אישור סל סל הביטקוין הראשון אי פעם, ושוק Stablecoin מגיע לאבן דרך חדשה

הסיפורים הגדולים ביותר מעולם הקריפטו שאולי פספסתם.

כמקובל, זה היה עוד שבוע עמוס בתעשיית הבלוקצ’יין והמטבעות. סוף סוף תעודת סל ביטקוין המיוחלת אמורה להגיע לבורסה מוסדרת עד סוף השנה, מכיוון שגם האיחוד האירופי וגם ארצות הברית רואים ברצינות רבה יותר את המטבעות הנכנסים – שהגיעו לסך של 20 מיליארד דולר..

קרא את הפרטים הרלוונטיים ביותר על סיפורים אלה ועוד במהדורה זו של חדשות הקריפטו של OKEx Insights של השבוע!

קרן הנסחרת הראשונה בקריפטו הראשונה שנרשמה בברמודה

לאחר שנים של המתנה, סוף סוף יש לעולם תעודת סל ביטקוין ראשונה.

הקרן הנסחרת בבורסה הצפויה מגיעה בצורה של תעודת סל האינדקס הקריפטו של Hashdex Nasdaq, אשר יופיע ברשימה בבורסת ברמודה על ידי מנהל הקרן הברזילאי האשדקס.

שלושה מיליון מניות הועמדו לרשותם בהנפקה פרטית ומחירם הוא 1,000 דולר כל אחד.

מסירות מפתח

  • הרישום הראשון אי פעם של קרן הנסחרת בקריפטוגרפים יחזק ככל הנראה את הסיכויים לתעודת סל של ביטקוין שתקבל אישור רגולטורי בארצות הברית – דבר שטרם קרה, כאשר נציבות ניירות ערך מציינת באופן קבוע מניפולציה בשוק כגורם הקובע. בדחיות היישום התכופות שלה.
  • תעודת הסל של אינדקס הקריפטו של Hashdex Nasdaq צפויה גם לראות עניין רב מצד משקיעים מוסדיים המעוניינים להשיג חשיפה מוסדרת לחלוטין ל- BTC..

בנקים בארה”ב עשויים להחזיק עתודות למזיקים

משרד מבקר המטבע האמריקני חיזק שוב את תעשיית הקריפטו באמצעות הנחיות חדשות המאפשרות לבנקים לאומיים ולעמותות חיסכון פדרליות להחזיק כספי מילואים עבור מטבעות כלומר קריפטוגרפים המוצמדים למטבעות פיאט.

מטבע הדברים, ההנחיה של הלשכה אינה אישור מפורש של מטבעות נדל”ן, ובנקים שבוחרים לספק שירותים למנפיקי המטבעות עדיין יצטרכו להקפיד על נהלים נגד הלבנת הון, כגון דע את דרישות הלקוח שלך..

מסירות מפתח

  • הלשכה העצמאית של המכתב הפרשני של משרד האוצר של ארצות הברית בת שישה עמודים תגביר במידה רבה את האמון במנפיקי המטבעות הבוחרים שבוחרים למקם את נכסי הרזרבה שלהם בחשבונות הבנק הלאומיים, מכיוון שהדבר יבטיח כי מטבעות ההנפקה המונפקים אכן מגובים לחלוטין.
  • ההנחיה החדשה ממחישה גם את הנכונות המתמשכת של OCC לשחק כדור עם תעשיית הקריפטוגרפים המפוקחת, לאחר שאיפשרה לאחרונה לבנקים שכירים פדרליים להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים..

הנציבות האירופית מציעה מסגרת רגולטורית למטבעות קריפטוגרפיים

בעקבות החדשות האחרונות שהנציבות האירופית אמורה להציע מסגרת רגולטורית למטבעות קריפטוגרפיים, הרשות המבצעת של האיחוד האירופי עשתה זאת בדיוק ביום חמישי באמצעות הצעה זמנית בת 168 עמודים.

מסירות מפתח

  • ההצעה מדגישה כי מטבעות יציבים, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים, הם בעלי פוטנציאל להתקבל באופן נרחב ולכן הם נדרשים "דרישות מחמירות יותר." סנטימנט זה אמור לחזק את המאמינים שהמטבעות הדיגיטליים בדרך לאימוץ המיינסטרים.
  • מכיוון שההצעה היא חלק מחבילת הכספים הדיגיטליים של הוועדה, היא ממחישה כיצד האיחוד האירופי מעוניין לעמוד במגמות האחרונות, אם לא האחרונות, בתחום הבלוקצ’יין ופינטק..

פתרון קנה המידה של אתריום אופטימיות משחררת את testnet

בעקבות העומס החד-פעמי שנגרם על ידי DeFi ברשת את’ריום, הפעלה של קנה מידה של אתריום שכבה -2 בשם אופטימיות פרסמה את רשת הבדיקות המוגבלת שלה. אופטימיות משתמשת במיוחד בכלי שנקרא "אוסף אופטימי" במאמץ לספק פיתרון של שכבה שנייה ובכך להפחית את דמי הגז בפלטפורמת החוזים החכמים הפופולארית ביותר בעולם.

יישום מבוזר Synthetix, חילופי נכסים סינתטיים, כבר השתלב ברשת הבדיקה של אופטימיזם ויעודד את המשתמשים עם תגמולי אסימון SNX.

מסירות מפתח

  • הבורסה המבוזרת המובילה, Uniswap, צפויה להשתלב בעתיד הקרוב באופטימיות – דבר שאמור לעזור בהורדת העמלות הגבוהות להפליא הקשורות לשימוש ב- DEX. Chainlink (LINK), אסימון DeFi הפופולרי ביותר מבוסס Ethereum, צפוי להשתלב גם באופטימיות..
  • הפחתת דמי הגז בגין שימוש בפרויקטים מבוססי Ethereum מבוססי Ethereum תביא דרך ארוכה לחיזוק התעשייה המתהווה.

עמלות העסקה הממוצעות ברשת את’ריום זינקו לצד הנפקת אסימוני DeFi חדשים. מָקוֹר: כסא חסימה

שוק Stablecoin מגיע לאבן דרך חדשה ועולה על 20 מיליארד דולר

הערך המשולב הכולל של שוק ה- stablecoin הגיע לאבן דרך חדשה בכך שהוא עלה על רף ה -20 מיליארד דולר ביום חמישי. זה מגיע רק ארבעה חודשים לאחר שהערך המשותף של מטבעות נפט הגיע ל -10 מיליארד דולר.

מסירות מפתח

  • הגידול המתמשך בהנפקת המטבעות המעידים על דרישה מצד משקיעים וסוחרים לגדר את הסיכון שלהם בעקבות מגפת ה- COVID-19 וההשלכות הכלכליות הגלובליות שלה..
  • בנוסף, העלייה בהנפקת המטבעות היחסית יכולה להיות מיוחסת בחלקה לעלייה האגרסיבית של הכספים המבוזרים, שבה משתמשים לעתים קרובות במטבעות ייצור להפקת תשואות גבוהות..

שווי השוק הכולל של מטבעות יציבים עלה על 20 מיליארד דולר. מקור: מדדי מטבעות, לא מקופל, טוויטר

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner