה הגבוהה ביותר בחודש מאי היא 17.4% ונפח מסחר של יום אחד עלה על 310 מיליון דולר ארה”ב.

שוקי OKB בחודש מאי:

מחיר OKB בתחילת מאי: 5.09 USDT

מחיר OKB בסוף מאי: 5.26 USDT

המחיר הגבוה ביותר ב- OKB בחודש מאי: 5.67 USDT

העלייה הגבוהה ביותר בחודש מאי: 17.4%

נפח המסחר של 24 שעות עלה על 310 מיליון דולר ב- 29 במאי, המהווה את הגבוה ביותר בחודש מאי. צמדי המסחר בעיקר מול OKB הם USDT, ETH, BTC ו- USDK, בהן נפח המסחר של צמד המסחר OKB / USDT לקח 56.60%.

2. OKB ביצעה את הרכישה והשריפה השמינית בשווי של 19 מיליון דולר.

בחודש מאי נערכה הרכישה והשריפה השמינית של OKB, שתקופת המעורבות בה היא מ- 01 במרץ 2020 ועד ל- 31 במאי 2020. הפעם מספר הרכישה שנרכש ונשרף OKB הוא 3,509,874.52, שווה ערך ל -19 מיליון דולר אמריקאי בהתבסס על מחיר השוק דאז, גבוה ב -9.3% מהמחזור השביעי.

ההנפקה המקורית של OKB הינה 300 מיליון ואחרי השלמת הסיבוב השמיני של רכישה ובערה, הצטבר שנרכש ונשרף OKB הוא 20,671,583.58, לוקח 7% מההנפקה המקורית. ההיצע הנוכחי בשוק המשני הוא 279,328,416.42 OKB.

הרכישה העתידית והשרפה של OKB יועברו לשוק המשני. בהנחה שלא תינתן הנפקה נוספת של OKB בעתיד, כל שאר OKB יעברו לרשת ה- OKChain וחוזה ההנפקה החכם שלה יימחק..

אנו מאמינים שעם הלב המלא והפרקטיקה הכנה של צוות OKB, המודל הדפלציוני של OKB מוביל את השוק, ויחזיר לכל התומכים בביצועיו האיכותיים..

3. שדרוגים משמעותיים של רשת OKChain Testnet

כאחד מתרחישי היישומים המשמעותיים ביותר של OKB, OKChain ביצעה את שחרורו של testnet 0.10. OKT הוא האסימון המקורי הבלעדי למערכת האקולוגית של OKChain ובעתיד, 100% מגושמי ה- OKT יופיעו למחזיקי OKB..

ב -4 ביוני הושק קמפיין האקאתון הראשון של OKChain לכל המפתחים, והמשתתפים יכולים לזכות בתגמולי OKB בסכום של 5,000 דולר ארה”ב.

4. תרחישים של יישום OKB ממשיכים להתרחב

ב- 20 במאי, OKB הגיעה לשותפות עם פלטפורמת התשלומים, לינקה, בתמיכתה של בעלי OKB יכולים להשתמש ב- OKB כדי לקנות מצרכים יומיומיים בקוריאה..

ב- 28 במאי OKB הגיעה לשותפות אסטרטגית עם צ’אנגלי, אחת מפלטפורמת חילופי הקריפטו המפורסמת ביותר. מאז משתמשים יכולים להשתמש בוויזה, מסטרקארד, Apple Pay ושירותי תשלום אחרים כדי לקנות OKB.

ב -10 במאי, אחת הזכויות הפנימיות המשמעותיות של מחזיקי OKB, המכירה המקדימה של ה- OKEx Jumpstart ה -13 – קישור NDN הסתיימה בהצלחה. סבב המנויים הבלעדי ל- OKBelievers הגיע ל- 8,482,996,335 NDN וזה עבור OKTraders הוא 6,523,456,534. NDN ראתה עליית מחירים של 200% במסחר הבכורה שלה בהשוואה למחיר להזמנה מראש.

עד כה מספר תרחישי הנחיתה בתמיכת השותפים העולמיים של OKB הגיע ל 45, המכסים יותר מעשרה תחומים חשובים הכוללים תשלום, עסקה, תוכנת שוק, ארנק, הלוואות והלוואות, אבטחה טכנולוגית, נסיעות, שירות מגורים, בידור, חברתי , חוזה חשמלי ו- O2O.

במקביל, מחזיקי OKB נהנים גם מ -14 הרשאות פנימיות הכוללות הנחת עמלת מסחר, חיסכון ב- OKB, מסחר במינוף OKB, המרת איזון קטנה, מנוי OKEx Jumpstart, OKB רכישה חוזרת. & צריבה, סוחרים שהועצבו והרשאות אחרות.

5. קמפיינים של חברת Airdrop הושקו עבור עוקבי OKB

בחודש מאי השקנו קמפיין איירדרופ לכל משתמשי OKEx: משתמשים שרוכשים OKB בשווי 100 דולר ארה”ב יקבלו ירידת אוויר של 10 דולר ארה”ב ב- USDT. גם אם אתה מזמין את חברך להירשם ל- OKEx ולרכוש OKB בשווי 100 דולר ארה”ב, גם אתה וגם חברך תקבלו ביטחון של 10 דולר אמריקאי בביטקוין..

ב- 14 במאי קיימנו AMA עבור האוהדים העולמיים שלנו בקבוצת CoinCryptoProfit ודיווחנו על בניית המערכת האקולוגית הנוכחית של OKB.

חוץ מזה, קיימנו גם AMA בקבוצת SatoshiClub כדי לענות על השאלות בנוגע ל- OKB שהעלו הקבוצה.

בעתיד, צוות OKB ישאף להציע את השירות האיכותי ביותר למשתמשים רבים יותר ולסייע בבניית קונצנזוס כלפי תעשיית הבלוקצ’יין ו- OKB..

אם יש לך שאלות או עצות, אנא פנה לכתובת הדוא”ל הבאה.

אימייל OKB: [מוגן בדוא”ל]

OK דוא”ל שרשרת: [מוגן בדוא”ל]

OK שרשרת https://t.me/okchaintech

צוות OKB

יוני 2020

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner