השיבה הביתה: OKEx ממשיך לזרוח בפסגת הדלתא

OKEx קוראת לבורסות הצפנה ולמשתתפי השוק לשלב ידיים ביוזמה של הארגון המוסדר העצמי (SRO) לפיתוח תקני תאימות עולמיים

OKEx, אחת מהבורסות הגדולות בעולם של נכסי בנקאות וחוזים עתידיים, נמצאת בבית במלטה והציתה את פסגת הדלתא. OKEx מחויבת לחלוטין לשיפור חוויית הלקוח כאשר השוק מתפתח לאורך זמן.

המטה שבסיסה במלטה, OKEx היא בורסת נכסים דיגיטלית מהשורה הראשונה ומציעה יותר מ -400 צמדי סחר באסימונים ועתיד למיליוני לקוחות ב -150 מדינות. OKEx מציעה את מוצרי הסחר המגוונים ביותר בשוק, החל ממסחר נקודתי, מסחר פיאט-אסימון, מסחר בשוליים ונגזרות קריפטו. החברה מסייעת גם לסוחרים, כורים ומשקיעים מוסדיים לייעל את אסטרטגיות ההשקעה שלהם.

“פסגת דלתא מחברת בין חולמים וחדשנים, ואנחנו גאים להיות חלק מהאירוע המשמעותי הזה כדי להציג את יתרון המוצרים שלנו. בפסגה קיימנו שיחות רבות על השוק הנוכחי ועל פיתוח הבלוקצ’יין העתידי. אנו נמשיך לקחת את ההובלה בהנעת פיתוח כזה מכאן, “אמר אנדי צ’ונג, ראש התפעול של OKEx.

הנה גולת הכותרת של מה ש- OKEx שיתפה בפסגת הדלתא:

ארגון מוסדר עצמי (SRO)

OKEx הודיעה על ארגון עם הרגולציה העצמית (SRO) לפיתוח תקני עמידה גלובליים לבורסות מטבעות קריפטוגרפיים ודחיפת בורסות ומשתתפי שוק בקהילת סחר הקריפטו העולמית לשלב ידיים ביוזמה זו.

בשלבים המתהווים של תעשיית הבלוקצ’יין, כל בורסת קריפטו צריכה להיות מיושרת כדי להגן על המשקיעים והסוחרים, וכדי לטפח חדשנות במערכת האקולוגית של מטבעות קריפטו. יחד, מרכזיות יכולות לקבוע בצורה יעילה יותר סטנדרטים לביצוע ביטחון פיננסי למיליוני אנשים. OKEx מזמינה מרכזיות אחרות להצטרף לחברה בקביעת סטנדרטים לייצור שוק, רישומים ומחיקת נכסים דיגיטליים ופריטים אחרים החשובים לצמיחת הענף כולו..

אנזו וילאני, לשעבר בכיר בנאסד”ק שהצטרף ל- OKEx כראש האסטרטגיה הבינלאומית והחדשנות, הוכרז במהלך הכותרת בפסגת דלתא. SRO זה יהיה ארגון עצמאי, מבוסס חברות, שהוא ניטרלי ופתוח לחילופים בכל הגדלים והשיפוטים . חילופי חברים יעבדו יחד כדי להגדיר ולאמץ סטנדרטים לקידום אימוץ נכסים דיגיטליים ברחבי העולם, לחנך ממשלות ורגולטורים, ולפתח מדדים וקריטריונים למסחר, רישומים ודיווח..

פרטים נוספים על ה- SRO יוכרזו בקרוב.

פסגת דלתא

בריכת OKEx – חלוצה חדשנית

OKEx Pool אמור להבטיח ייצור יציב של בלוקים כדי לשמור על האבטחה והיציבות של רשת EOS. OKEx Pool (חשבון: okcapitalbp1) הגיע לראש הדירוג של EOS Block Producer (BP). לאחר שהשיקה את שירותי ההימור EOS ו- IOST, בריכת OKEx הפכה רשמית לסופר-נוד של מערכות V (VSYS)..

על מנת להחזיר לקהילה אירחה OKEx Pool בחודש שעבר את המרדף של OKEx Pool EOS Producer. OKEx Pool היא בריכת הכרייה הראשונה המשתמשת בקולותיהם בכדי להקל על ההתפתחות הכוללת של קהילת EOS. היא תמשיך לתמוך ולעזור בכל BPs אשר יתרמו להתפתחות האקולוגית של EOS בעתיד.

OKEx Pool תומך גם בכריית PoW וגם ב- PoS / DPoS, חלוצה בענף המתמקדת בפיתוח חדשני. לא רק שהיא מציעה את השירותים הטובים ביותר ללקוחות, בריכת OKEx מסייעת גם לצוותי הפרויקטים לטפח את הפרויקטים האיכותיים שלהם בבלוקצ’יין הציבורי של EOS, ומכאן לטפח את הפיתוח של המערכת האקולוגית כולה..

ארנק OKEx – כלי קריפטו חיוני

אחד משני הכלים החשובים בתעשייה הדיגיטלית המהפכנית הזו, ארנק הקריפטו חיוני לכל סוחר מטבעות קריפטו. ארנק OKEx תואם לאסימונים המיינסטרים ואסימוני ERC-20, שתוכננו בזהירות רבה כדי להבטיח את חווית המשתמש הטובה ביותר. ארנק OKEx מאמץ ביטוי זרע קל ונהלי גיבוי פשוטים, וניהול נכסים מעולם לא היה קל יותר, וכל החשבונות במקום אחד. מערכת האבטחה הרב שכבתית והכספת שלה יכולים תמיד גם לשמור על נכסי המשתמש מוגנים בבטחה.

לקבלת נקודות שיא באירוע, בקרו באתר OKEx טוויטר.

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner