ביטקוין מסומן, חילופי אש ו TRX כאבטחה: חדשות השבוע של הקריפטו

OKEx Insights מציג את חמשת סיפורי החדשות הקריפטו הראשונים בשבוע האחרון.

ביטרקס ופולוניקס הוסיפו לתביעה ייצוגית נגד Bitfinex ו- Tether

בורסות מטבעות קריפטוגרפיות ביטרקס ופולוניקס נוספו תביעה ייצוגית מתוקנת נגד Bitfinex, Tether וגופים קשורים.

התביעה, שהוגשה במקור באוקטובר 2019 והתעדכנה השבוע, טוענת כי ביטפינקס וטתר עשו מניפולציות בשוק הקריפטו על ידי ניפוח מחירים באמצעות טקטיקות מרמה. כפי שמסבירה התלונה הרשמית:

“במציאות, Tether הוציאה לעצמה מיליארדי USDT ללא גיבוי של דולר אמריקאי – פשוט יצרה את USDT יש מאין. Tether הסתיר עובדה זו על ידי ‘מכירת’ USDT שהונפק לאחרונה לביטפינקס, בורסת קריפטו שהייתה בבעלות ובסתר של אותם אנשים שהיו בבעלותם והפעילו את Tether. מכיוון ש- Bitfinex ו- Tether היו זהים בעצם, Tether יכול פשוט להעביר USDT שהונפק לאחרונה לחשבונה ב- Bitfinex מבלי לקבל תמורת דולר ארה”ב, כפי שנדרש מלקוחות אמיתיים. “

בינתיים נטען כי ביטרקס ופולוניקס השתתפו ביודעין בתכנית ההדפסה של USDT על ידי העברת סכומים גדולים של קשורים שלא גובו ביודעין..

Takeaways מפתח

  • קשירה אינה זרה למחלוקת ונמצאת כעת במאבק משפטי עם התובע הכללי בניו יורק. חדשות אלה רק מוסיפות דלק למדורה.
  • התביעה הייצוגית המתוקנת נגד Tether וחברות קשורות הולכת וגוברת, עם חילופי חדשות שנוספו כנאשמים. הפוטנציאל להוספת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עשוי להתקיים.
  • אם התביעה תנצח, גלי הלם היו מורגשים ללא ספק בכל הענף ומחיר הביטקוין עשוי להגיב באופן שלילי..

ביטקוין מסומן באת’ריום עולה על ברקים ונוזלים

כשמדובר בעסקאות ביטקוין מחוץ לרשת, פרויקטים מבוססי את’ריום כמו WBTC ו- imBTC הם כרגע הבחירות הפופולריות ביותר – בראש פרויקטים ידועים מבוססי ביטקוין כמו Lightning Network ו- Liquid..

כפי שדווח על ידי CoinDesk, יש 70 אחוז יותר ביטקוינים בפרויקטים אלה של Ethereum מאשר אז ברשתות הביטקוין שהוזכרו לעיל. יתר על כן, היצע הביטקוין המסומן צמח ב -2030 אחוז בשנת 2020.

תרשים של הערך הכולל הנעול ב- WBTC. מָקוֹר: דופק דפי

מסירות מפתח

  • אפשרויות נוספות לעסקאות ביטקוין מחוץ לרשת מספקות אפשרויות רבות יותר למשתמשים, מה שמקל על האימוץ.
  • מגוון מקרי השימוש של את’ריום מודגם על ידי מספר גדל והולך של ביטקוין אסימוני. מובן מאליו שנמשיך לראות את מקרי השימוש צומחים.

“אמא קריפטו” הסטר פירס היה מועמד לקדנציה השנייה של ה- SEC

הסטר פירס, המכונה על ידי כמה בקריפטו “אמא קריפטו” בזכות תומכתה בתעשייה. מועמד לכהן כהונה שנייה כחבר בנציבות ניירות ערך בארה”ב (SEC) עד שנת 2025.

פירס הייתה בעבר תומך חזק של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ו בניגוד העמדה המחמירה של ה- SEC בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים.


מסירות מפתח

  • פירס היה החבר היחיד ב- SEC שהביע התנגדות להכחשת יישומי תעודת סל של ביטקוין. אם יאושר הקדנציה השנייה שלה, הסיכוי לראות אי פעם קרן כזו בבורסה, לכל הפחות, לא נפגע.
  • פירס טען גם לוויסות עצמי ולנמל בטוח מה- SEC לפרויקטים עם אסימונים מבוזרים.

יורופול שומרת על כלי הפרטיות של ביטקוין ווסאבי ארנק

על פי הדיווחים, יורופול מכוונת לארנק ביטקוין עם קוד פתוח ממוקד פרטיות, ארנק ווסאבי.

החדשות דווחו לראשונה על ידי CoinDesk לאחר הדיווח של רשויות אכיפת החוק של האיחוד האירופי “אכיפת החוק בלבד” על הארנק שהודלף בטלגרם. מאוחר יותר אומתה הדליפה על ידי מחלקת העיתונות של יורופול.

המרכז האירופי לפשעי סייבר (EC3) האירופאי ציטט נתונים של Chainalysis, חברת ניתוחי הבלוקצ’יין המובילה בחלל. הדו”ח קובע:

“על פי [Chainalysis], בשלושת השבועות האחרונים הופקדו BTC בסכום של כמעט 50 מיליון דולר לווסאבי, כאשר כמעט 30% הגיעו משווקי רשת חשוכים. מדובר בסכום משמעותי, באופן יחסי, בהתחשב בעסקאות הרשת האפלות מוערכות בנתח של 1% בלבד מסך העסקאות. “

מסירות מפתח

  • אף על פי שזה לא בהכרח מסיק שפעולה ספציפית תנקוט על ידי יורופול, הדו”ח ממחיש בבירור כיצד כלי הפרטיות של ביטקוין נמצאים ברדאר של אכיפת החוק..
  • כלי הפרטיות מסתיר נתונים על ספר החשבונות המופץ של ביטקוין, אך הרגולטורים עשויים להיכנס.

ה- TRX של TRON דומה מאוד לאבטחה, אומר מועצת התעשייה

מועצת דירוג הקריפטו (CRC) ראתה באופן בלתי רשמי את האסימונים בהתאמה של Tron, Nervos ו- Polkadot כעל סיכוי גבוה יותר להיחשב לניירות ערך על פי חוק ניירות ערך בארה”ב, על פי רשימת דירוג של אמצע אפריל שהושגה על ידי הבלוק.

על פי הדיווחים, רשימת הדירוגים הלא פורסמת המדוברת הקצתה ציון לכל אסימון של 4.75 מתוך 5.00, כלומר הם דומים מאוד לניירות ערך.

מסירות מפתח

  • ה- CRC הוקמה על ידי Coinbase, Circle, Genesis Capital וחברות קריפטו גבוהות אחרות בכדי לספק בהירות בנושאים רגולטוריים סביב מטבעות קריפטוגרפיים. לפיכך, הערכתה אינה אומרת כי TRX ואחרות הם למעשה ניירות ערך בעיני הרגולטורים – רק שהמועצה קבעה שהם דומים להם..
  • אם ה- SEC היה נוהג להעריך את ההערכה של ה- CRC, סביר להניח שהמערכות האקולוגיות טרון, נרבוס ופולקדות יעברו חוויה סוערת..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map