מודעות ביטקוין מופיעות בהונג קונג כאשר PBoC מתאר את השפעות DCEP

סקירה שבועית של חדשות הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מסין והונג קונג.

זה היה שבוע עמוס בתחום הבלוקצ’יין הסיני והונג קונג. סגן המושל של הבנק העממי של סין פרסם מאמר על ההשפעה שתהיה ל- DCEP על אספקת הכסף של סין. בנוסף, פרסומות ביטקוין הופכות לוויראליות בהונג קונג.

הנה כל מה שאולי פספסת לגבי הסיפורים הללו ועוד במהדורת השבוע של שוק השוק הסיני של OKEx Insights.

סגן מושל ה- PBoC מתאר חמש השפעות של DCEP על אספקת הכסף של סין

אוהד יפיי, סגן מושל בנק העם הסיני, לאחרונה יצא לאור מאמר הנוגע להשפעה של המטבע הדיגיטלי בסין, DCEP, על אספקת הכסף שלה M0. חמשת הדברים החשובים ביותר שיש לציין הם:

 1. DCEP הוא חלק מה- M0 בסין, כלומר הוא חלק מאספקת שטרות ומטבעות נייר – כלומר מזומנים פיזיים.
 2. DCEP הוא מטבע ריכוזי ומנוהל על ידי ה- PBoC.
 3. ההנפקה וההפצה של DCEP צריכות לציית לחוקים ולתקנות החלים הקשורים לניהול מזומנים.
 4. DCEP הוא טובת ציבור המסופקת על ידי ה- PBoC. הבנק המרכזי הסיני אינו גובה ריבית או עמלות עבור הציבור לשימוש במטבע הדיגיטלי.
 5. בנקים מסחריים בסין אחראים להקל על המרת DCEP ו- RMB עבור הציבור הרחב.

מסירות מפתח

 • ההשקה של DCEP מסמנת אבן דרך חשובה בדיגיטציה של מערכת אספקת הכסף בסין. לדברי פאן, הדרישה לצעד כזה נובעת מהתפתחות מהירה של תשלומים ניידים ואלקטרוניים בסין.
 • ההנפקה וההפצה של DCEP, כמו מטבעות פיאט, כפופות גם לתקנות נגד הלבנת הון ומימון טרור..

רשת שירות בלוקצ’יין מברכת על שפת התכנות הרשמית

Red Date Technology – היזם שעומד מאחורי פרויקט הבלוקצ’יין הארצי של סין, רשת שירות בלוקצ’יין – הציג שפת הדוגמנות לנכסים דיגיטליים כשפת תכנות מאוחדת של חוזה חכם עבור BSN. שפת התכנות קוד פתוח ובלוקצ’יין-אגנוסטי מפותחת על ידי חברת הסטארט-אפ האמריקאית של בלוקצ’יין Digital Asset Holdings והיא תהיה זמינה למפתחי BSN בשנת 2021.

לטענת He Yifan, מנכ”ל החברה, שפת המודלים של נכסים דיגיטליים תהיה הסטנדרט הבלעדי לפיתוח יישומים מבוזרים ברשת השירות של בלוקצ’יין. אימוץ שפת התכנות המאוחדת של חוזים חכמים נועד לשפר את יכולת הפעולה ההדדית של ה- BSN, מכיוון שמפתחים אינם צריכים לשכתב את החוזים החכמים שלהם בכל פעם שהם פורסים עליו יישום..

מסירות מפתח

 • שפת הדוגמנות לנכסים דיגיטליים צפויה להשלים את הפיילוט הראשון שלה בנובמבר 2020 ולפעול הן ב- Hyperledger Fabric של IBM והן ב- FISCO BCOS של WeBank..
 • ה- BSN ממשיך לשלב רשתות חסימות ציבוריות נוספות, כאשר אלגורנד, ShareRing וסולנה צפויות להתחבר בקרוב.

קמפיינים חינוכיים של ביטקוין מופיעים בהונג קונג

לאחר פרסום פרסומת ביטקוין ב- Apple Daily, עיתון צהובון בהונג קונג, חל גל נוסף של פרסומות על חשמליות ושלטי חוצות בהונג קונג..

המודעות הושקו על ידי איגוד הביטקוין בהונג קונג, ומטרתן להעלות את המודעות הציבורית למטבעות קריפטוגרפיים כחלופה למימון המסורתי. לפי הכרזה, יש חמש הודעות שלט חוצות הדנות במהות ובסיכונים של ביטקוין בתוך כלכלה עולמית המשתנה במהירות.


מסירות מפתח

 • הפרסומות מדגישות את היתרונות הכלכליים של ביטקוין כחלופה למימון המסורתי. למשל, ההיצע הכולל המוגבל של BTC נמנע מבעיית האינפלציה הנרחבת הנגרמת על ידי הדפסה בלתי פוסקת של מטבעות פיאט..
 • מודעות ביטקוין עם הסיסמה "להיות הבנק שלך" הוצבו מול מטה הבנקים הגדולים בהונג קונג, כגון HSBC ו- Standard Chartered – מה שמעלה את הדיון על הכללה פיננסית באזור.

# ביטקוין מודעות ממש מול #HSBC מטה ב #הונג קונג – האם זה אתגר או צעד אחר קדימה להכללה פינאנית? pic.twitter.com/ywPXY3x7wV– ג’יי האו @ OKEx (@ JayHao8) 11 בספטמבר 2020

המכירות הקמעונאיות בסין צמחו לראשונה בשנת 2020

שוק המניות הן בסין והן בהונג קונג התאושש השבוע מעט. מניות שנחאי SE ו- CSI 300 נסחרות כיום ב -3,284 ו -4,657, נכון לזמן העיתונות, עם עלייה שבועית של 0.90% ו- 1.58% בהתאמה. בהונג קונג מדד האנג סנג עלה השבוע ב -0.92% וכיום הוא עומד על 24,694.

מדדי השוק הסינית והונג קונג התאוששו מעט. מקור: כלכלת מסחר, Investing.com

הריבאונד הקטן של שוק המניות הסיני הונע על ידי צמיחה במכירות הקמעונאיות באוגוסט. על פי נתוני הלשכה הלאומית לסטטיסטיקה, המכירות הקמעונאיות בסין גדל ב- 0.5% באוגוסט – הצמיחה הראשונה בענף הקמעונאות השנה. הצמיחה הקמעונאית עולה בקנה אחד עם ההתאוששות הכלכלית של COVID-19 בסין.

טייק אווי מפתח

 • למרות הצמיחה האחרונה באוגוסט, המכירות הקמעונאיות נותרות באזור החלש ביותר בהחלמה הכלכלית של סין. לשם השוואה, הצמיחה התעשייתית הראתה סימני התאוששות חזקים יותר כאשר היא צמחה ב -5.6% לעומת השנה בהשוואה לאוגוסט – והערכות מכות של 5.1%.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map