Tether מוסיף OMG, חברות קריפטו מגייסות כספים ומחירי YFI מרקיעים שחקים

Tether מוסיפה את רשת OMG בין פקקי התנועה של את’ריום

מנפיק Stablecoin Tether אימץ את רשת OMG עבור אסימונים של USDT, שכן הביקוש למוביל stablecoin ממשיך לעלות – לצד עניין בבלוקצ’יין את’ריום הצפוף יותר ויותר..

לפי הודעה רשמית, המהלך של הצבת אחוזים קשורים ברשת OMG, פיתרון שכבה 2 עבור Ethereum המשתמש באצווה של עסקאות, יביא לזמני אישור מהירים יותר ועמלות מופחתות – אך לא יפגע באבטחה ברשת..

מחיר אסימון OMG עלה ב -261.7% בשבעת הימים האחרונים, על פי נתונים שמקורם ב- CoinGecko, נכון לזמן העיתונות..

מסירות מפתח:

  • הביקוש התמידי למזיקים וצמיחה נפיצה של מימון מבוזר יחד סתמו משמעותית את רשת את’ריום, ובתורם הגדילו את עמלות העסקה. פתרונות שכבה 2, כגון OMG Network, אמורים לראות ביקוש מוגבר בטווח הקצר עד האמצעי.
  • DeFi עצמו עשוי להתחיל לחפש רשתות חסימות אחרות מאשר אתריום, כגון מתחרים או ביטקוין (BTC).

טבלת מחירים של OMGמחיר רשת OMG (OMG) עלה בשבעת הימים האחרונים. מָקוֹר: CoinGecko

BlockFi מגייס 50 מיליון דולר, Pantera מגייס 165 מיליון דולר

BlockFi, פלטפורמת השאלת קריפטו, נסגרה גיוס כספים בסדרה C בסך 50 מיליון דולר – שעוקב אחר גיוס כספים מסדרה B בסך 30 מיליון דולר בפברואר. הסיבוב האחרון הובל במיוחד על ידי מורגן קריק דיגיטל וראה השתתפות של וינקלובוס קפיטל, שחקן ה- NBA, מתיו דלבדובה, שתי קרנות אוניברסיטאיות ואחרות..

גיוס הכספים המצליח של BlockFi עוקב גם אחר חברת השקעות הצפנה Pantera Capital, שלאחרונה גייסה כ 165 מיליון דולר במימון פרטי.

מסירות מפתח:

  • הגיוס המוצלח של BlockFi מציב אותו בדרך להפוך לחברת שירותים פיננסיים כוללת בטווח הארוך – ולהתחיל להנפיק כרטיסי אשראי BTC בטווח הקצר..
  • הגיוס יעזור גם ל- BlockFi במאמציו להישאר קדימה בשוק הלוואות הקריפטו התחרותי יותר ויותר, כאשר Coinbase ואחרים ייכנסו למערכה..
  • גיוסי תרומות מצליחים אחרים, כמו זה של חברת Pantera Capital, ממחישים את הצמיחה וההבשלה הפוטנציאליים של תעשיית הקריפטו..

הזוכה העיקרי של פרו-ביטקוין צפוי להצטרף לסנאט האמריקני

נציגת ארה”ב לשעבר סינתיה לאמיס זכתה במירוץ הראשוני שלה בוויומינג לאחר שהביסה תשעה מועמדים רפובליקנים אחרים.

ה ציין עורך הדין של ביטקוין כעת תתמודד מול הדמוקרטית מרב בן-דוד, אותה היא צפויה לנצח, על סמך המדינה נטיות פוליטיות עכשוויות.

לאמיס רכש לראשונה את BTC בשנת 2013 ורואה בקריפטוגרפיה המובילה חנות ערך.

המפתח העיקרי:

  • לומיס המנוסה פוליטית יהפוך, ככל הנראה, לאחד המחוקקים הידידותיים ביותר לקריפטו בממשלת ארצות הברית, אם תנצח בבחירות הכלליות..

גשמים עזים פגעו בכריית ביטקוין במחוז הסיני

גשמים עזים במחוז סצ’ואן שבסין זרעו הרס בפעולות כריית הביטקוין באזור וגרמו לירידות יומיות בין 10% ל -20% בתחילת השבוע, תלוי בבריכת הכרייה..

סופות הגשם היו אחראיות להתקלות חשמל, הצפות ותקשורת באזור, המהווה חשבון 9.66% משיעור החשיש של BTC במדינה המהווה 65.08% מכוח הכרייה של ביטקוין.

מסירות מפתח:

  • ההצפה תהיה בסופו של דבר נסיגה לטווח קצר עבור כריית הביטקוין בסצ’ואן, מכיוון שעונת הגשמים עשויה למעשה להועיל לפעילות המונעת על ידי הידרואלקטריה בתנאים רגילים..
  • למרות שמירת הדומיננטיות שלה כמוקד כריית הביטקוין, הפעילות בסין הייתה נפגע קשה בשנת 2020 – בעיקר בגלל עיכובים במשלוחים מסיבוכי COVID-19, סכסוכים פנימיים – כגון Bitmain וכנען – ושינויים במדיניות בסצ’ואן.

תרשים קצב חשיש של ביטקויןקצב החשיש של ביטקוין (BTC) פוחת בימים האחרונים. מָקוֹר: blockchain.com

אסימון ה- YFI של Yearn.finance התפוצץ 173% השבוע

אסימון הממשל לשקיעת הכספים (YFI) זינק במהלך השבוע האחרון ב -173.2% ונסחר כיום ב -14,558.20 דולר, על פי נתונים שמקורם ב- CoinGecko, נכון לזמן העיתונות..

YFI הושק לפני ארבעה שבועות והחל להיסחר במחיר של 32 דולר. היא עלתה ב -1,541.2% במהלך 30 הימים האחרונים.

הצמיחה המהירה של אסימון הממשל מיוחסת בעיקר לשחרור פלטפורמת הביטוח המסומנת שלה, כמו גם להתרגשות הכוללת סביב מימון מבוזר..

המפתח העיקרי:

  • YFI הוא עוד דוגמא לאסימונים הקשורים ל- DeFi שמרקיעים את ערךם לאורך זמן קצר – ומספקים למשקיעים מסוימים רווחים משמעותיים. עם זאת, חלק מהתעשייה הקריפטוגרפית הרחבה נותרים לא משוכנעים מהלגיטימיות של DeFi וחוששים שבועה מתנפחת.

תרשים מחירים של year.finance (YFI)מחיר אסימון הממשל של ה- YFI של הכמיהה. מָקוֹר: CoinGecko

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner