נתח השוק של Stablecoin מתפוצץ, BCH, גישת חישובים של BSV: Watch Weekly

נכסי הקריפטו התחדשו השבוע בצורה חדה, כאשר ביטקוין (BTC) עלה ב -15% ונסחר מעל 6,000 $ היום, 6 באפריל, למחיר מדד ה- BTC של OKEx. למרות שבסופו של דבר הקריפטוגרפיה המובילה נסגרה ב 25.4 אחוזים במרץ 2020, המחיר עלה ב 80 אחוז משפל של 3,890 דולר ב 12-13 במרץ לאחר הירידה התלולה ביותר מזה 11 שנים..

מחירי הביטקוין נסחרים כיום בטווח של 7,100 דולר לאחר מספר ניסיונות כושלים לפרוץ את נקודת המחיר הפסיכולוגית בשבוע שעבר.

מדד OKEX BTC / USD מחיר שבועי. מקור: TradingView

הביקוש לעליית מטבעות

אמנם מחיר ה- BTC התאושש חזק, אך לא חלה עלייה משמעותית בהיקף המסחר. הירידה הביאה לכך ש- OKEx הפכה לפלטפורמה העתידית הגדולה ביותר מבחינת ריבית פתוחה לכל מחקר ארקייןהנתונים. מאידך, שווקי הספוט המקבילים של BTC לא הצטברו, על פי נתונים שמסרו חברת המחקר לְסַלֵף. עליית מחיר שאינה נתמכת על ידי עליית נפח המסחר נחשבת לריבאונד קצר מועד בניתוח הטכני. זה מוביל לעיתים קרובות לתיקונים גדולים בהמשך.

חלק מסך הריבית הפתוחה 3 / 23-3 / 29. מָקוֹר: מחקר ארקיין ספוט BTC – כרכים יומיים מצטברים. מָקוֹר: לְסַלֵף

אך יחד עם זאת, אנו מציינים כי מטבעות מטבעות נקובים בדולר הפכו לאמצעי חשוב עבור משקיעים במטבעות קריפטוגרפיים כדי למנוע תנודות במחירים..

ה דרישה למטבעות שכבות היה חזק מאוד מאז התרסקות השוק באמצע מרץ, בדיוק כמו במימון המסורתי, הביקוש למזומנים בדולר גדל בעתות משבר. בנוסף, נראה כי הביטקוין עדיין לא מנותק משוקי המניות.

בפרט, שווי השוק של Tether (USDT) גדל במהירות. לפני התרסקות 12 במרץ, USDT היה 4.7 מיליארד דולר במחזור, לוקח 2.1 אחוזים מתוך שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי. עד 4 באפריל, התפוצה הכוללת של USDT גדלה ל 6.1 מיליארד דולר, אוֹ 3.24 אחוזים משווי שוק הקריפטוגרפי לכל לונגש ו בדיקת מטבעות נתונים.

מחזור USDT ומחיר הביטקוין. מָקוֹר: לונגהאש

למרות שיש בשוק כיום מספר רב של מטבעות יציבות, זה לא הקריטריון היחיד לפתיחת שוק שוורים. מספר גדול של הנפקות מטבעות יציבות יכול רק לספק את בסיס הקרן לשוק שוורים, אך היקף המסחר הנמוך ו ירידה בנזילות עשוי לעכב את שוק השוורים.

מזומן ביטקוין & חציון Bitcoin SV בשבוע הבא

ביטקוין מזומן (BCH) וביטקוין SV (BSV) יעברו בשבוע הבא את מחצית הגמול שלהם.

הפחתת ספירה לאחור. מָקוֹר: כסא חסימה

היסטורית, קושי בכריית BCH ומחירו שומרים על מידה גבוהה של עקביות. מכיוון שכל שלושת מטבעות ההוכחה לעבודה ממוקשים באמצעות SHA256, הכורים בוחרים אם לעבור על בסיס מחיר כדי להיות רווחיים יותר..

המשמעות היא שגם לאחר מספר ימים יהיה מספר גדול של כורים שנאלצים להיסגר או לעבור ל- BTC כדי להמשיך בכרייה. זה יגרום לקושי הכרייה של BCH לרדת, אלא אם כן מחירו יכול לזנק. לאור המתאם ההיסטורי, למחיר ה- BCH יש סיכוי טוב לרדת עם המחצית הקרובה.

קושי בכריית מזומנים בביטקוין לעומת מחיר בתרשים ההיסטורי של הדולר. מקור: bitinfocharts.com קושי ממוצע של כרייה ליום לעומת מחיר ממוצע ליום, דולר, קצב שינוי של 7 ימים. מקור: bitinfocharts.com

בפער בין מחצית ה- BCH למחצית ה- BTC בחודש מאי, נראה כורים רבים נודדים לרשת BTC כדי לכרות בצורה רווחית יותר, מה שהופך את חישוב הרשת לגדול יותר ואת עלות הכרייה הממוצעת יקרה יותר. אם מחיר הביטקוין לא יעלה עד אז, כורים לא יעילים יותר יתקשו להשיג רווח, ובסופו של דבר הם ככל הנראה יכנעו..

עד אמצע חודש מאי, כאשר הביטקוין מחצית, הכורים יתמודדו עם סיבוב נוסף של כניעה. הכורים הנותרים יהיו הידיים החזקות הללו, והנכונות המוגברת שלהם ל- HODL תפחית את לחץ המכירה בשוק.

מנכ”ל פעולת הכרייה Btc.top, ג’ואור ג’יאנג, אישר ב רֵאָיוֹן השבוע כי אסדות הכרייה המפורסמות של Bitmain S9 כובו לאחר ההתרסקות באמצע מרץ. בתוך רֵאָיוֹן שפורסם ב -5 באפריל, אמר Bin Luo, מנהל מכירות בחו”ל של יצרן אסדות הכרייה Avalon, כי החדשות הטובות עבור הכורים הן שככל שמתקרבת עונת השיטפונות באפריל עד מאי, הם יכולים לבחור באתרי כרייה יציבים ובעלות נמוכה. מושפע על ידי וירוס הקורונה, מפעלים רבים אינם פתוחים בפועל לחלוטין והיצע היתר של חשמל הוא למעשה הזדמנות טובה לנהל משא ומתן על מחירי חשמל נמוכים..

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner