יסודות הביטקוין מתחזקים כשמטבעות שוצפים לדיפי

הסיפורים הגדולים ביותר מעולם הקריפטו שאולי פספסתם

זה היה שבוע עמוס ושובר שיאים עבור הביטקוין. 

בעוד שהבנק המרכזי האירופי מתכנן לפרסם את מחשבותיו ביחס ליורו דיגיטלי וסנקציות משרד האוצר של ארצות הברית כתובות מטבעות קריפטוגרפיים הקשורות לטרולים רוסיים, המטבע המוביל בשוק משתרך, וקבע שיאים בסיסיים של כל הזמנים. במקביל, מטבעות ממשיכים לזרום לפרוטוקולים של מימון מבוזר.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הסיפורים המובילים השבוע בעולם המטבעות קריפטוגרפיים ופינטק.

תכנית אירו דיגיטלית עשויה להתפרסם בקרוב

חודשים לאחר שראש הבנק המרכזי האירופי, כריסטין לגארד, העלתה לראשונה את שיקולי המוסד למטבע דיגיטלי מבוסס אירו, הפוליטיקאית ועורכת הדין הצרפתית. טען השבוע שתוכניות הבנק המרכזי, או היעדרן, יפורסמו בקרוב.

לדברי לגארד:

"מערכת היורו לא קיבלה עד כה החלטה אם להכניס יורו דיגיטלי. אבל, כמו בנקים מרכזיים רבים אחרים ברחבי העולם, אנו בוחנים את היתרונות, הסיכונים והאתגרים התפעוליים שיש בכך. ממצאי כוח המשימה של מערכת האירופי צפויים להיות מוצגים לציבור בשבועות הקרובים, ואחריהם פותח התייעצות ציבורית.."

מסירות מפתח

  • ה- ECB הוא אחד משלל הבנקים המרכזיים ברחבי העולם הבוחנים כיום את האפשרות של מטבע דיגיטלי, והנושא של מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי, או CBDCs, ממשיך להתבסס בעולם הפיננסי..
  • בדיקת ה- ECB אחר מטבע דיגיטלי מבוסס אירו נובעת ככל הנראה מעניין לוודא שהאיחוד המוניטרי לא ייפול מאחורי קצב החדשנות של פינטק בהובלת מטבע החוץ..

רוּסִי "חוות טרולים" מטבעות קריפטוגרפיים מטופלים על ידי משרד האוצר האמריקני

שלושה עובדים ממוצא רוסי "חוות טרולים" סוכנות המחקר באינטרנט והמון כתובות קריפטוגרפיים מקושרות היו מאושר על ידי משרד האוצר של ארצות הברית לשליטת נכסי חוץ, על פי החשד כי התערב בבחירות לנשיאות במדינה 2016 באמצעות הפצה דיגיטלית של מידע מוטעה.

ה כתובות מטבעות מטבעות מאושרות קיימים ברשתות הבלוק של Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Zcash, Bitcoin SV ו- Dash. על פי הצהרת OFAC, "ה- IRA משתמש במטבעות קריפטוגרפיים למימון פעילויות לקידום פעולות ההשפעה הממאירות המתמשכות שלהם ברחבי העולם."

מסירות מפתח

  • השימוש לכאורה במטבעות קריפטוגרפיים על ידי משפיעים ממאירים לא יעזור מעט לקידום השימוש החוקי במטבעות דיגיטליים כתשלומים בעיני הרגולטורים בארה”ב וגם אזרחים חוששי השפעה זרה..

קצב חשיש הביטקוין מגיע לשיא חדש בכל הזמנים, למרות הצפה


למרות שיטפון באזורים כבדים בפעילות כריית הביטקוין, עונת המונסונים בסין חלה בעיקר לא מושפע קצב חשיש הרשת של קריפטוגרפי בראש ובראשונה. למעשה, נתונים מ- bitinfocharts.com מצביעים על כך שקצב החשיש של ביטקוין הגיע לשיא כל הזמנים של 146.5372E מוקדם יותר השבוע.. 

אף על פי שמעקב אחר קצב החשיש המדויק ברשת המובילה בקריפטו אינו אפשרי, אתרים שונים אחרים למעקב אחר קצב חשיש מצביעים על רמות דומות ליד שיאים קודמים של כל הזמנים..

מסירות מפתח

  • אף על פי שהצפות באזור סצ’ואן גרמו להפסקות חשמל והשפיעו לרעה על פעולות כריית הביטקוין באזור, גשמים עזים בעונת המונסון יכולים לספק כוח הידרואלקטרי נוסף בעלות נמוכה יותר, ובתורו, להועיל לקצב החשיש של ביטקוין..

קצב חשיש הרשת של ביטקוין הגיע השבוע לשיא חדש בכל הזמנים. מָקוֹר: bitinfocharts.com

כתובות ביטקוין שלמות כולן הגיעו לשיא חדש בכל הזמנים

משקיעים ב- BTC הצטברו, מכיוון שמספר המשקיעים המלאים – כלומר, כתובות ברשת הביטקוין עם מטבע מלא אחד לפחות – הגיע לשיא חדש בכל הזמנים השבוע.

על פי חברת ניתוח השוק ברשת, glassnode, יש מספר כתובות הביטקוין המחזיקות לפחות 1 BTC הציג צמיחה מתמשכת ועכשיו יושב מעל 823,000.

מסירות מפתח

  • הגידול במספר כתובות הביטקוין עם מטבע אחד לפחות ממחיש מגמה כוללת בשוק – כלומר, ללא קשר לתנודות המחירים לטווח הקצר, יש דרישה קבועה להחזיק לפחות מטבע שלם אחד.
  • לעולם לא יהיו קיימים מספיק מטבעות שכל מיליונר בהווה בעולם יוכל להחזיק 1 BTC. נראה כי אבטחת מטבע אחד הופכת להיות פוטנציאל פופולרי יותר ויותר.

BTC נעול ב- DeFi דוחף מעל מטבעות 87K

עולם הפיננסים המבוזר נותר במידה רבה ללא ירידה מירידות המחירים האחרונות בשוקי הקריפטוגרפים הרחבים, כאשר המשקיעים ממשיכים לנעול את BTC במוצרי DeFi..

על פי פלטפורמת המעקב של DeFi DeFi Pulse, הסכום הכולל של BTC הנעולים במוצרי DeFi הגיע לשיא חדש בכל הזמנים של כ- 87,752,000 מטבעות – יותר ממחציתם נעולים ברשת את’ריום בצורה של WBTC – נכון לספטמבר. 11.

מסירות מפתח

  • עליית הכספים המבוזרים השנה בהחלט גרעה מרשת הברקים. ערך ה- DeFi הכולל הנעול בפתרון קנה המידה של השכבה השנייה הוא 1,100 BTC בלבד.
  • למרות הכמות הגדולה של BTC הנעולה בפרוטוקולי DeFi, הבלוקצ’יין של Ethereum נשאר דומיננטי בכל הנוגע לערך הכולל נעול..

כמות ה- BTC הנעולה ב- DeFi גדלה בהתמדה במהלך 90 הימים האחרונים. מָקוֹר: דופק דפי

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map