לפי הדיווחים, ביט’ומב פשט, רובינודה תחת חקירת הונאה

הסיפורים הגדולים ביותר מעולם הקריפטו שאולי פספסתם

השבוע, עולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין הוצף במידה רבה בחדשות רעות. על פי הדיווחים, חילופי המטבעות הגדולים בדרום קוריאה פשטו על ידי המשטרה, המתווך הממוקד אלפי שנים רובינודה נמצא תחת חקירת הונאה ודמי אתריום הגיעו לשיאים של כל הזמנים..

התעדכן בסיפורים אלה ועוד במהדורה זו של חדשות הקריפטו של OKEx Insights השבוע.

מושל BoE קורא לוויסות בינלאומי על משטחים

מושל בנק אנגליה, אנדרו ביילי, הצהיר כי מטבעות קריפטוגרפיה המוצמדים לערכם של מטבעות פיאט מחייבים רגולציה בקנה מידה עולמי. הוא גם פרסם אזהרה לחברות המנפיקות פרטיות מטבעות אורח כי עלולה להגיע בקרוב רגולציה בינלאומית.

דבריו של ביילי נכנסו כתובת לקהל באירוע מקוון על ידי ויסות מטבע החשיבה וקביעת מדיניות מרכז האצ’ינס על פיסקל & מדיניות מוניטרית של מכון ברוקינגס.

מסירות מפתח:

  • אין להתייחס להצהרותיו של ביילי כאל אנטי-יציב. במקום זאת, מושל BoE סבור כי צריכים להתקיים אמצעים רגולטוריים נוספים כדי להבטיח את הערך 1: 1 בפועל של מטבעות הקריפטו המוצמדים לפיאט, כמו גם להבטיח את היכולת לממש אותם..
  • ביילי הרחיק לכת והציע כי מטבעות שכבות עשויים להפוך לשיטת תשלום קיימא ונפוצה בעתיד.

על פי הדיווחים רובינודה נחקרת בגין הונאה אזרחית

רובינודה, תיווך מניות ואופציות פופולרי במיוחד בקרב אלפי שנים על פי הדיווחים נחקרת בגין הונאה אזרחית על ידי רשות ניירות ערך בארצות הברית בגין אי גילוי נכון כיצד היא מוכרת הזרמת הזמנת לקוחות לסוחרים מהירים.

הקנס מהרגולטור צפוי להגיע לכ -10 מיליון דולר.

מסירות מפתח:

  • הבעיה נמשכת ברובינודה, שקודם לכן נקנס על ידי FINRA בגין ניתוב לא נכון של הזמנות וסבל מהפסקות שונות בתקופות של תנודתיות גבוהה בשוק..
  • האמון באפליקציית ההשקעות הפופולרית עשוי לרדת אם וכאשר העיתונות הגרועה תמשיך ללכת לדפוס.

הבורסה הגדולה ביותר של דרום קוריאה נתפסה על פי הדיווחים על ידי המשטרה

ל- Bithumb, בורסת המטבעות הגדולה ביותר בדרום קוריאה על פי הדיווחים נתפסה על ידי סוכנות המשטרה המטרופוליטן בסיאול בגין ביצוע לכאורה הונאה. 

על פי העיתון הידוע במדינה סיאול שינמון, המכירה המוקדמת לכאורה של כ -25 מיליון דולר באסימונים של BXA למשקיעים הובילה להפסדים משמעותיים, לאחר שאסימן הבורסה לא נרשם. זה הוביל לפשיטה משטרתית לכאורה של משרדי ביט’ומב.

מסירות מפתח:

  • הבשורה הרעה מדרום קוריאה לא נעלמה מעיני מטבע הקריפטו, ורבים האשימו את הדיווחים על מכירת ה- BTC הדרמטית שהיו עדים בסוף השבוע..
  • דרום קוריאה היא כבר זמן רב נקודה חמה עבור "FUD." בורסה נוספת במדינה, Coinbit, הייתה על פי הדיווחים נתפסה על ידי המשטרה בשבוע שעבר.

עמלת העסקה הממוצעת של Ethereum מגיעה לשיא

דמי העסקה ברשת את’ריום הגיעו לשיאים חדשים של כל הזמנים כאשר אסימונים פיננסיים מבוזרים ממשיכים לסתום את הרשת. דמי העסקה הממוצעים באת’ר ברשת את’ריום הגיעו לשיא ב- 0.031957 ETH ב -2 בספטמבר, על פי נתוני עוקב הנתונים Blockchair..

מסירות מפתח:

  • נושאי קנה המידה הם כבר זמן רב נושא ברשת את’ריום, ועליית הכספים המבוזרים דחפה את הבעיה הזו לאור הזרקורים..
  • מפתחי Ethereum יצטרכו למקד יותר תשומת לב ואנרגיה בפיתוח בטיפול בבעיות מדרגיות בטווח הקצר.

עמלת העסקה הממוצעת ב- ETH הגיעה לשיא כל הזמנים בתחילת השבוע. מָקוֹר: כסא חסימה

ברזיל מתכננת מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי לשנת 2022

נשיא הבנק המרכזי בברזיל, רוברטו קמפוס נטו, הצהיר ב ראיון עם טלוויזיה בלומברג השבוע כי אמיתי ברזילאי דיגיטלי יגיע ככל הנראה בשנת 2022. המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי, כמו כל מוצרי ה- CBDC, ישמש במידה רבה לשיפור מערכת הבנקאות המסורתית במדינת דרום אמריקה.

מסירות מפתח:

  • ברזיל אינה המדינה היחידה שמתכננת להשיק מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי. סין נחשבת במידה רבה לחזית המירוץ הזה עם פרויקט היואן הדיגיטלי שלה – שיכול להיות בשימוש גם בשנת 2022, בזמן לאולימפיאדת החורף..
  • המאמצים למודרניזציה של מערכת הבנקאות בברזיל עשויים לסייע בבלימת ההשלכות של מיתון כלכלי.

התוצר של ברזיל ירד משמעותית במחצית השנייה של העשור האחרון. מָקוֹר: כלכלה מסחרית

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner