גדר את תיק הביטקוין שלך

שוורי הביטקוין התקשו מכיוון שהקריפטו המוביל המוביל מסלול דובי מאז הגיע לשיא השנה של 13,900 דולר בסוף יוני. ככל שתיקון המחירים נמשך, הסוחרים שאלו כיצד לגדר את עמדות ה- BTC הארוכות שלהם. הודות לשווקי נגזרות הקריפטו הפורחים, המשתתפים יכולים כעת לנצל את מוצרי ההחלפה התמידית והחוזים העתידיים הפופולריים יותר ויותר כדי לשלוט טוב יותר בחשיפת הסיכון שלהם..

BTC Bearish לטווח קצר

למרות המקרה השורי לטווח הארוך עדיין חזק, נראה כאן התמדה של דוחיות קצרת טווח בתרשים BTC / USDT יומי. בסוף יוני, הצמד נסחר מעל 13,900 דולר לראשונה מזה יותר משנה, אולם הצמד לא הצליח לשבור את הרמה הזו באמצע יולי, וזה הפך להתנגדות. דפוס עליון כפול נוצר ובעקבותיו מגמת ירידה. לאחרונה הצמד לא הצליח להישאר מעל המחשוף הכפול העליון כ -10,400 דולר. נוסף על כך, RSI יומי עדיין מתחת ל- 50 ו- MACD יומי נותרו באזור הדובי.

נגזרים וניהול סיכונים

לאור תיקון המחירים האחרון ב- BTC, ניהול הסיכון באמצעות נגזרות ביטקוין הוא כיום נושא שאולי כולם רוצים לבקר בו מחדש. אם היית משקיע בשוק הפיננסי המסורתי, אתה לא תהיה זר לסחור בנגזרים.

בספר הלימוד, נגזרת היא נייר ערך פיננסי עם ערך הנקבע על פי נכס הבסיס שלו. זהו חוזה המערב שני צדדים או יותר, ונכסי הבסיס יכולים להיות מניות, אג”ח, סחורות, מטבעות, שיעורי ריבית או מדדי שוק..

מה הופך נגזרת לכלי כה פופולרי? מכיוון שניתן להשתמש בה כדי לגדר מיקום, לשער על התנועה הכיוונית של נכס הבסיס, או לתת מינוף להחזקות. זה גם כלי רב תכליתי בכל מה שקשור לניהול סיכונים. מוסדות פיננסיים רבים סוחרים כל העת נגזרים כמו החלפות קדימה, כחלק מאסטרטגיות פיזור הסיכונים שלהם.

נגזרות בקריפטו

השווקים של נגזרות הקריפטו הם חדשים יחסית וקטנים בהשוואה לשוק המסורתי, אך זה לא הופך את זה לרווחי פחות. בדומה לחוזים עתידיים על מניות או החלפות ריביות, נגזרות BTC מציעות מחסה מפני תנודתיות ומן התנודות בשווקי הקריפטו. זה יכול גם לשמש ככלי גידור לקיזוז הפסדים פוטנציאליים. נוסף על כך, סוחרים יכולים להשתמש בנגזרים כדי לשער על מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים עם מינוף, וכך למקסם את הרווחים הפוטנציאליים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של נגזרות בעולם הקריפטו. (1). החלפות תמידיות; (2). חוזים עתידיים; ו- (3). אפשרויות

גידור

למרות שסיכון החיסרון ההולך וגדל של BTC עשוי בסופו של דבר ליצור הזדמנות קנייה עבור שוורי BTC בעתיד, עם זאת, הסנטימנט השלילי של BTC הצטבר, ולניהול סיכונים, מומלץ למשקיעים לבדוק את אסטרטגיות הגידור והארביטראז ‘שלו. גידור כולל שימוש ביותר מהימור מקביל אחד בכיוונים מנוגדים בניסיון להגביל את הסיכון לאובדן השקעה חמור. ראשית, נסקור את ההבדלים בין אסטרטגיות גידור.

בואו ניקח חוזים עתידיים כדוגמה לגידור.


ישנם עדיין כמה גורמים אחרים שישפיעו על אסטרטגיית הגידור הכוללת, כגון תאריך התפוגה, ההחלטה להיות ארוך או קצר ומספר החוזים..

הגנה על עמדות ארוכות

החלפה תמידית היא מכשיר מובנה נוסף עליו יכולים המשקיעים למנף. נניח שביטקוין נסחר כעת ב -9,500 דולר בשוק הספוט, והחלפת BTC נצחית נסחרת ב -9,600 דולר. משקיע יכול לקנות ביטקוין בשוק הספוט עם 9,500 דולר ולפתוח עמדה קצרה בשווי זהה (9,500 דולר) בשוק התמידי במקביל..

  1. כאשר מחירי ה- BTC עולים, המשקיעים יכולים לקחת רווח משוק הספוט.
  2. כאשר מחירי ה- BTC יירדו, המשקיעים יכולים לסגור את המיקום הקצר של ההחלפה התמידית ולקחת רווח מכך, לפצות על האבודים בשוק הספוט..

עם זאת, על הסוחרים לשקול גם את גורמי המימון וההסדר אם החזקת ההחלפה לתקופה ממושכת היא חלק מהאסטרטגיה שלהם.

הזדמנויות לארביטראז ‘

ארביטראז ‘הוא נוהג לסחור בהפרש מחירים בין יותר משוק אחד עבור אותו טובין בניסיון להרוויח מחוסר האיזון, זה כרוך גם ברכישה וגם במכירה בתוך תקופה קצרה מאוד. בואו נניח את אותו התרחיש כאשר ביטקוין נסחר ב -9,500 דולר בשוק הספוט, והחלפת BTC נצחית עומדת על 9,600 דולר. משקיע רוכש ביטקוין בשוק הספוט עם 9,500 דולר ופותח עמדה קצרה בשווי זהה (9,600 דולר) בשוק התמידי במקביל.

  1. משקיעים יכולים לקחת רווח אם הפער בין השניים מצטמצם.
  2. אם המרווח מורחב, ה- P שלא מומש&L של ההחלפה הופך לשלילי. במצב זה, המשקיעים יכולים להמתין לתשלום ההסדר. מחיר הסימון להחלפה בדרך כלל מחושב על סמך מחיר הספוט, כך שמחיר הסימן יהיה קרוב מאוד למקום, והרווח יהיה כ- 9,600 $ – 9,500 $ = 100 $
  3. כאשר מחיר הספוט גבוה ממחיר ההחלפה, הרווח הכולל עולה על 100 דולר.

סיכום

גידור אינו חתירה אחר עסקאות ללא סיכון. במקום זאת, זהו ניסיון להפחית סיכונים ידועים בזמן המסחר. זוהי אסטרטגיה חשובה בשווקים הפיננסיים המסורתיים ובניהול העסקים, וסוחרי הצפנה יכולים לאמץ את הנוהגים שנמצאו בשימוש נרחב במסחר במניות, במט”ח ובסחורות. בדומה לכל סחר / תגמול אחר, הגידור מביא לתשואות נמוכות יותר עבור הצד המעורב, אך הוא יכול להציע הגנה משמעותית מפני סיכון שלילי..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map