PBoC שולח מנות אדומות של DCEP כאשר Filecoin מתקרב להשקה הרשמית

סקירה שבועית של חדשות הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מסין והונג קונג

זה היה שבוע עמוס בתחומי המטבעות הקריפטוגרפיים של סין והונג קונג. מטבע דיגיטלי, תשלום אלקטרוני, המטבע הדיגיטלי הרשמי של סין, ממשיך לצייר כותרות במדינה לאחר שהבנק העממי של סין שיתף פעולה עם ממשלת שנזן להפצת DCEP "חבילות אדומות" ל -50,000 אזרחים באמצעות הגרלה. בינתיים, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים וכורים מתכוננים להשקה הרשמית של Filecoin ב -15 באוקטובר.

הנה כל מה שאולי פספסת לגבי הסיפורים הללו, ועוד במהדורת השבוע של שעון השוק הסיני של OKEx Insights.

מנות אדומות של DCEP המופצות לאזרחי שנזן

הבנק העממי של סין שותף עם ממשלת שנזן להפצת חבילות אדומות של DCEP ל -50,000 אזרחים באמצעות הגרלה, על פי הכרזה ב 8 באוקטובר. כל חבילה אדומה הייתה שווה 200 יואן.

חלוקת החבילות האדומות של DCEP הושלמה ב- 11 באוקטובר, והנמענים רשאים להוציא את DCEP המחוננים שלהם ב -3,389 סוחרים ייעודיים ברובע לואו בשנזן..

מסירות מפתח

  • זהו המשפט הציבורי הראשון להוצאות אזרח DCEP בסין. וולמארט, סינופק ואנגארד הם מהסוחרים המובילים בהם מבלים כאלה יכולים לקנות אצלם במשפט שנזן..
  • אזרחים עשויים גם לבלות את DCEP שלהם במטרו של שנזן.
  • הנמענים צריכים להוציא את ה- DCEP שלהם לפני 19 באוקטובר ולא יכולים להעביר את ה- DCEP שלהם לחשבון הבנק האישי שלהם. הממשלה שלא תעבור, תיאסף על ידי הממשלה לאחר תאריך התפוגה.

ההשקה הרשמית של Filecoin צפויה מאוד בסין

קהילת המטבעות הסינית מצפה ההשקה הרשמית של Filecoin – שצפוי להתקיים ב -15 באוקטובר, כשהמורה הגיעה לגובה הבלוק 148,888.

בורסות מטבעות קריפטוגרפיות – כמו OKEx – מתכוננות לרשום את האסימון של Filecoin, FIL, מיד לאחר ההשקה הרשמית של רשת הרשת. Filecoin השיקה את רשת הבדיקות שלה, "מירוץ חלל," בסוף אוגוסט, שאסף 230 קבצים של כוח אחסון מ -360 כורים ברחבי העולם.

מסירות מפתח

  • כספקית אחסון קבצים מבוזרת, Filecoin זכתה לראשונה בתשומת לב נרחבת במהלך ה- ICO שלה בסך 257 מיליון דולר בשנת 2017. מאז חלו עיכובים רבים בהשקת רשת הפרויקט..
  • קונסורציום של כורים ובעלי הון סיכון בסין, בהובלת חברת הכרייה Filecoin MIX Group, אינם מרוצים ממבנה התגמול של כריית FIL ואיימו כי מזלג Filecoin באמצע ספטמבר.

ה- FISCO BCOS של WeBank מאיץ את המרות קוד הבריאות

ממשלת סין כבר אפשר את ההמרה בין ה "קוד בריאות בגואנגדונג" וה "קוד בריאות מקאו" במאי. עם זאת, ההמרה לא הייתה יעילה עקב זמני אימות איטיים ובעיות בפרטיות הנתונים.

נקודות הכאב של המרת קוד הבריאות היו לאחרונה פנו על ידי הבלוקצ’יין FISCO BCOS של WeBank. בלוקצ’יין האמור מחיל קריפטוגרפיה על נתוני בריאות, מה שמשפר את השקיפות של העברות נתוני בריאות ומסיר מתווכים לאימות נתונים..

מסירות מפתח

  • FISCO BCOS הוא בלוקצ’יין קונסורציום פתוח שמטרתו להקל על שיתוף פעולה בשימוש בבלוקצ’יין ארגוני. הוא פותח על ידי קבוצת עבודה פתוחה, הכוללת את WeBank, Tencent ו- Huawei.
  • בעזרת FISCO BCOS, זמן ההמרה של קוד הבריאות צומצם באופן מאסיבי מדקה 40 שניות לפחות משלוש שניות..

ההנפקה של Ant Group נבדקה בגלל ניגוד עניינים פוטנציאלי

השבוע נרשמו עליות מתונות בשווקי המניות בסין ובהונג קונג. נכון לזמן העיתונות, שנגחאי SE Composite ו- CSI 300 נסחרות כיום ב -3,341 ו -4,807 – עם רווח שבועי של 2.1% ו- 2.7% בהתאמה. בהונג קונג מדד האנג סנג צבר השבוע 1.7% ועומד כיום על 24,655.


 שוק המניות הסיני והונג קונג עלה לאחר חופשת השבוע המוזהב. מקור: כלכלת מסחר, Investing.com

השבוע הפנו משתתפי שוק המניות את תשומת לבם לבדיקה הרגולטורית של ההנפקה הראשונית של קבוצת אנט. הוועדה הרגולטורית לניירות ערך הסינית היא מסתכל לתוך ניגוד אינטרסים פוטנציאלי, עם דיווחים כי משתמשים יכולים לרכוש חמש קרנות נאמנות סיניות כדי להשקיע בהנפקה.

מסירות מפתח

  • ה- CSRC יצא לאור ההנחיה האחרונה שלה, החל מיום 1 באוקטובר, המתריעה כי מפיצי קרנות נאמנות צריכים להימנע מניגוד אינטרסים הנובעים ממכירת מוצרים לעסקים אחרים קיימים ופוטנציאליים שלהם. זה עשוי להיות ישים במקרה של קבוצת נמלים.
  • האישור של ה- CSRC נדרש לרישום הכפול בהונג קונג ובשנגחאי. העיכוב אילץ את קבוצת אנט לדחות את הדיון עם הבורסה בהונג קונג – השלב האחרון בתהליך האישור לרישום בהונג קונג..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map