כל מה שאתה צריך לדעת על OKT

לאחר ההשקה האחרונה של OKChain, הרשת הציבורית המסחרית המבוזרת שלנו, הכרזנו גם על האסימון המקורי שלה, OKT. עם אינטרסים משמעותיים ברחבי העולם כלפי אסימון חדש זה, סידרנו כמה שאלות נפוצות שיעזרו לך להבין את הייחודיות שלו, כמו גם את ההבדלים בין OKT ל- OKB.

האם הם OKT & בסדר אותו דבר? האם OKT הוא מטבע מזלג של OKB?

לא, הם לא זהים. OKT & OKB הם ביסודם שני אסימונים שונים עם תכונות שונות לחלוטין.

ה- OKT שהונפק לאחרונה הוא האסימון המקורי של OKChain שמשמש כאסימון הבסיס לקונצנזוס ה- DPoS של OKChain. ההנפקה תונפק תחילה בגוש המוצא שלה והנפקה נוספת של 1-5% תתקיים מדי שנה לאחר מכן.

OKB הוא אסימון השירות של OKEx התומך בפיתוח המערכת האקולוגית של OKEx. הנפקה חד פעמית של 300 מיליון OKB הושלמה בשנת 2018, ולא תהיה הנפקה נוספת בעתיד. על גבי הרכישה & בתוכנית הצריבה, הופסקה תוכנית ההנפקה של סך של 700 מיליון OKB. לפיכך, OKB הפכה כעת לאסימון הפלטפורמה הראשון שמופץ לחלוטין בעולם ותיכנס לדפלציה.

האם OKT ישפיע על מחיר OKB?

התשובה היא לא. ומחיריהם ייקבעו על ידי קבוצות שונות של גורמים.

מחיר OKT מבוסס על פיתוח המערכת האקולוגית OKChain, כולל יישומי DEX, DeFi ופיתוחו העתידי..

מחיר OKB נקבע על ידי הביצועים העסקיים של OKEx, פיתוח תשתית המערכת האקולוגית, הרחבת ערוצי המסחר שלה, כמו גם תוכנית ה- BuyBack ו- Burn של OKB. הנה הפרטים:

פיתוח תשתיות של מערכות אקולוגיות: הרחבת תרחישי היישומים הפנימיים והחיצוניים של OKB. בשלב זה ישנם 11 מקרים לשימוש פנימי ו -32 חיצוניים לשימוש.

הרחבת ערוצי המסחר: פתחנו שערי פיאט לשמונה מטבעות עיקריים, כולל דולר אמריקאי, אירו, זכה בקוריאני, רופיה אינדונזית ודונג וייטנאמי.

תכנית OKB Buy-Back and Burn: ההנפקה הכוללת של OKB היא 300 מיליון, מתוכם 13,978,364 OKB כבר נשרפו. הסכום הנוכחי במחזור הוא 286,021,636 OKB. ל- OKB אין הנפקה נוספת והיא אסימון הפלטפורמה הראשון בעולם שמופץ באופן מלא.

מדוע עלינו ליצור OKT?

OKChain מאמצת את מנגנון הקונצנזוס של DPoS, המחייב לפעול אסימון מקורי.


יתרה מכך, הטבע של המערכת האקולוגית OKChain והמערכת האקולוגית של OKEx שונים מאוד, הראשון הוא ממוקד טכנולוגית ואילו השני מתמקד בסחר. כדי לשרת ולשמר טוב יותר את המערכת האקולוגית האוטונומית ביותר ב- OKChain, יש צורך בהנפקה רציפה של האסימון המקורי שלה, כמו גם מערכת תמריצים גמישה..

עם זאת, מכיוון שעלינו לשמור על מטרתנו להמשיך בדפלציה של OKB ולהימנע מדילול הערך של OKB כדי להגן על האינטרסים ארוכי הטווח של מחזיקיה, איננו יכולים להשתמש ב- OKB כדי להיות האסימון המקורי של OKChain. זו הסיבה שיצרנו את OKT כאסימון המקורי של OKChain.

מהלכים עתידיים לשיפור ערך OKB

עם האסימון החדש שהונפק, עדיין לא נפסיק לפתח את המערכת האקולוגית שלנו ב- OKB ולהרחיב את היקף מקרי השימוש, שכבר כיסו ארנקים, שירותי כספים והלוואות, אבטחת רשת, נסיעות, סגנון חיים, שירות ועוד..

חוץ מזה, נוסיף עוד ערוצי מסחר והפקדה. נכון לעכשיו, פתחנו שערי פיאט למגוון מטבעות פיאט עיקריים, ורשמנו את OKB בעשרות בורסות קריפטו גדולות עם למעלה מ -40 זוגות מסחר מול מטבעות עיקריים הזמינים בשווקים..

לבסוף, אנו נמשיך לשכלל את תוכנית הרכישה והבערה של OKB. כאמור, נשרוף את 700 מיליון OKB שלא הונפקו ולא נשמור על כל OKB. כל OKB שנשרף וכדי להישרף מגיעים לגמרי מהשוק המשני.

הטבות למחזיקי OKB

כאות תודה לקהילת OKB שלנו על תמיכתם המדהימה, אנו נמפה 100% מגוש הבסיס OKT לכל בעלי OKB על פי אחזקות OKB שלהם. בעתיד, הן OKB והן USDK יועברו מרשת Ethereum ERC-20 לרשת OKChain. לאחר שהמופע OKChain יפעל, המסחר ב- OKT יהיה זמין. זאת אומרת, למחזיקי OKB תהיה הזדמנות להשתתף בממשל של OKChain ולהפוך לסופר-נוד.

למרות ש- OKB ו- OKT שונים במובנים רבים, הם יהיו בלתי נפרדים ב- OKChain. לא רק OKT תומך בפיתוח OKChain, אלא גם מעצים את פיתוח המערכת האקולוגית של OKB.

עקוב אחר OKEx ב:

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map