קבוצת הבלוקצ’יין החוצה גבולות של קבוצת נמלים חשפה לקראת חופשת שבוע הזהב

סקירה שבועית של חדשות הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מסין והונג קונג

נושאי הציות והאבטחה עומדים בראש הכותרות בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים הסינית ובלוקצ’יין השבוע לאחר שהמשרד לביטחון הציבור הסיני הצהיר כי מטבעות דיגיטליים הפכו לערוץ הלבנת הון עבור מפעילי הימורים בלתי חוקיים, מה שהוביל לזרם שנתי של יואן למספר טריליונים. בינתיים, מאגר הפגיעות הלאומי הסיני סיפק הנחיות נוספות בנושא אבטחת הבלוקצ’יין על ידי פרסום תקן הדירוג הראשון לפגיעות בבלוקצ’יין..

הנה כל מה שאולי פספסת לגבי הסיפורים הללו (ועוד) במהדורה השבוע של שוק השוק הסיני של OKEx Insights.

מפעילי הימורים לא חוקיים העבירו טריליוני RMB באמצעות מטבעות דיגיטליים

ליאו ג’ינרונג, מנכ”ל מחלקת שיתוף הפעולה הבינלאומי הממונה על המשרד לביטחון פנים בסין, אמר שמפעילי הימורים לא חוקיים היו אחראים להזרמה שנתית של יותר מטריליון יואן.

ליאו הדגיש כי כמה מהמרים השתמשו במטבעות דיגיטליים לצורך העברת כספים בלתי חוקית. הוא האמין כי האשם של ההזרמה הוא היעדר פיקוח על עסקאות חשודות של מוסדות צד ג ‘, ספקי שירותי תשלומים, סוחרים ופלטפורמות מסחר אלקטרוני..

מסירות מפתח

 • לדברי ליאו, קשה יותר להתחקות אחר עסקאות במטבעות דיגיטליים מאלה של מטבעות פיאט בשל שיתוף פעולה בין חברות תשלומים וארגוני פשיעה – שמנציח את הנרטיב המקובל לפיו מטבעות קריפטו משמשים עבריינים..
 • ממשלת סין ניסתה לדכא את העברת הכספים על ידי מפעילי הימורים בלתי חוקיים על ידי הגדלת העלות לפתיחת חשבונות תשלום במוסדות שאינם פיננסיים, שיפור היעילות בזיהוי עסקאות חריגות, ודורש שימוש בשמות אמיתיים לבעלי חשבונות..

תקן דירוג הפגיעות של בלוקצ’יין הראשון שפורסם על ידי מאגר הפגיעות הסיני

מאגר הפגיעות הלאומי בסין מְשׁוּחרָר תקן דירוג הפגיעות של בלוקצ’יין ב 27 בספטמבר. היא השתמשה בחומרת הבאגים ובקושי ברזולוציה כשני הקריטריונים העיקריים בהערכת פגיעויות של בלוקצ’יין, ודירגו אותן כסיכון, סיכון בינוני או נמוך.

על פי CNVD, ישנן ארבע קטגוריות בתקן דירוג הפגיעות של בלוקצ’יין:

 1. חסימות ציבוריות
 2. חסימות קונסורציום
 3. חוזים חכמים
 4. מערכות אקולוגיות

מסירות מפתח

 • כאמור ב- CNVD, הצורך בהקמת תקן דירוג של נקודות תורפה של בלוקצ’יין נובע מהיעדר סטנדרטיזציה בתוכניות שפע של באגים המוצעות על ידי צוותי פרויקטים שונים של בלוקצ’יין..
 • ה- CNVD גם הצהיר כי קיימות בסין 412 נקודות תורפה של בלוקצ’יין, מתוכן 100 מהן מסווגות בקטגוריית הסיכון הגבוה..

קבוצת נמלים חשפה את טרוספל למסחר חוצה גבולות

קבוצת נמלים, שלוחה של ענקית המסחר האלקטרוני הסינית עליבאבא גרופ, נחשף פלטפורמת הבלוקצ’יין החוצה שלה "טרוספל" לתמוך במפעלים קטנים ובינוניים.

בנוי עם הרעיון של "האמון נעשה פשוט" לזכור, Trusple שואפת להקל על בעיות האמון המובילות לעיכוב משלוחים ותשלומים. החוזה החכם של טרוספל משמש לביצוע הזמנות סחר ועיבוד הסדרי תשלום באופן אוטומטי עבור הבנקים של הקונה והמוכר.

מסירות מפתח

 • כדי לייעל את התהליכים החוצים את טרוספל, אנט גרופ שותפה עם בנקים גלובליים ידועים – כמו BNP Paribas, Citibank, Deutsche Bank ו- Standard Chartered..
 • מלבד יוזמות בלוקצ’יין, אנט אנט גרופ לאחרונה הושק הבנק הווירטואלי שלו, Ant Bank, בהונג קונג. בנק בנק נמלים הוא המלווה השישי ללא סניף בהונג קונג, והוא ישתף פעולה עם AlipayHK כדי להציע שירותי הלוואות לשני מיליון המשתמשים בו..

פעילויות הייצור של סין נותרות איתנות לקראת חופשת שבוע הזהב

השבוע צנח מעט שוק המניות בסין ובהונג קונג. נכון לזמן העיתונות, שנגחאי SE Composite ו- CSI 300 נסחרות כיום ב -3,218 וב -4,587 – עם הפסד שבועי של 1.88% ו -1.4% בהתאמה. בהונג קונג, מדד האנג סנג צנח השבוע ב -2.24% וכיום הוא עומד על 23,503.

 שוק המניות הסיני והונג קונג צנח מעט. מקור: כלכלת מסחר, Investing.com

הלשכה הלאומית לסטטיסטיקה בסין הוכרז כי מדד מנהלי הרכש התעשייתי בספטמבר הגיע ל 51.5 – עלייה של 0.5 לעומת אוגוסט. על פי נתוני ה- NBS, ה- PMI החזק בספטמבר הוא תוצאה של התאוששות מהיצע וביקוש כאחד. 

מסירות מפתח

 • חופשת השבוע המוזהבת הקרובה עשויה להגביר את הביקוש לצרכנים בתחילת אוקטובר.
 • ה- NBS הוסיף כי הייצור הגואה וההזמנות החדשות של מזון ומשקאות הם המניעים העיקריים של PMI בספטמבר.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner