OK Blockchain Foundation משיקה סבב שמינית וגדול ביותר של Buy-Back ו- Burn של OKB, אסימון הפלטפורמה הראשון שמסתובב לחלוטין בעולם.

OKEx (www.okex.com), הבורסה הגדולה בעולם לספוטרפוזיציה ונגזרים, מכריזה כי OK Blockchain Foundation, מנפיק OKB, השיקה את הרכישה השמינית והגדולה ביותר של צריכת אסימונים של OKB. מהתקופה שבין 1 במרץ ל -31 במאי, סך של 3,509,874.52 OKB נקנה ונשרף (שווה ערך ל- 19,000,000 $ דולר, לפי מחיר OKB ב -2 ביוני 2020). זה מהווה גידול של מיליון דולר לעומת התקופה הקודמת.

יוזמת OKB Buy-Back and Burn

קרן OK Blockchain השיקה את יוזמת הרכישה והבערה של OKB ב- 4 במאי 2019, לצורך ההיצע של 300 מיליון OKB באותה עת. מטרות הרכישה והבערה אינן להשפיע על מחיר האסימון אלא לטפח את הקיימות של המערכת האקולוגית של OKB ולהרחיב את מקרי השימוש ב- OKB, ולכן הם מועילים לבעליה..

נכון להיום, לאחר הסיבוב השמיני של OKB שנשלח לא כתובת חור שחור לשרוף, סך הכל 20,671,583.58 OKB נשרף. המחזור הנוכחי של OKB הוא 279,328,416.42.

לאחר השקת רשת ה- OKChain בפברואר 2020, נשרפו גם 700 מיליון אסימוני OKB שלא הונפקו וההחלטה התקבלה להנפקת אסימונים נוספים בעתיד. זה המיר את אסימון OKB לאסימון דפלציוני לחלוטין, כמו גם אסימון הפלטפורמה הראשון שמסתובב לחלוטין בעולם.

יתרונות למשתמשי OKB

על מנת לספק יתרונות מקסימליים למשתמשי OKB, היה דגש כבד על קידום שותפויות ואימוץ OKB לא רק בפלטפורמת OKEx אלא גם עם שותפים אקולוגיים גלובליים. המערכת האקולוגית של OKB ממשיכה להתרחב, ומביאה יתרונות למשתמשי OKB בדרכים חדשות ומרתקות רבות.

עדכונים ב- OKChain

מאז השקתו בפברואר השנה חלה התקדמות מהירה ב- OKChain ורשת הבדיקות OKChain עודכנה לאחרונה לגרסה 0.10. גרסה חדשה זו מייעלת את מנגנון ההצבעה עבור צמתים אקולוגיים והפעילה גם את הגיוס העולמי לסופרנודים. מחזיקי OKB ייהנו ממיפוי חסימות של 100% מהג’נסיס של האסימון המקורי של OKChain (OKT) עם השקת ה- Mainnet.

OKT מתדלקת את המערכת האקולוגית של OKChain והמשתמשים בה יכולים לפעול כמאמתים וכצמתים-על ולפעול כבעלי הצבעה. מחזיקי OKB יכולים גם להיות צמתים על במערכת האקולוגית OKChain עם זכויות הצבעה גדולות יותר על התפתחות הרשת, כמו גם יכולת להנפיק DEX משלהם ולציין רשימת זוגות מסחר.

המנה הראשונה של הבריתות של OKChain כוללת רשתות ציבוריות, דפדפנים, ארנקים ובריכות כרייה, ומשתמשי OKChain יכולים ליהנות משירותים מהשורה הראשונה המוצעים על ידי השותפים המובילים בעולם של OKChain..

הרשאות נוספות בפלטפורמת OKEx ומעבר לה

לבעלי OKB יש יותר ויותר הרשאות בפלטפורמת OKEx ומחוצה לה. נכון לעכשיו, בעלי OKB יכולים ליהנות מ -14 אופציות מועדפות פנימיות בעת המסחר, כולל הנחות בדמי מסחר, האפשרות להשקיע בנכסי בלוקצ’יין מבטיחים באמצעות OKEx Jumpstart, הסיכוי להרוויח הכנסה פסיבית בחיסכון OKB, ואפשרויות תשלום אצל סוחרים ייעודיים..

כדי לענות על הדרישות הגוברות של משתמשיה ולהמשיך לפתח את המערכת האקולוגית של OKB, OKB הרחיבה את ערוצי המסחר שלה ברחבי העולם. אלה כוללים זוגות מסחר C2C (OKB תומך במטבעות פיאט מיינסטרים רבים, כולל דולר, אירו, וון קוריאני, דונג וייטנאם, רופיה אינדונזיה ורובל), ומסחר נקודתי של OKB ביותר מ- 50 בורסות כולל Bitfinex ו- BitMEX. ערוצי מסחר אלה ימשיכו להתרחב לטובת מחזיקי OKB.


OKB פיתחה גם 50 תרחישי יישומים ברחבי העולם החל מתשלומים, הלוואות וניהול פיננסי, וכלה בתיירות, שירותי חיים, רשתות חברתיות ובידור. מחזיקי OKB יכולים ליהנות משירותים איכותיים מרובים החל מהלוואות משכנתא וכלה בהזמנות של מלונות, ושירותי אבטחה באמצעות OKB. למידע נוסף בקרו בתמיכת OKEx.

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map