טנקי דולרים כבקט שובר שיאים – חדשות הקריפטו של השבוע

זה היה שבוע מלא אירועים בעולם הקריפטו. לדג’ר פירטה את הדלפת המידע הבלתי מכוונת שלה והמזלג הקשיח של Cardano הגיע למימוש. בינתיים הדולר של ארצות הברית מתמזג, בעוד החוזים העתידיים של Bakkt Bitcoin חווים נפח שיא.

סיפורים אלה ועוד במהדורת השבוע של חדשות הקריפטו של השבוע!

הפרת מסדי נתונים של ספר חשבונות חשפה את המידע של המשתמשים

בתחילת השבוע פירטה לדג’ר הפרת נתונים שהתרחשה ביוני, וראתה את מאגר השיווק והמסחר האלקטרוני שלה חשוף.

ב פוסט בבלוג שפורסמה ביום רביעי, חברת ארנקי החומרה הפופולרית הסבירה כי משתתף בתכנית שפע חשף חור פוטנציאלי באתר לדג’ר ב- 14. ביולי. עם זאת, תחקיר של החברה העלה כי פגם האבטחה נוצל כבר ב -25 ביוני. באופן ספציפי, המושפעים מסד הנתונים נפגע באמצעות מפתח API שהושבת כעת.

מאז הגיש לדג’ר דו”ח לרשות להגנת המידע בצרפת וחבר ל- Orange Cyberdefense במטרה לחזק את אמצעי הפרטיות והאבטחה שלה תוך הערכת נזקים פוטנציאליים..

מסירות מפתח:

  • אף על פי שארנקי החומרה של לדג’ר עצמם אינם מושפעים וכספי הקריפטו של המשתמשים אינם נפגעים, חלקם עשויים למצוא כי חברה ממוקדת אבטחה מדליפה את המידע של המשתמשים..
  • האירוע מדגיש גם את היתרון של תוכניות שפע של באגים, למרות שהתגלה הפגם לאחר שכבר נגרם הנזק.

בקקט שובר שיאים בשבוע החזק ביותר שלו אי פעם

זה היה שבוע שיא של Bakkt, שראה כי שוק החוזים העתידיים של ביטקוין חישוב פיזית הגיע לשיא חדש בכל הזמנים. יוֹם שֵׁנִי. חברת הבת הממוקדת במוסד של אינטרקונטיננטל בורסה ראתה 11,509 מטבעות – בשווי של כ -114 מיליון דולר – בהיקף מסחר של יום אחד.. 

לאחר מכן עקב אחר יום הגדרת שיא ביום שלישי לפני שהתגאה ביום מסחר שובר שיאים נוסף יום רביעי.

מסירות מפתח:

  • ברור שהעניין המוסדי ב- BTC הולך וגובר. השיא של יום שני, לבדו, ייצג עלייה של 84% לעומת השיא הקודם של בקקט שהושג בדצמבר 2019.
  • בקט הוא לא הבורסה היחידה שחווה עלייה משמעותית במסחר החוזים העתידיים בביטקוין. לקבוצת CME יש גם נתונים שפורסמו שמראה עלייה בנפח החליפין היומי.

תרשים המציג את הריבית הפתוחה הכוללת של Bakkt Bitcoin Futures & נפח בדולר ארה”ב. מקור: הטיה

המזלג הקשה שלי של קרדאנו עולה סוף סוף לאוויר

לאחר כמעט חצי עשור של פיתוח, Cardano סוף סוף השיקה את זה שלי מזלג קשה.


השדרוג מציג תכונות והמשלחות המיוחלות. חשבונות עם כמויות גדולות של המטבע המקורי של Cardano, ADA, יוכלו להפקיד אותו במאמץ לאמת את הרשת ובכך לזכות בפרסים.

ההשקה הרשמית של שלי עוקבת אחרי רשת בדיקות מעודדת קודמת, שראתה את המשתתפים מתוגמלים לצמיתות.

מסירות מפתח:

  • קרדאנו ספג לא פעם ביקורת על התפתחותו האיטית. עם זאת, המזלג הקשיח של שלי יעבור דרך ארוכה לקראת איתור אמונה בגישת הפיתוח האיטית והקפדנית משהו של הפרויקט.
  • שלי היא בשום אופן לא השלב האחרון של קרדאנו. השדרוגים הגדולים הבאים במפת הדרכים של האלטקוין הפופולרי הם שלבי וולטייר וגוגן, אשר ישפיעו על הממשל ועל פונקציונליות החוזה החכם..

טבלת מחירי ADA של Cardano במהלך 365 הימים האחרונים. מקור: CoinGeckoטבלת מחירי ADA של Cardano במהלך 365 הימים האחרונים. מָקוֹר: CoinGecko

בנק אנגליה דיווח כי בנה תמיכה ב- CBDC

על פי הדיווחים בנק אונגליה מתכנן את זה שירות הסדר ברוטו בזמן אמת הקרוב לתמיכה במטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי, כמו לירה דיגיטלית. כפי שדווח על ידי CoinDesk, רשת התשלומים של BoE – המשמשת מוסדות פיננסיים בבריטניה – יכולה “להבריח” תמיכה בעסקאות מטבע דיגיטלי.

הידיעה הבאה דיווחים כי בנק יפן הופך את המטבעות הדיגיטליים ל”עדיפות עליונה “.

המפתח העיקרי:

  • שירות ההתנחלויות של BoE מסדיר 685 מיליארד לירות שטרלינג ליום ומהווה מרכיב מרכזי בתשתית התשלומים של המדינה.
  • למרות שלכאורה לא תוכנן במיוחד במטבע דיגיטלי של הבנקים המרכזיים, על פי הדיווחים שירות ההסדרים המחודש יהיה תואם קדימה עם CBDC – מה שממחיש עוד יותר כיצד הבנקים המרכזיים נערכים לעתיד הכבד במטבעות דיגיטליים.

הדולר האמריקאי מתקרב לחודש הגרוע ביותר זה עשור

ערך הדולר של ארצות הברית צנח השבוע לשפל של שנתיים והוא צפוי לסגור את החודש הגרוע ביותר זה עשור. הדולר צנח בחודש יולי בכמעט 5%, ירידה שלא נראתה מאז ספטמבר 2010.

האמון במטבע נופל על רקע המאבק הממושך של המדינה נגד מגפת ה- COVID-19 והצעתו חסרת התקדים של הנשיא דונלד טראמפ כי הבחירות לנשיאות עשויות להתעכב. גם התמ”ג נסוג לאחור 32.9% שנתי ברבעון השני – כיווץ בעוצמה שלא נראה מאז השפל הגדול.

מסירות מפתח:

  • מעמדו של הדולר כמטבע הרזרבה העולמי הופך קלוש יותר ויותר, מכיוון שהאמונה ביציבות המדינה ממשיכה לרדת בעקבות מחאות נרחבות, חלוקה פוליטית נראית לעין וההתמודדות עם מגפת ה- COVID-19.
  • ככל שערך הדולר יורד, מחירי הזהב, הכסף והביטקוין טיפסו בדרגות שונות. זהב, ספציפית, פגע שיאי שיא.

מדד מטבע דולר ארהמדד מטבע דולר ארה”ב (DXY) יומי. מָקוֹר: TradingView

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map