העצמה של Blockchain נשית – OKEx חוגגת עם #WomenInCrypto

OKEx (www.okex.com), הבורסה הגדולה בעולם של מטבעות קריפטוגרפים ונגזרים, יזמה קמפיין חברתי בקורלציה ליום האישה הבינלאומי (8 במרץ), כדי להראות הערכה ולאמץ את העצמת הנשים לתעשייה. OKEx הזמינה למעלה מ -20 מנהיגות נשים פרחו בתעשיית הבלוקצ’יין והצפנה, על פני המגזרים השונים, למשל. שדה תקשורת, משפיעים ומנהיגי ארגון, לחלוק את השראתם לכניסה לתחום זה ואת חזונם לעתיד.

“יום האישה הבינלאומי הוא יום גדול לכולם לחגוג שוויון מגדרי והעצמת נשים. מנהיגים צנועים-מצטיינים-חרוצים. זה מיועד לנשים שמתרוצצות חזקות ומפיקות השפעות חיוביות בתעשיית הקריפטו הנשלטת על ידי גברים. חלקם עשויים להתעלם מעבודתם הפנומנלית ולהזניח את כישרונותיהם המדהימים, אך עם זאת, הם נמשכים ועובדים קשה עוד יותר “, אמר ג’יי האו, מנכ”ל OKEx..

2020 – שנה להעצמת נשים

2020 היא השנה להעצמת נשים ושוויון מגדרי יותר מאי פעם. תרומת נשים בקהילת הביטקוין הוכפלה מ -5% בשנת 2018, לכמעט 12.8% כיום, על פי הנתונים האחרונים של CoinDance. במהלך השנים האחרונות, נשים רבות יותר עלו במרחב הקריפטו. יתר על כן, הם הפגינו את חושם הייחודי, יצירתיותם ומנהיגותם בקריפטו באמצעות תרומתם יוצאת הדופן לתעשייה.

“מסע הפרסום #WomenInCrypto אינו רק לחגיגה של היום אלא כדי ליצור מודעות לשוויון בין המינים. ב- OKEx אנו מעריכים את הכישרונות הנשיים שלנו וגאים להשיג רמה גבוהה של מגוון מגדרי בכל משרדינו. בעתיד נמשיך להעצים נשים וליצור מקום עבודה שמח והרמוני עם שוויון מגדרי. ” הוסיף ג’יי, במכתב פתוח לאחרונה.

לשמוע, OKEx חיפש גבוה ונמוך מקולות הבלוקצ’יין

לקמפיין משמעותי זה, הוא יתמקד בהישגיהם המדהימים שעיצבו את מרחב הקריפטו, ותובנותיהם לגבי האופן בו כל בני קהילת הקריפטו הנשית יכולים לחולל שינוי באופן קולקטיבי.

“פינטק אכן פותחת הזדמנויות חדשות לנשים עובדות, אשר, בדרכן, פותחות אופקים חדשים לתעשיית הפינטק. זהו תהליך מיטיב הדדי. ניתן לראות יותר ויותר נשים חזקות בקריפטו, זה גם לא מקרה שראש הבלוקצ’יין באחת הקהילות המשפיעות בעולם – הפורום הכלכלי העולמי – הוא אישה, מקצוענית נהדרת ואם לשלושה ילדים. , “אמרה קריסטינה לוקרזיה קורנר, עורכת ראשית של Cointelegraph, פלטפורמת מדיה קריפטוגרפית עולמית ידועה. “נשים הן משאב נהדר לכלכלה, אז בואו נהיה נשים חזקות. שיהיה לנו לעודד אותם, שנחנך אותם. “

“אנחנו משתפרים בהידוק הנרטיב, בהסבר על היתרונות של מטבע הקריפטו מבלי לסבך אותו יתר על המידה, בבניית התשתית, בהוצאת מוצרים יותר ידידותיים למשתמש עם USPs ברורים. אבל עדיין יש הרבה עבודה לעשות, כמו גם הרבה מקום להצטרף לכל סוגי האנשים, “אמרה כריסטינה קומבן, עיתונאית Cryptocurrency של Bitcoinist, משאב אולטימטיבי לחדשות הבלוקצ’יין והקריפטו. “הבן כי מחסום הכניסה הגדול ביותר עשוי להיות אתה עצמך. כן, זו תעשייה הנשלטת על ידי גברים, אך איש אינו שולל גישה של נשים באופן פעיל. רבות מהנקבות שנכנסו הורגות אותו בחלל. בלוקצ’יין הוא ניטרלי מגדרי. אל תתנו לאף אחד לגרום לכם לחשוב אחרת ואל תתנו לשום דבר לעמוד בדרככם. “

“הקריפטו כידוע נבנה לא רק על בלוקצ’יין אלא גם על קהילה חזקה. אנחנו, נשים, בונות קהילות טבעיות. זה הזמן עבורנו להתכנס ולהשתתף בקריפטו מתוך מטרה לגייס עצמאות כלכלית ולנצל את מערך הכישורים המולד שלנו. כשם שהדולרים שאנו מוציאים הם הצהרות פוליטיות – הביטקוין אינו שונה “, אמרה דיאנה פיירס, סמנכ”לית מכירות מוסדות של Crypto.com. “במשך אלפי שנים הצבענו את קולותינו מבלי להישמע – קריפטוגרפיה מאפשרת לנו להישמע.”

נשים בקריפטו כבר מזמן לא מיוצגות, והן היו ראויות שיברחו ויתייחסו אליהן בכבוד ובהזדמנויות זהים. מלבד החדשות החמות Bitcoin Halving, זה יהיה תענוג לשים לב לצד להעריך את הענף עם צמיחה אחרת. אנא בקרו בטוויטר של OKEx לקבלת הצעות מחיר נוספות של נשים בקריפטו.

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:


ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map