OK Jumpstart מוגדר להשקת מכירת אסימונים 2 עבור ALLIVE (ALV) בשבוע הבא

OKEx, בורסת נכסים דיגיטליים המובילה בעולם במלטה, הודיעה היום על פרויקט OK Jumpstart השני שלה, ALLIVE (ALV), ועל פרטי המכירה האסימוניים שלה. מכירת האסימונים של ALV אמורה לצאת לדרך ב- OK Jumpstart בשעה 05:00, 16 במאי, 2019 (UTC, CET + 1).

עידן בריאות חכם עם יישום טכנולוגיית Blockchain ו- AI

ALLIVE היא “מערכת אקולוגית חכמה בתחום הבריאות המבוססת על טכנולוגיית בלוקצ’יין”, שמטרתה לספק פורמטים סטנדרטיים לשילוב נתוני בריאות, לתמוך במקביל למשתמשים גבוהים, להגן על פרטיות הנתונים באמצעות אחסון מבוזר ומוצפן ותאימות הרחבות תמיכה. צוות ALLIVE שותף לאונטולוגיה מאז אוגוסט 2018, במטרה להקל על שיתוף פעולה בין עסקים ושיתוף נתונים. שותפות כזו שואפת לפתח מערכת אקולוגית בריאותית מבוזרת ורשת בלוקצ’יין חכמה.

D6H5X8SWkAA8onf.jpg

"כמו תמיד, OK Jumpstart שוקל את הפוטנציאל של כל פרויקטים תומכים ו- ALLIVE פשוט תופס את מהות טכנולוגיית הבלוקצ’יין על ידי החלתו על מקרי שימוש חדשים. זה מהווה דוגמה טובה להפגין כיצד הטכנולוגיה יכולה לשנות הליכי בריאות ולשפר את חיינו, כגון הפיכת רשומות רפואיות אלקטרוניות לזמינות יותר לרופאים מבלי להקריב את אבטחת הנתונים האישיים שלנו.," אמר אנדי צ’אונג, ראש התפעול של OKEx. "חווינו טכנולוגיית בלוקצ’יין צמיחה אדירה מביאה למערכת הפיננסית שלנו, אך כוחה של הבלוקצ’יין הוא בלתי מוגבל. אנו יכולים להשתמש בה גם כדי להקים קהילת בריאות חכמה בת קיימא שתעצים את המערכת האקולוגית בתחום הבריאות, כך שהיא תהיה נגישה יותר ובמחיר סביר יותר עבור כולם."

באופן כללי, האוכלוסייה המזדקנת מתמודדת עם שכיחות רבה יותר של מחלות כרוניות או מחלות חדשות, ופתרונות רפואיים יקרים או טיפולים ממוקדים עשויים שלא להיות אפשרות משתלמת לכולם..

בעלות הבריאות העולה כל הזמן, אימוץ טכנולוגיית בלוקצ’יין יכול למזער ביעילות את המאבק בניהול אתגרים רפואיים וכלכליים. יתר על כן, מאמצים מתמשכים יכולים לבנות בסיס בר קיימא למערכת אקולוגית בתחום הבריאות במחיר סביר, נגיש ואיכותי בעתיד הקרוב.

אישור כללי מכירת אסימונים משופרים ב- Jumpstart

כפי שהוכרז במכירת האסימונים הקודמת, OKEx אימצה כמה שינויים במטרה לאפשר ליותר משתמשים להשתתף.

תהליך הקצאת המנויים יישאר, כאשר OKB הוא האסימון המקובל היחיד למינוי ולהסדר. יתקיימו שתי הפעלות מנוי.

משתתפים מעוניינים נדרשים להחזיק מינימום של 500 OKB בממוצע של 15 יום על מנת להיות זכאים להשתתף במכירת האסימונים. תמונת מצב של כל חשבון תתבצע מדי יום בזמן אקראי. ככל שמחזיקים OKB יותר, כך המקצה יתוגמל. (טיפים: החזקת ≥ 2,500 OKB למשך 15 יום בממוצע יכולה להשיג את מקדם ההקצאה המרבי.)

מושב ראשון: מגבלת מינוי יתר

מגבלת זמן ההפעלה היא 10 דקות. עם זאת, ההפעלה עשויה להסתיים מוקדם לאחר הגבלת מגבלת המינוי-יתר.

(חדש) מושב שני: ללא מגבלת מינוי יתר

מגבלת זמן של מושב היא 10 דקות. משתמשים הרשומים בהצלחה במסגרת זמן זו יהיו זכאים למנוי.


חישוב ההקצאה ותוצאת המנוי יוכרזו לאחר סיום כל מושב. הקצאת האסימונים למפגש הראשון והשני תיחשף בהודעת מכירת האסימונים של כל סיבוב.

אנא השארו איתכם הטוויטר של OKEx ו- OK Jumpstart לקבלת העדכונים האחרונים.

סוֹף

אזהרת סיכונים: סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map