בינאנס תובע את פורבס, כורי ביטקוין בפיגור, OKEx פותח משיכות מחדש

הסיפורים הגדולים של השבוע מעולם הקריפטו שאולי פספסתם

בעוד עיניים רבות התמקדו בעצרת המרשימה של BTC, תעשיית הבלוקצ’יין והמטבעות ממשיכה לראות התפתחויות משמעותיות בחזית החדשות. לדוגמה, בורסה אחת מובילה הגישה תביעת לשון הרע נגד פורבס בעוד שרשות המסים של ארצות הברית שוקלת גישות שונות לטיפול בקריפטו. יש גם ביקוש עז לחומרת כריית ביטקוין חדשה שההיצע לא יכול למלא כרגע.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הסיפורים האלה ועוד, במהדורת השבוע של חדשות הקריפטו של OKEx Insights חדשות השבוע.

בינאנס מגיש תביעה נגד פורבס בגין לשון הרע

בינאנס הגיש תביעה בארצות הברית נגד פורבס מדיה ושניים מעיתוניה, מייקל דל קסטילו וג’ייסון ברט, בקשר לכתבה שהמרת מטבע החליפין הטענות היו משמיצות

החברה, שהוקמה על ידי המנכ”ל צ’נגפנג ג’או בשנת 2017, מבקשת פיצוי בגין נזקים לאחר שפורבס פורבס דו”ח בסוף החודש שעבר ב "טאי צ’י" מסמך, שלכאורה פירט מאמצים להונות בכוונה את הרגולטורים בארה”ב.

מסירות מפתח

  • פורבס לא הסיר את המאמר ועומד בדו”ח, על פי תגובה ממנהל התקשורת הראשי של החברה ועד Cointelegraph.
  • זו לא הפעם הראשונה ש Binance וגם מנכ”ל שלה לא מאיימים בהליך משפטי נגד כלי תקשורת. ג’או איים בעבר לתבוע את חדשות החדשות של מטבע החוץ “הבלוק”.
  • רבים במרחב הקריפטו אינם מצפים לניצחון של בינאנס, בהתחשב בכך שתקדים היסטורי הוכיח את הקושי להוכיח זדון או התעלמות מהאמת..

כורי ביטקוין מביתמיין הוזמנו חזרה עד מאי 2021

אם אתה מעוניין לבצע הזמנות מראש בכמויות של מוצרי כריית הביטקוין AntMiner S19, S19 Pro או T19 Bitcoin של Bitmain, ייתכן שיהיה לך מזל. לפי דו”ח מ- The Block, הזמנות כאלה למכונות הכרייה המובילות בתעשייה כבר צברו עד מאי 2021.

מסירות מפתח

  • רשימת ההמתנה הארוכה למוצרי כריית הדגל של ביטמיין מסמנת לכאורה התעניינות חזקה במיוחד מצד מוסדות וחברות כרייה גדולות.
  • הביקוש להזמנות בתפזורת הגדיל את הפרמיה להזמנות קמעונאיות ממפיצים.
  • סין שלטה זה מכבר בתעשיית כריית הביטקוין, אך נראה כי הביקוש הנוכחי למכונות מעיד על תחרות גוברת מצד כורים במדינות וביבשות אחרות..

חברות ובנקים ביפן יבדקו מטבע דיגיטלי פרטי

כפי שהוכרז על ידי DeCurret, בורסת קריפטוגרפים יפנית, יותר מ -30 חברות ובנקים יפניים תכנון ניסוי במטבע דיגיטלי בשנת 2021. מטרת פרויקט המטבע הדיגיטלי המשותף והפרטי היא לשפר את התשלומים ולסייע להתפתחות נוספת של כלכלת המדינה.

מסירות מפתח

  • חברי המשפט כוללים את שלושת הבנקים הפוריים ביותר ביפן: MUFG, Sumitomo Mitsui ו- Mizuho..
  • כפי שקורה לעתים קרובות בפרויקטים חדשים ופרטיים של מטבע דיגיטלי, המטבע הדיגיטלי הדו-שכבתי לא יתנגש במיוחד עם כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב, תשתית תשלומים מרכזית קיימת או מטבעות דיגיטליים פוטנציאליים של הבנק המרכזי (המכונים בדרך כלל CBDC).

מס הכנסה שוקל גישות שונות למיסוי הצפנה

על פי הדיווחים, שירות ההכנסות הפנימי בארה”ב בהתחשב בגישות שונות למיסוי מטבעות קריפטוגרפיים, כך טוענת היועצת הבכירה של משרד האוצר במשרד מדיניות המס, אריקה ניגנהאוס.

מסירות מפתח

  • מיסוי המטבעות הקריפטוגרפיים בארה”ב הוא כבר זמן רב מעונן, אך חובה. נראה כי הצהרתו של ניגנהאוס רומזת כי מס הכנסה מודע לכך ומעוניין להבהיר כיצד יש לחייבם במס.
  • מס הכנסה נראה גם יותר מתמיד כשמוודא שלא יימנעו מיסים הקשורים למטבעות קריפטוגרפיים.

OKEx לפתוח משיכות מחדש עד 27 בנובמבר

לידיעה האחרונה של השבוע, OKEx שמחה שהודיעה כי נסיגות בבורסה שלנו ייפתחו מחדש ב 27. נובמבר או לפני כן. במהלך כל חקירת הרשויות, אושרה כי החברה לא הייתה מעורבת בפעולות בלתי חוקיות או מעשים פסולים.. 

משתמשים יוכלו למשוך 100% מהכספים שלהם, ללא כל הגבלה – שכן OKEx תמיד הבטיחה 100% עתודות.

במטרה להתנצל על אי הנוחות שנגרמה עקב ההשהיה הזמנית של משיכות, OKEx תציע בונוסים ותגמולי נאמנות למשתמשים בה. אנא עקוב אחר OKEx למידע נוסף – ותודה כנה על סבלנותך בתקופה זו.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner