הכנסה קריפטו פסיבית: הנה איך להרוויח יותר

כולם רוצים הכנסה נוספת מחוץ למשרה 9-5 שלך. כל מה שאנחנו יודעים זה להכניס את הכסף שהרווחת קשה לבנק זה לא רעיון אטרקטיבי. עם זאת, כאשר אתה שוקל להשקיע, יתכן ואין לך מושג מאיפה להתחיל או אין זמן ל- DYOR.

בכל הנוגע להרוויח הכנסה פסיבית, אולי לא ידוע לך שהקריפטו הוא אלטרנטיבה אידיאלית. זה עוזר לך להרוויח יותר בנוחות ובנוחות.

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? המשך לקרוא כדי לגלות מדוע, ומדריך שלב אחר שלב לבניית תוכנית הכנסה פסיבית נמוכה ותשואה גבוהה..

הריבית השלילית היא הנורמה החדשה

“ריבית שלילית היא הנורמה החדשה בעולם. נכסי הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים משנים את האופן שבו אנו מרוויחים ריבית “, אמר לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx ב Blockchain Economy 2020, פסגת הבלוקצ’יין הגדולה ביותר ב- MENA וביוראסיה ב- 21 בפברואר 2020.

לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx, נותן מפתח על הכנסות פסיביות קריפטו ב- Blockchain Economy 2020 @ איסטנבול, טורקיה (מקור: הטוויטר של Blockchain Economy)

אין להכחיש כי הריבית השלילית הטילה צל על הכלכלה העולמית. הבנק המרכזי האירופי (ECB) נוקט במדיניות ריבית שלילית מאז המשבר הפיננסי ב -2008. בנקים באירופה וביפן המנהלים את המדיניות נאלצים לשלם תוספת עבור יתרות החניה העודפות בבנק המרכזי. בגרמניה חלק מהבנקים החלו להעביר את נטל הריבית השלילי ללקוחותיהם.

שיעורי הריבית עשויים לרדת עוד יותר. דמיין יום אחד אם איננו יכולים לקבל ריביות מחשבונות החיסכון שלנו ונצטרך לשלם עבור הכנסת כסף לבנק. כמה זה יהיה מגוחך?

קריפטו כחלופה אידיאלית להרוויח אינטרסים

לניקס גם ציין כי בעתיד, קריפטו המבוסס על הלוואות PoS, DPoS ו- DeFi יפיק מוצרים חדשים חדשים המספקים אינטרסים קבועים. לפיכך, מיליארדי משתמשים יכולים ליהנות מהטבות של השגת הכנסה פסיבית.

ב- OKEx אנו שואפים להביא להכללת קריפטו ואנו פועלים ללא הרף לקראת כלכלה ללא חיכוך. עם זאת, תכננו מוצרים שיעזרו למשתמשים להכניס הכנסה פסיבית. מלבד מנטליות ה- buy-and-hodl, אתה יכול לבנות את תכנית ההכנסה הפסיבית שלך ולעשות את דרכך עד לחיסכון גדול יותר.

1. הימור

ההימור הוא השקעה בנכסים דיגיטליים ישירים ובסיכון נמוך. פשוט קנו והפקידו את הקריפטו בארנק אלקטרוני או בבריכת סכום לתקופה מסוימת, תוכלו להרוויח עליו דיבידנדים קבועים. פשוטו כמשמעו.

בריכת OKEx מספק שירות הימור עם תשואות יציבות וגבוהות יותר. אנו תומכים בהימור של 8 אסימונים מיינסטרים, כולל EOS, XTZ, DAI, VSYS, ATOM ועוד, עם שיעורי ריבית של עד 15% – הרבה יותר ממה שהבנקים יכולים להציע לך..

ההחזרות שאתה מקבל תלויות בתקופת ההימור ובסכום. כאשר אתה נועל את הכספים שלך לתקופה ארוכה יותר, אתה יכול להרוויח יותר הכנסות. כדי לקבל מושג טוב יותר, אתה יכול לקרוא את ההימור המלא להנחות ובדוק את דרישת ההימור המינימלית, ההחזר על ההשקעה, תקופת הנעילה ופרטי מימוש של אסימונים שונים באתר שלנו. לקוחות יכולים גם ליהנות מתמיכת לקוחות 1 על 1 24/7 ומגנה גבוהה על כספים.

2. חסכון

חסכון הוא שירות ערך מוסף נכסי דיגיטלי ב- OKEx.

זה מאפשר לך להפקיד ולמשוך את הנכסים הדיגיטליים שלך בדרכים וליהנות מרווחי ריבית יומיומיים. אין צורך בהפקדה מינימלית. אתה יכול לאחסן שם את הנכסים שלך בבטחה באמצעות מערכת ניהול הסיכונים המתוחכמת שלנו.

בניגוד להימצאות, הנכסים של חסכון משמשים לשירותי הלוואות השוליים של OKEx בלבד, כלומר, לאחר מכן תוכל לנצל את רווח הריבית.

3. הלוואות

אם אתה מחזיק קצת קריפטו אך אין לך שום תוכנית למכור או לסחור, הלוואות קריפטו מאפשרות לך להרוויח הכנסה פסיבית על ידי השאלתן, הכל נעשה באמצעות חוזים חכמים..

הלוואות DeFi פופולריות בקרב סוחרי קריפטו. הסיכונים הכרוכים בהרבה יותר מהלוואות עמיתים לעמית מסורתיות. נכון לעכשיו, הצוות שלנו עובד על הבאת שירותי הלוואות לפלטפורמה שלנו. עקוב אחר חדשות מרגשות בקרוב מאוד.

בעידן הריבית השלילית, הקריפטו מעצב מחדש את הדרך בה אנו מרוויחים הכנסה פסיבית. נסה את שירותי ההימור והחיסכון שלנו – האם הזכרנו את זה האחרון שלנו קידום מאפשר לך להרוויח עד 20% תשואה שנתית?

הכנסה פסיבית מאושרת!

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner